counter
2 156 356 5 1
przyszły pracownik? Nowy wpis
Nazwa działu: E-commerce

Cześć. Właśnie przeszłam przez proces rekrutacji do działu e-commerce i czekam na odpowiedź z MIG, ale jestem pewna na 80%, że się dostanę. Czy ktoś z działu e-commerce mógłby napisać, czy warto? Z opinii przeczytanych na forum wydaję mi się, że nie warto. Czy w firmie MIG, w dziale e-commerce, jest szansa na rozwój i czy kwestia podwyżek jest czymś normalnym, czy trzeba się o nie prosić? Co możecie powiedzieć o kierowniku działu - jak wygląda współpraca z nim? Jak wygląda praca w okresie pandemii - pracujecie zdalnie? Biuro jest regularnie czyszczone, są płyny dezynfekujące na terenie biura dla osób pracujących w biurze? Szukam raczej jakiejś fajnej pracy, w której mogę rozwinąć swoje umiejętności, nauczyć się czegoś nowego, ale też takiej, w której kwestia podwyżek będzie normalką, zwłaszcza przy dobrych rezultatach pracownika. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie sugestie. :)

M Nowy wpis
@przyszły pracownik?

Nie pracujemy zdalnie, chociaż możemy. Podwyżki? Hehe. Ogólnie jeśli nie masz innej opcji, to bierz. Lepsze to niż zasiłek (chyba).

szafa-gra Nowy wpis
@przyszły pracownik?

Opinia osoby obecnie pracującej w e-commerce pewnie dla wielu nie będzie obiektywna (w sumie, to jaka opinia w takim razie jest obiektywna?), ale moim zdaniem warto. Sklepy internetowe należące do MIG są jednymi z największych w swojej branży, więc jak najbardziej można się tutaj rozwinąć, w szczególności, że pracuje tutaj wielu ekspertów w swoich dziedzinach. W pracy panuje swobodna atmosfera i generalnie z ludźmi z e-commerce się dobrze współpracuje, ponieważ są konkretni. Obecnie praca zdalna stanowi większość dni tygodnia. Biuro jest regularnie czyszczone, płyny są dostępne na każdym piętrze zarówno przed wejściem do biura jak i w środku. Pewnie, tak jak inne pozytywne opinie na GW, ta również zostanie odebrana negatywnie, ale tak to wygląda.

TakNie2
Anna

Jak wygląda sytuacja w firmie po koronawirusie? Czy pracownikom została dana możliwość pracy zdalnej, tak jak jest to w innych firmach, czy kazali wszystkim wracać? Gospodarka została odmrożona tylko chwilowo, epidemia się jeszcze nie skończyła.

ktos
@Anna

z tego co wiem to chyba nie dali takiej mozliwosci. Wszyscy maja wracac

Ktos2
@ktos

Wg listu od zarzadu mamy wracac w systemie rotacyjnym i nie bedzie tak, ze 100% pracownikow bedzie w centrali. Raczej jakies 40 - 50%, ale to tylko moje domysly. Takze, praca zdalna wciaz bedzie.

Tak1Nie3
Wiem
@Anna

MIG nie dostosowuje się do nowego trendu pracy zdalnej, tym bardziej, że ma taką możliwość 70/80% pracowników w centrali. Trzeba wracać, dla nich pandemia sie skończyła :/ smutne. No i zero reakcji na to, że ktoś się boi i nie chce wracać. Musi i już

@Wiem

Ktoś zna jakieś oficjalne info? Jest 24.06., litości!

Lolek
@Anna

Tak to jest straszne. Musimy pracować. Lepsza kawa w domu ale ta w pracy też nie jest zła.

TakNie2
M Nowy wpis
@Nick

Na dzień 28.06. firma dalej nie wydała żadnego oficjalnego komunikatu. Przypominam, że zatrudnia kilkaset osób i szczyci się mianem "międzynarodowej", a standardy jak w budzie na Tandecie.

