Opinie o MESKO-ROL sp. z o.o. w Skarżysko-Kamienna

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie MESKO-ROL sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MESKO-ROL sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MESKO-ROL sp. z o.o. w Skarżysko-Kamienna

Zzz

Te dobre opinie o rudym to chyba sam napisał . Żałosne

Olo

Siedzenie po 2 czy trzy godziny na salce z ludźmi którzy w tym czasie powinni pracować i gadanie tego samego jak by się płyta zacięła to jest takie super. Później oczywiście przez pare godzin kaweczka w księgowości. Dyrektor jak ta lala. Ile więcej maszyn zrobiliśmy przez te działania? Wcześniej chyba pracował na produkcji bo rękę pobrudził i widać nie może odmyc.

G

Nie rozumiem skąd w firmie złe głosy na naszego prezesa. Każdy zarabia tyle na ile zasługuje. Mamy najlepszego prezesa w historii!

Gandzia

Dobra robota panie prezesie jeśli to prawda ze rutek od poniedziałku wraca. Dobry wybór.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jakie wartości są cenione w MESKO-ROL sp. z o.o.?

G

@G

Brawo Jadzia !!!!!!!Brawo Piotr B.!!!!!!!!! Sami zaraz będziecie pracowali !!!!!!!!

Harr
@Belzebub

Porządki i nic wiecej. Nie ma pojecia

błękitny kogut
@G

Przecież ten zakład istnieje, tylko po to żeby góra i leśne dziadki z zarządu się nachapały kasy razem z państwem. Pracownik ma robić za 2150zl do ręki.

Tomi
Klient
@Harr

"Porządki i nic więcej" Kto zrobił bałagan, że trzeba robić porządki? "Nie ma pojęcia" Wskaż kilka firm, w których prezes "ma pojęcie", a ich kondycja finansowa imponuje. Zdefiniuj "pojęcie".

miętowy dżem
@Tomi

"Kto zrobił bałagan, że trzeba robić porządki?" byli członkowie zarządu z poprzednimi prezesami cytuje pana Piotra B. w sprawie pociągnięcia do odpowiedzialności byłych członków "Nie wracajmy do tego tematu" więc widocznie każdy może tutaj wejśc, nakraść, narobić długów i uciec do Danii jak pewien "Pan".

miętowy dżem
@Tomi

"Wskaż kilka firm, w których prezes "ma pojęcie", a ich kondycja finansowa imponuje. Zdefiniuj "pojęcie". Pozwól, że odpowiem za kolegę/koleżankę Każdy kto ma biznes i chce z tego żyć i wykarmić rodzinę.

Tomi Nowy wpis
Klient
@miętowy dżem

"Każdy kto ma biznes i chce z tego żyć i wykarmić rodzinę" Zatem bez trudu dasz radę wymienić 3-4 firmy zatrudniające ponad 50 osób, które spełniają ten warunek. Prawda? No i nadal nie wiem co wg Ciebie oznacza "pojęcie".

Szczery Nowy wpis
@miętowy dżem

Panie Piotrze B przestań pisać pochlebne komentarze na temat swojej osoby. Puść wszystko to co ludzie piszą. Przestań filtrować wpisy na bardzo pochlebne dla siebie i twojej twórczej działalności. To że na jednym ze spotkań powiedziałeś do ludzi: „że ta banda (usunięte przez administratora) po zawodówkach niech (usunięte przez administratora) za najniższą krajową a nie (usunięte przez administratora) podwyżek im się zachciało”. Zapomniałeś?????????? Nie kasuj wpisu pozostaw go. Niech ludzie też poznają prawdę. :);)

miętowy dżem Nowy wpis
@Szczery

Akurat nie jestem nim, wstydziłbym się w ogóle ludziom pokazywać na zebraniach. Ale ciekawe rzeczy gość gada. PS. o 1 w nocy trzeba spać, a nie pisać opinie, bo w mesko rol ciężki kawal chleba za psi c**i czeka

Jakie są warunki zatrudnienia w MESKO-ROL sp. z o.o.?

