Opinie o AXA Stenman Poland Sp. z o.o. w Zawiercie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie AXA Stenman Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie AXA Stenman Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AXA Stenman Poland Sp. z o.o. w Zawiercie

firna lepiej bylaby prowadzona przez Tureckie kozy zero szacunku do ludzi jezeli dbasz o swoj stan psychiczny siedz na (usunięte przez administratora) stres stres i jeszcze raz stres starzy pracownicy wyszkoleni zeby cie tylko podjebac pozdro dla Lesia najwieksza parowe na Zakladzie

XyZ

Trzeba zaprosić prezydenta Zawiercia na pamiątkowe zdjęcia z dyrektorem i zwolnionymi. Obiecywali przyjęcia 70 osób a teraz zwalniają!!! Szopka się udała.

Lipka

Nie polecam!!!Kpina z ludzi, jak można zwalniać ludzi, którym się dopiero co dało umowę a za chwilę zwalniać i odbierać nadzieję. Pracownicy pracujący kilka miesięcy, sprawdzający się w pracy zostają zwolnieni a pracownicy, którzy są 2,3 tygodnie zostają. Porażka, tak się ludzi nie traktuje. Człowiek nie jest traktowany jak człowiek a przedmiot, który można wyrzucić w podły sposób.

JAKI

Po co przyjmować ,osoby z zewnątrz,pod agencję,jak po paru miesiącach ludzie idą w odstawkę bo nie ma pracy, dajcie ludziom nadzieję a potem ją odbieracie,Zastanówcie się nad tym co wy robicie.Tym którym się udało zostać i są pod Firmę to Ok mają szczęście,ale ci pod agencją mają nie pewne jutro,.. Ja na pewno bym tu nie pracował, Powodzenia wszystkim

Nie znam się
@JAKI

Tak działają wszystkie duże korporacie, przyjmują 200 osób na chwilę a po 2 miesiącach wyprowadzają ich za bramę po to im jest agencja pracy tymczasowej no a jak już opinia legnie to opierają się na przyjacielach ze wschodu. Pytanie jest proste po co była ta pompa, prezydent zawiercia itd? Reklama? Przykro jest podczas zwolnień że prezydent nie przyjeżdża robić selfi z tymi ludzmi i im osobiście podziękować. Pozdrowienia. Trzymajcie się.

Xyz
@Nie znam się

Dokładnie. ale nie można zrozumieć tego jak potraktowano ludzi w piątek. Zaprosili do biura w trakcie pracy, podziękowali za pracę i do widzenia, zwolnienie. Nawet już nie dokończyli pracy. Chamstwo.. około 12 osób w ten sposób straciło pracę w piątek. A niby firma ma się rozwijac. Bez komentarza. A co z resztą ludzi? Ponoć mają jeszcze zwalniac

Uważajcie na Kierownika jakości Mariusza S. ! Chłop obiecuje złote góry tylko potrzebuje 3 miesięcy i wszystko będzie pieniądze itd. Niestety po 3 miesiącach Mariusz wymyśla ściemę i nic nie daje albo 5% tego co obiecał. Jak się mu kończą sensowne argumenty to mówi że albo podpisujesz umowę jaka jest albo nie. W dziale kwas. Nie polecam tu pracy, szkoda waszego czasu

Czemu zatrudniacie takie miernoty?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Baba z Irokezem

NIE POLECAM tego zakładu!!! Niektórzy przelewają swoje frustracje na nowo zatrudnionych pracownikach i atakują po pierwszym dniu pracy, stwierdzając- na przykład po wyglądzie czy ktoś się do pracy nadaje czy nie. I nie mówię tu o innych współpracownikach! Do tej pory takie oceny były wystawiane po tym czy ktoś wyrobił normę oraz czy nie robi braków- w tej firmie według niektórych ocenia się TO PO wyglądzie oraz osobistych preferencji osób, którzy mają bliski kontakt z kierownictwem i tym samym wykorzystują swoją "pozycję" :) Haha ! nawet nie wiem jak to nazwać. Odradzam, po prostu szkoda czasu i nerwów, jeszcze za taką stawkę !

Łopatowa
@Baba z Irokezem

Bliski kontakt z kierownictwem- chyba z tym kurdupelkiem któremu wydaje się, że nikt o jego leserstwie pseudowiedzy nie wie. Ten krawcowy kurdupel jedzie na pozorach i druga z hr co udaje intelektualistke a firmę druga prywatną prowadzi. My zapierd... a te gn... je na nas zarabiają. Na nas i kręceniu lodów przed każdym nowym dyrektorem. Nowy niech się obudzi i zastanowi dlaczego kurdupelek uciekł by nie podlegać pod niego tylko długowłosego blondyna i razem improwizują... przejrzyj na oczy

Kreto
@Łopatowa

Wy, ludzie produkcji, macie mocno nierówno pod deklami z takimi teoriami spiskowymi xD Ludzie, o których wspominacie, mają STAŁĄ pensję, więc nie, nie zarabiają na waszym niewolnictwie, (usunięte przez administratora) xD Ogarnijcie się, i do roboty, a nie bajki pisać.

