Axa-Mag Sp. z o.o.

Siewierz

Opinie o Axa-Mag Sp. z o.o.

Co do firmy Axa to zarobki slabe, wymagania wysokie nie adekwatne do wykonywanej pracy. Kierownictwo niekompetentne nie zawsze znajace sie na tym co robi. Osoby z tych samych dzialow wzajemnie podkladaja sobie nogi. Mistrzowie biegaja do biura donosic na pracownikow oraz na to co dzieje sie w zakladzie. Jednym słowem zdecydowanie NIE POLECAM tej firmy. Kiedys kolejki ludzi za brama o prace a dzisiaj ten kyo madrzejszy to ucieka... jedynie ukraińcy im zostaja.

Były

Kiedyś w axsie warunki były nie najgorsze a teraz tragedia, nie pracuje tam od 2 lat i ciesze się z tego. Przy piecu w około 65-75 st. A pani kadrowa mówi że wszystko w normie. Także zaproszę w te lato PIP i zobaczymy kto ma rację, a oni w biurze klime pozakladali to mają dobrze.

Workers

Pracowników produkcji w tej firmie mają za nic, są tylko niezbędnym przedmiotem do wytwarzania premii dla kierownictwa i biura.

Gość3

Nareszcie ktoś robi porządek w tym zakładzie. Dobrze ze zaczynają się pozbywać leserów i cwaniaczków którzy nie nadają się do niczego.

podsluchiwany

wszedzie podsłuchy pozkladali i donoszą na siebie dobrze ze podsłuch nie ma wladzy

Gość 2

Nie polecam tej firmy do pracy, zarobki w granicach 1400-1700 zł i masz zapieprzać jak wół a starsi pracownicy albo kto ma znajomości zarabia powyżej 3 -4tys.

jebać paciorka

paciorek wyprawiał w w eluksie teraz dostał troszkę władzy i zaczyna w axsie czeka taki go los jak w elektroluxsie popłynie jak fekalia kanalizacją albo gorzej

lomiliek
użytkownik zarejestrowany

kroeps, niektóre rzeczy za wszelką cenę chce się zamieść pod dywan. Wydaje mi się, że nie jest to właściwa metoda załatwienia spraw. Niestety nie słyszałem również o tym, żeby tam zarobki wynosiły więcej jak 2 tyś.

gość

widać że już tak zastraszeni że nie mają odwagi czegokolwiek napisać

gość

nie polecam tej firmy,za nędzne pieniądze nie szanują ludzi,pani kadrowa nie ma zielonego pojęcia o kulturze zarządzania,traktują ludzi gorzej niż bydło,a jedna to chyba myśli że na rykowisku jest

Zostaw opinię o Axa-Mag Sp. z o.o. - Siewierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Axa-Mag Sp. z o.o.