Opinie o CNP Centrum Nakładania Powłok Leszek Rak w Myszków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CNP Centrum Nakładania Powłok Leszek Rak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CNP Centrum Nakładania Powłok Leszek Rak o rekrutacji.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CNP Centrum Nakładania Powłok Leszek Rak w Myszków

Jaki jest okres rozliczeniowy w CNP Centrum Nakładania Powłok Leszek Rak? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Michał M. Nowy wpis

Chciałbym uzyskać wszelkie informacje na temat atmosfery panującej w firmie.

Były Nowy wpis
@Michał M.

Co? Okropna tam są ludzie woły potrzebni co nie zadawaja pytan tylko robią warunki straszne kasa słaba chyba ze robisz weekendy i święta caly czas to może coś zarobisz czas sie tam zatrzymał z 20lat temu

Nowy wpis

@Były

Dzień dobry Panu (chociaż "Były" mało nam mówi),uważam, że Pana opinia jest mocno przesadzona. Przede wszystkim praca w weekendy jest dobrowolna, a to, że oferta skierowana jest do mężczyzn określa niejako charakter pracy. Nigdy nikt nie ukrywał, że praca wymaga wysiłku, ale nie ponad siły zwykłego człowieka. Staramy się również dopasować pracownikom stanowiska odpowiednie do ich tężyzny. Jeśli chodzi o Pana opinię, że czas u nas się zatrzymał, to pozwolę się z Panem nie zgodzić. Dobrze Pan wie, że od kilku lat działa już jeden automatyczny piec do cynkowania, a na NOWEJ HALI URUCHOMIONY ZOSTAŁ KOLEJNY AUTOMATYCZNY PIEC CYNKOWNICZY, KTÓRY BĘDZIE OBSŁUGIWANY PRZEZ ROBOTY. Dodatkowo przygotowaliśmy naszą własną powłokę, o której pisały już magazyny branżowe w całej Europie, a dowiedziałam się o tym od naszych klientów zagranicznych, którzy są zainteresowani tą nową powłoką. Może z perspektywy pracownika, który nie interesuje się rozwojem firmy nie powinien Pan wyrażać tak bezpodstawnej opinii. Życzę powodzenia w następnej firmie.

Karol232

Zleciłem im blachy temat do realizacji. Oczywiście firma nie wywiązała się z zamówienia. Negatyw za fatalną jakość obsługi klienta. Nawet telefonu nie odbierają już ode mnie.

@Karol232

Dzień dobry, chyba pomylił Pan cynkownie, ponieważ u nas nie mógł Pan zlecić cynkowania blach. Nasza cynkownia zajmuje się cynkowaniem drobnych elementów złącznych. Zanim Pan następnym razem wystawi opinię to proszę się upewnić o jakiej firmie Pan pisze. Pomimo wszystko dziękujemy, bo jest to dla nas znak jak działa konkurencja. Dziękujemy i pozdrawiamy.

Tajemniczy

Witam czy kobiety też pracują w waszej firmie.Nie boje się ciężkiej pracy dlatego szukam pracy Pozdrawiam

@Tajemniczy

Dzień dobry, niestety na produkcji zatrudniamy tylko mężczyzn. W biurze są miejsca dedykowane kobietom, ale na tę chwilę nie posiadamy wakatów.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CNP Centrum Nakładania Powłok Leszek Rak. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
MiszaMasza854

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

@MiszaMasza854

Dzień dobry , dziękuję za wypowiedzenie swojej opinii. Pragnę zauważyć, że Pańskie uwagi są zupełnie nieprawdziwe. Odnosząc się do jakości - jesteśmy na rynku ponad 20 lat, a od 6 lat jesteśmy najwyżej ocenianym dostawcą usług w firmach niemieckich, nie wspominając, że kolejne firmy zgłaszają chęć współpracy rozpoznając efekt naszej pracy na niemieckim rynku. Nie będę wymieniać naszych partnerów, bo to nie miejsce ani czas. Również polski rynek jest stabilny i jakoś trudno jest się doszukać reklamacji, na te wspomniane przez Pana "usługi przeciętnej jakości", ale te tematy omawiamy z naszymi zadowolonymi klientami. Jeśli chodzi o Właściciela, to nie spotkałam się z opinią, że ktoś nie otrzymał pomocy od Szefa. To jest Człowiek, który interesuje się każdym pracownikiem i zawsze można na Szefa liczyć. Fajnie jest jak pracownik też ma zasady i wie po co przychodzi do firmy. Zatrudniając potencjalnego kandydata dajemy kredyt zaufania, niestety nie wszyscy są "wypłacalni", o czym świadczy Pańska opinia.

