Opinie o AXA Stenman Poland Sp. z o.o. w Zawiercie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie AXA Stenman Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie AXA Stenman Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AXA Stenman Poland Sp. z o.o. w Zawiercie

AXA

Witam nie wiem kto wypisuje takie opinie o pani kierownik, która jest przedstawicielem pracowników ale z tego co mi się wydaje nie jest to osoba która jej podlega. Ponieważ z nią można zawsze podjąć dyskusje na każdy temat związany czy to godziny pracy, nadgodziny lub urlop tylko trzeba chcieć .W porównaniu do innych kierowników osobiście informowała o podwyżce każdego pracownika a czy ty się z wysokością podwyżki zgadzasz czy nie zgadzasz to twoja sprawa tylko zamiast pisać w Internecie powiedz jej wprost . Umiesz pisać w Internecie to zawalcz o siebie twarzą w twarz bo się da i jakoś konsekwencji nie czuję z tego powodu. Korporacje nie pozwolą sobie na związki zawodowe bo są one tylko kłopotem dla firmy, co do wynagrodzenia to faktycznie do najwyższych nie należy i też bym chciała zarabiać chociaż najniższą stawkę godzinową i dopiero do tego premie to wtedy można było by powiedzieć że zarabiamy godziwie.

Obecny

Tak, kierowniczka przedstawicielem załogi to nie jest normalny układ. Nikt nie powie szczerze jak jest bo się boi odwetu. Co na to KS? A może tak jest wygodnie? Mam nadzieję ze będzie mial odwagę odpowiedzieć na te pytania

@Obecny

A kto ją wybrał na przedstawicielkę? Było jakieś głosowanie pracowników czy może wyższe kierownictwo zdecydowało? Chyba ktoś z pracowników byłby odpowiedniejszy bo wiadomo że będzie bardziej za polepszeniem warunków zatrudnionych osób. Może przydałoby się to zmienić?

Produkcyjny
@Kazimierz

Układy i znajomości , z tego co się orientuję to nikt się nie odezwie bo każdy się boi odwetu z jej strony podobno jest znana z tego . Pozdrawiam i trzymam kciuki powodzenia.

Kazimierz

To co stoi na przeszkodzie żeby wybrać kilka osób i zrobić związki zawodowe? Były podwyżki tylko za niskie? Myślisz że jakby były związki to by wywalczyły wyższe?

Możecie po mnie jechać

Dziwne macie podejście. Doświadczenie chyba macie tylko z axy. Pracowaliście w korporacji? Ja się wypowiem tylko żeby nie było, że tu bronię kogoś. Po pierwsze chciał bym zobaczyć nowego przedstawiciela jak idzie do zarządu po podwyżki. Zjedzą go bez popijania tak działa korpo. Wysluchają i tyle z tego będzie. Przedstawiciel nie ma takiej mocy prawnej żeby wam ogarniał płace tylko związkowcy mogą tak robić mają prawników mogą strajkować mają siłe przebicia i dojście do dokumentów w firmie jakich żaden przedstawiciel załogi na oczy nie zobaczy. Wyjdzie nowy przedstawiciel i powie co strajk? A wy możecie strajkować? Nie możecie bo zatrzymacie produkcję na 5 minut i mają prawo was zwolnić i nie będą się przejmować czy robisz 5 10 czy 15 lat. Wyznaczcie nowego bo wcześniej czy później i tak to nastąpi i zobaczymy jak mu to wyjdzie to załatwianie lepszej płacy. Jedyne co możecie to opaski na ręke i gwizdki w dłoń i na zebraniach gwizdać do oporu i oto całe wasze prawo. Tyle w temacie. O tym jak możecie mieć z nowym kierownikiem to nie będziemy pisać sami się przekonacie. Teraz jeszcze macie luz a Ci nowi co przychodzą z dużych firm "jeśli tacy są" to pewnie otarli się o rygor jakiego tu nie ma. Niestety firma się zmienia i trzeba iśc z duchem czasu i sięgać po inne rozwiązania a nie patrzeć na przedstawiciela bo on w tym temacie to nie da rady nic zrobić ma poprostu związane ręce. Korpo Moi Kochani Korpo tu trzeba inaczej zalatwiać tematy niż do tej pory byliście przyzwyczajeni teraz już tak łatwo nie będzie. Pozdrawiam.

Ktoś

Podobno oddział w Zawierciu zostaje zamknięty? Prawda to?

