Opinie o BST Invest Sp. z o.o. w Zenonów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie BST Invest Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BST Invest Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BST Invest Sp. z o.o. w Zenonów

xyz Nowy wpis

CZy firma w najbliższym czasie oddaje komuś dom?

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie BST Invest Sp. z o.o. na brak? 3 stycznia ogłoszenie na Aplikuj.pl.

xy Nowy wpis

Firma BST to (usunięte przez administratora) i jakaś wielka pomyłka. Nawiązaliśmy współpracę z firmą, gdzie wszyscy obiecywali że będzie szybko i porządnie. Na tem moment straciliśmy 200 tysięcy a jedyne co za to mamy to pozwolenia na budowę. Trwa to już ponad półtora roku a firma BST zgarnęła gotówkę i urwała kontakt. Pracownicy wykazywali zero wiedzy i profesjonalizmu. Pan Robert, który tam pracował lub nadal pracuje to najbardziej nieogarnięty człowiek nie znający podstaw budowy, wykończenia i czegokolwiek z budownictwa. Jego wiedza sięga wiedzy dzieci z podstawówki. Firma cały czas robiła nam pod górkę. Po całej tej sytuacji poznaliśmy mnóstwo osób poszkodowanych i (usunięte przez administratora) przez tą firmę. Pomimo tego że straciliśmy tak duże pieniądze, których nie możemy odzyskać to i tak wiemy, że są inne osoby w gorszej sytuacji ponieważ mają postawione domy niezgodnie z prawem budowlanym i nienadające się do zamieszkania, np. zamoczone ściany, przez co dom gnije i już wychodzi to na ścianach. Bardzo chętnie opowiemy innym o całej firmie „BST (usunięte przez administratora) To co jest tutaj napisane to tylko 1/10 tego co się tam dzieje, a gdyby były wątpliwości to znamy wiele innych poszkodowany osób, którzy również chętnie opowiedzą co ich spotkało.

Joasia

Nie zapłacili... Kwota wysoka. Staraliśmy się odzyskać pieniądze polubownie. Sprawa trafiła do sądu przez firmę robiącą windykacje polubowną. Poza nakazem zapłaty i kolejnymi pieniędzmi w błoto nic nam to nie dało. Dostaliśmy z polecenia numer do człowieka który zajmuje się takimi "trudnymi przypadkami" i miał materiał dowodowy. Pierwszą wpłatę mieliśmy po nie całych dwóch miesiącach. Nr do człowieka który się tym zajmował;500,439.095.

@Joasia

Nie rozumiem, jak sprawa sądowa mogła nic nie dać? Serio? Komornik tam nic nie zdzialal?

@Ewa

Żeby komornik mógł coś zdziałać to jeszcze trzeba coś mieć, A problem jest taki że ta Firma nie ma nic. Kapitał tej firmy nie wynosi nawet 10 tysięcy.

Honorata Nowy wpis

Czyli standardowe 5 zakładowe? Ciekawa jestem jak do dziś sytuacja się z tym ma?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BST Invest Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Operator walca? Podziel się swoimi wrażeniami!
Leszno
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Spłukani do zera przez BST

Uwaga na nich bo to wielcy (usunięte przez administratora) Zabrali gotówkę i nie zrobili nic!!!! Staszałek - współwłaściciel już nastej spółki co chwilę chodzi z obitą twarzą. Robert - pracownik firmy wygląda, zachowuje się, wyraża i pokazuje swoją wiedzę jakby niedawno wyszedł z pola. To typowy wiesniak, który nie ma o niczym zielonego pojęcia w budownictwie. Najgorsze jest to że nowi klienci zgłaszają się do tej firmy nie mając pojęcia kim oni są. Jeśli macie za dużo gotówki to u nich na pewno ją stracicie. Pod tym wpisem luźną ręką podpisuje się minimum 20 rodzin.

Co jaki czas w BST Invest Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Spłukany do zera przez BST

Firma BST ma kilkadziesiąt spraw w sprawie oddania gotówki klientom, pracownikom i innym firmą. Nie wypłaca też gotówki wszystkim pracownikom co dopiero mówić o podwyżce hahahaha.

on

pracowałem tam dwa dni w sumie i juz drugiego dnia zobaczyłem cała prawde nie płaca pracownikom w terminie kwotowo tez sie zupełnie nie zgadza pierwszy dzien czwartek drugi piatek w piatek szef obiacał chłopakom wypłate zaległą z trzech miesiecy prawie przyszedł powiedział ze jedzie po pieniadze bo sie zaczeło juz dosc nieprzyjemnie robic noo ale jak pojechał to juz nie wrocił wiem ze chłopaki czekali na niego a ja to sie do domu zawinołem i juz tam nie wrociłem nie ma co sobie głowy zawracac teraz prawie we wszystkich ogłoszeniach na olx podaja stawki wysokie a juz w rzeczywistosci okazuje sie ze bedzie 300 mniej albo 400 a jesli zostanie taka wysoka stawka i bedzie na umowie to mozna sie spodziewac ze nie wypłaca

cm

ta pseudo firma to jakaś porażka

Bartosz
@cm

A czemu "pseudo firma"? Co rozumiesz poprzez słowo "porażka" w odniesieniu do BST Investu? ;P

m

nie warto z tą firmą nawiązywać jakiejkolwiek współpracy, niesłowni, (usunięte przez administratora)swoich klientów, nie płacą za faktury

Czy pracownicy BST Invest Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

m

pewnie integrują się odbierając telefony od firm, którym zalegają pieniądze, ciekawe jak długo popracują u tak nieuczciwego pracodawcy

Hej wszystkim! Może znajdzie się jakaś użytkownik, w przedsiębiorstwie BST Invest Sp. z o.o. w miejscowości Zenonów, który ma jakieś nowe info, bo nie wiemy czy opłaca się u nich zatrudnić.

m

jeśli nie płacą za towar ani za usługi podwykonawcom to ciekawe jak płacą pracownikom?

Zostaw merytoryczną opinię o BST Invest Sp. z o.o. - Zenonów

• Jak się pracuje w BST Invest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BST Invest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BST Invest Sp. z o.o.