Elektryk

Dzień Dobry Szczerze polecam pracę w Firmie CNP miałem okazję tam pracować jako elektryk jeszcze pod starym szyldem obecnie jestem w trakcie poszukiwania pracy więc jeśli jesteś sumienny odpowiedzialny pracowity to masz szansę na godziwe wynagrodzenie Bardzo pozytywne nastawienie prezentuje Szefostwo które przykłada ogromną wagę do rozwoju Firmy Szef to bardzo dobry manager twardo stąpający po ziemi który przykłada dużą wagę do rozwoju Firmy i jej pozycji na rynku dzięki czemu pracownicy mogą liczyć na godziwe zarobki w miłej i sympatycznej atmosferze Pozdrawiam Życząc Wszystkiego Dobrego Samych Sukcesów i budowania jeszcze lepszej renomy i pozycji na rynku

@Elektryk

Dzień dobry Panu, bardzo dziękujemy za wystawioną opinię. Skoro zna Pan szefa to zawsze można nas odwiedzić i porozmawiać. Zapraszamy. Również życzę powodzenia w znalezieniu pracy i wszystkiego dobrego.

Dzień Dobry Szczerze polecam pracę w Firmie CNP miałem okazję tam pracować jako elektryk jeszcze pod starym szyldem i obecnie jestem w trakcie poszukiwania pracy więc jeśli jesteś sumienny odpowiedzialny obowiązkowy i pracowity to można liczyć na godziwe zarobki natomiast bardzo pozytywne nastawienie prezentuje Szefostwo które przykłada dużą wagę do rozwoju Firmy Szef doskonały manager spoko gość twardo stąpający po ziemi dzięki jego innowacjom Firma stale się rozrasta budując renomę na rynku dzięki czemu pracownicy mogą liczyć na godziwe wynagrodzenie Szczerze polecam pracę w Firmie CNP Pozdrawiam Życząc Wszystkiego Dobrego Samych Sukcesów i budowania jeszcze lepszej pozycji na rynku -Były pracownik

Polecam pracę w tej firmie,firma która się cały czas rozwija mimo tego że ma już mocno ustabilizowaną pozycję na rynku .

Dziękujemy za miłe słowa. Rzeczywiście szef realizuje wciąż nowe projekty, dzięki którym nasza firma się cały czas rozwija. Życzymy Panu sukcesów i pozdrawiamy

Ile jest zmian w CNP Centrum Nakładania Powłok Leszek Rak?

Dzień dobry, w firmie obowiązuje 3 zmianowy system pracy. Te informacje znajdują się w naszych ogłoszeniach.

Mad Scientist

Jak najbardziej w porządku :) Szef to ogarnięty gość a nie jakiś typowy Janusz biznesu :P

@Mad Scientist

Dzień dobry, dziękuję za wyrażoną opinię. Tak, szef to naprawdę , jak to zostało ujętę, ogarnięty gość i dzięki temu firma może się rozwijać :-) Pozdrawiam

Zadowolony

Praca ok ludzie ogarnieci każdy wie co ma robić zarobki adekwatne do zaangażowania w powierzone obowiązki.

@Zadowolony

Dzień dobry, bardzo dziękuję za tę opinię. Miło, że pracownicy wyrażają swoje zdanie. Życzę przyjemnej pracy.

Hartcynk

Macie własną trawialnię, czy wysyłacie na zewnątrz? Odzyskujecie sami hartcynk, czy złomujecie? Ilu ludzi robi na zmianie?

@Hartcynk

Dzień dobry, zadane pytania nie są związane bezpośrednio z ofertą pracy. Zapraszam na rozmowę, podczas której poinformujemy dokładnie o stanowisku, ponieważ nie wszystkie informacje zostaną udzielone tutaj przez tę stronę.

Pytajnik

Co z ta firmą nie tak, że ogłoszenie o pracę wisi tak długo? Praca fizycznie nie jest taka ciężka, może kierownictwo jest ciężkie? Dlaczego stawka zjechała z 3800 do 3600?

@Pytajnik

Dzień dobry, czy Kandydat był już u nas na rozmowie? Ogłoszenie będzie wisieć, bo jak Kandydat wie rozwijamy firmę i możemy zaoferować pracę nie tylko w tej chwili. Nie fair jest wydawanie opinii na podstawie zasłyszanych informacji. Nie wszyscy zgłaszający się do nas kandydaci są wzorowymi pracownikami, a pomimo wszystko jesteśmy otwarci na współpracę i chcemy każdemu dać szansę. Zapraszam na spotkanie. Pozdrawiam.

Byk

Praca jest w Myszkowie czy Zawierciu?

@Byk

Firma znajduje się w Myszkowie i tutaj oferujemy miejsca pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o CNP Centrum Nakładania Powłok Leszek Rak - Myszków

• Jak się pracuje w CNP Centrum Nakładania Powłok Leszek Rak?

Zobacz opinie na temat firmy CNP Centrum Nakładania Powłok Leszek Rak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CNP Centrum Nakładania Powłok Leszek Rak?

CNP Centrum Nakładania Powłok Leszek Rak

CNP Centrum Nakładania Powłok Leszek Rak