Na jakie stanowiska rekrutują?

Uważajcie na Kierownika jakości Mariusza S. ! Chłop obiecuje złote góry tylko potrzebuje 3 miesięcy i wszystko będzie pieniądze itd. Niestety po 3 miesiącach Mariusz wymyśla ściemę i nic nie daje albo 5% tego co obiecał. Jak się mu kończą sensowne argumenty to mówi że albo podpisujesz umowę jaka jest albo nie. W dziale kwas. Nie polecam tu pracy, szkoda waszego czasu

Czemu zatrudniacie takie miernoty?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno

Ta firma to porażka, zwalniają ludzi teraz z dnia na dzień. Ludzie uciekajcie z tej firmy sami. Czekacie aż was samych zwolnią ?

Axa

Dziś będą pewnie kolejne zwolnienia... Nie mogę tylko zrozumieć że pozwalniali ludzi, którzy naprawdę uczciwie pracowali, nie obijali się a takie mimozy wiecznie znudzone, śpiące, chodzą jak damy po wybiegu, patrzace w telefon i tak łażą po tym zakładzie jak ćmy bo nie mają co robić dalej pracują!!! Tego nie widzą. Chodzą non stop do kibla i siedzą po 10-15 minut! Za te osoby się weźcie!

Iwona
@Axa

To na co patrzą zwalniając ludzi w takim razie? A tak w ogóle to doszło do tych zwolnien?

@Iwona

Doszło a biurowe koguciki same sie zwalniajom bo wiedza co sie dzieje!! I niech mi ktos powie ze to nieprawda ze do konca roku zamykajom axe to sie zasmieje!!!

@Indyk

Ty z tym tak na poważnie? Bo jeśli by serio chcieli to wypadałoby takie info wszystkim pracownikom sprzedać, nie sądzisz?

Hofer
@Dominika

Uciekajcie póki jeszcze wcześnie. Na koniec roku podziękują wszystkim i zostaniecie z palcem (usunięte przez administratora) Nie powiedza wprost że do końca roku firma działa bo zostali by bez pracowników a tak to jakoś ciągną tą biedę. Żal

@Hofer

A skąd Ty masz tego typu informacje niby? Zresztą chyba w takiej sytuacji normalnie by ludzi ostrzegli, bo chyba każdy czasu potrzebuje, żeby coś nowego znaleźć?

Dominika haha
@Dominika

Tu nie ostrzegają tylko z dnia na dzień jest do widzenia.

Szukam pracy
@Dominika

Z tego co słyszę to właśnie tak jest. Biuro zwolnili w ciągu godziny. Pracowników zwalnia się podobnie, zagonia was na stołówkę żeby czasu nie marnować na pojedyncze gadanie i do widzenia. Oddaj ubrania i część. Wygląda też na to że tych zamówień jest coraz mniej bo każda fala zwolnień to więcej ludzi leci. Zero przyszłości. Zresztą zwróćcie uwagę że uciekło też dwóch dyrektorów, to nie może wróżyć niczego dobrego skoro tacy ludzie się zwalniają. Jeśli masz opcje pracy gdzie indziej to ja biez bo z tad wylecisz prendzej czy później

Jakie są warunki zatrudnienia w AXA Stenman Poland Sp. z o.o.?

Szukam pracy

Warunki? Dwie ręce. Nikt przecież tutaj nie chce przyjść a jak już jest i popracuje chwilę za te grosze to ucieka czym prędzej.zarzad i ich myślenie oraz działanie sprawiły że tutaj nikt nie chce pracować. Ludzie zarabiają grosze za bardzo ciężka pracę której stabilność jest na poziomie 0 w skali od 0 do 10 a do tego humorki Helgi są przerażające.

Szukamy pracy

8% gdy inflacja jest prawie 18% to kpina z nas czy uznanie nas za (usunięte przez administratora) którzy będą tu pracowali mimo wszystko. Gdzie szukacie pracy? Virtu szuka pracowników, z tego co słyszałam nie jest źle, czy ktoś wie jakie są zarobki? Aluron szuka pracowników, głównie facetów Nowe dwa zakłady się otwierają w tym roku Wiecie może gdzie w okolicy są gdzieś oferty? Dajcie znać, bo już zdecydowałam że szukam pracy wszędzie byle nie tu

Axa do bani
@Szukamy pracy

Niskie podwyżki, zwolnienia na początku roku i we wrześniu - samo to świadczy o firmie jaka jest.

