Opinie o MESKO-ROL sp. z o.o. w Skarżysko-Kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MESKO-ROL sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MESKO-ROL sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MESKO-ROL sp. z o.o. w Skarżysko-Kamienna

Pracuś

Podobno był jakiś anonimowy mail do prezesa to zrobił anonimowa ankietę wśród załogi i teraz trwa jakaś kontrola od podziału obowiązków po pity z lat poprzednich. Ciekawe co prezes wynajdzie. Ale dyrektor i mistrzowie częściej z kibla korzystają.

nieważne kto

A ja mysle ze brak dyscypliny jest straszny i pracownicy dziela sie na zainteresowanych pracą,wogóle nie zainteresowanych, i takich którzy się przyczepili do konkretnych prac jak rzep do tyłka. tych oststnich nie ma w pracy jak nie ma ich roboty, inni czują sie przez to oszukani maja poczucie niesprawiedliwosci sa zniechęceni tak sie nie da prowadzic produkcji

Pe
@nieważne kto

Jadzia ?

Jacuś

Brak dyscypliny? Brak organizacji pracy ! To dopiero katastrofa. Zgodze się że zmiana mistrzów duzo da!

Ernest

Zmiana mistrzów potrzebna!!! Dość chamstwa i złodziejstwa.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie MESKO-ROL sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Macharadza

Płace tragedia. 1500 brutto. Majstrzy chamscy okropni straszą zwolnieniami. Tak jest na dwóch budynkach. Mam nadzieje ze za oby dwóch pan Artur weźmie.

Przetrzasacz

Prezes to widać ze ma tu w Skarżysku konkretna robotę do zrobienia tylko ten prokurent jakiś taki bolszewikowaty.

Poczciwy

Zmiana jest prezesa napewno na lepsze. Tylko czy dadzą coś mu zrobić bo tu wszędzie w Skarżysku układy

Jadzia

Akurat największe zło to prezes wywalił natychmiast i to z wielkim hukiem

Coco

Nie polecam tam pracy...a juz na pewno nie na stanowisku Asystentka prezesa, (usunięte przez administratora)Potrafi tylko wysługiwać sie innymi, a sam dokładnie nie wie co powinnien robić.

Dociekliwy
@Coco

Może masz na imię Edyta ??

Rysiek
@Coco

Akurat nowy Prezes jako pierwszy stawia zakład na nogi i to widać już dwuch miesiącach. Może jak ktoś nie umie pracować to może mieć taka opinie.

mirek
@Coco

To chyba prezes jest od wydawania poleceń? Widać asystentka chciala sie wyslugiwać prezesem i sprawa sie zakonczyla. Ja tylko slyszalem ze u nas jedna osoba miala tragedie w rodzinie to prezes zachowal sie bardzo przyzwoicie. ani jeden poprzedni sie tak w porządku nie zachowal

@Coco - dlaczego nie polecasz pracy? Rozumiem że w Twoim przypadku problemem były relacje z przełożonym. A jak wyglądają pozostałe aspekty zatrudnienia? Ostatnio niewiele komentarzy pojawiało się w tym wątku. Czy poza @Coco są inni pracownicy którzy podzielą się opiniami dotyczącymi mesko-rol?

Irek

Czy dowiem się coś od pracowników na temat firmy? Oficjalne informacje już znam ale chciałbym tu pracować i szukam jak jest . Wydaje się, że jak nie ma narzekających to jest spoko?

gosc
@Irek

Bardzo rodzinnie, masz znajomości ?

drin

jeśli chodzi o pracę w mesko-rolu to za nimi @li,i przemawia na pewno to że w skarżysku kamiennej nie ma wcale tak wielu ofert w których można przebierać

jasiek

dołączam się do pytania @keren, jak to wszystko dokładnie wygląda? też patrzyłem interneci i nic, serio. Ale nie sądze, żeby do tej firmy zatrudniali po znajomosci, wystarczy trafić na dobrego rekrutera i tyle. Mam nadzieje, że ktoś napisze jak tam warunki płacowe u nich, bo chciałby zarobic ponad 1500 zł, to nie tak dużo, co nie?

keren

a gdzie je radek znalazłeś? bo ja chyba przetrzepałem internet dokładnie ale nawet jakiś starych i nieaktualnych nie znalazłem... i nie wiem skąd to wynika, czy mesko-rol prowadzi może rekrutacje innymi drogami może tylko poczta pantoflowa lub po znajomości? ktoś wie cokokolwiek na ten temat? i przy okazji może coś o zarobkach konkretnych wiecie

radek

widziałem oferty pracy mesko-rol, ale nie były zbyt aktualne, nic nowszego nie znalazłem, ciekawe, czy aktualnie rekrutują

szyna

oj pewnie jest tak jak wszędzie, że nawet jak się niespecjalnie znasz to trochę praktyki i już o tych maszynach wiesz wszystko

jacuś

Wszyscy zamilkli co jest grane? a teraz to się dzieje w firmie !!

wiemcopiszę - 2009-07-19 16:59:36 Ta firma to katastrofa. Przed laty z nią handlowałem. Lecz byłem na tyle Jakaś głucha cisza zapanowała na forum Teraz to się dzieje w firmie!!!

wiemcopiszę

Ta firma to katastrofa. Przed laty z nią handlowałem. Lecz byłem na tyle "niedorozwinięty", że nie podzieliłem się z prezesem, więc zakazał sprzedawać mi maszyny. Wg mnie jest to jawne działanie na niekorzyść spółki. [usunięte przez admina]

rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Ale się usimiałem ,a tak pięknie miało być w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o MESKO-ROL sp. z o.o. - Skarżysko-Kamienna

• Jak się pracuje w MESKO-ROL sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MESKO-ROL sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MESKO-ROL sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MESKO-ROL sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 154 ocen.

MESKO-ROL sp. z o.o.