Tak5Nie
zebra
Nazwa działu: Handlowy

Firma Mig to jeden wielki bajzel.Omijajcie prace w tej firmie brak szacunku do pracowników,zarobki w stosunku do wykonywanych zadań jak najniższe,ucinają co mogą!Nie polecam

były pracownik centrala
Nazwa działu: E-commerce

Ostrzegam przed firmą, płace (na moim byłym stanowisku) dużo poniżej rynkowych stawek, niewiele się można nauczyć bo za bardzo nie ma od kogo, fajni, zdolni ludzie bardzo szybko odchodzą, całość funkcjonowania firmy - zabetonowana, zamknięta na pomysły, nieświeża. Przełożony zniechęca, utrudnia, krytykuje pomysły. Za wszystkim stoi piramida ludzi którzy muszą coś zatwierdzić, zobaczyć ale nie mają czasu więc nic się nie zmienia, a jak coś się nie spodoba po (usunięte przez administratora) dostaje najniższy w hierarchii. Dodatkowo spotkały mnie bardzo niekulturalne i nieprzyjemne żarty zahaczające nawet o dyskryminację w miejscu pracy, bałam się tego zgłosić bo czułam, że mogę przez to wylecieć. Podsumowując jeśli się musi tam pracować bo chwilowo innych opcji brak lub dla jakiegokolwiek doświadczenia wtedy można jakoś przecierpieć biedę i frustrację

Tak8Nie2
odpowiedź
@były pracownik centrala

Niestety kadra kierownicza w tej firmie to najgorsza część tej firmy. Zgadzam się w 100% z przedmówcą. Kierownicy mocno ograniczają wszelaki rozwój pracowników w tej firmie. Nie ma żadnej swobody do własnych, samodzielnych inicjatyw. Ludzie w żaden sposób nie są do tego zachęcani, a jeśli już ktoś z taką inicjatywą wychodzi, spotyka się z zabetonowaną hierarchią ludzi zamkniętych na nowości, lub zwyczajną złośliwość przełożonego który w każdej sytuacji musi demonstrować swoją wyższość nad zwykłym pracownikiem. To powoduje że pracownicy są całkowicie zniechęceni do podejmowania jakichkolwiek inicjatyw. Kierownicy dążą do całkowitej kontroli pracowników. Firma przypomina raczej (usunięte przez administratora), gdzie trzeba tłumaczyć się z każdej minuty spędzonej poza biurkiem, nawet jeśli wychodzi się na spotkanie służbowe. Całkowity brak zaufania do szeregowego pracownika. Dyskryminacja się pojawia szczególnie do osób LGBT, ale mobbing jest na porządku dziennym. Dział HR nic z tym nie robi, bo woli sprawy zamiatać pod dywan i udawać że wszystko działa wspaniale-szczególnie przed zarządem. Brak przeszkolenia ludzi do rozwiązywania trudnych sytuacji bez konsekwencji dla szeregowego pracownika- dlatego wiele osób obawia się zgłaszać takie sprawy.

Tak7Nie1
Xd
@odpowiedź

Co do LGBT. To jak to wyglądało na początku? Cześć! Jestem Mariusz/Halinka i jestem LGBT?

Tak1Nie8
LGBT FREE?
@Xd

Był taki jeden spoko koleś w 50 Style, którego kierowniczka po prostu mobingowała za to że jest gejem...

Tak11Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

OlxKroków
Nazwa działu: Handlowy

Jestem ciekawy czy to prawda że firma sprzedaje buty z uznanych reklamacji na znanym portalu olx. Ogłoszenia pochodzą z Krakowa gdzie jest siedziba firmy... Jest kilka kont na których jest kilkadziesiąt ogłoszeń z produktami z całej oferty sklepów należących do MiG.

