Opinie o MESKO-ROL sp. z o.o. w Skarżysko-Kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MESKO-ROL sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MESKO-ROL sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MESKO-ROL sp. z o.o. w Skarżysko-Kamienna

Witam. Ludzie wy sami nie wiecie czego chcecie. Jak przyszedł poprzedni kierownik pisaliście pod jego adresem oszczerstwa. Teraz jest nowy Pan dyrektor też na początku pisaliście (usunięte przez administratora) Po jakimś czasie przekonaliście się że jest ok. Teraz chcecie żeby wrucil poprzedni wescie się do solidnej pracy bo wam nikt nie pasuje.

Jadzia

Nam pasuje stary-nowy dyrektor R podobno w piątek był na zakładzie. Pani kadrowa też ponoć z papierami dla niego była. Ten przynajmniej wie jak zarządzać zakładem, a przede wszystkim produkcją. Brawo panie prezesie B. za odwagę, że w końcu pan go ściągnął na zakład.

Pracownik p2

Witam serdecznie i pozdrawiam. wreszcie od 3 lat wrażenie i poczucie stabilizacji.,spokoju i wrażenie że ktoś kto kieruje firma jest rozwazny, opanowany i myślący trzeźwo i realnie. Oczywiście z paroma osobami musieliśmy się rozstać ale.... Cóż widać tak mosial być.

Ralfi
@Pracownik p2

No a teraz żeby tak rada nadzorcza zadzwoniła do poprzedniego dyrektora i go tutaj ściągnęła na prezesa. Wtedy na pewno byśmy stanęli na nogi. Przepraszam ale sama rozwaga nie wystarczy aby poprawić sytuacje finansów w firmie tutaj trzeba ostro zacząć pracować.

Irek
@Ralfi

No tylko dzięki jego staraniom jeszcze funkcjonujemy. Nawiązanie współpracy z(usunięte przez administratora), zwiększenie i uściślenie współpracy z AGD wrzucenie do produkcji detali zabranych na zewnątrz i rozłożenie je na produkcji obu spółek. Powstała nowa maszyna która pojawiła się na targach w Hanowerze. Tylko dzięki jego uporowi. Te wartość są nie do podważenia. No i rozruszanie wszystkich maszyn kupionych przez poprzedni zarząd. Oraz mądre i roztropne remonty obecnego parku maszynowego. Po co ogłaszać jakiś konkurs jak facet z marszu się wstrzeli w naszą sytuacje i będzie wiedział co robić dalej. A nie kolejny (usunięte przez administratora)który będzie się chciał sprawdzić w biznesie.

P2
@Ralfi

Problem polega na tym że do zarządzania firmą nie można wykorzystywać schematów, nie można mieć,, stylu,, kierowania ludźmi, trzeba podejmować dobre decyzję raz być ostrożnym a raz działać szybko intuicyjnie ale nie można robić albo tak albo tak. Szkoda że nie przysłali tego człowieka który jest teraz dyrektorem wczesniej, jakieś 3 lara temu.

Wania
@Ralfi

No i kurna zadzwonili podobno pani Ania w piątek na firmie była żeby dać Dyrektorowi papiery i od poniedziałku startuje. NARESZCIE COŚ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO. Hurrraaaaaa

Do Prezesa

Myśle że czas wyłapania pisarzy. Czas z tym skończyć. Dość oczerniania pracowników,oraz naszej firmy.Proszę aby był pan konsekwentny w tych działaniach.

P1

To się jeszcze zobaczy. Skończą się głupoty podobno R wraca na spawalni na co poniektórych blady strach padł. Nareszcie.

Xxx
@Do Prezesa

Zaraz rutek ich wyłapie wraca ponoć od poniedziałku skończy się wysiadywanie po kątach. Ale numer większość pseudo pracusiów już poserana chodzi. Brawo rutek.:)

Judasz
@Do Prezesa

Wspaniała konsekwencja dyrektor NASZ wraca od 2.11. I znowu się skończą układziki tylko robota zostanie :)

Gandzia

Dobra robota panie prezesie jeśli to prawda ze rutek od poniedziałku wraca. Dobry wybór.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie MESKO-ROL sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Pracownik p 1

Witam. Jakie podwyżki trzeba coś dać od siebie a potem wymagać. Nie chować się za maszynami patrzeć kiedy 15. Dobrą robotę robią młode wilki.