Piotr
@Pytanie

Tylko umowy o prace! Pierwsza umowa na okres próbny, trzech miesięcy. Następne umowy na czas określony max trzy umowy na łączny czas do 33 miesięcy. Następna umowa na czas nieokreślony.

Piotr
@Piotr

Zapomniał pan dodać ze za najniższą kwotę bez możliwości podwyżki.

Belzebub

Czy to prawda że wczoraj była "blondi" we firmie???

P2-jka
@Belzebub

Noooo, i jaka odpalona. Chyba dla.... Podobno wraca ....

@P2-jka

Bo bez Mesko-Rol to nie da się żyć. :)

@P2

Pani nie wróci, musiałby jeszcze Rutek wrócić.... ;)

@Belzebub

Rutek, srutek - co były dyr. ma wspólnego z nią? Oszaleliście z tym .....rutkiem

ChloP2
@P2

Zdziwiłbyś się jak dużo ..... :)) hihihi

ChloP2

W każdej plotce jest ziarenko prawdy. No a tu, to akurat .... to ziarenko jest wielkości arbuza ;)))

Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MESKO-ROL sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Mistrz produkcji?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

X.Y.Z

Serdecznie witam, mam pytanie? związane z pudełkiem na uwagi pracowników, czy te pudełko to ozdoba firmy czy ktoś jest odpowiedzialny za czytanie i odpowiedzi na wrzucane kartki? A może jest to za ciężka treść że nikt nie kwapi się sensownie odpowiedzieć, na koniec dla czego za dłułgi firmy musi być pokrzywdzony robotnik, brak podwyżek, brak motywacji, tylko co -?, oszczędności i oszczędności kosztem pracownika

Tutak
@X.Y.Z

Ta ozdoba się skończyła. Nasze modły wysłuchane. Dzisiaj był pan dyrektor na zakładzie. Chyba wraca. Trzymam za niego kciuki. Dobra robota prezesie.

Irek
@X.Y.Z

Nie długo już trzeba będzie czekać. Podobno były dyrektor wraca może w końcu się coś ruszy. Dzisiaj był na zakładzie. Ludzie znów są pełni wiary i optymizmu. Jak załatwi trochę zleceń może na podwyżki też starczy.Tylko on o nas myślał. Była robota i kasa. Teraz Głodówka. Wracaj szybko chłopie. CZEKAMY!!!!!

Jadzia
@X.Y.Z

Następny prezes który nie ma bladego pojęcia o czym mówi i co robi. Ze 20 tys zarobi bankowo. Rada nadzorcza nic nie robi. Zobaczymy jak się wybronią po inwentaryzacji, na gębę zrobioną. I tylko dzięki pomocy z zewnątrz. Robotę na zewnątrz wydają przecież my możemy ją zrobić w nadgodzinach!!!!! Ale nie znowu układy wróciły!!!! A my z głodu pozdychamy.!!!!!! Nawet na podwyżki nie ma. Zaciskamy pasa. Naprzyjmowali ludzi którzy bladego pojęcia nie mają a siedzą i kasę biorą. Może nowe autko w lizing dla pana CZŁONKA i PREZESA bo nowy rok nastał.

@Jadzia

Masz rację. Bladego pojęcia chłopy nie mają. Był raz B na halach straszył żeby nie pisać na goworku przestraszyły się żeby go nie wysadzili. No i co degradacja tylko go hukiem wywalić powinni. Doją i doją i końca nie widać