Aha
@OlxKroków

Ale jakim cudem miałaby to robić? Reklamacja uznana odbierana jest przez klienta... co tu ma firma do tego? Poza tym sądzę, że na tyle jest w dobrym stanie finansowym, że nikt nie pchałby się w taką głupotę... Ja rozumiem, że konkurencja wymyśla różne, na żenującym poziomie bujdy więc może i to wymyślają. U mnie w mieście są laski pracujące w takiej konkurencji i gadają innym, że w 50tce sprzedają podróby xD IQ na poziomie 0

OlxKraków
@Aha

Produkty z reklamacji uznanych, czyli te które miały wadę i zostają odsyłane do magazynu firmy. Klient odbierając reklamację uznana dostaje nowy produkt lub zwrot pieniędzy, a jak widać uszkodzone produkty zamiast poddać je utylizacji to firma sprzedaje dalej. Przyjrzałem się dokładnie tym kontom na olx i są to dokładnie produkty z takich sklepów jak 50style, Sizeer, symbiosis, umbro itp. Myślę że jest duża szansa że jakby taki klient który reklamował jakieś buty w tych salonach mógłby znaleźć i swoje w dalszej sprzedaży. Polecam przyjrzeć się sprawie bo to nie są żadne moje wymysły... Ani działania konkurencji. Zwykła ciekawość człowieka z Krakowa

Byłypracownik
@OlxKroków

Jest dokładnie tak jak mówisz- pracowałem tam 6 lat i po odkryciu tych kont znalazłem kilka aukcji z moimi butami oddawanymi na reklamację (można poznać po zniszczeniach, wytarciach wewnątrz buta itd). Śmiech na sali, albo genialny sposób na dorobienie. Firma dramat.

Pracownik - na szczęście były
Nazwa działu: Handlowy

W końcu rzuciłem te robotę. Pracowałem w Sizzer w jednej z galerii w (usunięte przez administratora) To co się tam dzieje to śmiech na sali. Kontent sklepu nastawiony na mlodych klientów a kierownikiem sklepu jest jakiś boomer, który nie kuma co się wgl dzieje. Skończyłem studia i zmieniłem pracę bo to fajna praca, ale nietstsy na chwilę. Pieniądze? Śmiech na sali, brak możliwości rozwoju tj. szkoleń itd., brak możliwości awansu. (usunięte przez administratora) i kilometr mułu. Nikomu nie polecam ani jako klient, a tymbardziej jako pracownik.

Co?
@Pytanie

Ludzie o pełen etat się nie mogą doprosić. Jakieś dodatkowe świadczenia?

Tak2Nie1
ktos
@Pytanie

pakiet medyczny w enelmed , a jak chcesz pakiet sportowy to musisz zaplacic za niego, ale to nie jest multisport tylko cos o wiele gorszego

Tak1Nie2
FitOne
@ktos

Pakiet sportowy jest w OK System i jest odpowiednikiem Multisporta. Są różne opcje do wyboru, w zależności od potrzeb - własnych i rodzinnych. Korzystam i jestem zadowolona :). Ktoś tu chyba narzeka na tym forum dla zasady - żeby ponarzekać mógł ktoś ;-).

Tak1Nie4

W firmie nie sa przestrzegane zasady BHP. Biuro jest brudne i zabałaganione, każecie ludziom wracać do biura które wygląda jak wysypisko śmieci. Na pietrach jest góra worków ze śmieciami i brudnych kartonów....W takich warunkach mamy pracować? Firma naraża swoich pracowników na zagrożenie.... Ręce opadają.

Waldek
@pracownik

Skąd te śmieci, brudne kartony? Z magazynu. najwyższy czas aby nasi koledzy z magazynu przyjechali i zrobili porządek albo zabrali to z powrotem do siebie!

Ktos
@Waldek

Wracasz po dwóch miesiącach HO w ciepłych kapciach i miałeś nadzieję że w drzwiach będą cię witali chlebem i solą? Przez ten czas kiedy ty siedziałeś w kapciach przed kompem inni zapierdzielali żebyś ty dostał wypłatę. Więc nie marudź i zabierz się do roboty. A kolegów z pracy szanuj....

Tak3Nie2
Ktos
@Waldek

I jeszcze jedna rada, myśl itp. GoWork nie jest książką skarg i zażaleń na kolegów z pracy. Jeśli masz problem, uważasz że złapałeś winowajcę za rękę, zgłoś to swojemu przełożonemu który skontaktuje się z przełożonym winowajcy w celu rozwiązania problemu. Tak postępują normalni kulturalni ludzie i szanujący się koledzy z pracy. Życzę więcej optymizmu i pozytywnych emocji z możliwości opuszczenia domowego zacisza i ciepłych kapci na rzecz kontaktów międzyludzkich.