Sp

Firma kiepska, zalet brak, chamstwo jest, kiepskie zarządzanie, brak podwyżek, premie kiepskie, podejście korpo.

Firma porażka kompletnie nie mająca szacunku dla pracowników,zwalniają ludzi z godziny na godzinę

Hr

Hr usuwa wszystko

Tak.

Produkcja aXA

Firma bez przyszłości z brakiem współpracy i ludźmi bez kultury.

Kiedy kolejne zwolnienia ?

Dorsz wędzony

Biurwy już poskładały wypowiedzenia, więc firma do zamknięcia starzystki nie pociagna zakładu

Axa

A nowy dyrektor ?

Komentarze - zgroza

Jak czytam te wszystkie komentarze, wzajemne dogryzanie sobie produkcji, pracowników administracji to zgroza. Trzymać się jak najdalej.

KierownikNowak

Faktycznie, babskie liderki to najgorsze ścierwo, a zwłaszcza ta z poręby z dziwnym uczesaniem (powinni ją chyba zbadać na zawartość narkotyków we krwi, bo po wódzie takiego szajsu na łbie nikt nie odjebie). A ta gruba obcięta na grzyba kierowniczka niech się za robotę w końcu weźmie a nie łazi i się mądrzy po spotkaniach, Tfu!

Ktośtaki

Że niby kto ciężarny?

Ex prac.
@KierownikNowak

@KierownikNowak Uśmiałam się ???????????? ale 100% racji co do pierwszej kwestii. Pomijając już wygląd tej osoby, to strasznie ciężko pracować z kimś, kto robi wszystko byś się zwolnił tylko dlatego, że zabolały ją kompleksy. ZERO PROFESJONALIZMU. Ale czego my oczekujemy i od kogo ????

@Ex prac.

Najlepiej narzekać na kogoś a nie widzisz u siebie wad i błędów. Pewnie tak było że byłaś poprostu bardzo kiepskim pracownikiem i niepotrafisz sobie poradzić z krytyką. Proponuję w twojej następnej pracy żebyś zabrała się za pracę a nie za plotkowanie i oczernianie innych

@Paweł

To ludzie tak plotkują w pracy? Nie ma żadnych przerw żeby zjeść śniadanie i pogadać a potem wziąć się za robotę?

@Kazimierz

Są przerwy tylko że zwykły pracownik ma 30min. A Ci nowi kierownicy cały czas na kawie siedzą jaka tu sprawiedliwość. Czy Dyrektor tego nie widzi?

Przemysław

Kierownik nie robi tej samej pracy co pracownik, by dawać przykład dobrej roboty? Co za sytuacja... a jakie pieniądze tu proponują?

Były Kierownik Magazynu

Nie widzi bo jest słabym dyrektorem, a raczej pomocnikiem nieudacznika GM. Nowak nie ma wlasnego zdania a na dodatek boi sie tępej strzaly z logistyki

On

Którzy kierownicy?

Piotrek
@On

Jest wyraźnie napisane że nowi kierownicy.

Robert(nie Lewandowski)
@Piotrek

(usunięte przez administratora) przecież to jasne

@On

Flip i dwóch Flapów

Саша

GM ?

Baltazar Gąbka
@Były Kierownik Magazynu

A kierownik były ciekawe jak siebie tutaj opisze ? Same superlatywy ?

Były
@KierownikNowak

Najgorszy szajs w Zawierciowie Leaderzy z (usunięte przez administratora) słonia brak szacunku do pracowników jesteś potrzebny zatrudnia nie jesteś zwalniają.Babochlopy wszędzie i (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

AXA

Zaraz zaczną się kolejne ucieczki

Stenman
@AXA

I pewnie ten co to pisze ;)

@AXA

już się zaczeły tylko glosno sie nie mowi

Usuwają komentarze
@Dorsz wędzony

(usunięte przez administratora) będzie nowy dyrektor

AXA

Wiocha z Siewierza, Brudzowic, Poręby rozwaliła zakład od środka. Mogło to być świetne miejsce do pracy ale nie długo pewnie zamkną ten zakład

magda

Czy po odbyciu stażu w tej firmie można liczyć na zatrudnienie na umowę?

staż
@magda

z tego co się orientuje wszystkie dotychczasowe stażystki zostały zatrudnione po stażu. wszystko zależy od tego czy będą wolne etaty, a do jakiego działu startujesz?

