Opinie o MESKO-ROL sp. z o.o. w Skarżysko-Kamienna

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie MESKO-ROL sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MESKO-ROL sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MESKO-ROL sp. z o.o. w Skarżysko-Kamienna

Zzz
Pracownik

Te dobre opinie o rudym to chyba sam napisał . Żałosne

1
Olo

Siedzenie po 2 czy trzy godziny na salce z ludźmi którzy w tym czasie powinni pracować i gadanie tego samego jak by się płyta zacięła to jest takie super. Później oczywiście przez pare godzin kaweczka w księgowości. Dyrektor jak ta lala. Ile więcej maszyn zrobiliśmy przez te działania? Wcześniej chyba pracował na produkcji bo rękę pobrudził i widać nie może odmyc.

1
G
Pracownik

Nie rozumiem skąd w firmie złe głosy na naszego prezesa. Każdy zarabia tyle na ile zasługuje. Mamy najlepszego prezesa w historii!

1
Gandzia
Pracownik

Dobra robota panie prezesie jeśli to prawda ze rutek od poniedziałku wraca. Dobry wybór.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w MESKO-ROL sp. z o.o.?

G
Pracownik

Nie rozumiem skąd w firmie złe głosy na naszego prezesa. Każdy zarabia tyle na ile zasługuje. Mamy najlepszego prezesa w historii!

1
Belzebub
Pracownik
@G

Brawo Jadzia !!!!!!!Brawo Piotr B.!!!!!!!!! Sami zaraz będziecie pracowali !!!!!!!!

Harr
Były pracownik
@Belzebub

Porządki i nic wiecej. Nie ma pojecia

błękitny kogut
Pracownik
@G

Przecież ten zakład istnieje, tylko po to żeby góra i leśne dziadki z zarządu się nachapały kasy razem z państwem. Pracownik ma robić za 2150zl do ręki.

Tomi
Klient
 Pytanie
@Harr

"Porządki i nic więcej" Kto zrobił bałagan, że trzeba robić porządki? "Nie ma pojęcia" Wskaż kilka firm, w których prezes "ma pojęcie", a ich kondycja finansowa imponuje. Zdefiniuj "pojęcie".

miętowy dżem
Pracownik
 Pytanie
@Tomi

"Kto zrobił bałagan, że trzeba robić porządki?" byli członkowie zarządu z poprzednimi prezesami cytuje pana Piotra B. w sprawie pociągnięcia do odpowiedzialności byłych członków "Nie wracajmy do tego tematu" więc widocznie każdy może tutaj wejśc, nakraść, narobić długów i uciec do Danii jak pewien "Pan".

miętowy dżem
Pracownik
@Tomi

"Wskaż kilka firm, w których prezes "ma pojęcie", a ich kondycja finansowa imponuje. Zdefiniuj "pojęcie". Pozwól, że odpowiem za kolegę/koleżankę Każdy kto ma biznes i chce z tego żyć i wykarmić rodzinę.

Tomi Nowy wpis
Klient
 Pytanie
@miętowy dżem

"Każdy kto ma biznes i chce z tego żyć i wykarmić rodzinę" Zatem bez trudu dasz radę wymienić 3-4 firmy zatrudniające ponad 50 osób, które spełniają ten warunek. Prawda? No i nadal nie wiem co wg Ciebie oznacza "pojęcie".

Szczery Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@miętowy dżem

Panie Piotrze B przestań pisać pochlebne komentarze na temat swojej osoby. Puść wszystko to co ludzie piszą. Przestań filtrować wpisy na bardzo pochlebne dla siebie i twojej twórczej działalności. To że na jednym ze spotkań powiedziałeś do ludzi: „że ta banda (usunięte przez administratora) po zawodówkach niech (usunięte przez administratora) za najniższą krajową a nie (usunięte przez administratora) podwyżek im się zachciało”. Zapomniałeś?????????? Nie kasuj wpisu pozostaw go. Niech ludzie też poznają prawdę. :);)

miętowy dżem Nowy wpis
Pracownik
@Szczery

Akurat nie jestem nim, wstydziłbym się w ogóle ludziom pokazywać na zebraniach. Ale ciekawe rzeczy gość gada. PS. o 1 w nocy trzeba spać, a nie pisać opinie, bo w mesko rol ciężki kawal chleba za psi c**i czeka

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w MESKO-ROL sp. z o.o.?

