NutroPharma Sp. z o.o.

Opinie o NutroPharma Sp. z o.o.

Rena

Ja pracowałam, w tej firmie, za bardzo dawnych czasów, siedziba była w Piasecznie. Pracowałam na zasadach samodzielnej działalności gospodarczej. Auta były tylko prywatne !!! Tak więc ludzie dziękujcie szefowi, iż macie służbowe. Pieniądze zawsze były na czas, rozliczone i zapłacone !!! A z biadoleniem to najlepiej pod Koścół !!! Powodzenia. Pozdrawiam Agnieszkę i inne osoby z biura

x

Pracuję w tej firmie parę miesięcy....co mogę powiedzieć??? Uważam, że pracuje się całkiem normalnie, pieniądze-całkiem dobre itd. TO chyba normalne, że jest GPS każda firma teraz to ma. Nie jest to korporacja, ale firma o zdrowym podejściu do pracownika, dziewczyny w biurze bardzo fajne-dziwią mnie te wcześniejsze opinie. Zaliczka zawsze na czas, pensja też, parkingi i myjnia są rozliczane. A samochody są KIE,samochód służbowy jak każdy inny-to narzędzie do pracy. Po prostu trzeba SUMIENNE I UCZCIWIE pracować.

wymienić marketing a nie inwestować. Szkoda kaski

sdfg

Słowo Dramat jest jedynym słusznym, pozdro dla dyrektorów… wszystkich działów….

ggg...

no masz racje, no chyba że się prezesunio w końcu obudzi, przejrzy na oczy i zobaczy jak wielki błąd popełnił biorąc na stanowisko ,,wajs dajrektora" niejaką (usunięte przez administratora), która to niesamowicie skutecznie mydli mu oczy. wtedy się wyrówna proporcja w tej firmie - dwóch dyrektorów przypadających na jednego przedstawiciela :) :)

...

a czy ktoś znów ,,poleciał" w tym tygodniu? zaraz w tej firmie będzie więcej dyrektorów niż przedstawicieli w terenie :)))

cccc

Są PM, które nie przejmują się gps, kawkują, obiadkują itp. :)))

Napisałem "Pracownik" bo jeszcze do niedawna nim byłem we firmie HOlbex jako PM. Jeszcze jakis rok temu , mozna by byo powiedzieć że praca w tej firmie jest w miare przyzwoita:( Niestety to co się tam dzieje teraz to koszmar. Prezes sam nie wie czego chce, cały czas zmieniająć targety, premie i wymagania:( Pracowałaem w lini ginekologicznej z Prenatalem. Produkt bardzo rozpoznawalny ale nie zgodze się ze sprzedaje się sam !! Mie mielismy budżetu dla lekarzy i połoznych, rabaty na produkty ok 6,10 % za 10 opakowań:(( Zero materiałów promocyjnych ( ulotka, jak dobrze pójdzie to jakaś próbka) Cele sprzedazowe kosmiczne. Zespół nie robił premii i z tego co wiem nadal jej nie wyrabia. Kasa przecietna, auta KIa Cid. Limity kilometrów 400 na miesiąc. Od niedawna jest osoba w biurze która monitoruje kazdy nasz ruch !!!!GPS ( co robiłaś 20min w miejscu gdzie nie ma klienta) Komfort pracy a raczej go brak !!! Zwalniaja po trzech miesiącach, zatrudniają nowych....a sprzedazy jak nie było tak nie ma:(( Jak odeszłem z firmy to dopiero złapałem oddech. Nie polecam, chyba, że was kręci jak sprawdzają kazdy wasz ruch.

alexis

co ta słychać we wspaniałej firmie Holbex?

tez

A kto jest teraz dyrektorką działu badań?

tez byly

Ale "hitem" jest dyrektorka dzialu badan i rozwoju i tworzenia nowych formulacji dla kwasow omega. Nalezaloby ja wygonić z powrotem na drzewo albo zacząć leczyc !( brak polskich znakow, sorki)

vyter

Gdybyś tylko nie narzekała i ruszyła do pracy, nadal mogłabyś pracować, dostałaś info jak masz to robić a Ty i tak byłaś niezadowolona i wiecznie coś Ci się nie podobało. Gdybyś miała sprzedaż nikt nawet nie pomyślał by o zwalnianiu Ciebie. Zawsze można poszukać pracy gdzie indziej wiec nie rozumiem dlaczego jak przez rok Ci się nie podobało nie szukałaś? skoro PM w holbexie mają ogromne kwalifikacje? Warto zacząć od siebie, a później dodać innych.