Stary pracownik
@Olo

Macie racje. Jak to mówią jest choooojowo ale stabilnie. Wszyscy się musza nachapać i wszyscy mają nas w (usunięte przez administratora). A my z głodu pozdychamy. Wynajmijta se jeszcze pare chałup. 18 tys netto i jeszcze trza członkowi chatę wynająć auto dać. Prezes przyszedł tylko na chwile, sam tak pierdzielił, ALE ze 20 tysi zarobi, a na zakładzie raz, dwa, czasami trzy dni jest. Zleceń nowych nie przywozi. Roboty nie załatwi. Będzie odbudowywał markę Mesko na trupach.:) Księgowa bladego pojęcia o robocie nie ma tylko przesiaduje po cztery godziny na sekretariacie kawkę pije, kaskę bierze też nie małą.Dział logistyki przerośnięty do stanu produkcji na spawalni ilościowo, a części jak brakowało tak brakuje. Mistrz jest jeszcze starej szkoły sam stanie pospawa bo ma rekrutacje nie ma kasy. Liczydła trzeba im kupić. Dziewczynka w dziale handlowym nie wie co sprzedaje ale jest protegowaną więc nie do ruszenia. I jest ok, a jak ty czegoś na czas nie zrobisz bo narzędzia z góówna zrobione to cie zajechać chcą. Ale dzięki J mamy cały czas oszczędności i musimy się męczyć a babsko na nas szuka pieniędzy. Niechże na górze poszuka. A s......am na to wszystko jak nikt tego nie widzi.

Kazik
@Stary pracownik

Ludzie widzą co się dzieje w zakładzie jedni muszą wszystko zrobić na czas a inni nie muszą i podobno tyle mają pracy że się nie wyrabiają. To ja nie wiem co tam się robi przez te 8 godzin. Ale my się nie możemy nie wyrobić. Może w końcu ktoś z tym zrobi porządek i zobaczy kto na kogo pracuje. My tu od lat nie możemy doczekać się podwyżek a na kolejne etaty to pieniądze są

@Kazik

A teraz jeszcze inwalidów z AGD mamy przejąć no jakaś porażka. No żenada jakaś przecież oni do pracy to dla towarzystwa przychodzą. Coraz lepsze decyzje są podejmowane. A gonić ich w cholerę razem z zarządem. Przecież my na nich nie wyrobimy. No katastrofa jakaś.

Zgred
@Belzebub

Nie za bardzo się zagalopowałeś? Żenująca to jest Twoja wypowiedź. Byłeś chociaż raz w AGD, widziałeś to, o cym piszesz? Dlaczego obrażasz pracowników z AGD? Poczułem się obrażony. Chyba nie zdajesz sobie sprawy, że na takie zachowanie jest odpowiedni paragraf KK ( „Art. 216. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.) Masz jeszcze coś równie inteligentnego do powiedzenia?

Chłop z pasja
@Zgred

Gdyby nie Rutek to dawno by was zaorali ma tym AGD prawda panie Januszu i Krzysztofie????

@Belzebub. Sylwek, zboczeńcu, daj już spokój.... Rozumiem, że odbyt cię wciąż boli..

@.

Dobrze mu musiałeś rowa lizać że wiesz co mu dolega. :)

@Gandzia

...w lizaniu byłeś najlepszy - zostałeś Mistrzem

@.

Anna
Kandydat

Gdzie znajduje się jedynka?

Michał

Macie laptopy pracownicze ?

@Michał

Ja mam

Czy pracownicy MESKO-ROL sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Andriu
@Pytanie

Tak. Zasuwają za miske ryżu na czas.

Miszcz
@Pytanie

Ci co nie zasuwają to chętnie się integrują

Daru
@Andriu

Micha ryżu i następny prezes do wykarmienia. Tylko zaciskanie pasa. Kiedy rada nadzorcza przewróci nam poprzedniego dyrektora R. Czy mamy tak samo jak na Mesko napisać list do centrali związków??? My też chcemy żyć i godnie zarobić.

Marcin

A ile firma ma księgowych ?

Belzebub

Długo już nie pracuję, napiszcie jak tam w/g Was nasze ozdoby firmy: Pani Ania - kadrowa; Pani Agnieszka - księgowa; i inne ;)

@Belzebub

Cześć Pracują jeszcze nasze ładne Panie, a może już nie??? Podobno dużo zmieniło się w firmie "in plus"...no i były duże roszady personalne

@Belzebub

Ale o co pytasz? Jeżeli chodzi o "Blondi" kuso ubraną - jakieś 4msc. temu odeszła z pracy. Pewnie chodzi Ci o Nią... Natomiast P. Ania - po odejściu księgowej została sama. I ewidentnie jest przybita tym faktem. Najpierw parę lat temu odeszła Jej podpora duchowa... Pan z IT ;) , a teraz Jej koleżanka księgowa. Zresztą jak pytasz konkretnie o te Panie, to zadzwoń do Nich i się dowiedz, a nie będziesz zaśmiecał portal.

