Profel Sp. z o.o. Zakład Elektroniki Przemysłowej

Szydłowiec

Opinie o Profel Sp. z o.o. Zakład Elektroniki Przemysłowej

tak tak

Dzieje się coś jeszcze w tym Profelu czy już go zamknęli?

byly pracownik

3 pietro to zarząd i księgowość. Sytuacja finansowa fatalna. Dlugi wieksze niz wartosc firmy. Panowie nie mają bladego pojęcia o zarządzaniu. Funkcjonuje gorzej niż wyglada biurowiec, bo reszta wyprzedana.

zainteresowany

Ktoś napisze ilu ludzi w administracji a ilu na produkcji?Bo tak piszecie,ze to 3 pietro to i tamto-podejrzewam,ze chodzi wlasnie o administracje.Maja zamowienia?A jaki park maszynowy?

BORSUK

Jeżeli trafisz do odpowiednich ludzi na produkcji to nauczą Cię oni pracy przy stali. Poza tym to bieda i brak perspektyw.

weteran

Jak ktoś chce zmarnować sobie życie to może tam iść do pracy. Zarobki brak słów, a to 3 piętro już dawno powinno iść z dymem. Banda nieudaczników żerująca na ludzkiej krzywdzie ludzi pracujących na wydziale.

aaa

[usunięte przez admina]Zarobki szkoda gadać najniższa krajowa. Po za tym kupa leni na 3 piętrze włażących w tyłek prezesowi.

byłem pracownikiem profela ponad 15 lat zarobki az szkoda mówc

Zostaw opinię o Profel Sp. z o.o. Zakład Elektroniki Przemysłowej - Szydłowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profel Sp. z o.o. Zakład Elektroniki Przemysłowej