mesko-rol

Skarżysko-Kamienna

Opinie o mesko-rol

Irek

Czy dowiem się coś od pracowników na temat firmy? Oficjalne informacje już znam ale chciałbym tu pracować i szukam jak jest . Wydaje się, że jak nie ma narzekających to jest spoko?

gosc
@Irek 22.11.2017 12:20

Bardzo rodzinnie, masz znajomości ?

drin

jeśli chodzi o pracę w mesko-rolu to za nimi @li,i przemawia na pewno to że w skarżysku kamiennej nie ma wcale tak wielu ofert w których można przebierać

jasiek

dołączam się do pytania @keren, jak to wszystko dokładnie wygląda? też patrzyłem interneci i nic, serio. Ale nie sądze, żeby do tej firmy zatrudniali po znajomosci, wystarczy trafić na dobrego rekrutera i tyle. Mam nadzieje, że ktoś napisze jak tam warunki płacowe u nich, bo chciałby zarobic ponad 1500 zł, to nie tak dużo, co nie?

keren

a gdzie je radek znalazłeś? bo ja chyba przetrzepałem internet dokładnie ale nawet jakiś starych i nieaktualnych nie znalazłem... i nie wiem skąd to wynika, czy mesko-rol prowadzi może rekrutacje innymi drogami może tylko poczta pantoflowa lub po znajomości? ktoś wie cokokolwiek na ten temat? i przy okazji może coś o zarobkach konkretnych wiecie

radek

widziałem oferty pracy mesko-rol, ale nie były zbyt aktualne, nic nowszego nie znalazłem, ciekawe, czy aktualnie rekrutują

szyna

oj pewnie jest tak jak wszędzie, że nawet jak się niespecjalnie znasz to trochę praktyki i już o tych maszynach wiesz wszystko

jacuś

Wszyscy zamilkli co jest grane? a teraz to się dzieje w firmie !!

wiemcopiszę - 2009-07-19 16:59:36 Ta firma to katastrofa. Przed laty z nią handlowałem. Lecz byłem na tyle Jakaś głucha cisza zapanowała na forum Teraz to się dzieje w firmie!!!

wiemcopiszę

Ta firma to katastrofa. Przed laty z nią handlowałem. Lecz byłem na tyle "niedorozwinięty", że nie podzieliłem się z prezesem, więc zakazał sprzedawać mi maszyny. Wg mnie jest to jawne działanie na niekorzyść spółki. [usunięte przez admina]

rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Ale się usimiałem ,a tak pięknie miało być w tej firmie.

Szkolenia ? Pamiętam było, trwało ponad rok ZARZĄDZANIE GOSPODARKĄ MAGAZYNOWĄ doktorat przy tym to pikuś.

Słodki

Ludzie o co wam chodzi?!? Przecież Mesko-Rol jest miejscem gdzie pracownicy realizują swe pasje oraz nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje dzięki pakietom szkoleń (np. operatora suwnicy:). W firmie panuje życzliwość i wszechobecna pomoc a bezwzględna trzeźwość w pracy jest wizytówką Spółki. Na stanowiskach kierowniczych obsadzani są tylko najwięksi Fachowcy w danych dziedzinach którzy posiadają ogromny bagaż doświadczenia i są najbardziej kompetentni z całej załogi. W firmie pracuje się lekko i przyjemnie a to wszystko dzięki temu, że Mesko-Rol posiada najnowocześniejszy park maszynowo-narzędziowy. Wdrożone systemy logistyczne oraz szereg certyfikatów zarządzania jakością potwierdzają fakt, że firma jest zarządzana w sposób bardzo nowoczesny. Nie można zapominać także o Panu Dyrektorze dzięki któremu na produkcji nic nie dzieje się przypadkowo. Cały przepływ informacji i procesów zachodzących na produkcji jest szczegółowo i precyzyjnie przez Niego kontrolowany. Jest osobą do której zawsze można przyjść z każdym problemem i być pewnym, że sprawa zostanie szybko i rzetelnie rozwiązana. Podsumowując, Mesko-Rol jest firmą gdzie panuje rodzinna atmosfera a droga jaką jest kierowana w niedługim czasie doprowadzi ją na pierwsze miejsce rankingu Forbesa!!!

Zainteresowany

U..f f f f f f f . Jeszcze tylko sześć, nominacja i wakacje.

Nie chce się powtarzać i krytykować kierownictwa firmy bo w niej nie pracuje (znam kilka osób które tam pracują ) jest jak jest, wy wiecie (pracownicy) co jest grane dla mnie bardzo ciekawe jest jedno jak to się dzieje że przy użyciu takich przestarzałych technologii ( zero automatyzacji wszystkie czynności wykonuje się ręcznie ) otrzymujemy tak wspaniały produkt finalny mam na myśli kosiarki i zgrabiarki (maszyny są nie do zdarcia )

Powinni powiesić szyld: "Witajcie w krainie co wszystko ginie". Kraina wesołych istot! Tylko groteska bowiem nasuwa się na myśl gdy chce się coś powiedzieć o tej firmie. Wykorzystywanie kiepskiej sytuacji gospodarczej regionu przeciwko ludziom którzy uczciwie chcą tam pracować i są dominowani przez dziadowski ogół poPRLowskich co "nic nie umiom" a czują się ważniejsi od kwitu na węgiel. Farsa i fasada. Najgorszy mix najgorszej odmiany spaczonego kapitalizmu, prywaty i i rdzennie peerelowskich nierobów.

Kwaśny

Uwaga na tą firmę!!! Cała mentalność i system zarządzania zatrzymały się tu na czasach PRLu! Są co prawda próby tworzenia nowych i scalania starych komórek wewnętrznych w myśl koncepcji lean manufacturing. Ale jest to tylko kosmetyka widoczna na schemacie organizacyjnym. Przykład (dział logistyki:). Podsumowując, jeśli jesteś młodym człowiekiem po studiach który chce się dynamicznie rozwijać na płaszczyźnie zawodowej jak i finansowej to OMIJAJ TĄ FIRMĘ Z DALEKA!!!

Zostaw opinię o mesko-rol - Skarżysko-Kamienna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mesko-rol