@Baba z Irokezem

No nic dziwnego że już tu nie pracujesz jak masz coś z głową. Tyle ludzi tu pracuje,wysokich,niskich,grubych,chudych i jakoś nie mówią że ich się ocenia po wyglądzie ale najlepiej napisać że to przez kogoś. Najwidoczniej kiepski pracownik był z ciebie i tyle. Ja tam pracowałam i mam bardzo dobre opinie.

Belo

Ha ha ha, czy to napisał Krawcowy z Kenem

@Belo

Kto to jest Krawcowy?

ziom

Ken i Krawcowy to idioci, albo przebiegli manipulanci. Ludzie odchodza ze stanowisk kierowniczych i innych a ten opowiada ze to wymiana krwi. Jaki skonczony (usunięte przez administratora) w to uwierzy. wymiana krwi po 2 latach, ktora firma szanujaca sie tak robi. Kenie, wez lepiej odjedz tym swoim wynajetym autkiem i miej odwage cywilna powiedzec ze ludzi masz gdzies. kiedy ostatnio byles wsrod zalogi? Typowy korporacyjny szczur. Drugi krawcowy, do tego z wyznania miau, kretacz i manipulant, ludzie mu uciekaja to sam sobie wydeptal u ksieciunia awans na fikcyjne stanowisko by nie podlegac pod nowego, bo by wyszly jego niekompetencje, brak szacunku i mania wyzszosci. Niestety ludzie sie na tobie poznali i dlatego nie wychodzi do nich na produkcje, bo wiesz ze wszyscy wiedza o tobie. wzrost proporcjonalny to kultury.

Pracuj
@ziom

Niestety ale to przykra prawda, taki postępowaniem nie zbuduje się szacunku załogi oraz ich przywiązania do firmy. Jeżeli każdy tylko jest pionkiem, którego można zastąpić innym nowym... takie podejście nawet nie jest spotykane w firmach zatrudniających kilka tysięcy osób, a co dopiero garstkę. No ale, wszystko z czasem wyjdzie

Taki

Zwalniają,nie polecam ,co to za zakład który zwalnia nowych pracowników , porażka

Obywatel

Zatrudniają ludzi przez agencję pracy za stawkę 16,50 pln brutto/h, podczas gdy min. to 18,30 pln brutto/h. (usunięte przez administratora) a nie pracodawca.

Śmiech
@Obywatel

To po co pracujesz za 16,50 ? Ktoś Cię trzyma w tej pracy ? Zawsze możesz poszukać pracy za 18,50 :) Proponuje sąsiada pewnie płaci lepiej, hala klimatyzowana całe 5 stopni, ewentualnie chłodnia 2 stopnie. Na takie upały idealnie zero problemu ze jest duszno i pić się chce. Same + zastanów się jeszcze, prześpij się ze dwie noce i przynieś wypowiedzenie :)

@Śmiech

Wola ludzi hahah de biele :) a jaka prawda ja wiem :D zryjcie te śmiecie inzynierowie !!!!

Gienek
@Śmiech

Profesjonalna odpowiedź nieprofesjonalnego pseudoinżyniera lub pseudospecjalisty od hr.

kenik
@Gienek

Witamy nieudacznika życiowego, pewnie pierwszego o 13:59 pod czytnikiem do odbicia się ze zmiany :*

Majkel

Oj, komuś pupka z zazdrości pęka. Uczyć się było, to mniej by cię szczypało tam na dole.

Robek

Z tego co wiem, są otwarte rekrutacje do działu inżynierskiego, czemu nie aplikujesz pseudo-człowieku?

Szukająca

Witam jestem osobą bez doświadczenia zawodowego. Czy przyjmujecie do zakładu takie osoby?

Kolo
@Szukająca

Przyjmują, większość inżynierów i specjalistów jest bez doświadczenia, nie wspomnę o kierownictwie któremu również brakuje doświadczenia. Składaj aplikację bez problemu Cię zatrudnią.