Bywalec
@Belzebub

A są , są nowe młode i wolne :), Ale młode wilczki już je obserwują.

Chłop P1

Trzeba jasno powiedzieć,  a nie domysły. Jak coś wiesz to pisz, jak przypuszczasz to nie obrażaj, bo to fajne babki. Albo, jesteś nieźle zorientowany, albo powtarzasz plotki.

Zuza
@Belzebub

Podobno były dyrektor wraca. Jeśli to prawda to skończą się głupie układy. I znowu wszyscy będziemy mieć prace i normalnie zarabiać.

Chłop P1

A co takiego pisałeś, bo temat chyba wyczerpany?

Zzz

Te dobre opinie o rudym to chyba sam napisał . Żałosne

Grześ
@Zzz

Oj na pewno nie.

Alan
@Zzz

Chyba nie jedną sam napisałem. :)

Elwira
@Olo

Dokładnie tak. Zajmuje się papierami tylko i gadaniem a nie realna produkcja. Nic nie usprawnia nic nie ulepsza, na procesach się nie zna. A ze w księgowości przesiaduje to nic dziwnego. Widać po oczach i gadce ze szuka wrażeń.

Jaja
@Elwira

Może ciebie w magazynie powinien trafić za wysoko na twoje aspiracje:). Może ty spróbuj go dojechać skoro on nic nie robi i w księgowości przesiaduje.

Jaja
@Olo

Jeśli to robi i tłumaczy i siedzi w księgowość to masz dużo wolnego czasu na magazynie na obserwacje. A hala się sama ogarnęła magazyn sam posprzątał a ty jak nic nie umiałas tak dalej nie umiesz zajmij się swoją robota i patrz na siebie

Yogi
@Olo

Zamiatanie pod dywan to jest to się w tej firmie robiło a jak ktoś wyciąga niekompetencje innych jest zły. Jeśli jest tak źle to się zwolnijcie po co tutaj siedzicie.

Pele
@Olo

Za miesiąc nikt nic zrobi jak się leżało do tej pory i brało kasę a teraz robić trzeba idź do prywaciarza bo na twoja posadkę rzesze chętnych. Wysokie aspiracje są jak tak piszesz a do tej pory wiedzy zero. Musisz isc na to spotkanie i sprawdzić dokładnie co się tam dzieje i o czym się mówi i opisać to szerzej. Może zapewnisz nam podwyżki nadgodziny światło narzędzia porządek na hali. A ponadto musisz mieć dużo czasu ze za nim chodzisz i wiesz dokładnie co i gdzie robi .

Iza
@Jaja

Może jak tak sprzątanie dobrze kierowniczkowi idzie to powinien dostać kierowniczkiem sekcji sprzątania? Może brykę prezesa tez umyje bo przykurzona trochę :)

Pinio
@Olo

Olo przyznaj ma już sukcesy produkcyjne - hale posprzątał :) hahaha sprzątaczka czuje się zagrożona! Wygryzie na bank!

Pinio
@Elwira

Niech prezes wstawi mu biurko do księgowości. Będzie wilk syty tylko nie wiem czy owce całe ;)

Kewin
@Pele

Pele masz rację. Siedziało się za gietarka wiedzy zero telefonik i jedna maszyna do obsługi to wszystko na co główka pozwala obserwalo innych kolegów biegalo na boso a teraz trzeba zawinąć rękawy to przykro.

Robson
@Kewin

Siedzenie i nierobienie nic czasu mało trzeba przecież postać z blad gwiazdą i podyskutować

Puchacz
@Kewin

Po co tak stracie we własne gniazdo

Janek
@Olo

Zmiana mistrza na P2 o prosze. Teraz czekamy na zmiane na P1 ! Ten to już wogóle się nie zna na niczy. Chyba że w graniu na komputerze!

