Polfrut

Belsk Duży

Polfrut

Opinie o Polfrut

Zuzanna

@Brus piszesz o tym, że pracodawca ma problemy z wypłacaniem wynagrodzenia. Jak dużą część pracowników dotknął ten problem? Czy są to opóźnienia w wypłacie? Czyli to nie była pomyłka? Myślę, że to może być ważne dla aplikujących do Polfrut.

Zuzanna

Pracujesz w Polfrut? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

mirek

Prezes czajkowski Tomasz i jego ojciec miszkaja pod Radomiem kowala kolonia i mysla ze mogo kraść na to oni odpowiadaj za to ze polfrot gropa upada a na dodatek to sa ludzie bez honoru oszuści złodzieje bada cwaniakow

Poszkodowany

Oni działają jak piramida finansowa - zwykli złdzieje - powinni stać się kąskiem dla " dobrej zmiany "

Poszkodowany
@Poszkodowany 25.01.2017 12:54

Uważajcie na polfrut spółkę banda złodziei i oszustów, będą ogłaszać upadość ... a kasy rolnik swoich nie odzyska ...prezes chowa się jak szczur nigdy go nie można zastać w pracy, jego przyjaciółka Anna przeszła do naszego sadu.

alexxx

cholera [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] walcze o kasę i dalej nic nie mogę uzyskac....

Wiedzaq

Wiesz co, no spółdzielnia żyje własnym życiem akurat

ja

Spółdzielnia i spółka to ci sami ludzie i tak samo obrabiają dostawców jak i odbiorców. Miejcie sie na bacznosci. Ja swoich pieniedzy pewnie juz nigdy nie odzyskam jak i wielu innych. nie ryzykujcie w tych trudnych latach

m76

Mi wiszą 26tys. Banda złodziei!! Składam pozew do sądu ale nie wiem czy coś odzyskam :(

tom

nie placa za dostarczony towar i winni ma sa pieniadze od konca lutego. komornik tylko i firma windykacyjna tutaj cos dziala bo zalatwic po ludzku nie szlo. ciagle bajki byly ze przeleje jutro badz pod koniec tygodnia. 50tys przelal na nastepny dzien pare groszy ale teraz oszukuje nawet firme windykacyjna tylko ze to ona daje termin splaty a nie on gdyz juz ja oszukal i komornik robi naklejki bo termin minal.

Miejscowy sadownik

Ale głupoty piszesz! Skoro biznes się kręci to czemu dostawcom nie zapłacili za jabłka? Oglądaliście agrobiznes 1 grudnia ? Bankructwo czy złodziejstwo ?

gondor
@Miejscowy sadownik 07.12.2015 23:10

agrobiznes był o spółdzielni ze spółkom handlowalem i nie bylo problemow wiekszych

paweł

różne chodzą o nich słuchy ja w zeszłym sezonie oddałem trochę jabłek do nich i byłem zadowolony z przesortowania w tym tez pewnie oddam część jak nie pomieszcze wszystkiego u siebie

sadownik

handlowalem z nimi od kwietnia sprzedalem kilka samochodow jablek i nie mam zadnych zastrzezen towar zamowili odebrali i zaplacili troche grzebia w jablkach ale ogolnie wszystko dobrze

Rambo

Gdzie masz kasztaniaku ten handel na biedronke? Firma wypłacalna, płaci przy odbiorze towaru szybkim przelewem.

Arek

Bandyci Tych ludzi omijajcie szerokim łukiem . Wiszą 7 mln ludzią za owoce i warzywa. Gościowi 500 tys za kartony. Handlują cały czas na Biedronke , Białoruś, i Do Firmy Trans Sad wyplacalnej z Jedlińska pod Radomiem wiec kasa splywa . A oni Czekają żeby to upadło podobnie jak Amar z Lisewa. Dla mie Polfrut to Bandyci bo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sie wstydzi jak ukradnie . Póki niebyło Grupy było wszystko ok. Oddajcie nam nasze NALEŻNOŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Roderyk.