Realista
@Kolo

jak jesteś taki Kolo to aż dziwne że nie wzięli Cię na nowego dyrektora zakładu :D Siał byś postrach wsród całego towarzystwa niedoświadczonych inżynierów i specjalistów ;) A, chwileczkę... jesteś po prostu kolejnym płaczkiem, który za swoje życiowe porażki obwinia innych :P

Kirkor
@Realista

W punkt. Tyle lat tam pracuje mały krawcowy i jakoś ciężko z edukacją. Wrażenie może zrobić tylko na nowych. Pewnie płacze w poduszke, że jego prowizorka i walki ze starą ekipą ( mąż od żony z góry ) i naiwne Bieszczady bedą wykryte, bo nowy niestety na tym się zna. Przyszła kryska na matyska.

Haga
@Kirkor

Panie Dyrektorze, Sprawdź wszystko związane z magazynami, inwenturami, wirtualnymi magazynami, rozliczeniami w wydawaniu komponentów. Sprawa cuchnie na odległość.

Pracuj
@Haga

Ręka rękę myje, to nie jest precedens, tylko koneksje na pewnych szczeblach, a niektórzy są przy tym nietykalni jak właśnie np Krawiec

Gienek
@Haga

Dobra sugestia. I jeszcze sprawdź, jak kręci włanse interesy stara ekipa.

Mega
@Haga

I krawiec ucieka na stanowisko poza zakladem i odpowiedzialnoscia przed nowym. Zwolnic go i to szybko bo nakradnie i narobi balaganu gdzie indziej robiac te swoje wirtualne projekty i zatrudniajac ludzi z wiadomego wyznania "miau".

Bolek
@Szukająca

Przyjmują kogo się da ale zastanow sie bo ja mam umowe przedłużoną ale tutaj jest już 4 dyrektor nowy. Co roku nowy i każdy z nich bardzo był dla nas bardzo spoko więc nie kumam. Kto mądrzejszy to raczej ucieka. Ja też tu nie uczę się niczego nowego. Chodzi tutaj taki laluś Zsypek ale nie dba o nasz progres. Real tutaj to regres. Szukam roboty powoli.

Płace w tym zakładzie od 16 do 17.50 za godzinę. Zwolniłem się niedawno.Nie polecam nikomu.

@były pracownik

Ja tam mam jeszcze premie do stawki godzinowej. Wystarczy troszkę się postarać. Ale to nie dla leni

Jakie narzędzia pracy zapewnia AXA Stenman Poland Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Kupa śniechu

Telefon? Pracodawcy nie stać nawet na to aby wentylatory były ludzie swoje z domu przynoszą. A i wody nie ma 3 dystrybutory na caly zaklad i to jeszcze stare i nie czyszczone. Dobrze ze chociaz szary papier jest.

Śmieszny
@Kupa śniechu

U nas na dziale były wentylatory do czasu aż po poprzednim lecie "dostały nóg" i sobie nie poszły. Jeżeli teraz nie masz to podziękuj kolegom. Liderzy telefony mają, nie przesadzaj.

Aż tak biedny jesteś ze chcesz telefon służbowy jako pracownik produkcyjny :))

Gabriela

Niestety to miejsce ma bardzo złe opinie zarówno wśród obecnych jak i byłych pracowników. Zastanawiam się dlaczego? Czy wpływa na to zachowanie szefostwa, może warto zwrócić uwagę na to czy czujecie sie komfortowo w tym miejscu, a jeśli nie to z czego to wynika. Czy jest tu obecny pracownik, który mógłby sprecyzować te informację?

Wujek

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) w tej firmie ale najgorzej jest na dziale mechanicznym. Tam jest dwóch liderów Bartek i Tomek co tylko patrzą jak uprzykrzyć życie pracownikowi.

Rolka

Prezio chwali się 70 osobami do przyjęcia? Da radę w tej firmie zarobić 3k na rękę? Jle zarabiają odlewnicy bo nie podali w ofercie?

Jacek
@Rolka

Przyjecia bo nikt nie chce tu robić. Temu niskiemu z zakupuw tylko opłaca sie robić i tej z biura w okularach na szpilkach wypacykowanej co mąż na hali robi. Mają układ głupimi nie jesteśmy. Trzeba szukać roboty.

Wiesław

Witam Interesuje mnie praca na pakowaniu słyszałem że u Was jest taki dział. czy można się dowiedzieć czegoś więcej. Atmosfera na tym dziale (z tym bywa różnie). Czekam na szybką odpowiedź.

Gerda

Prowizorka w ładnym opakowaniu. parę dni temu zwolnili moją koleżankę.(usunięte przez administratora) tylko członek jej rodziny także pracuje na hali. Ta firma to jakieś nieporozumienie kolesiostwo. Miał to być zakład dla ludzi z Zawiercia i fajna robota w korporacji. Tutaj pracują ludzie ze starego Siewierza nauczeni komuny. To nie jest korporacja tylko jakiś chaos gdzie ludzi ciężko pracujoncych w(usunięte przez administratora) To jakaś porażka.

