Opinie o Fashion Trends Group w Skawina

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fashion Trends Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fashion Trends Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fashion Trends Group w Skawina

Witam :) Chcialem zapytac w jakich godzinach jest praca? Czy sa obecnie przyjecia? Ile mozna zarobic realnie na poczatek? I czy nadgodziny sa platne?

Iwona

@WKURZONA, rozumiem, że możesz być niezadowolona z usług czy też towaru oferowanego przez Yes Sport, ale pamiętaj proszę, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców. Jak pracuje się w Yes Sport w Krakowie? Czy oferowane przez tego pracodawcę warunki są dla Was satysfakcjonujące?

WKURZONA

Kupiłam jakieś 10 miesięcy temu buty adidas w Plazie klep przeniesiony na Lema 24 i okazało się że buty mają gwarancję na 24 miesiące ja kupiłam we wrześniu 2017 roku i po normalnym użytkowaniu przetarła się podeszwa w obydwóch butach oddałam do reklamacji. Po dwóch tygodniach okazało się że "rzeczoznawca" napisał opinię jednozdaniowe nie podpisując się nawet imieniem i nazwiskiem. Napisałam odwołanie i niestety nie uznali dalej reklamacji to są jaja. OSTRZEGAM NIGDY NIE KUPUJCIE BUTÓW W YESSPORCIE BO TO (usunięte przez administratora) GWARANCJA JEST CHYBA TYLKO INFORMACYJNIE I TAK NAPRAWDĘ NIE UDZIELAJĄ ŻADNEJ GWARANCJI A GDZIE RĘKOJMIA????

Iwona

@uzi, rozumiem, że możesz być niezadowolony, ale pamiętaj proszę, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców, a nie oferowanych przez nich usług. Wcześniej pisaliście raczej pozytywne komentarze dotyczące pracy w Yes Sport w Krakowie - czy ten trend nadal się utrzymuje? Dawno nie pojawiły się już nowe opinie dotyczące warunków oferowanych przez pracodawcę - czym spowodowany jest ten zastój? Gorąco zachęcam pracowników Yes Sport do komentowania! Każda Wasza wypowiedź może być bardzo cenna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tej firmie.

Rozmowę kwalifikacyjną w Fashion Trends Group masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Country Sales Manager?
logo firmy Serwisant rowerowy
uzi

Nie uznaja reklamacji. Podobno mam krzywa stope i rak stabizacji stopy w obuwou dlatego doszlo do uszkodzsnia wkladki buta. Zalosny sklep. Z zalando i na nike.pl nie bylo problemu ze zwrotem pieniedzy. Mam nadzieje ze szybko uladnie.

Iwona

@Niezadowolony nasz serwis nigdy nie oferował płatnego usuwania komentarzy. Podstawą do usunięcia wpisu jest tylko i wyłącznie jego niezgodność z regulaminem. Każdy ma prawo do zgłoszenia reklamacji odnośnie treści zawartych na portalu, jednak administrator podejmuje ostateczną decyzję odnośnie jej rozpatrzenia i nie ma obowiązku usuwania zgłoszonych wpisów. Podstawą ku usunięciu komentarza jest wyłącznie niezgodność wpisu z regulaminem naszego serwisu. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią. Dokładna procedura reklamacji znajduje się w treści regulaminu w §10.

Niezadowolony

Wszyscy wiedzą że wystarczy zapłacić by usunąc komentarze , sami wychodzicie do ofertą do firm więc niewiem po co ta błazenada że narusza regulamin ?