Piotr
Pracownik
@Pytanie

Tylko umowy o prace! Pierwsza umowa na okres próbny, trzech miesięcy. Następne umowy na czas określony max trzy umowy na łączny czas do 33 miesięcy. Następna umowa na czas nieokreślony.

Piotr
Były pracownik
@Piotr

Zapomniał pan dodać ze za najniższą kwotę bez możliwości podwyżki.

Belzebub
Pracownik
 Pytanie

Czy to prawda że wczoraj była "blondi" we firmie???

P2-jka
Pracownik
@Belzebub

Noooo, i jaka odpalona. Chyba dla.... Podobno wraca ....

P2
Pracownik
@P2-jka

Bo bez Mesko-Rol to nie da się żyć. :)

Belzebub
Pracownik
@P2

Pani nie wróci, musiałby jeszcze Rutek wrócić.... ;)

P2
Pracownik
 Pytanie
@Belzebub

Rutek, srutek - co były dyr. ma wspólnego z nią? Oszaleliście z tym .....rutkiem

ChloP2
Pracownik
@P2

Zdziwiłbyś się jak dużo ..... :)) hihihi

ChloP2
Były pracownik

W każdej plotce jest ziarenko prawdy. No a tu, to akurat .... to ziarenko jest wielkości arbuza ;)))

 Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MESKO-ROL sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Mistrz produkcji?
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
X.Y.Z
Pracownik
 Pytanie

Serdecznie witam, mam pytanie? związane z pudełkiem na uwagi pracowników, czy te pudełko to ozdoba firmy czy ktoś jest odpowiedzialny za czytanie i odpowiedzi na wrzucane kartki? A może jest to za ciężka treść że nikt nie kwapi się sensownie odpowiedzieć, na koniec dla czego za dłułgi firmy musi być pokrzywdzony robotnik, brak podwyżek, brak motywacji, tylko co -?, oszczędności i oszczędności kosztem pracownika

Tutak
Pracownik
@X.Y.Z

Ta ozdoba się skończyła. Nasze modły wysłuchane. Dzisiaj był pan dyrektor na zakładzie. Chyba wraca. Trzymam za niego kciuki. Dobra robota prezesie.

Irek
Pracownik
@X.Y.Z

Nie długo już trzeba będzie czekać. Podobno były dyrektor wraca może w końcu się coś ruszy. Dzisiaj był na zakładzie. Ludzie znów są pełni wiary i optymizmu. Jak załatwi trochę zleceń może na podwyżki też starczy.Tylko on o nas myślał. Była robota i kasa. Teraz Głodówka. Wracaj szybko chłopie. CZEKAMY!!!!!

Jadzia
Pracownik
@X.Y.Z

Następny prezes który nie ma bladego pojęcia o czym mówi i co robi. Ze 20 tys zarobi bankowo. Rada nadzorcza nic nie robi. Zobaczymy jak się wybronią po inwentaryzacji, na gębę zrobioną. I tylko dzięki pomocy z zewnątrz. Robotę na zewnątrz wydają przecież my możemy ją zrobić w nadgodzinach!!!!! Ale nie znowu układy wróciły!!!! A my z głodu pozdychamy.!!!!!! Nawet na podwyżki nie ma. Zaciskamy pasa. Naprzyjmowali ludzi którzy bladego pojęcia nie mają a siedzą i kasę biorą. Może nowe autko w lizing dla pana CZŁONKA i PREZESA bo nowy rok nastał.

Olo
Pracownik
@Jadzia

Masz rację. Bladego pojęcia chłopy nie mają. Był raz B na halach straszył żeby nie pisać na goworku przestraszyły się żeby go nie wysadzili. No i co degradacja tylko go hukiem wywalić powinni. Doją i doją i końca nie widać

Stary pracownik
Pracownik
@Olo

Macie racje. Jak to mówią jest choooojowo ale stabilnie. Wszyscy się musza nachapać i wszyscy mają nas w (usunięte przez administratora). A my z głodu pozdychamy. Wynajmijta se jeszcze pare chałup. 18 tys netto i jeszcze trza członkowi chatę wynająć auto dać. Prezes przyszedł tylko na chwile, sam tak pierdzielił, ALE ze 20 tysi zarobi, a na zakładzie raz, dwa, czasami trzy dni jest. Zleceń nowych nie przywozi. Roboty nie załatwi. Będzie odbudowywał markę Mesko na trupach.:) Księgowa bladego pojęcia o robocie nie ma tylko przesiaduje po cztery godziny na sekretariacie kawkę pije, kaskę bierze też nie małą.Dział logistyki przerośnięty do stanu produkcji na spawalni ilościowo, a części jak brakowało tak brakuje. Mistrz jest jeszcze starej szkoły sam stanie pospawa bo ma rekrutacje nie ma kasy. Liczydła trzeba im kupić. Dziewczynka w dziale handlowym nie wie co sprzedaje ale jest protegowaną więc nie do ruszenia. I jest ok, a jak ty czegoś na czas nie zrobisz bo narzędzia z góówna zrobione to cie zajechać chcą. Ale dzięki J mamy cały czas oszczędności i musimy się męczyć a babsko na nas szuka pieniędzy. Niechże na górze poszuka. A s......am na to wszystko jak nikt tego nie widzi.