Waldemar
@Gerda

Gdyby nie Ci ludzie z Siewierza co przez tyle czasu ciężko pracowali na to żeby ktoś docenił ta firmę i ja kupił to Ty buraku dalej stałbym pod mostem i ciągnął jabole i zebrał bo takie bezrobocie w tym pfu Wielkim zawierciu. A Twoja koleżanka to pewnie był nierób któremu do pracy nie chciało się chodzić tylko się ślizgałam od 10 do 10. A Ty podejrzewam ze jesteś podobnym nierobem i mam nadzieje ze tez Cię zwolnią.

Pracownica
@Waldemar

Popieram bo póki co to ludzie z Siewierskiego zakładu dali szanse Wam z Zawiercia , ale jak widać przeklęta ziemia

@Pracownica

Klika z Siewierza mająca czas na inne interesy. Ale spoko. Super bezpieczny zaklad dla starej kliki. Widać po wynikach efektywność ich pracy.

zawiercie
@Pracownica

:D masz cos do Zawiercia ?

młot
@zawiercie

Dowiesz się :)

Vanessa

Podobno mąż tej pani o której mowa powyżej też tu pracuje i jeździł w czasie pracy doglądać własne interesy na drogach bo firma BHP przy robotach na drogach. To są jakieś jaja a my na to zapieprzamy.

Kasper
@Gerda

Jakoś pracuje w tej firmie 3lata i w większości ci tu piszą to nie wiem co oni robili ..zgodzę się że na montażu co niektórym się w d..poprzewracała latanie na papierocha Co 15 min itp..a później się dziwią że płaczą i zwalniają..

Klamek

Wystawili wakaty za 3600 brutto, na ile realne są te zarobki? Znajomek robił i powiedział, że niema szans na więcej niż 2 na rękę.

Zawiasek
@Klamek

Jakie wakaty, tu nie ma co robić muwił ci znajomek. Stoimy i czekamy na robote. Ciągle czegoś nie ma i o wszystko trzeba prosić a i tak czekasz i czekasz i nie dostajesz...

heniek
@Klamek

Jak zrobisz kilka sobót i nadgodziny to dostaniesz.

Jan
@Zawiasek

Hej jestem tu od niedawna i swędzi mnie ciekawość po co tu ludzi zatrudniają ?(usunięte przez administratora) tutaj kuma o co chodzi tylko pare lasek na hali. Nikt nic nie wie jak o coś zapytam

Tytus

OMG :(

Ona20

Założyć związki zawodowe. Polepszy się, tylko który się odważy...

Donald

Cisza przed burza. Katastrofa jak karuzelą zacznie sterować mistrz krawiectwa, czyli najsłabsze ogniwo tej firmy wraz z pazurzastą, która nie umie liczyć godzin, ale jeśli mają być posuwane idealistyczne bajeczki w Europę o rozbudowanej fikcji i wata cukrowa- czemu nie - tak, to rozumiemy :D :D :D dramat

Czy rozmowa rekrutacyjna w AXA Stenman Poland Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

zależy na jakie stanowisko, choć teraz rozmowy w języku angielskim są coraz rzadziej spotykane na rynku, raczej jest to standard w dzisiejszych czasach, że jeżeli ktoś aplikuje na stanowisko które wymaga znajomości języka obcego, to takowym się posługuje

Pawel

Czy to prawda że w tej firmie są tylko straty .Szukam pracy blisko domu ale na Zawierciu mówiom że zakład na minusie i ciągle zmieniajom pracowników.

@Pawel

no żadnym benefitem byłoby zatrudnienie osoby, która nie potrafi po Polsku pisać... masakra, aż oczy bolą czytając to...

Ty
@ja

Może czas zatrudnić osoby, które potrafią liczyć i oszacować z najwyższą starannością celowość cyklicznych strat, zwłaszcza tych z inwentury. Dotyczy niskiego w marynarce.

Oni
@Ty

W punkt !!! Zwłaszcza taki niski w magazynie ale jest takia stara myśl w stylu duma kroczy przed upadkiem... Ciekawe jak długo ten kamuflaż potrwa.

Romek
@Oni

Długo, koteczek jest pupilem kolegi z meksyku. Donosi, więc jest nietykalny. Nie liczcie szybko na jego abdykację.

mexico
@Romek

dobre, ciekawe czy tylko donosi czy może nadstawia 4 liter wysmarowanych wazeliną. karzełek konfident pedzio.

Zostaw merytoryczną opinię o AXA Stenman Poland Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w AXA Stenman Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AXA Stenman Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AXA Stenman Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 4 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AXA Stenman Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AXA Stenman Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AXA Stenman Poland Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 60 ocen.

AXA Stenman Poland Sp. z o.o.