Wamet Sp. z o.o.

Opinie o Wamet Sp. z o.o.

Tomi Nowy wpis

tak szukają cały czas kogoś na tokarki

Wacek Nowy wpis

Szukają jeszcze kogoś?

Zygmunt Nowy wpis

Mają odbiorców z Niemiec i Austrii dlatego się sytuacja w firmie poprawiła

Tomi Nowy wpis

Umowa o pracę i można się dogadać z szefami co do zmiany

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Wamet Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Czy w Wamet Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

W firmie chyba dużo się poprawiło. Kiedyś mieli problemy teraz widać że się kręci i jest ruch.

Marian

Bez przesady ! Szef święty nie jest ale zawsze idzie ludziom na rękę jak jest jakis temat. Napewno ktoś się tu zali bo kolejny raz zepsuł detale i został pożegnany.

Pioter

Robiłem w Wamecie 4,5 roku szwagier załatwił mi robotę za granicą i wyjechałem. Myśle że gdyby nie wyjazd to bym robił do dziś. Ludzie robią tam tyle lat to samo. Szef czasem nerwowy ale to na tych co bezmyślnie zepsują robotę. Narzędzia mają dobrej jakości szefowa jest spoko babka. jak sie poprosi o zaliczkę zawsze da.

Czy w Wamet Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Zygmunt

Jak najbardziej. Jeżeli szefowie mogą pomóc to pomagają.

Ile jest zmian w Wamet Sp. z o.o.?

Wariat

Witam odpowiadam na pana pytanie z tego co mi jeszcze wiadomo są dwie zmiany

Maja
@Wariat

W jakich godzinach te zmiany ? Ranna i popołudniowa ?

@Maja

Pierwsza zmiana od 6 do 14 a druga od 14 do 22

Edyta
@Wariat

A można wybrać sobie zmianę jaką się chce czy nie ma takiej opcji by dogadać się np. by robić tylko pierwszą zmianę?

@Edyta

Jest możliwość dogadania się

Damian

Czy ktoś może opisać, jak wygląda sytuacja w firmie na ten moment ? Czy atmosfera się poprawiła?

Hej! czy w firmie jest możliwość rozwoju?

Tttt
@Michał

Tak jeśli jesteś kumaty to szef cb nauczy pomału od postaw

beres

Zawsze firma może mieć jakieś problemy w księgowości @hjhs, ale zazwyczaj te opóźnienia nie są duże, to i tak, że firma oferuje pracownikowi umowę o pracę

szukający pracy

Witam pracował ktoś może w firmie Wamet w Jastrzębiu? Jakie tam są zarobki, jaki pracodawca?

Zostaw merytoryczną opinię o Wamet Sp. z o.o. - Jastrząb

• Jak się pracuje w Wamet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wamet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wamet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wamet Sp. z o.o.