Przykre - komentarze w większości meritum prawdziwe..

Gość

Też bym się wstydził gdybym tak postępował jak pan kapeć

jaro

Widzicie wstydzą się swoich nazwisk

jaro

(usunięte przez administratora)PRZEJĄŁ SPÓŁKĘ I NIC JUŻ NIE MACIE DO GADANIA NAWET(usunięte przez administratora)SPRZEDAŁ SIĘ ZA 10 TYSIĘCY. ŻENADA TERAZ RUSZAJĄ NA SPÓŁDZIELNIE PRZEJMĄ I ROZPIERDZIELĄ WSZYSTKO A (usunięte przez administratora)KARTONY BĘDZIE TAM ROBIŁ A. MAŁACHOWSKI PÓJDZIE W NIEDZILĘ DO KOŚCIOŁA WYSPOWIADA SIĘ I BĘDZIE OK. OBŁUDA

pracus

Praca nie jest zła tylko jak gadać z dostawcami jabłek skoro ich okradli.

witam! Firma może jest zadłużona ale jeśli chodzi o pracę to nie można narzekać. Nie wiem jak jest w biurze ale na sortowni jest ok. Kierownik trochę chce się wykazać i gania ludzi ale poza tym jest ok. No i pensja jest na czas :-) a to dla mnie najważniejsze! życzę im aby jak najszybciej wyszli z tego dołka w jakim obecnie się znajdują!

xxl

poprawka: chodzilo o upadlosc spoldzielni. Oni sie wywina, a wy ze swoimi marnymi obiecanymi 10% nic wiecej na tym nie zyskacie.

xxl

nie podpisujcie z nimi zadnych umow ! jesli beda mieli ugodowe umowy z wierzycielami beda mogli jeszcze szybciej doprowadzic do upadlosci Spolki! Poczytajcie prawo upadlosciowe i naprawcze.

Paweł

POLFRUT SPÓŁDZIELNIA I POLFRUT SP ZOO TO TAK NAPRAWDE TA SAMA FIRMA . MI NIEWYPŁACILI ZA JABŁKO 99 TYS ZŁ. ROZKRADLI I OPŁACAJĄ PRAWNIKÓW BY OBEJŚĆ PRAWO BEZ ZADNYCH KONSEKWENCJI.

paweł

Jak nie wstydzisz się pracować dla oszustów i nie masz innej pracy to próbuj. Mogą cie postawić przy sortownicy albo będziesz robił za wózek widłowy. Będą przerabiać jabłka udziałowców bo okoliczni sadownicy im nie dają. Jak będzie mało towaru to może bedziesz się obijał. Pracownikom to będą wypłacać. Podobno opieprzyli spółdzielnię to pieniądze mają.

Piotrek

Niewypłacalni , złodzieje. Wstyd pracować dla złodziei

widzialem

Kontahentów oszukują wysyłając trefny towar, a jak przyjdą zwroty to ptrącają dostawcom

zgrxhdtfcjynk;,l

Nie dajcie się nabrać. Spółka i spółdzielnia chociaż oficjalnie to dwie odrębne jednostki a faktycznie zarządzane przez te same osoby. Przestrzegam przed nimi. Miło i sympatycznie jest tylko na początku... a potem....zapytajcie ludzi którzy nie mogą doprosić się pieniędzy za towary. Chamstwo na całego.

Patryk

ryzyko na własny rachunek. z tego co slyszalem sadownicy nie mogą doprosić się swoich należności. i co najlepsze firma winą obarcza odbiorców.... brak słów.

sergiej

Ja więcej nie dostarcze im zadnego towaru. Ani kasy ani szacunku do człowieka.

asdfg

cwaniaki i tyle. jak masz za dużo jabłek to zawieź tam. To jak oddać charytatywnie!

Zostaw opinię o Polfrut - Belsk Duży

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polfrut