Opinie o Yes Sport

Iwona

@YS - ideą forum jest wymiana opinii o pracodawcy oraz ułatwienie komunikacji między pracownikami. Wszelkie wpisy o charakterze obraźliwym wobec innych użytkowników, czy pracodawcy - usuwane są przez administratorów, o czym wspominałam. Komentarz o wydźwięku negatywnym, jednak wyrażony w sposób kulturalny, to cenna wskazówka dla osób szukających zatrudnienia w danej firmie. Pozwala to na lepsze poznanie potencjalnego pracodawcy. Jednak wpisy o charakterze negatywnym zwykle pozbawione są treści merytorycznych, a co najważniejsze - kultury i szacunku do osób pośrednich. Stąd też wynika fakt zniknięcia postów z forum.

YS

Ta firma płaci takim portalom jak ceneo, illest itp. żeby zadbała o ich żałosny wizerunek.

Iwona

@Niezadowolony nasz serwis nigdy nie oferował płatnego usuwania komentarzy. Podstawą do usunięcia wpisu jest tylko i wyłącznie jego niezgodność z regulaminem. Każdy ma prawo do zgłoszenia reklamacji odnośnie treści zawartych na portalu, jednak administrator podejmuje ostateczną decyzję odnośnie jej rozpatrzenia i nie ma obowiązku usuwania zgłoszonych wpisów. Podstawą ku usunięciu komentarza jest wyłącznie niezgodność wpisu z regulaminem naszego serwisu. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią. Dokładna procedura reklamacji znajduje się w treści regulaminu w §10.

Niezadowolony

Wszyscy wiedzą że wystarczy zapłacić by usunąc komentarze , sami wychodzicie do ofertą do firm więc niewiem po co ta błazenada że narusza regulamin ?

Iwona

@fisti Jeśli jakiś komentarz został usunięty oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Dlatego przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

fisti

Widać, że ten pracodawca ma chyba specjalne traktowanie w tym portalu bo komentarze negatywne są usuwane bardzo szybko. Powodzenia

luckyluke

Straszna atmosfera pracy. Chamskie teksty w stylu 'chodź tu, do mnie". Praca całkiem fajna, kasa w miarę. Bardzo daleko od centrum Krakowa, a ewentualne spóźnienia jakie są oczywistością przy tak trudnym dojeździe są karane. Oczywiście "kierownicy" to porażka.

Lime

Pracę wspominam bardzo dobrze, jedynie kierownik który ma się za szeryfa dzikiego zachodu jest bardzo problematyczny. Nie ma swojej szkapy lecz motocykl :)

ooo

stare czasy sprzed lat teraz się pozmieniało i jest ok, magazyn jest w Skawinie

Krakowiak

Jeśli chodzi o pracę w Skawinie na magazynie, jest kilka rzeczy, które wyżej są przekolorowane. Czas pracy nie jest regularny, ile jest roboty tyle zostajesz. Czasem jeśli potrzebujesz gdzieś wcześniej wyjść raczej nie ma problemu, ale rzadko się zdarza, żeby zmiana trwała książkowe 8h. Obietnice składane na rozmowach kwalifikacyjnych nie mają pokrycia w rzeczywistości. Ciągłe dokładanie obowiązków innych osób również nie jest nowością, tyle, że na rozmowie o prace nie było o tym wspomniane ani słowa. Zniżki dla pracowników ? - Owszem , ale minimalne , czasem buty na ich stronie później były tańsze niż w momencie, w którym Ty je kupiłeś po zniżce. Podejście kierownictwa do pracowników jest na żenującym poziomie, hasła rzucane jak do zwierząt w stylu "do mnie", ciągłe problemy, doczepki i pokazywanie, że jest się pod nimi jest na porządku dziennym. Jeśli jest jakiś problem, nie masz co liczyć na kierowników, oni zawsze wygrają w walce z niższymi rangą nawet przed swoimi przełożonymi. Jak raz podpadniesz, nawet za coś czego nie zrobiłeś, będzie się to na Tobie odbijało długi czas. Dni wolne, zdarzają się, ale na umowie studenckiej nie masz co liczyć na dłuższy urlop niż 2/3 dni. Jeśli odjąć sprawy kierownictwa, poniżania przez nich, czasu pracy i dokładania ciągle to nowych obowiązków , pracowało by się tam dobrze. Pieniążki zawsze na czas, i mili współpracownicy (na równi z Tobą) to chyba największe plusy.

Iwona

@marcyśrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. To ważne też , aby w pracy panowała dobra atmosfera.

marcyś

Dużo lepiej niż w poprzednich firmach, w których nie miałem przyjemności pracować. Zawsze gdzieś znajdą się jakieś minusy, ale serio porównując do innych pracodawców w Krakowie, jest ich niewiele. Wypłata zawsze na czas, jeśli mam cięzki miesiąc to bez problemu dają wcześniej, wszystko co sprzedają można kupić w pracbaza po lepszych cenach niż w sklepie. Ludzie spoko, godziny pracy normalne, stawka godzinowa, można siedzieć dłużej, jak potrzeba wypuszczą wcześniej. Nie kumam narzekających, serio

Iwona

@Pracownik rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Chętnie usłyszymy więcej na temat pracy w Yes Sport. Na jakie warunki zatrudnienia i benefity może liczyć pracownik?