@Waldek

Chyba jesteś nie w temacie Waldku bo jest posprzątane, chłopaki zadziałali szybko, myslalem że jesteś na bieżąco jak widziałeś te śmieci. Ale pewnie przychodzisz do pracy o 9 a wychodzisz o 14 to nie widzisz jak pracują normalni ludzie ciężko do 16 i jak pracowali w marcu i kwietniu. Może kolezankom z księgowości i logistyki też powiesz ze są smieciarzami bo one tez tu pracowały i robiły paczki jak Ty się wylegiwałes w domu bo sie bałeś koronaświrusa...

@Ja

Znowu ten zakompleksiony i zawistny bełkot... Trzeba było mature zrobić i też pracować w biurze. I skończ gadać bzdury, że taka praca jwst gorsza niż twoja. Przecież ktoś napisał, że firma nie dba o czystość, a nie ze pracownicy to brudasy. Ale widać masz coś na sumieniu skoro tak się przejąłeś.

Treser
Nazwa działu: Finanse
@Nick

Eee tam matura. Jak czytam te wypowiedzi dochodzę do wniosku, że lepiej pracować w ZOO ze zwierzętami.

co?
@Ktos

nikt nie napisał nic złego o pracownikach, a jedynie o tym że firma powinna przestrzegac przepisów BHP. Czytaj ze zrozumieniem.

Odradzam

Firma nie chroni miejsc pracy! Jej udział w Związku Polskich Pracodawców Handlu i Usług jest tylko po to, aby wydębić kasę z tarczy, a nie po to, aby uchronić pracowników przed utratą i tak już mocno obciętych wynagrodzeń (niektóre nawet poniżej pensji minimalnej). Firma bezprawnie używa hasła #ratujmypolskiemiejscapracy. Ludzie od dwóch miesięcy są zwalniani. A szkoda, bo Biuro Obsługi Klienta, nie daje sobie rady z ilością negatywnych zgłoszeń klientów. Tu przydałoby się wsparcie, bo resztka pracowników jaka pozostała, musi świecić oczami przed klientami za onpóźneinnia w realizacji zamówień, które sięgają nawet 2 miesiące wstecz.

Brak słów
@Odradzam

To się nazywa hipokryzja...Po nich można się spodziewać tylko najgorszego.

Mon
Nazwa działu: Handlowy

Jak w każdej pracy zdarzają się potknięcia, lecz bardzo dużo zależy od nastawiania i przekonania się samemu. Nie każdemu bedzie odpowiadać to samo. Mi osobiście pracuje się bardzo dobrze.

Tak3Nie6
Andrzej
Nazwa działu: E-commerce

Nie polecam pracy w MIG. W okresie epidemii koronawirusa są problemy z pracą zdalną.. nawet dla ludzi których praca nie wymaga kontaktu z innymi współpracownikami. Brak płynów dezynfekujących, firma kompletnie nieprzygotowana na sytuacja kryzysowe. Zarząd i kierownictwo którzy podróżują samochodami do pracy nie obchodzą zwykli pracownicy.

Tak25Nie3
Zaniepokojony
@Andrzej

W MIG jest tak, że wszystkie decyzje zawsze są za późno podejmowane, więc wcale nie zdziwi nikogo fakt, że do pracy zdalnej zostaną pracownicy wydelegowani, ale dopiero jak ktoś zachoruje. Pracujemy na open spacach, gdzie co druga osoba kicha, smarka i słabo się czuje. Nie rozumiem braku decyzji i tego, że nad tym tyle dyskutują, instrukcje są jasne. W dodatku większość firmy (centrala)ma możliwość pracy zdalnej. Brak decyzji pokazuje tylko, że w obliczu kryzysu nie możemy liczyć na swojego pracodawcę. Nie czujemy się tu bezpiecznie. Szkoda.

