Opinie o FIFOR POLSKA SP. Z O.O. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie FIFOR POLSKA SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FIFOR POLSKA SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIFOR POLSKA SP. Z O.O. w Radom

xxxx

Ile zarabia koordynator ??

Aaa
@xxxx

2100 ma rękę

Xxxx
@Aaa

A mi znajomy powiedział że jego kolezanka jest kordynatorem i zarabia 3tys

Dla mnie praca w Fiforze nie była najgorsza, ale to głównie dzięki ludziom, którzy tam pracowali (pracują). Największym minusem to brak zorganizowania, czyli panujący chaos, za dużo obowiązków, wykorzystywanie pracownika i brak podziękowania za wykonywanie czegoś dodatkowego . Jeśli firma upadnie to jednak szkoda, bo w Radomiu dużo ludzi straci pracę. Najlepszą opcją będzie jeśli ktoś to przejmie. Wtedy może zarządzanie ulec całkowicie zmianie i warunki pracy napewno się poprawia. Pytanie czy tak się stanie..?

Czy to prawda ze zaklad jest zajety przez komrnika i jest zamkniety

Abc
@Tomek

Tak.

@Tomek

Czy to już bankructwo? Zamkną ten zakład?

AktualnieJeszczePracownik
@Ewa

Przy tej ilości długów na 99% tak

Jaa
@AktualnieJeszczePracownik

Podobno jest jakis inwestor i trwaja rozmowy

@Jaa

Ktoś tam jeszcze przychodzi do pracy? Pracowałam kiedyś i nieźle mi krwi napsuli. Arystokracja z Grecji i Laysów jeszcze tam jest, czy już uciekli?

On

Może jestem egoistą ale bardzo się cieszę że ta firma tak skończy i zbankrutuje za to jak traktowali pracowników należy im się. Szkoda tylko że ludzie stracą pracę ale osoby które tam pracowały wszędzie będą miały lepiej niż tam.

byly pracownik
@On

calkowicie popieram, warunki pracy ciężkie do zniesienia, każdy gdy tylko mógl to zwiewał.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie FIFOR POLSKA SP. Z O.O..
Patryk

A nie wiecie dlaczego dostawca folii wstrzymał dostawy?

Aaa
@Patryk

Bo nie płacą ☺️

Aaaaa

Nie polecam pracy w tej firmie brak szacunku do pracownika wciąż brakuje surowców auta wyjeżdżają puste mało tego składki ZUS nie są regulowane Totalna porażka.

Damian z exstrudera

Ja tam pracuje od początku i nie polecam nikomu tam pracy

Maximus

Burdel na kółkach ... brak organizacji paracy na magazynie 1 magazynier pracuje za 3 osoby jeden brygadzista M.W nie wie gdzie jest jego miejsce i myśli że jest prezesem firmy nic nie potrafi a udaje że wie wszystko brak organizacji pracy . Nie polecam tam pracy .

@Maximus

widać kolego ze nie masz pojęcia o czym piszesz i że z MW nie pracowałeś na zmianie masz prawo mieć swoje zdanie ale nie oczerniaj człowieka skoro nie miałeś nawet chwile z nim do czynienia

@anonymous

Pracuje z nim i wiem co pisze

@Maximus

skoro z nim pracujesz proponuje przyjść na jego zmiane i porozmawiać z nim a nie pisać farmazony

Maximus

Widać oburzenie Pana M . ( Konrad ) Cały Pan M nie da powiedzieć o sobie złego słowa .

Konrad

Sami sobie stwarzamy takie warunki do pracy. Jeśli wykorzystujemy jeden drugiego. Miejcie pretensje do siebie!!!!

wyzysk ludzi-co na to prezes

Zippo

ogolnie praca jak kazda inna, gdyby tylko jeszcze logicznie zarządzali ludzmi to by bylo dużo lepiej, bo aktualnie i od początku prawie jest tak że jedna osoba robi za 2-3 osoby tam. Wyzysk jednym słowem. Czasem jak arcy koordynator coś wymyśli to można stwierdzić że jednak jest niespełna rozumu ... pensje naniższa krajowa, operatorzy do reki maja 1600 zł. do tego wszystkiego koniecznie praca w weekendy, czasem to zdarza się, że ludzie pracują cały MIESIĄC!?!?!! a jak nie pracujesz w weekendy to mogą zwolnić... podsumowując: ODRADZAM

oko

1500zl

eeee
@oko

Marne pieniadze

Czytajacy

Nie piszecie nic konkretnego. Tylko bo gorąco , bo system zmian nie taki. To gdzie jest dobrze gdzie mozna iść do pracy?

fff

minimalna na produkcji nie licz na więcej.... W lato będzie zajebiscie 40st conajmniej a ty w fartuchu..........

xd

Ważne dla mnie jakich zarobków można sie spodziewać?

xxxx

Odradzam pracy osobiscie jedni pracuja w sytemie od poniedzilku do piatku za weekendy maja placone nadgodziny drudzy pracuja w systemie czterobrygadowym wolny weekend raz na trzy miesiace zawsze cos jest rozwalone albo sobota albo niedziela i zarobia do reki w czterobrygadowce 1600 max jeden zaklad dwa systemy pracy parodja podobno obozy pracy likwiduja nie w radomiu przyklad fifor sama tego doswiadczylam odwaznym powodzenia

justyna

Witaj! Zajrzyj na stronkę superpracodawca.pl tam wpiszesz zakład i jest sporo opinii

Zostaw merytoryczną opinię o FIFOR POLSKA SP. Z O.O. - Radom

FIFOR POLSKA SP. Z O.O.
1.7/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Rodzinna 38A
    05-806 Radom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042