Michał

Sklep yessport oszukuje klientów. Poczytajcie o nich w internecie. Nie uznają ŻADNYCH REKLAMACJI. Każdy dostaje to sami pismo z odpowiedzią, że jego buty sie zuzyly.

Oszuści ! To co napisali poprzednicy to prawda i tylko prawda.

Monika

Mam zamiar wysłać swoje CV, ale przeczytałam twoja opinie i się jeszcze zastanawiam. Czy możesz coś opisać o obowiązkach ? Rozumiem ze praca typowo biurowa, możesz coś więcej opisać na prv? Chetnie bym sie czegos wiecej dowiedziała. Pzdr Monika ☺

Miejsce sie zwalnia bo dziewczyna nie wytrzymuje proste

Mróweczka

Jak wygląda praca w biurze w Skawinie? Jest ok?

@Mróweczka 08.11.2016 18:51
Jak wygląda praca w biurze w Skawinie? Jest ok?

Naprawdę super atmosfera Strasznie sie cieszę ze udało mi sie tu dostać , warunki bardzo fajne, fajni ludzie i dobra kasa Ponoć teraz sie jakieś miejsce zwalnia Polecam

edf

@elo taka prawda ze chyba najlepiej to by było faktycznie cos na ich stronie poczukac mze cos nowego będzie się pojaiwalo od nich nigdy nic nie wiaodmo

maro

Możliwe że tu nie zaglądają (ostatnie afery na temat gowork nie zachecaja), @elo pisz na adres @ na ich stronie.

perkoz

Pracowałem u nich w Skawinie, na magazynie w wakacje. Atmosfera OK, godziny dłuższe niż standardowe 8 godzin, ale jesli chciałem wyjść wcześniej to nie było z tym żadnego problemu, za każda godzinę miałem zapłacone, wiec gra. Żadnych "dziwnych papierków" standardowe szkolenie BHP, umowa zlecenie, duże rabaty na buty dla pracujących ponad miesiąc. Obstawiam im weekendy, stała ekipa, niedawno rekrutowali na pakowanie. Teraz chyba będą szukali kogoś do robienia nadruków. Polecam.

timon

Na początku wydawało się, że bardzo w porządku. Po pewnym czasie wyszło szydło z worka. Sprawdzanie,dziwne dokumenty do podpisu, inne stawki niż obiecane. Atmosfera ciężka. Kierownicy bez umiejętności zarządzania personelem, bez szacunku do podwładnych. Marne kwalifikacje, tuszowane uśmiechami i miną niewiniątka. Wszędzie szemrane kontakty, ulgi dla pracowników żadne. Czysta inwigilacja, do tego stopnia, że nawet gdy masz wolne to musisz się spowiadać co robisz w tym czasie. A podczas urlopu kierownik przypomni ci o obowiązkach. Rzekomo jedna pracująca sobota w miesiącu, tak naprawdę jedna niepracująca.

olo

nie wysylaja zamowionych produktów

on

3-4 brutto i odejmij od tego jeszcze z 500zł kar miesięcznych za to, że szklanka była brudna, lista obecności źle podpisana albo przyszedłeś spocony do pracy bo takie kary finansowe są normą w tej firmie. Do tego nacisk psychiczny. Nie polecam !!!

Grzesiek

a to ciekawa opinia. Co powiedziałeś że konsultant odłożył słuchawkę ?

magic

Wiem ze w Rzeszowie w sklepie Yes Sport było niedawno ogłoszenie w sprawie pracy. Ale to jakieś w tygodnie temu. Na obecną chwilę nie orientuje się. Wie ktoś może jak się potoczyła sprawa ? Nikogo nowego nie widziałam a z drugiej strony ogłoszenia już nie ma. No i jak ogólnie to wygląda konkretnie w Rzeszowie? są jakieś problemy ?

pani kumulacja kreatywności

a słyszałam takie ploteczki na mieście, chociaż nie wiem na ile to prawda, że mają być u nich we tej hurtowni obuwa jakieś wielkie zwolnienia i wymiana pracowników na nowych. ale tak jak mówię, nie wiem czy to prawda. czsy ktokolwiek ma jakiekolwiek informacje na ten temat?od razu napiszcie też prosze jakie pieniążki

rysa na kosmosie

jako osoba szukająca pilnie pracy muszę zadać pytanie dość oczywiste:czy ktoś orientuje się z was może czy obecnie w Yes Sport są jakieś wolne miejsca pracy do wzięcia? nie będe ukrywała że zależy mi na pilnym zatrudnieniu bo sytuacja osobista pozostawia niestety wiele do życzenia. bardzo proszę was o pilną odpowiedź

maria

Rozumiem, że pani powyżej jest rozgoryczoną klientka z powodu odrzucenia reklamacji z Yes Sport, stąd tez zarzucanie pracownikom niekompetencji, cóż zdarza się. Przypominam jednak, że tu na forum pisze sie głównie opinie na temat pracodawcy, więc przy okazji zapytam, czy ktoś aktualnie pracuje i może polecić to miejsce?