Kazik
Pracownik
@Stary pracownik

Ludzie widzą co się dzieje w zakładzie jedni muszą wszystko zrobić na czas a inni nie muszą i podobno tyle mają pracy że się nie wyrabiają. To ja nie wiem co tam się robi przez te 8 godzin. Ale my się nie możemy nie wyrobić. Może w końcu ktoś z tym zrobi porządek i zobaczy kto na kogo pracuje. My tu od lat nie możemy doczekać się podwyżek a na kolejne etaty to pieniądze są

Belzebub
Pracownik
@Kazik

A teraz jeszcze inwalidów z AGD mamy przejąć no jakaś porażka. No żenada jakaś przecież oni do pracy to dla towarzystwa przychodzą. Coraz lepsze decyzje są podejmowane. A gonić ich w cholerę razem z zarządem. Przecież my na nich nie wyrobimy. No katastrofa jakaś.

2
Zgred
Były pracownik
 Pytanie
@Belzebub

Nie za bardzo się zagalopowałeś? Żenująca to jest Twoja wypowiedź. Byłeś chociaż raz w AGD, widziałeś to, o cym piszesz? Dlaczego obrażasz pracowników z AGD? Poczułem się obrażony. Chyba nie zdajesz sobie sprawy, że na takie zachowanie jest odpowiedni paragraf KK ( „Art. 216. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.) Masz jeszcze coś równie inteligentnego do powiedzenia?

1
Chłop z pasja
Pracownik
 Pytanie
@Zgred

Gdyby nie Rutek to dawno by was zaorali ma tym AGD prawda panie Januszu i Krzysztofie????

.
Pracownik

@Belzebub. Sylwek, zboczeńcu, daj już spokój.... Rozumiem, że odbyt cię wciąż boli..

18
Gandzia
Pracownik
@.

Dobrze mu musiałeś rowa lizać że wiesz co mu dolega. :)

15
Pracownik
@Gandzia

...w lizaniu byłeś najlepszy - zostałeś Mistrzem

Belzebub
Pracownik
 Pytanie
@.

Chyba nie zdajesz sobie sprawy, że na takie zachowanie jest odpowiedni paragraf KK ( „Art. 216. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.) Masz jeszcze coś równie inteligentnego do powiedzenia?

1
Anna
Kandydat
 Pytanie

Gdzie znajduje się jedynka?

Michał

Macie laptopy pracownicze ?

Pracownik
Pracownik
@Michał

Ja mam

Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy MESKO-ROL sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Andriu
Pracownik
@Pytanie

Tak. Zasuwają za miske ryżu na czas.

Miszcz
Pracownik
@Pytanie

Ci co nie zasuwają to chętnie się integrują

Daru
Pracownik
 Pytanie
@Andriu

Micha ryżu i następny prezes do wykarmienia. Tylko zaciskanie pasa. Kiedy rada nadzorcza przewróci nam poprzedniego dyrektora R. Czy mamy tak samo jak na Mesko napisać list do centrali związków??? My też chcemy żyć i godnie zarobić.

Marcin

A ile firma ma księgowych ?

1
Belzebub
Były pracownik

Długo już nie pracuję, napiszcie jak tam w/g Was nasze ozdoby firmy: Pani Ania - kadrowa; Pani Agnieszka - księgowa; i inne ;)

Belzebub
Były pracownik
 Pytanie
@Belzebub

Cześć Pracują jeszcze nasze ładne Panie, a może już nie??? Podobno dużo zmieniło się w firmie "in plus"...no i były duże roszady personalne

P2
Pracownik
 Pytanie
@Belzebub

Ale o co pytasz? Jeżeli chodzi o "Blondi" kuso ubraną - jakieś 4msc. temu odeszła z pracy. Pewnie chodzi Ci o Nią... Natomiast P. Ania - po odejściu księgowej została sama. I ewidentnie jest przybita tym faktem. Najpierw parę lat temu odeszła Jej podpora duchowa... Pan z IT ;) , a teraz Jej koleżanka księgowa. Zresztą jak pytasz konkretnie o te Panie, to zadzwoń do Nich i się dowiedz, a nie będziesz zaśmiecał portal.