Aga
@Olo

Nie przejmujcie się i tak go zaraz zwolnią. Tutaj nie wolno rozwalać układów i sprzeciwiać się najlepiej nic nie robić i brać kasę. A jak staniesz komuś na odcisk to przegrałeś. A jak ktoś chce coś zrobić to go zwalniają albo odsuwają od korytka. Przyjdzie zaraz nowa władza i zrobi nowe porządki. I znowu będzie jak było. Nic już tej naszej firmie nie pomoże.

Fff
@Olo

No i go w końcu zwolnili ufffffffffff:)

@Olo

A zrobiliśmy ich rekordowo dużo i nigdy przed tym więcej nie było. Całkiem rozsądny wynik jak na kawę i gadanie 2-3 godziny tego jak by się płyta zacięła. A bez niego co masz cwaniaczku ??????????? Najlepszy wynik finansowy jeśli chodzi o obrót w spółce. Największa ilość maszyn wyprodukowanych i nowych zleceń dla kooperacji. :)

Xyz
@Elwira

Robot spawalnicze same się uruchomiły. Ja wiem, że zaraz będzie, że technolodzy z pracownikami. Tylko co robili zanim przyszedł. A obrabiarki na AGD też same wystartowały. No zaraz będzie że ludzie to zrobili. Tylko jak by nie jego upór to wielkie g..... by z tego było. A co może nie prawda??????

Załoga
@Olo

Szanowny Panie Prezesie gdzie jest nasz DYREKTOR co????????? Jak długo możemy na niego czekać

GG
@Załoga

Za R się tyle after ciągnęło że tu na pewno niema czego szukać

DD
@GG

Chyba pomyliłeś R z M albo S ?

Witam. Ludzie wy sami nie wiecie czego chcecie. Jak przyszedł poprzedni kierownik pisaliście pod jego adresem oszczerstwa. Teraz jest nowy Pan dyrektor też na początku pisaliście (usunięte przez administratora) Po jakimś czasie przekonaliście się że jest ok. Teraz chcecie żeby wrucil poprzedni wescie się do solidnej pracy bo wam nikt nie pasuje.

Jadzia
@Pracownik

Nam pasuje stary-nowy dyrektor R podobno w piątek był na zakładzie. Pani kadrowa też ponoć z papierami dla niego była. Ten przynajmniej wie jak zarządzać zakładem, a przede wszystkim produkcją. Brawo panie prezesie B. za odwagę, że w końcu pan go ściągnął na zakład.

Pracownik p2

Witam serdecznie i pozdrawiam. wreszcie od 3 lat wrażenie i poczucie stabilizacji.,spokoju i wrażenie że ktoś kto kieruje firma jest rozwazny, opanowany i myślący trzeźwo i realnie. Oczywiście z paroma osobami musieliśmy się rozstać ale.... Cóż widać tak mosial być.

Ralfi
@Pracownik p2

No a teraz żeby tak rada nadzorcza zadzwoniła do poprzedniego dyrektora i go tutaj ściągnęła na prezesa. Wtedy na pewno byśmy stanęli na nogi. Przepraszam ale sama rozwaga nie wystarczy aby poprawić sytuacje finansów w firmie tutaj trzeba ostro zacząć pracować.

Irek
@Ralfi

No tylko dzięki jego staraniom jeszcze funkcjonujemy. Nawiązanie współpracy z(usunięte przez administratora), zwiększenie i uściślenie współpracy z AGD wrzucenie do produkcji detali zabranych na zewnątrz i rozłożenie je na produkcji obu spółek. Powstała nowa maszyna która pojawiła się na targach w Hanowerze. Tylko dzięki jego uporowi. Te wartość są nie do podważenia. No i rozruszanie wszystkich maszyn kupionych przez poprzedni zarząd. Oraz mądre i roztropne remonty obecnego parku maszynowego. Po co ogłaszać jakiś konkurs jak facet z marszu się wstrzeli w naszą sytuacje i będzie wiedział co robić dalej. A nie kolejny (usunięte przez administratora)który będzie się chciał sprawdzić w biznesie.

