holbex

Piaseczno

holbex

Opinie o holbex

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zuzanna

@Warszawiak Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Czy mógłbyś napisać nieco więcej informacji, skąd taka opinia? Jeśli mogę prosić, to prosiłabym Cię o konkrety związane z firmą Holbex. Tych niestety nie uwzględniłeś w swojej wypowiedzi. Zachęcam Cię zatem do zrobienia tego. Sprawi to, że Twoja opinia będzie bardziej wiarygodna.

Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania na forum odnośnie firmy holbex? Takie wyjaśnienie wielu kwestii pomoże nie jednej osobie zainteresowanej.

Warszawiak
@Administrator 03.02.2018 18:24

Dno i szkoda czasu na pracę z takim pracodawcą.. bankruci..

Zuzanna

@xxxx mogłabyś/mógłbyś powiedzieć jak obecnie wygląda praca w firmie? Na jakie benefity, możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy? Bardzo chętnie dowiemy się więcej na ten temat.

Seba
@Zuzanna 11.05.2017 15:09

Mam informacje, od pracownika z terenu ..to kołchoz i siedlisko podstarzałych „ mało kompetentnych kierowniczek” definiowanych jako: „łac. frustratio” - vs zespół przykrych emocji związanych z niemożliwością realizacji potrzeby lub osiągnięcia określonego celu.. takie reakcje i moja opinia + opinie pracowników w terenie.. a ta Danuta ;) „najlepsza” ..

Mm

Czy nutropharma aktualnie rzeczywiście poszukuję pracowników do linii ginekologicznej? Pojawiły się ogłoszenia na całą Polskę. Rzeczywiście szukają? Czy tylko aktualizuja sobie bazę?

Mm

Maniek

Ale ja nie rozumiem o co dokładnie chodzi, może mi to ktoś jakoś sensowniej wytłumaczy co, bardzo proszę?

Z

Holbex-Nutropharma

S
@Z 11.07.2016 13:55

Oj widzę ze panie z biura sie uaktywniły, Gutek-to panie z marketingu!!! Żałosne....

gutek

Skoro takie super doświadczenie daje firma i potem przechodzi się na lepszy etat, to chyba nie jest źle?! Co do Kierownika Działu Med to znam, pracowałem z nią i osobiście uważam, że kobieta nie jest niezrównoważona, tylko wymagająca i nie daje sobie wciskać kitów. A jak ktoś ma o sobie zdanie że jest super pracownikiem a wszyscy inni są niezrównoważeni psychicznie, to chyba jednak czas samemu nad sobą się zastanowić i przestać patrzeć w lustro z uwielbieniem.

Ja
@gutek 11.07.2016 11:30

Jeśli by tak super było to ta kierowniczka nie starowała by do Walmarku oczym cała firma wie!!!

Go

Jeśli nie masz doświadczenia w ginekologii i aptekach to warto, bo ta firma to poligon farmacji!!! Wszyscy ludzie po tej firmie mają super etaty i nie mają problemu ze znalezieniem pracy. Kierownik Działu Med to jakieś nieporozumienie, niezrównoważona psychicznie kobieta!

una

bla bla bla plepleple, firma dawno zeszła z torów, 20 osobowy koncern sie zrobił, módlcie się, żeby Wam cokolwiek zapłacili, bo inaczej sąd, a troche spraw juz przegrali w sądach.

lala

a cały czas nie uczycie i nie wdrażacie Kogoś nowego? Ogarniacie jeszcze kto u was pracuje, kto przestał, a kto zaczyna? A na jakim poziomie w firmie jest fluktuacja? W ujęciu ludzi pracujących "w polu" (pomijam stabilne okopane na biurkach Biuro), macie zdrowy poziom rotacji?:-) Dobrze wiesz o czym piszę. I jak by się Holbex nie napinał, i nie nadymał to soku z tej cytryny nie będzie więcej, niż ona sama waży :-) (usunięte przez administratora) karać, nie wyróżniać - w wolnych chwilach szkolić :-) (z tymi szkoleniami bym nie przesadzał, bo to koszty)

Kris

A kto jest teraz kierownikiem działu medycznego?

lala

ale co tu zmieniać? Mechanizm firmy jest prosty - co jakiś czas świeża krew. Tobie wydaje się, masz poczucie, że trafiłeś do firmy w dobrym momencie, w chwili w której są zmiany, że jest nowe otwarcie. A tak naprawdę to pomysł firmy na funkcjonowanie - od rewolucji do rewolucji. Opisując krótko - firma na jakiś czas - dłuższy - krótszy - ale zawsze na jakiś czas, który dobiegnie końca. Taki system - jak to powiedział Prezes - jak się stępi śrubokręt nie będę ostrzył, kupie nowy. Od czasu do czasu trafia się, nowy kierownik któremu się wydaje że coś zmieni, a on i tak jest takim śrubokrętem. Śrubokrętem, który się wolniej lub szybciej stępi od swoich podwładnych. I tak przyjdzie moment w którym Prezes przyjdzie na spotkanie. A to zazwyczaj koniec wszystkiego. Znaczy czas wymienić narzędzia

xxxx
@lala 22.04.2016 22:07

...przyjdzie nowa miotła i pozamiata...oto słowa prezesa..

jacson

atmosfera fatalna, zespół wypala się, bałagan, plany oderwane od realu,nowa kierownik działu medycznego bez komentarza! ????? prezes znowu komuś uwierzył hmmmm tylko komu????? a to była taka fajna firma

bb king

macie jakieś nowe info o tej firmie, o co chodzi z tą atmosferą w biurze? jak się pracuje jako przedstawiciel?