2
Bywalec
Pracownik
 Rekomendacja
@Belzebub

A są , są nowe młode i wolne :), Ale młode wilczki już je obserwują.

2
Chłop P1
Pracownik

Trzeba jasno powiedzieć,  a nie domysły. Jak coś wiesz to pisz, jak przypuszczasz to nie obrażaj, bo to fajne babki. Albo, jesteś nieźle zorientowany, albo powtarzasz plotki.

Zuza
Pracownik
@Belzebub

Podobno były dyrektor wraca. Jeśli to prawda to skończą się głupie układy. I znowu wszyscy będziemy mieć prace i normalnie zarabiać.

Chłop P1
Pracownik
 Pytanie

A co takiego pisałeś, bo temat chyba wyczerpany?

Zzz
Pracownik

Te dobre opinie o rudym to chyba sam napisał . Żałosne

1
Grześ
Pracownik
@Zzz

Oj na pewno nie.

Alan
Pracownik
 Rekomendacja
@Zzz

Chyba nie jedną sam napisałem. :)

Olo

Siedzenie po 2 czy trzy godziny na salce z ludźmi którzy w tym czasie powinni pracować i gadanie tego samego jak by się płyta zacięła to jest takie super. Później oczywiście przez pare godzin kaweczka w księgowości. Dyrektor jak ta lala. Ile więcej maszyn zrobiliśmy przez te działania? Wcześniej chyba pracował na produkcji bo rękę pobrudził i widać nie może odmyc.

1
Elwira
@Olo

Dokładnie tak. Zajmuje się papierami tylko i gadaniem a nie realna produkcja. Nic nie usprawnia nic nie ulepsza, na procesach się nie zna. A ze w księgowości przesiaduje to nic dziwnego. Widać po oczach i gadce ze szuka wrażeń.

Jaja
@Elwira

Może ciebie w magazynie powinien trafić za wysoko na twoje aspiracje:). Może ty spróbuj go dojechać skoro on nic nie robi i w księgowości przesiaduje.

Jaja
@Olo

Jeśli to robi i tłumaczy i siedzi w księgowość to masz dużo wolnego czasu na magazynie na obserwacje. A hala się sama ogarnęła magazyn sam posprzątał a ty jak nic nie umiałas tak dalej nie umiesz zajmij się swoją robota i patrz na siebie

Yogi
@Olo

Zamiatanie pod dywan to jest to się w tej firmie robiło a jak ktoś wyciąga niekompetencje innych jest zły. Jeśli jest tak źle to się zwolnijcie po co tutaj siedzicie.

Pele
@Olo

Za miesiąc nikt nic zrobi jak się leżało do tej pory i brało kasę a teraz robić trzeba idź do prywaciarza bo na twoja posadkę rzesze chętnych. Wysokie aspiracje są jak tak piszesz a do tej pory wiedzy zero. Musisz isc na to spotkanie i sprawdzić dokładnie co się tam dzieje i o czym się mówi i opisać to szerzej. Może zapewnisz nam podwyżki nadgodziny światło narzędzia porządek na hali. A ponadto musisz mieć dużo czasu ze za nim chodzisz i wiesz dokładnie co i gdzie robi .

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iza
@Jaja

Może jak tak sprzątanie dobrze kierowniczkowi idzie to powinien dostać kierowniczkiem sekcji sprzątania? Może brykę prezesa tez umyje bo przykurzona trochę :)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pinio
@Olo

Olo przyznaj ma już sukcesy produkcyjne - hale posprzątał :) hahaha sprzątaczka czuje się zagrożona! Wygryzie na bank!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pinio
@Elwira

Niech prezes wstawi mu biurko do księgowości. Będzie wilk syty tylko nie wiem czy owce całe ;)

Kewin
@Pele

Pele masz rację. Siedziało się za gietarka wiedzy zero telefonik i jedna maszyna do obsługi to wszystko na co główka pozwala obserwalo innych kolegów biegalo na boso a teraz trzeba zawinąć rękawy to przykro.