P1

Może czas zacząć działać. Informatyk niech się dobierze do tych pissrzy. Anonimowość internrtowa dawno się skończyła. Dość ublizania. Niech pan po zwalnia tych ludzi

@Pracownik p 1

(usunięte przez administratora) Przeszedł się raz pan R były a może obecny dyrektor przez hale opierdzielił kogo trzeba i skończyło się cwaniakowanie i chowanie po kątach. I co????? Majtunie z pampersami z klocka wytrzepane. Oj weźmie się za was wkrótce weźmie. Brawo prezesie dobrze że pan go ściągną na zakład. Pierwsza pańska poprawna decyzja. Teraz robota sama ruszy. Jeszcze będzie pan zadowolony.

Tango

Rutek był na zakładzie dzisiaj podobno wraca na AGD oraz Rol. Wszyscy w szoku. Dopiero się zacznie dziać. Znowu skończy się (usunięte przez administratora) i klepanie po pleckach za nic. WIELKIE DZIĘKI ZA POMOC PANIE PREZESIE W KOŃCU COŚ SOE RUSZY

@Pracownik p 1

Zaraz ich Rutek zweryfikuje. Był dzisiaj u niego bajki nie przejdą. Podobno wraca. Nareszcie prezesie pan się odważył dobra decyzja

Pracownik P2

Panie Prezesie szczerze Panu kibicuje, mam nadzieje, że uda sie Panu zrealizowac te ambitne plany, to wszystko to braki w naszej firmie sprzed kilkunastu no moze 10 lat. Serdecznie pozdrawiam i życze wytrwalości duzo.

Ali baba
@Pracownik P2

No i jak prezesino. Obiecanki cacanki a u nas za co świąt nie będzie zrobić. A jeszcze w zeszłym roku było dobrze i perspektywy były a teraz co???????????

Pracownik p 1

Witam. Mamy też gwiazdora na p 1 operatora gietareczki z rękami za plecami albo na klacie

Mało ważny

Jakie tam są zarobić jak spawacz jeśli można wiedzieć? ????

Pracuje p1

Dzień dobry a ja to bym Panu prezesowi powiedział o co tu chodzi i problem jaki jest z tym wszystkim tylko mosial bym osobiście iść a wtedy inni mnie tu zniszczą szkoda że nie mam małą albo tel do Pana

Odnośnie tej interpunkcji i jej wpływu na sens wypowiedzi, podaje dwa proste przykłady zdań: Rozstrzelać go, nie wolno wypuścić. Rozstrzelać go nie wolno, wypuścić Czy rozumiecie moi drodzy o co mi chodzi:):):).

Ale mnie zaimponowałeś

Moi Drodzy, zwracajcie proszę więcej uwagi na interpunkcję,czyli przecinki,kropki , i inne znaki. Na pozór bardzo mało znaczące, ale bardzo zmieniają sens Waszych wypowiedzi.

Na telefoniku to się za giętarka gra i obserwuję się z rękami w kieszeni co się dzieje na budynku

Pracownik p2

Witam kto niby za tą gientarka :)

(usunięte przez administratora)opamietajcie się. Brakuje wam poprzedniego dyrektora,jak narazie najlepszego w tej spółce. Zawsze mozna bylo na nie go liczyć,dużo pomagał.A co do oszczędności to moze by sam sobie pan dyrektor oplacał mieszkanie i samochód.

Najlepszy był ten który odszedł a emerytore serdecznie Pana pozdrawiam :), normalny myślący spokojny człowiek a i tak psy na nim wieszaki wszyscy

Pracownik 12

Ja też tak uważam. Najlepszy był Pan ZM ale on jest na emeryturze i nie wrócił by za milion zł rocznie. Ogarniał wszystko na 5+a i tak ciągle było marudzenie. Zobaczcie teraz jaka robotę robił a i tak narzekali wszyscy, tak wogole to wam moi drodzy koledzy dyrektorowac to jest przesrane, kto by nie przyszedł to jest zły a to się nie zna ato źle decyzję podejmuje,LUDZIE DAJCIE CZŁOWIEKOWI PRACOWAĆ NIECH SIĘ WYKAŻE ILE JESTYM DYREKTOREM ZA MALO CZASU ZEBYY COŚ POWIEDZIEĆ

A konkurs na członka zarządu był? Jakoś nie widziałem. Właściciele dokładają sobie biorców kasy nie patrząc ani na spółkę ani na kompetencje!!! Ktoś misi na nich robić drodzy państwo!