Tak18Nie2
Zbulwersowany
@Zaniepokojony

To jest skandal! Firma igra ze zdrowiem i życiem swoich pracowników! Nie ma żadnych komunikatów, nic! Nawet nie ma czym rąk w łazience wytrzeć. Serio trzeba im media nasłać, albo pip żeby się ogarnęli?!

Tak16Nie1
Brak słów
@Zbulwersowany

Po postępowaniu w czasach kryzysu poznasz pracodawcę swego. Niestety MIG nie zdał egzaminu i w czasach pandemii trzyma swoich pracowników w dużych skupiskach. Naraża na zarażenie w komunikacji miejskiej...I to wszystko po apelach premiera, prezydenta Krakowa i innych organów. Brawo wy! Otrzymujecie tytuł najgorszego pracodawcy roku!

Tak12Nie1
Negative
Nazwa działu: IT
@Brak słów

Niestety to prawda. To pokazuje, że w firmie IT, bezpieczeństwo, kierownictwo i nowoczesna metodologia pracy leży...w centrali w której większość osób bez problemu może wykonywać prace online. Bardzo daleko nam do konkurencji.

Tak6Nie1
Rozbawiony
@Zbulwersowany

Mówisz, że w łazience nie masz w co ręce wytrzeć? To może użyj suszarki do rak?

I
@Rozbawiony

(usunięte przez administratora) Mig zlikwidował w centrali suszarki, są tylko podajniki na ręcznik papierowy. A teraz wracaj do swojej roboty na magazynie.

Tak9Nie2
Mietek z magazynu
Nazwa działu: Dział Prawny
@I

(usunięte przez administratora)) O suszarkach trzeba poczytać dlaczego zostały zlikwidowane. Ale jak się zjadło wszystkie rozumy to i o Pandemii trzeba zasięgnąć wiedzy, kiedy została wprowadzona w naszym kraju. 12-go sklepy i galerie były jeszcze otwarte pracodawca już miał wam planować pracę zdalną, rozdawać płyny i maseczki :)

@Mietek z magazynu

A co ma otwarcie/zamknięcie sklepów do pracy w centrali? Tylko dlatego, że ktoś pracuje na sklepie, to reszta ma się narażać siedząc na openspacie, mimo że MOGĄ pracować z domu? Skoro ma być taka sprawiedliwość to czemu wszyscy nie mamy dyrektorskich pensji.

Bobi
Nazwa działu: Produkcja
@Nick

To że do sklepów codziennie wchodzi kilkaset osób. Ci ludzie się nie narażali ? Nie narażają obecnie ? Twój Open Space to jest bajka. Sklepy mają swój codzienny Open Space z wiele większą różnorodnością zagrożeń. Powiesz, że nikt im nie każe pracować mogą się zwolnić ale tobie też nikt nie każe siedzieć i pracować w tych strasznych warunkach. Każdy z nas musiał przyjąć to co było i jest w chwili obecnej na danym stanowisku pracy niezależnie od miejsca jej wykonywania.

TakNie4
@Bobi

(usunięte przez administratora) czy wtf? Proszę o LOGICZNE argumenty czemu mam pracować na spejsie skoro NIE MUSZĘ, bo mogę wszystkie zadania wykonać z domu. Argument pt. bo pani Grażynka w biedronce i pan Grzegorz w szpitalu, aa i pan w 50ciaku to robią, bo MUSZĄ jest nielogiczny, głupi, irracjonalny itd itd. I nie praca na centrali nie jest bajką, zejdź na ziemię.

Tak5Nie
Zulu Goola
@Nick

To się zwolnij, jeżeli firma o Ciebie nie zadbała zdalnie. Proste i logiczne :) Przy okazji dowiedziałem się że Biedronki i Szpitale są Migowskie to nowość ! I co to jest słowo spejsie bo jak znam nasz język to spejsie tam brak. A jak piszesz w innym to też pasuje poprawnie bo piszesz nie jako publicznie a nie w domu :)

TakNie4
Luiza
Użytkownicy czekają na odpowiedź 62 dni.
Nazwa działu: Dział Prawny

