Opinie o MESKO-ROL sp. z o.o. w Skarżysko-Kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MESKO-ROL sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MESKO-ROL sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MESKO-ROL sp. z o.o. w Skarżysko-Kamienna

Pele

I z jakiego powodu nie pracujesz. Znalazłeś może lepszą pracę czy wylali cię za gozale

Robson
@Pele

Ale nie biegałem w skarpetkach po zakładzie

Robson
@Robson

Słusznie ktoś zauważył tylko posiaduwki i obgadywanie innych osób.

Panie Prezesie, kiedy pan usprawni wyciągi przy laserach, przecież tu się nieda pracować, jest takie potężne zadymienie!!! Ile czasu mamy jeszcze pracować w takich warunkach!!! Jeśli się nic nie zmieni w tej kwesti, trzeba będzie powiadomić Państwową Inspekcje pracy! A przeciesz mozna to rozwiązać wewnątrz zakładu!

Janek
@anonymous

Nie długo firma przestanie istnieć to po co wyciąg.

Monster
@anonymous

Ortografia się kłania baranie piszemy " Przecież" ! Te fotele za Amady też trzeba zlikwidować. Leży to się w domu a nie w pracy.

Pani

Jeszcze palą bez osłon!

Bany

Teraz mamy jeszcze Amade z magazynem blach która pali do 20 mm włącznie i do tego z wodą. Robota idzie

Robs

Pracowałem tam kilka lat,super robote wykonują operatorzy mazaków. Wszystkie części są tam palone. Tylko oni utrzymują tą firme. Majster tylko dorzuca z pras bo mu się niechce

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie MESKO-ROL sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Życzliwy

Panie Prezesie należałoby zweryfikować kompetencje bezpośredniego przełożonego pracowników wydziału P1, osoba nie kompetentna do sprawowania tej funkcji!!! Brak umiejętności organizacji pracy i wiedzy na temat obróbki maszynowej oraz preferencje dla kolesiostwa powodujące ograniczenia wydajności pracy. Jest On główną przyczyną małej wydajności na wydziale. Dzięki swojemu talentowi mydlenia oczu nie wielu to zauważa.Dobrze by było, żeby wrócił do pracy przy prasie bo fachowców coraz mniej.

@Życzliwy

Za prokurenta niech się prezes weźmie a nie mistrzów.

Banderas
@Pele

Broda nie ma pojęcia o niczym. Prezes jak widać też.

Miś
@Banderas

Prezes to chyba na produkcji się znać nie musi. Od tego ma dyrektora produkcji. Co z tego ze prezes załatwi nowe zlecenia jak taka produkcja tego nie wykona. Dziwne jest to ze piszecie tu o mistrzach ich szefem jest dyrektor a nie prezes czy broda. Tylko na niego chyba boicie się pisać.

@Miś

Skoro nie musi się znać niech się nie wtarabania w tematy mu obce. Zakupione w ostatnim okresie maszyny do ROL czy AGD przedstawiają swoim stanem technicznym powód, dla którego ktoś się ich pozbył. Braki w ich oprzyrządowaniu to druga, nie mniej poważna kwestia. Selekcja na operatorów prowadzona bardzo nieudolnie.

@Koko dżambo i do przodu

Oprzyrządowanie to się dobiera pod konkretna produkcje specjalisto! Akurat w AGD nikt nie ma o tym pojęcia a napewno nie ty skoro to piszesz

Ela
@Banderas

Dobrze ze ty masz pojęcie. To pójdź do prezesa i go naucz jak taki mądry jesteś. Czy odwagi brak i tylko anonimowo bohater jesteś?

@Olo

Czlowieczku a oprawki czy uchwyty ? Technikiem hotelarstwa jesteś czy kelnerem ?

@Koko dżambo i do przodu

Akurat wiem kim jesteś i od siedzenia dłubania w nosie i narzekania na wszystko to jesteś specjalista. Nic nie pasuje nic się nie da to Twoja specjalność. Mysle ze jeszcze moment i wylądujesz we właściwym dla Ciebie miejscu w firmie łysolu!