@Ralfi

Problem polega na tym że do zarządzania firmą nie można wykorzystywać schematów, nie można mieć,, stylu,, kierowania ludźmi, trzeba podejmować dobre decyzję raz być ostrożnym a raz działać szybko intuicyjnie ale nie można robić albo tak albo tak. Szkoda że nie przysłali tego człowieka który jest teraz dyrektorem wczesniej, jakieś 3 lara temu.

Wania
@Ralfi

No i kurna zadzwonili podobno pani Ania w piątek na firmie była żeby dać Dyrektorowi papiery i od poniedziałku startuje. NARESZCIE COŚ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO. Hurrraaaaaa

Do Prezesa

Myśle że czas wyłapania pisarzy. Czas z tym skończyć. Dość oczerniania pracowników,oraz naszej firmy.Proszę aby był pan konsekwentny w tych działaniach.

P1

To się jeszcze zobaczy. Skończą się głupoty podobno R wraca na spawalni na co poniektórych blady strach padł. Nareszcie.

Xxx
@Do Prezesa

Zaraz rutek ich wyłapie wraca ponoć od poniedziałku skończy się wysiadywanie po kątach. Ale numer większość pseudo pracusiów już poserana chodzi. Brawo rutek.:)

Judasz
@Do Prezesa

Wspaniała konsekwencja dyrektor NASZ wraca od 2.11. I znowu się skończą układziki tylko robota zostanie :)

Pracownik p 1

Witam. Jakie podwyżki trzeba coś dać od siebie a potem wymagać. Nie chować się za maszynami patrzeć kiedy 15. Dobrą robotę robią młode wilki.

P1

Może czas zacząć działać. Informatyk niech się dobierze do tych pissrzy. Anonimowość internrtowa dawno się skończyła. Dość ublizania. Niech pan po zwalnia tych ludzi

@Pracownik p 1

(usunięte przez administratora) Przeszedł się raz pan R były a może obecny dyrektor przez hale opierdzielił kogo trzeba i skończyło się cwaniakowanie i chowanie po kątach. I co????? Majtunie z pampersami z klocka wytrzepane. Oj weźmie się za was wkrótce weźmie. Brawo prezesie dobrze że pan go ściągną na zakład. Pierwsza pańska poprawna decyzja. Teraz robota sama ruszy. Jeszcze będzie pan zadowolony.

Tango
 Rekomendacja

Rutek był na zakładzie dzisiaj podobno wraca na AGD oraz Rol. Wszyscy w szoku. Dopiero się zacznie dziać. Znowu skończy się (usunięte przez administratora) i klepanie po pleckach za nic. WIELKIE DZIĘKI ZA POMOC PANIE PREZESIE W KOŃCU COŚ SOE RUSZY

Nick
@Pracownik p 1

Zaraz ich Rutek zweryfikuje. Był dzisiaj u niego bajki nie przejdą. Podobno wraca. Nareszcie prezesie pan się odważył dobra decyzja

Pracownik P2

Panie Prezesie szczerze Panu kibicuje, mam nadzieje, że uda sie Panu zrealizowac te ambitne plany, to wszystko to braki w naszej firmie sprzed kilkunastu no moze 10 lat. Serdecznie pozdrawiam i życze wytrwalości duzo.

Ali baba
@Pracownik P2

No i jak prezesino. Obiecanki cacanki a u nas za co świąt nie będzie zrobić. A jeszcze w zeszłym roku było dobrze i perspektywy były a teraz co???????????

Pracownik p 1

Witam. Mamy też gwiazdora na p 1 operatora gietareczki z rękami za plecami albo na klacie

Zostaw merytoryczną opinię o MESKO-ROL sp. z o.o. - Skarżysko-Kamienna

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

MESKO-ROL sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 153 ocen.
MESKO-ROL sp. z o.o.