@staż

Po stażu jak zatrudniają na stałe to jaką umowę dają? Można dostać na czas określony i jest jakaś chociaż mała podwyżka? Orientujesz się?

Goraco

Znowu robi się gorąco po wczorajszy h zwolnieniach.. człowiek się stara, ma nadzieję a i tak Cię zwolnią i mają za nic..

Piekło
@Goraco

Nie ma co się starać - lepiej uciekać w siną dal

Szok

Szok. Ktoś tam jeszcze się łudzi i tam pracuje? Ludzie nie widzą co tam się dzieje i czekają na co.. chyba na zbawienie. Uciekajcie jak najszybciej, nie dajcie się zwolnić wtedy kiedy już nie będziecie potrzebni. (usunięte przez administratora) się zrobiło i będzie coraz gorzej. Aż do grudnia ????????????

Czy w AXA Stenman Poland Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Nagrody dla wybranych

Jasne, że wypłacają. Premia to ok 10% ROCZNYCH zarobków. Wychodzi trochę lepiej niż trzynastka. Oczywiście wypłacają tylko tym przy korycie :)

Indyk

Wieść wiejska niesie że buca aka 'legia pany' z wypisaną na buźce tęsknotą za rozumem pożegnano bez fanfar xD xD jednak bedo z ty firmy ludzie

W sensie, że kogo?

Misia gogo

Agnieszka
@Indyk

A możesz tak na serio napisać ;D? Czy raczej nie ma co na to liczyć ;P?

Pan
@Agnieszka

Kierownika magazynu(usunięte przez administratora). Przyszli w środku dnia jak z (usunięte przez administratora)dali mu karton kazali się spakować i za 15 min chłopa nie było w firmie. Tak AXA traktuje ludzi co od początku(usunięte przez administratora)

Kurczak
@Pan

Od jakiego początku? chłop tu robił ze 3 lata, na oczątku jako kierownik produkcji gdzie nie dawał rady to go na magazyn rzucili a że charakter buca i chama pokazywał na karzdym kroku to podziekowali. Czy w januszeksie czy w korpo, takie prymitywne jednostki miejsca nie maja. wiec decyzja na plus dla firmy!

Kaczka
@Kurczak

Może i jest bucem ale przez 3 lata jak ogarniał magazyn z tego syfu bez systemu i skanerów to jakoś go wcześniej nie zwolnili. Ogarną ten magazyn najlepiej jak się dało to teraz zrobili redukcję i Anna z logistyki przejęła władzę nad magazynem.

@Kaczka

Tylko tłuścioszek 3 lata na magazynie nie był xD magazyn dalej nieogarniety, grube tysiace brakow na corocznych inwenturach o tym swiadcza, takze tego...

@Indyk

Jak masz pisać z błędami to lepiej nie pisz

@Paweł

Zdanie kończymy kropką, jak już takiego mądrego zgrywasz.

Były
@Dorsz wędzony

Grube tysiące to wynosili Panowie .... [każdy wie o kogo chodzi] i pewnie dalej wynoszą.

@Były

Indyk idzie z kolejna wiadomością, dziś przyjaciel Legii tez był ostatni dzień.

Prawdziwy Indyk
@Indyk

Ejże nie podszywaj sie pode mnie!

@Dorsz wędzony

Witam. Może (usunięte przez administratora) nie wiesz ale rozjazdy na inwenturze dotycza calego zakladu a nie tylko magazynu. Ostatnia inwentaryzacja na magazynie wyszła najlepiej od kilku lat. Najwieksze straty przyniosl dzial mechaniczny i jakosc Wiec jak nie znasz faktow (usunięte przez administratora) to sie nie odzywaj

@Były Kierownik Magazynu

No to raczej pozytywnie skoro najlepszy rok aktualnie był. A wiadomo czemu największe straty właśnie na tych, które wymieniasz? w czym i jakie wyszły?

@Dominika

Na mechanicznym rozjazdy na aluminium - grube miliony, a jakość to chyba nie trzeba pisać - przez lata brak kontroli nad czym co się dzieje i sa skutki. Mariusz to próbuje pochytać ale muszą mu dać na to troche wiecej czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o AXA Stenman Poland Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w AXA Stenman Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AXA Stenman Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AXA Stenman Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 4 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AXA Stenman Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AXA Stenman Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AXA Stenman Poland Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 60 ocen.

AXA Stenman Poland Sp. z o.o.