3
Robson
@Kewin

Siedzenie i nierobienie nic czasu mało trzeba przecież postać z blad gwiazdą i podyskutować

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Puchacz
@Kewin

Po co tak stracie we własne gniazdo

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Janek
@Olo

Zmiana mistrza na P2 o prosze. Teraz czekamy na zmiane na P1 ! Ten to już wogóle się nie zna na niczy. Chyba że w graniu na komputerze!

Aga
@Olo

Nie przejmujcie się i tak go zaraz zwolnią. Tutaj nie wolno rozwalać układów i sprzeciwiać się najlepiej nic nie robić i brać kasę. A jak staniesz komuś na odcisk to przegrałeś. A jak ktoś chce coś zrobić to go zwalniają albo odsuwają od korytka. Przyjdzie zaraz nowa władza i zrobi nowe porządki. I znowu będzie jak było. Nic już tej naszej firmie nie pomoże.

Fff
@Olo

No i go w końcu zwolnili ufffffffffff:)

P1
Pracownik
 Pytanie
@Olo

A zrobiliśmy ich rekordowo dużo i nigdy przed tym więcej nie było. Całkiem rozsądny wynik jak na kawę i gadanie 2-3 godziny tego jak by się płyta zacięła. A bez niego co masz cwaniaczku ??????????? Najlepszy wynik finansowy jeśli chodzi o obrót w spółce. Największa ilość maszyn wyprodukowanych i nowych zleceń dla kooperacji. :)

Xyz
Pracownik
 Pytanie
@Elwira

Robot spawalnicze same się uruchomiły. Ja wiem, że zaraz będzie, że technolodzy z pracownikami. Tylko co robili zanim przyszedł. A obrabiarki na AGD też same wystartowały. No zaraz będzie że ludzie to zrobili. Tylko jak by nie jego upór to wielkie g..... by z tego było. A co może nie prawda??????

Załoga
Pracownik
 Pytanie
@Olo

Szanowny Panie Prezesie gdzie jest nasz DYREKTOR co????????? Jak długo możemy na niego czekać

GG
Pracownik
@Załoga

Za R się tyle after ciągnęło że tu na pewno niema czego szukać

1
DD
Pracownik
 Pytanie
@GG

Chyba pomyliłeś R z M albo S ?

Pracownik
Pracownik

Witam. Ludzie wy sami nie wiecie czego chcecie. Jak przyszedł poprzedni kierownik pisaliście pod jego adresem oszczerstwa. Teraz jest nowy Pan dyrektor też na początku pisaliście (usunięte przez administratora) Po jakimś czasie przekonaliście się że jest ok. Teraz chcecie żeby wrucil poprzedni wescie się do solidnej pracy bo wam nikt nie pasuje.

Jadzia
Pracownik
 Rekomendacja
@Pracownik

Nam pasuje stary-nowy dyrektor R podobno w piątek był na zakładzie. Pani kadrowa też ponoć z papierami dla niego była. Ten przynajmniej wie jak zarządzać zakładem, a przede wszystkim produkcją. Brawo panie prezesie B. za odwagę, że w końcu pan go ściągnął na zakład.

Pracownik p2

Witam serdecznie i pozdrawiam. wreszcie od 3 lat wrażenie i poczucie stabilizacji.,spokoju i wrażenie że ktoś kto kieruje firma jest rozwazny, opanowany i myślący trzeźwo i realnie. Oczywiście z paroma osobami musieliśmy się rozstać ale.... Cóż widać tak mosial być.

Ralfi
Pracownik
@Pracownik p2

No a teraz żeby tak rada nadzorcza zadzwoniła do poprzedniego dyrektora i go tutaj ściągnęła na prezesa. Wtedy na pewno byśmy stanęli na nogi. Przepraszam ale sama rozwaga nie wystarczy aby poprawić sytuacje finansów w firmie tutaj trzeba ostro zacząć pracować.

Irek
Pracownik
@Ralfi

No tylko dzięki jego staraniom jeszcze funkcjonujemy. Nawiązanie współpracy z(usunięte przez administratora), zwiększenie i uściślenie współpracy z AGD wrzucenie do produkcji detali zabranych na zewnątrz i rozłożenie je na produkcji obu spółek. Powstała nowa maszyna która pojawiła się na targach w Hanowerze. Tylko dzięki jego uporowi. Te wartość są nie do podważenia. No i rozruszanie wszystkich maszyn kupionych przez poprzedni zarząd. Oraz mądre i roztropne remonty obecnego parku maszynowego. Po co ogłaszać jakiś konkurs jak facet z marszu się wstrzeli w naszą sytuacje i będzie wiedział co robić dalej. A nie kolejny (usunięte przez administratora)który będzie się chciał sprawdzić w biznesie.

