Opinie o MESKO-ROL sp. z o.o. w Skarżysko-Kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MESKO-ROL sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MESKO-ROL sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MESKO-ROL sp. z o.o. w Skarżysko-Kamienna

Rumun

Niepokoją mnie te przyjęcia nowych pracowników.Niby coś potrafią,a okazuje się,że przyjęli kolejnego oszołoma!Ale po podwyżce ogólnie spoko.

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Tomasz

Potrzebuje

Niko

Podwyżka była, kasa na czas, teraz jak jest dużo roboty prezes daje dodatkowe premie. Podobno ma być następna podwyżka jak będą nowe kontrakty. Za Matana dużo się poprawia wiec polecam.

Jack

Pracowałem tam kilka lat temu, myślę czy nie powrócić...jak tam teraz z zatrudnieniem i pensją ?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie MESKO-ROL sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Leszno
Krol juljan

Dobrze niech ktoś się weźmie za wydział P1 bo się czeka niekiedy bardzo długo na detale widać jak oni pracuja tylko im głupoty w glowe

Anka
@Krol juljan

Racja! Jeszcze im prezes remont hali robi. Do roboty

Jadzia

Bo szef tej trójki ostatnio stracił na pewnych tematach wszyscy wiedzą o co chodzi. A że prezes jest ostry to takim nie ulegnie.

Odsyłam cię Olo do kodeksu pracy art. 11,wtedy mozesz podyskutowac o legalności tych kontroli trzeźwości w zakładzie!

Ala
@anonymous

Odeślij się do jakiejś szkoły albo polecam prawnika. Czytać to trzeba umieć ze zrozumieniem.

@anonymous

Zgłoś związkom zawodowym :) co ma naruszanie godności z badaniem alkomatem inteligencie od miotly

@anonymous

Ustawę o wychowaniu w trzeźwości art 17 prawnik poczytaj. Pewnie nic nie zrozumiesz śle może pomoże :)

Olo

No za zgoda pracownika ale jak odmówisz to prezes ma prawo wezwać policję. Były zmiany w ustawach „prawniku” hehehe

Podobno była jazda. I z metra cięty za prezesem biegł nie wiadomo po co. A ta trójka wk....ila prezesa wiec pewnie po premiach w tym miesiącu. Szanownej trójce Dziękujemy!!!

Olo

Ale jazda. Jeden wichrzyciel z żona i koleżanka odmówili badania alkomatem dla kadrowej bo niby maja prawo. Mija 15 min wlatuje prezes z trzema policjantami to gęsiego poszli dmuchać. Brawo Prezes. Porządek w końcu się robi

Jak się pracuje? Dobra firma to i praca pewnie też? Potrzebujecie ludzi?

@Zainteresowany

Podobno Prezes załatwia nowe kontrakty zagraniczne wiec na pewno będzie zwiększane zatrudnienie. Ogłoszenia o pracy są na naszej str www.

Olo

Prezes kupił alkomat. 3 osoby po kontroli wypisały urlop. Prezes wezwać policję. Nie wiem po co ta łaskawość do pijaków.

Jadzia

Wyleci jak nic. Jeździ tylko z jednego zakładu do drugiego i żadnego efektu. Kontrakty pieniądze nowe zamówienia to wszystko prezes załatwia do 20 siedzi w firmie a prokurent co robi? Wrzucili pewnie z góry dla prezesa takiego misia jeszcze z nim musi porządek zrobić

OLO taką robote ma prokurent chodzi i węszy tylko szkoda ze częściej nie chodzi

@pracownik

Za chodzenie to Prezes nie płaci. Jeszcze niech tak pochodzi to Prezes go z hukiem wypier... jak niektórych na początku. Jakie efekty pozytywne jego pracy dla firmy? Żadne! Daje mu jeszcze miesiąc i będzie pogoniony

Olo

Prokurent po co? Chodzi tylko i coś weszy

Gołota

Kiedy zmiana mistrzów!

Kowal

Szybka nóżka obczernia ludzi.

kaktus

W tej firmie dzieje się coś nieprawdopodobnego! Zatrudnia się pracownika który kilka lat temu został zwolniony za pijaństwo.Dosłownie tak!!! Czy pan panie prezesie nic nie wie na ten temat? A to pana dyrektora sprężyna !.Wygląda na to,że w tej firmie tak można robić. Proszę wziąść pod uwagę innych pracowników. Ale w tej firmie już nikogo nic nie zadziwi. Polegamy na panu panie prezesie. Może pan ukróci pewne złe sprawy.

@kaktus

podobno ciężko jest z ludźmi do pracy to dyrektor wychodził u prezesa pijaka

majeranek
@Jadzia

zapomniał wół jak cieleń ciem był : Stalin

Jaźwiec

Jak się przedstawia sprawa nadgodzin,czy jest jakaś premia?

Pracuś

Podobno był jakiś anonimowy mail do prezesa to zrobił anonimowa ankietę wśród załogi i teraz trwa jakaś kontrola od podziału obowiązków po pity z lat poprzednich. Ciekawe co prezes wynajdzie. Ale dyrektor i mistrzowie częściej z kibla korzystają.

Zostaw merytoryczną opinię o MESKO-ROL sp. z o.o. - Skarżysko-Kamienna

• Jak się pracuje w MESKO-ROL sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MESKO-ROL sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MESKO-ROL sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MESKO-ROL sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 154 ocen.

MESKO-ROL sp. z o.o.