A ja uważam jak na to patrze ze wszystkim na każdym szczeblu to się w głowach poprzewracało.Ludzie w innej firmie nie przerobilibyście nawet dniówki .Wszyscy ale to wszyscy hermetyczni na wszelkie zmiany pewnie róbmy tak jak przez ostatnie lata oo t o by było najlepiej. Jak tylko jakieś próby ruszenia tego wszystkiego to zaraz panika (szczególnie tu na P1)nic nie ma sensu ,nic się nie da ,tak się nie robi .Panie Prezesie niech Pan robi swoje ( szczególnie tu na dole ) a jak trzeba zmienić załogę .

Miś
@pracownik

Dokładnie!!!! W gębie to mocni. Tylko narzekać i kiedy podwyżki. A wódy po cichu łyknąć przy fajce to pierwsi!

Piła
@pracownik

Dokładnie. Niech prezes robi swoje. Zrobił więcej w pare miesięcy niż poprzedni przez 10 lat. A do narzekania i przeszkadzania wiadomo ze kolejka!!! Komuś się nie podoba to niech Prezes zwalnia i się nie zastanawia. Źle komuś to dowidzenia!!!

@Piła

Zwalniać nie trzeba. Ludzie sami odejdą do godniej pracy.

@Koko dżambo i do przodu

Droga wolna! Ktoś ich trzyma?

Sztywny Palazi!
@Koko dżambo i do przodu

Idź do godnej. Po pierwszym dniu polecisz z takim podejściem do pracy i robota. Wpisują na produkcji operacje które w realu nie są wykonywane, piją po kontach, nawet mistrzowie jarają na zakładzie mimo iż prezes wydał zakaz i piszesz o godnej pracy. A jak ty traktujesz pracodawcę. (usunięte przez administratora) w troki i poszedł won. Oby prezes to poukładał bo zamknąć będzie trzeba ten bałagan

@Sztywny Palazi!

Dziewczyny dajcie spokój. Jesteście fankami zarządu trudno nie bede się z wami umawiał. Ale tak poważnie nikt by nie musiał kombinować po kątach jakby rządzący na to wcześniej nie pozwolili. Zakazem to sobie możesz pomachać prawy i sprawiedliwy człowieku.

Prezes kolejną Asystentkę zatrudnił. Ja nie wiem albo on jest nie do wytrzymania albo żadna nie daje mu rady ;)

@Michał

Poprzednia podobno w ciąży. I niby w konia firmę zrobiła bo jak przychodziła do roboty to już była tylko „zapomniała powiedzieć”

A. R.
@Olo

Oj olo przechodzila z jednej firmy do drugiej firmy i z tego co wiem nikt jej tam nie zwalnial więc jaki cel ? A jak zapomniała?? To nie zauważyłem żeby zaraz poszła na zwolnienie czy nie pracowała bo była miła sympatyczna dziewczyna która wszystkie swoje obowiązki wykonywała i o co byś jej nie poprosił zawsze zrobiła. Więc chyba nikogo nie oszukala tylko pracowała.

@A. R.

Ok. Ale przychodząc do pracy nie powiedziała ze jest w ciąży to chyba nie jest ok?

Anita Z.
@Olo

Wypowiem się Ja :) bo czytam o sobie to chyba mogę odp. Gdybym wiedziała że jestem w ciąży nie przeszlabym do waszej firmy bo z umowy stałej na umowę próbną to raczej nie bardzo na tym wyszlam. Faktycznie tydzień po podpisaniu umowy dowiedzialam się że jestem w ciąży i to jeszcze przypadkiem bo zaslablam. Ale tak jak poinformowalam prezesa dokąd dam radę bede pracować i tak też było nie szłam na zwolnienie bo ciąża nie choroba. Nikt mnie nie zwolnił tylko już moja ciąża bliźniacza trochę dawała popalić i odeszłam na zwolnienie lekarskie. Prace w mesko- rol wspominam bardzo miło dziewczyny super prezes może nie był za rozmowy ale konkretny. Panowie również bardzo mili sympatyczni. To tak tylko dla sprostowania. Czasem wystarczy zapytać zanim się kogoś oceni. Pozdrawiam serdecznie mesko-rol.

@Michał

Ostatnia asystentka się wypowiedziała jak widać. I co fajnie oczerniać prezesa? Dobrze ze Tobie żonka daje radę! Zwalniać bandę!!!

Pinio

Średnio rozgarnięty informatyk jest w stanie ustalić z jakiego adresu IP jest wysyłany komentarz czyli kto tu coś wypisuje. Jak ktoś ma zamiar pisać głupoty to bym się zastanowił no ale...