P2
Pracownik
@Ralfi

Problem polega na tym że do zarządzania firmą nie można wykorzystywać schematów, nie można mieć,, stylu,, kierowania ludźmi, trzeba podejmować dobre decyzję raz być ostrożnym a raz działać szybko intuicyjnie ale nie można robić albo tak albo tak. Szkoda że nie przysłali tego człowieka który jest teraz dyrektorem wczesniej, jakieś 3 lara temu.

Wania
Pracownik
@Ralfi

No i kurna zadzwonili podobno pani Ania w piątek na firmie była żeby dać Dyrektorowi papiery i od poniedziałku startuje. NARESZCIE COŚ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO. Hurrraaaaaa

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Do Prezesa
Pracownik

Myśle że czas wyłapania pisarzy. Czas z tym skończyć. Dość oczerniania pracowników,oraz naszej firmy.Proszę aby był pan konsekwentny w tych działaniach.

2
P1
Pracownik

To się jeszcze zobaczy. Skończą się głupoty podobno R wraca na spawalni na co poniektórych blady strach padł. Nareszcie.

Xxx
Pracownik
 Rekomendacja
@Do Prezesa

Zaraz rutek ich wyłapie wraca ponoć od poniedziałku skończy się wysiadywanie po kątach. Ale numer większość pseudo pracusiów już poserana chodzi. Brawo rutek.:)

Judasz
Pracownik
@Do Prezesa

Wspaniała konsekwencja dyrektor NASZ wraca od 2.11. I znowu się skończą układziki tylko robota zostanie :)

Gandzia
Pracownik

Dobra robota panie prezesie jeśli to prawda ze rutek od poniedziałku wraca. Dobry wybór.

Pracownik p 1
Pracownik

Witam. Jakie podwyżki trzeba coś dać od siebie a potem wymagać. Nie chować się za maszynami patrzeć kiedy 15. Dobrą robotę robią młode wilki.

1
P1
Pracownik

Może czas zacząć działać. Informatyk niech się dobierze do tych pissrzy. Anonimowość internrtowa dawno się skończyła. Dość ublizania. Niech pan po zwalnia tych ludzi

P1
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik p 1

(usunięte przez administratora) Przeszedł się raz pan R były a może obecny dyrektor przez hale opierdzielił kogo trzeba i skończyło się cwaniakowanie i chowanie po kątach. I co????? Majtunie z pampersami z klocka wytrzepane. Oj weźmie się za was wkrótce weźmie. Brawo prezesie dobrze że pan go ściągną na zakład. Pierwsza pańska poprawna decyzja. Teraz robota sama ruszy. Jeszcze będzie pan zadowolony.

Tango
Pracownik
 Rekomendacja

Rutek był na zakładzie dzisiaj podobno wraca na AGD oraz Rol. Wszyscy w szoku. Dopiero się zacznie dziać. Znowu skończy się (usunięte przez administratora) i klepanie po pleckach za nic. WIELKIE DZIĘKI ZA POMOC PANIE PREZESIE W KOŃCU COŚ SOE RUSZY

Nick
Pracownik
 Rekomendacja
@Pracownik p 1

Zaraz ich Rutek zweryfikuje. Był dzisiaj u niego bajki nie przejdą. Podobno wraca. Nareszcie prezesie pan się odważył dobra decyzja

Pracownik P2
Pracownik

Panie Prezesie szczerze Panu kibicuje, mam nadzieje, że uda sie Panu zrealizowac te ambitne plany, to wszystko to braki w naszej firmie sprzed kilkunastu no moze 10 lat. Serdecznie pozdrawiam i życze wytrwalości duzo.

Ali baba
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik P2

No i jak prezesino. Obiecanki cacanki a u nas za co świąt nie będzie zrobić. A jeszcze w zeszłym roku było dobrze i perspektywy były a teraz co???????????

Pracownik p 1
Pracownik

Witam. Mamy też gwiazdora na p 1 operatora gietareczki z rękami za plecami albo na klacie

Zostaw merytoryczną opinię o MESKO-ROL sp. z o.o. - Skarżysko-Kamienna

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
MESKO-ROL sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 153 ocen.
MESKO-ROL sp. z o.o.