Oli

Jeszcze dwóch do rady powołali w tym podobno osobę która od właściciela zajmuje się nami. Czyli kasa dwa razy za to samo. To już nikt umiaru nie ma!?

Duet AA

Oczywiście ze nie było. To jest nominacja typu... bo Czesiek chciał się sprawdzić w biznesie

Duet AA

Rudy 102 to przynajmniej wiedział co się na Produkcji dzieje a tabelarz kapcie herbatka komputerek. Teraz zamiast pracować normalnie to robimy zestawienia. A na produkcji rozprężenie zero sprawdzania procesów monitorowania czegokolwiek ulepszania czy coś. W Lublinie nadzialal ze już ich nie ma od dawna teraz wziął się za Skarzysko

Budrys

Piłkarz to chyba nie wie jak na produkcje trafić? Siedzi zamknięty tabelki maluje tylko nic nie produkuje. Maszyn nie widział o niczym nie wie ale czuje się jak w niebie... pensyjkę weźmie pogra na telefonie potem pochwali się żonie. Nie ma to jak państwowa robota... nakupi w kryzysie worek złota! Pozdrowienia z produkcji! PS kupcie mu może mapę to w końcu do nas trafi...?

Iga

Bonio.... Bonio.... i Goooool! Gola to on nam strzeli tylko do trumny! Gość który miał się zająć produkcja pierwsze na co wpadł to ograniczenie produkcji o 2 dni w tyg. Gratulacje

Beny

Nutria od produkcji nie ma zielonego pojęcia ani o maszynach ani o produkcji. Siedzi tabelki rysuje i herbaty siorbie. To na tym jego rola polega?

Oli

Nowy człon od produkcji to do 2 nawet policzyć nie potrafi bez excela. No ludzie kochani. Zmarznięty siedzi jak kura na grzędzie i gada z kosmosu. Załamka.

pracownik l4

Co slychac w firmie bo juz sporo czasu mnie nie ma .

@pracownik l4

Nic dobrego. Może już jej nie być jak wrócisz z l4. Niech Rada Nadzorcza zacznie dziaĺać. Bo do lata nie pociągiemy. Najważniejsze osoby opuszczają firmę. Bez nich będzie cieżko. Dużo osiągnięć i sukcesów. Walki o lepsze byt dla pracowników.

Darek

Niestety TAK

@Darek

Szanowni Państwo, pragniemy w tym miejscu rozwiać wszelkie wątpliwości co do wpisu Pana Franciszka. W żadnym wypadku firmie nie zagrażało i nie będzie zagrażać zamknięcie. Warto również wspomnieć, iż każdy pracownik w naszej firmie jest ważny i nigdy nie będzie przyzwolenia na dzielenie ludzi oddających się wsparciu zakładowi na ważnych i ważniejszych. Każdy dokłada swoją "cegiełkę" w rozwoju firmy i jesteśmy zadowoleni, iż możemy współpracować z takim właśnie zespołem. Każdy z pracowników zapracował na to, żeby udało się wyremontować halę P1, wybudować nową halę przy budynku P2 oraz wyposażyć zakład w odpowiednie narzędzia i maszyny, za co dziękujemy i mamy nadzieję że z takim wsparciem zrealizujemy jeszcze więcej przedsięwzięć, które pomogą nam wszystkim pracować sprawniej i w jeszcze lepszych warunkach - przede wszystkim finansowych.

L4
@Franciszek

Witam co slychac w firmie jak sie wam pracuje

@MESKO-ROL sp. z o.o.

A mówiłem ze firma jest do zaorania. Babki w piaskownicy sie rozsypały. A teraz albo pójdziesz na urlop bezpłatny albo wont z firmy. Tak to jest jak sie pojecia nie ma.

Weźcie się wszyscy za pracę a nie tylko spacery po budynku z rękami w kieszeni albo na gure z kolegami. Zciemniac cały tydzień a w sobotę przyjść w godzinach nadliczbowych.

Zostaw merytoryczną opinię o MESKO-ROL sp. z o.o. - Skarżysko-Kamienna

• Jak się pracuje w MESKO-ROL sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MESKO-ROL sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MESKO-ROL sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MESKO-ROL sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 154 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042