Ela
@Pinio

W innych firmach to taka bandę by pogonili raz dwa. Komuna i tyle!!! Nie wiem czemu prezes nie zwalnia tych nierobów bo i tak z nich żadnego pożytku nie ma. A jak nie pasuje komuś coś to niech się zwalnia a nie tu pisze Honoru trochę patałachy!!!

Lakier

W końcu ktoś prawdę napisał! Udaje skromna a dom pobudowany nie wiadomo z czego to naprawdę już dosyć tego. Teraz Prezesa będą atakować. Wiadomo. Ja akurat w poniedziałek idę do Prezesa i powiem jak jest. Kij złodziejom!!!

Koko dżambo i do przodu

No ciekawie to jest. Ale nie zbyt pozytywnie.

Jacuś

Słabo w tej firmie! Podwyżek nie ma. Związkowiec chodzi z alkomatem, zamiast dbać o ludzi to ona "jg" im każe gmuchać. Prezes podejmuje fatalne decyzje, albo mu podpowiada człowiek który się nie zna na produkcji "ps"

@Jacuś

Tu się z tobą zgodze,dodam ze tam nie ma Bhp. Mazaki kroją z otwartymi osłonami. Dymi się jak nie wiem. Mieli wyciągi zrobić. Ludzie chodzą podminowani całą sytuacją.

@Jacuś

Jak ci słabo to pisz wypowiedzenie i idź do innej roboty a nie stękasz jak baba. Jak prezes podejmuje złe decyzje to idź do niego i mu powiedz a nie jak tchórz wypisujesz. Związkowiec dbać o ludzi a o co dbać żeby jeszcze bardziej się odpierdzielali czy dbać o to żeby mogli w pracy chodzić (usunięte przez administratora)

Kaktus

Znowu zabawa w dmuchanie. Co się dziwić, młody to się chce pobawić. A prezesa to chyba nie interesuje jakie postępy prac na P-1. W takim tempie to i do zimy nie skończą.

@Kaktus

Prezes pewnie ma kary w umówie jak nie skończą w terminie wiec jak się spóźnia firmie na renke. Magazyn raz dwa postawili. I ładny

ada
@Kaktus

Każdy pracownik przychodzący do pracy powinien być trzeźwy.

Iza

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum?

@Iza

a jest Pani Izo. Wszyscy wiedza co powiedziec miedzy soba a jak trzeba iść do Prezesa to cisza . Moze sie komuś mistrz nie podobac dyrektor ok dowody zbrodni poprosze a nie takie gadanie ten robi to tamten tamto udowodnijcie to gadanie między sobą nic nie da nawet jeśli to prawda

@pracownik

Prezes już brak i mistrzów i dyrektora na dywanik ale co z tego jak nikt mu nie dał konkretów. Była ankieta ktoś napisał prawdę. Z reszta można do prezesa anonim napisać jak ktoś coś ma. A raczej Prezes ich nie zwolni za wpis na forum

Byku
@Iza

Wakacje???

@pracownik, może zechciałbyś powiedzieć coś więcej o pracy w mesko-rol? Jaka jest atmosfera pracy w tej firmie? Jakie warunki zatrudnienia proponuje pracodawca? Te informacje będą pomocne dla osób, które chcą aplikować do mesko-rol.

Grażyna

Jeśli dzieje się coś niewłaściwego to dlaczego sami nie zgłosicie do prezesa?

Olo

Dyrektor Produkcji chroni swoich ludzi i ukrywa przed Prezesem to samo Mistrzowie. Prezesie Proszę Interweniować!!!

Olo

Dziś kontrola trzeźwości i jeden poleciał z roboty. Podobno ponad promil :)

XXX
@Olo

a wszyscy wiedzą ze powinno dwóch wylecieć

Zenek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Pele

Zmiany jeszcze raz zmiany. Atmosfera kiepska. Kilka osób chce odejść. Wina stoi po stronie mistrzów.

Waldi

Jaka macie atmosferę w pracy?

Olo

Z ludźmi do roboty ogólnie jest lipa

Zostaw merytoryczną opinię o MESKO-ROL sp. z o.o. - Skarżysko-Kamienna

• Jak się pracuje w MESKO-ROL sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MESKO-ROL sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MESKO-ROL sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MESKO-ROL sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 154 ocen.

MESKO-ROL sp. z o.o.