Czy wiadomo co z dopełnieniami w firmie dla osób zatrudnionych na 0,5 etatu? Sklepy są otwarte a nie mamy żadnych dopełnień a każdy chciałby się teraz odbić i nałapać godzin

Tak1Nie
Kasia
Nazwa działu: Handlowy

Witam kupiłam conversy które mi przyszły ubrudzone klejem zadzwoniłam oburzona tym co się stało jaśniepaństwa , która tam siedziała powiedziała abym zrobiła zdjęcia i wysłała imaila do jutro się ze mną skontaktują i wyślą kuriera aby odebrał zwrot oczywiście nikt się nie zgłosił wiec znowu zadzwoniłam po 50 minutach odebrała konsultantka Kasia , która próbowała ustalić kiedy ma przyjechać kurier po buty i niestety stało się coś dziwnego połączenie zostało przerwane jestem bardzo rozczarowana ta firma już nigdy nie zrobię tam zakupów i każdemu będę odradzała czytałam inne opinie i ponoć tygodniami trwa zanim przyślą kuriera

TakNie7
sara
@Kasia

Przykra sytuacja Jaka płaca taka praca widocznie

EC
Nazwa działu: E-commerce

W dziale e-commerce (jedynym teraz źródłem dochodu) zostały obcięte etaty na 4/5 i została obcięta pensja 20% PLUS PREMIA UZNANIOWA 10%! Dlaczego inne działy np. IT mają ucięte etaty o 4/5 i pensje o 20% a w EC dodatkowo premia uznaniowa?! To jest skandal! A specjaliści i tak mają tyle samo obowiązków co na pełnym etacie. GRATULUJE ZARZĄDOWI!

Tak16Nie1
@EC

Niektórym na 2/3 obcięli, a potem dodatkowo -20%...

Tak4Nie1
M
@EC

"Wszyscy solidarnie przechodzimy na 2/3", no to właśnie widzę jak solidarnie. Plus obcięcie na następny dzień pensji o 20%. Fajnie.

Mr. Twister
@EC

W EC jest 3X więcej pracy a obniża się kasę o 20-30% ! Do tego dochodzi 3X większa obsługa zamówień. Magazyn musi przyjąć ten towar i wydać on nie znika. Szacunek dla tych ludzi i wszystkich, którzy obecnie wspomagają ich działania, również i tych z Centrali. Niestety i tam część osób nadal buja w obłokach albo inaczej w chmurze...ale dla nich 20% mniej to nie będzie nawet tyle co +150% dla innych.

@Mr. Twister

Masz racje, to widac po ilosci zwrotów jakie przyjeżdżają a potem rozliczone wracaja do Pruszkowa(kto czyta mejle ten wie) :) i co z tego ze pracujemy 4 dni w tygodniu, jak roboty jest wiecej niz dawniej bo teraz tylko sprzedaż internetowa utrzymuje ta firme...

Ja

Jak wrazenia po przeczytaniu emaila z pytaniami i odpowiedziami na temat pracy w czasie koronawirusa? :)

Aha
@Ja

A o co chodzi? Bo ja nie w temacie?

Mati

Jak dla mnie - ok.

Marek
@Ja

Jak dla mnie czytelnie, jasno i na temat, fajnie że się z nami komunikują

jola
Nazwa działu: Handlowy

Droga firmo ogarnijcie się i napiszcie co dalej z nami ..Żałosna firma

Tak9Nie
Racjonalnie myśląca
@jola

Zawsze możesz się zwolnić i poszukać czegoś nowego skoro taka żałość :) W dobie kryzysu i zwolnień na pewno znajdziesz coś ciekawego dla siebie :)

Tak4Nie7
Tragedia
@Racjonalnie myśląca

Ta firma od samego początku traktuje pracowników jak śmieci i taka jest prawda, jak ktoś się (usunięte przez administratora) to mogę tylko współczuć. I wiem, że mimo kryzysu każdy znajdzie lepszą prace niż w tej firmie