Ela

W sklepie kupuję dość często z synami nie mogę powiedzieć nic złego na temat obsługi przy zakupie.Obuwie też dobre i w dobrej cenie (usunięte przez administratora)

Serdecznie polecam firme. Chcieli mnie wziasc na okres probny. Oczywiscie zapewniali, ze bedzie to platny okres probny. Po kilku dniach, kiedy juz mieli podjac decyzje ja stwierdzielm ze jednak nie zamierzam tam pracowac po 10-11h dziennie z nadzieja, ze byc moze dostane premie za nadgodziny. Pieniadze mialy byc w ciagu dwoch tygodni, dzisiaj mija juz ponad 1,5miesiaca i nawet nie ludze sie ze otrzymam pieniadze.

Pracowałem w tej firmie dwa lata, polecam oczywiście i nie ma czego się bać na rozmowie kwalifikacyjnej ! Osoby które na prawdę chcą i dają dużo z siebie, mają sporo możliwości. Sam byłem świadkiem awansu kilku osób.

mądry

Zdecydowanie nie polecam firmy.(usunięte przez administratora)

Ktoś

"Racjonalista" a może weź się za pracę zajmij sobą ,podszlifuj swoje CV i znajdź pracę marzeń . PRaca w firmie Yessport to praca jak w wielu innych firmach prywatnych .Wszędzie są plusy i minusy .Ludzie ambitni ,znający swoją wartość nie przestrzegają przed swoimi byłymi pracodawcami tylko zajmują się sobą swoim rozwojem ,bo cóż mógł co dać "rfacjonalisto" twój post poza chorą satysfakcją ...

nigdy wiecej yessport

szkoda slow na nich

Marcin

Jest to prosze Pani zwiazane z ich kompletnym brakiem wiedzy na ten temat.

Chyba Ty!

Złej baletnicy(...). Praca jak każda inna w sklepie sportowym; Trzeba poznać technologię i jest ok, według mnie nie ma powodów do narzekań. A "za stanie i pachnienie" nikt pieniędzy nie płaci w dzisiejszych czasach...

Zadowolony

Witam, Co do pracy w YesSporcie - nie rozumiem ludzi, którzy wypisują tutaj takie rzeczy. Nie każdemu podpasuje drugi człowiek - rzecz normalna. Mi osobiście pracowało się tam dobrze. Wypłata także była adekwatna do wypełnianych przeze mnie obowiązków. Mogę polecić ten sklep.

Macarena

Ogólnie rzecz biorąc w firmie pracowało się sympatycznie, atmosfera którą tworzą tam zatrudnieni ludzie naprawdę jest nieoceniona! Z Mojego punktu widzenia polecam przez duże "P"

Magdalena

Pracodawca ok, kasa też ok. Ludzie pracujący tam boscy. Polecam

MMAFighter

Sklep w Krk mega zaopatrzony, przyszedłem wybrać buty na zimę po pierwszych opadach śniegu a tu miła niespodzianka w postaci bogatego wyboru. Na dodatek dostałem kartę stałego klienta! Pozytyw ;)

zadowolny klient

kupilem buty 04.12 o 14:30 a 05.12 o 11:30 mialem je juz na nogach. Takze jestem mega szczesliwy i napewno od dzisiaj jestem stalym kleintem sklepow yessport!!!!

Anonimowa

Krótki epizod w firmie YesSport, bo trafiłam na inną propozycję pracy, ale super wrażenia po kilkunastu dniach tam spędzonych, a ekipa tam pracująca jest nie do podrobienia!

Grzeczny Maciej

Nie zgodzę się z opinią poprzedników, pracowałem w tej firmie ponad rok czasu - pieniądze ekstra, godziny pracy też ok. Szef bardzo w porządku, inny pracownicy do tańca i do różańca:) Pozdrawiam

janek

zgodze sie z poprzednikiem

ja

potwierdzam.

Zadowolona

Witam, Po pół roku buty, które kupiłam synowi uległy rozklejeniu! Co prawda była to niestety wina mojego syna i użytkowania butów przez niego. Oddałam buty na gwarancję ku mojemu miłemu zdziwieniu dostałam bez żadnych problemów dostałam nową parę butów. Szczerze POLECAM SKLEP YESSPORT każdemu !!!

lubiacaspokoj

Pracowałam w tej firmie i tez nie polecam !

aaa

Jeśli zastanawiasz się czy zacząć tam robotę lub może wybierasz się na rozmowę kwalifikacyjną to chcę powiedzieć, że nie warto szkoda czasu i nerwów.( usunięte przez administratora ).Współpracownicy w porządku ,( usunięte przez administratora ) specyficzny jedna rzecz która mu nie spasuje i wylatuje się z dnia na dzień.Praca dla ludzi o mocnych nerwach dla których ta praca jest przystankiem w karierze.

wit22

praca super, zarobki jeszcze lepsze, super atmosfera i mozna sie duzo nauczyc. A szef to naprawde super koles, polecam

Zostaw opinię o Yes Sport - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yes Sport