Ilona

Chciałabym dowiedzieć się jak obecnie wygląda sytuacja w biurze? Czy atmosfera jest tak fatalna jak można wywnioskować czytając powyższe opinie? Nie chodzi mi o pracę PM ale o pracę w biurze.

@69

.. i znowu rekrutacja..szkoda gadać. Kiepska firma,wymagania kosmiczne-tylko brak narzędzi.Głównie praca w aptekach, fatalne warunki i rabaty.

repcio

narzędzia własne czyli grabie i zmiotka

Rena

Potwierdzam jeszcze raz, że wszystkie koszty były zwracane czyli za paliwo również. Pracowaliśmy na zasadach samodzielnej działalności gospodarczej i mieliśmy włane narzędzia. Tak więc teraz jest lux -:)))

bomex

Jeżeli byłaby konieczność używania auta prywatnego a do tego jeszcze działalności gospodarczej, a co większa podejrzewam, że za paliwo nie było zwracane to ja bym się wcale nie pchał do czegoś takiego. Jeżeli nadal takie warunki pracownikowi oferują to decydują się na to chyba desperaci. Ktoś potwierdzi?

jaga
@bomex 27.02.2015 07:27

A wiesz czy tylko podejrzewasz? Pracowałam kiedyś w tej firmie i nie chce mi się wierzyć jakie głupoty ludzie tu wypisują. Kiedyś faktycznie większość Przedstawicieli pracowało na własnej działalności, ale wszystkie koszty były zwracane i samochody też były służbowe. Może nie jest to jakaś super korporacja, tylko raczej mała firma, ale jak ktoś uczciwie pracował i nie kombinował to pracowało się normalnie.

Rena

Ja pracowałam, w tej firmie, za bardzo dawnych czasów, siedziba była w Piasecznie. Pracowałam na zasadach samodzielnej działalności gospodarczej. Auta były tylko prywatne !!! Tak więc ludzie dziękujcie szefowi, iż macie służbowe. Pieniądze zawsze były na czas, rozliczone i zapłacone !!! A z biadoleniem to najlepiej pod Koścół !!! Powodzenia. Pozdrawiam Agnieszkę i inne osoby z biura

x

Pracuję w tej firmie parę miesięcy....co mogę powiedzieć??? Uważam, że pracuje się całkiem normalnie, pieniądze-całkiem dobre itd. TO chyba normalne, że jest GPS każda firma teraz to ma. Nie jest to korporacja, ale firma o zdrowym podejściu do pracownika, dziewczyny w biurze bardzo fajne-dziwią mnie te wcześniejsze opinie. Zaliczka zawsze na czas, pensja też, parkingi i myjnia są rozliczane. A samochody są KIE,samochód służbowy jak każdy inny-to narzędzie do pracy. Po prostu trzeba SUMIENNE I UCZCIWIE pracować.

wymienić marketing a nie inwestować. Szkoda kaski

sdfg

Słowo Dramat jest jedynym słusznym, pozdro dla dyrektorów… wszystkich działów….

ggg...

no masz racje, no chyba że się prezesunio w końcu obudzi, przejrzy na oczy i zobaczy jak wielki błąd popełnił biorąc na stanowisko ,,wajs dajrektora" niejaką (usunięte przez administratora), która to niesamowicie skutecznie mydli mu oczy. wtedy się wyrówna proporcja w tej firmie - dwóch dyrektorów przypadających na jednego przedstawiciela :) :)

...

a czy ktoś znów ,,poleciał" w tym tygodniu? zaraz w tej firmie będzie więcej dyrektorów niż przedstawicieli w terenie :)))

cccc

Są PM, które nie przejmują się gps, kawkują, obiadkują itp. :)))

Napisałem "Pracownik" bo jeszcze do niedawna nim byłem we firmie HOlbex jako PM. Jeszcze jakis rok temu , mozna by byo powiedzieć że praca w tej firmie jest w miare przyzwoita:( Niestety to co się tam dzieje teraz to koszmar. Prezes sam nie wie czego chce, cały czas zmieniająć targety, premie i wymagania:( Pracowałaem w lini ginekologicznej z Prenatalem. Produkt bardzo rozpoznawalny ale nie zgodze się ze sprzedaje się sam !! Mie mielismy budżetu dla lekarzy i połoznych, rabaty na produkty ok 6,10 % za 10 opakowań:(( Zero materiałów promocyjnych ( ulotka, jak dobrze pójdzie to jakaś próbka) Cele sprzedazowe kosmiczne. Zespół nie robił premii i z tego co wiem nadal jej nie wyrabia. Kasa przecietna, auta KIa Cid. Limity kilometrów 400 na miesiąc. Od niedawna jest osoba w biurze która monitoruje kazdy nasz ruch !!!!GPS ( co robiłaś 20min w miejscu gdzie nie ma klienta) Komfort pracy a raczej go brak !!! Zwalniaja po trzech miesiącach, zatrudniają nowych....a sprzedazy jak nie było tak nie ma:(( Jak odeszłem z firmy to dopiero złapałem oddech. Nie polecam, chyba, że was kręci jak sprawdzają kazdy wasz ruch.

alexis

co ta słychać we wspaniałej firmie Holbex?

tez

A kto jest teraz dyrektorką działu badań?

tez byly

Ale "hitem" jest dyrektorka dzialu badan i rozwoju i tworzenia nowych formulacji dla kwasow omega. Nalezaloby ja wygonić z powrotem na drzewo albo zacząć leczyc !( brak polskich znakow, sorki)

Zostaw opinię o holbex - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie holbex