Tak6Nie2
jola
@Tragedia

jak jesteś tak racjonalnie myśląca to sama się zwolnij,jesli tu zagładasz to raczej sama szukasz informacji co dalej ;D(usunięte przez administratora)każda Firma albo zabezpiecza swoich pracowników finansowo,albo się określa jakie działania są prowadzone?(usunięte przez administratora)

Jeden z wielu

Halo ! Wszyscy czekają na jakaś informacje !!! Ludzie chcą wiedzieć czy będą mieli za co opłacić czynsz i za co żyć. Traktujecie nas jak śmieci i trzymacie w niepewności karząc chodzić do pracy bez zapewnienia maseczek i rękawiczek, układać magazyn czy robić zwroty narażając nas i nasze rodziny na zarażenie. LPP miało jaja i obcięło pensje prezesów do 1 zł żeby mieć na pensje pracowników i koszty. TJX potrafił powiedzieć pracownikom ze da pełne wynagrodzenie i zrobił planowane od dawna podwyżki. A w MIG mam list Prezesa na temat żaden. Nie traktujcie nas jak śmieci ! Bo ta firmę budują ludzie a niedługo zostaniecie sami.

Tak16Nie2
@Jeden z wielu

Centrala ma poobcinane etaty i zwolnienia też są.

TakNie1
Wirus w mig

Mig jako pracodowca bardzo rozczarował i zawiódł w wielu momentach ale w czasie pandemii zwłaszcza. Zero ostrożności! W centrali około miesiąc przed epidemią zostało dopiero wprowadzone prawo do pracy zdalnej (2 razy w miesiącu, tylko dla stanowisk od młodszego specjalisty, po wysłaniu szczegółowego planu działania) zero zaufania do ludzi! Założenie że osoby na pracy zdalnej nie pracują wydajnie, tymczasem nieraz w kuchni tracilo się więcej czasu. Na szczęście udało mi się ulotnić z migu w ostatniej chwili przed największym bum wirusa. Ale dopóki byłam w siedzibie biedna pani sprzątająca biegała po 4 piętrach sama i miała dezynfeowac klamki. Na open space pełno osób przeziebionych, kaszlących. Ogólnie pracownik poniżej menagera to element który łatwo można zastąpić, byle pionek. Nie ma szacunku i dbałości. Dla porównania nowy pracodawca w pełni mi zaufał od razu dostałam pracę z domu, wszystko ułatwione z pełnym szacunkiem do zdrowia i bezpieczeństwa

Tak8Nie1

Wszystkiego najlepszego

Życzę Ci, żebyś znalazł pracę marzeń. Sobie życzę, żeby w ogóle ją jeszcze mieć za trzy miesiące, bo niewielu z nas ją utrzyma. Narzekanie nie ma sensu, wspierajmy się raczej, bo sytuacja jest trudna.

Tak3Nie6
Dramat
@Wszystkiego najlepszego

No ale skoro tak oszczędzają na pracownikach i ich wypłatach to wizja ich upadku nie powinna mieć miejsca...

Popieram
@Wszystkiego najlepszego

Dokładnie, to co teraz obserwujemy będzie odbijało się na rynku pracy i nie tylko przez wiele kolejnych lat. Nikt nie wie co przyniosą kolejne dni, tygodnie. Miejmy nadzieje, że firma poradzi sobie z obecnym wyzwaniem.

Tak7Nie2
Olka
Nazwa działu: Handlowy

Jeśli macie tylko inną opcje pracy niż w tej firmie nie wachajcię się..zostawcie MiG ;D Firma klęska pozdrawiam nieudolnych regionalnych,którzy myślą ze pozjadali rozumy..oczywiście nie mam na myśli wszystkich..Wracajac do firmy małe wynagrodzenie 2400 brutto plus premie 1% wiecej sie nie da?Za takie pieniądze szukajcie dzieci patrzace sie w sufit ..(nie obrazajac nikogo) a wasze pt? hehe ogrom z czym do ludzi ...Kierownicy najwyzsza klasa ;P zatrudniacie kogo się da :) POrażkaaaa :) samych sukcesow Firmie!!

Tak9Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Marketing Investment Group S.A. - Kraków

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Marketing Investment Group S.A.
2/5 Na podstawie 156 ocen.