Iwona

@fisti Jeśli jakiś komentarz został usunięty oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Dlatego przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

fisti

Widać, że ten pracodawca ma chyba specjalne traktowanie w tym portalu bo komentarze negatywne są usuwane bardzo szybko. Powodzenia

luckyluke

(usunięte przez administratora) Praca całkiem fajna, kasa w miarę. Bardzo daleko od centrum Krakowa, a ewentualne spóźnienia jakie są oczywistością przy tak trudnym dojeździe są karane. (usunięte przez administratora)

Lime

Pracę wspominam bardzo dobrze, jedynie kierownik który ma się za szeryfa dzikiego zachodu jest bardzo problematyczny. Nie ma swojej szkapy lecz motocykl :)

ooo

stare czasy sprzed lat teraz się pozmieniało i jest ok, magazyn jest w Skawinie

Krakowiak

Jeśli chodzi o pracę w Skawinie na magazynie, jest kilka rzeczy, które wyżej są przekolorowane. Czas pracy nie jest regularny, ile jest roboty tyle zostajesz. Czasem jeśli potrzebujesz gdzieś wcześniej wyjść raczej nie ma problemu, ale rzadko się zdarza, żeby zmiana trwała książkowe 8h. Obietnice składane na rozmowach kwalifikacyjnych nie mają pokrycia w rzeczywistości. Ciągłe dokładanie obowiązków innych osób również nie jest nowością, tyle, że na rozmowie o prace nie było o tym wspomniane ani słowa. Zniżki dla pracowników ? - Owszem , ale minimalne , czasem buty na ich stronie później były tańsze niż w momencie, w którym Ty je kupiłeś po zniżce. Podejście kierownictwa do pracowników jest na żenującym poziomie, hasła rzucane jak do zwierząt w stylu "do mnie", ciągłe problemy, doczepki i pokazywanie, że jest się pod nimi jest na porządku dziennym. Jeśli jest jakiś problem, nie masz co liczyć na kierowników, oni zawsze wygrają w walce z niższymi rangą nawet przed swoimi przełożonymi. Jak raz podpadniesz, nawet za coś czego nie zrobiłeś, będzie się to na Tobie odbijało długi czas. Dni wolne, zdarzają się, ale na umowie studenckiej nie masz co liczyć na dłuższy urlop niż 2/3 dni. Jeśli odjąć sprawy kierownictwa, poniżania przez nich, czasu pracy i dokładania ciągle to nowych obowiązków , pracowało by się tam dobrze. Pieniążki zawsze na czas, i mili współpracownicy (na równi z Tobą) to chyba największe plusy.

Iwona

@marcyśrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. To ważne też , aby w pracy panowała dobra atmosfera.

marcyś

Dużo lepiej niż w poprzednich firmach, w których nie miałem przyjemności pracować. Zawsze gdzieś znajdą się jakieś minusy, ale serio porównując do innych pracodawców w Krakowie, jest ich niewiele. Wypłata zawsze na czas, jeśli mam cięzki miesiąc to bez problemu dają wcześniej, wszystko co sprzedają można kupić w pracbaza po lepszych cenach niż w sklepie. Ludzie spoko, godziny pracy normalne, stawka godzinowa, można siedzieć dłużej, jak potrzeba wypuszczą wcześniej. Nie kumam narzekających, serio

Iwona

@Pracownik rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Chętnie usłyszymy więcej na temat pracy w Yes Sport. Na jakie warunki zatrudnienia i benefity może liczyć pracownik?

Sklep yessport oszukuje klientów. Poczytajcie o nich w internecie. Nie uznają ŻADNYCH REKLAMACJI. Każdy dostaje to sami pismo z odpowiedzią, że jego buty sie zuzyly.

Oszuści ! To co napisali poprzednicy to prawda i tylko prawda.

Mam zamiar wysłać swoje CV, ale przeczytałam twoja opinie i się jeszcze zastanawiam. Czy możesz coś opisać o obowiązkach ? Rozumiem ze praca typowo biurowa, możesz coś więcej opisać na prv? Chetnie bym sie czegos wiecej dowiedziała. Pzdr Monika ☺

Miejsce sie zwalnia bo dziewczyna nie wytrzymuje proste

Zostaw merytoryczną opinię o Fashion Trends Group - Skawina

• Jak się pracuje w Fashion Trends Group?

Zobacz opinie na temat firmy Fashion Trends Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fashion Trends Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 12 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fashion Trends Group
2.7/5 Na podstawie 65 ocen.

Fashion Trends Group