PM kiedyś

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w Firmie HOLBEX. Z sentymentu chyba postanowiłam poczytać opinię na temat tej Firmy i wypowiedzieć swoje zdanie:) Moja przygoda jako PM w tej Firmie trwała rok, po czym zostałam zwolniona z dnia na dzień! Uważam, że jest to dobra szkoła przetrwania!! Prze rok doświadczyłam braku kompetencji kierownika/ków, działu marketingu oraz reszty Pań z biura. Niestety odpowiednia organizacja zarządzania i podział obowiązków był widoczny poczynając od zarządzania Flotą po pracę codzienną PM. Jeżeli był problem z samochodem, to nie było jednej osoby, która się tym zajmowała tylko wszystkie dziewczyny. Pomijam fakt braku rozliczania parkingów, myjni, itp. bo to zostało powiedziane na początku. Kilometry prywatne zostały mi (przedstawicielom) odebrane za brak odpowiednich sprzedaży, a co marketing i biuro robiło aby zwiększyć sprzedaż-NIC. Testy co cyklówkę nie miały żadnego przełożenia na pracę codzienną, bo takiej wiedzy jaką oczekiwał od Nas dział Naukowy nie używało się na co dzień w pracy, gdyż była zbyt szczegółowa i podchwytliwa. Uważam również, że dział ds. badań i rozwoju nie ma racji bytu, bo Firma HOLBEX nic nie bada!! Potrzebują raczej dobrych Prodact Menagerów!! Panie z biura nie wiedzą chyba co to jest szacunek, ponieważ nie umiały go okazać PM! Nie raz podczas spotkań firmowych słyszałam jacy jesteśmy mało rozumni, itp. Firma wymagała wypełniania dużej ilości tabeli, formularzy, które miały na celu pomoc w tworzeniu strategii, a tak naprawdę nic to nie dawało, tylko ciągłe powielanie tych samych informacji!! Zarobki nie adekwatne do pracy jaką się wykonywało!! PM pracujący w firmie HOLBEX posiadają ogromne kwalifikację, które są widoczne w firmach, w których teraz pracują, tylko Holbex ma nie odpowiednich pracowników w biurze, którzy doszukują się winy niepowodzenia u każdego tylko nie u siebie! Rada:"Ryba psuje się od głowy...". Dziękuję Firmie Holbex za to jakich fantastycznych ludzi tam poznałam (PM), z którymi utrzymuję znajomość do dnia dzisiejszego!!

Flotowiec

Wow, kolu. Ta celiaklia to chyba na mózg Ci się też rzuciła. Też mieszkałem w USA. Żarcie tam jest tak naszpikowane wszelaką chemią, że po dwóch latach pobytu byłem już kwadratowy. To samo jest z suplementami. Coś Ci się chyba od tych sterydów na muniu popitoliło

ala

Szukają kogoś do marketingu? Na jakie stanowsiko? Na jakiej stronie jest ogloszenie?? Zgóry dziękuje za informację.

Monia

Idę na rozmowę właśnie do marketingu, proszę o wskazówki?

xxx

mocne słowa.........,

Lepiej odejść samemu na wałsny wniosek niż być dyscyplinarnie zwolnionym ( a to ci groziło)

były PM

i po co te słowa, bez sensu, przesadzacie. Czas zabrać się do pracy, a nie tylko ciągłe narzekanie. Atmsfere w pracy budujemy my sami, a jak będziemy zajmować się bzdurami to jej nie zbudujecie. Ktoś opowiada bzdury o koleżance ze Śląska, potwierdzam odeszła sama na własne życzenie, wiem to na pewno. Pozdarwiam

p

niepokorna - 2013-03-08 20:53:16 Ciekawe informacje posiadasz, tylko szkoda że nie do końca prawdziwe:-) Czy nie uważasz, że będąc zatrudnioną na umowie o prace na czas nieokreślony, korzystniejsze byłoby dla mnie zwolnienie przez firmę?w tamtym terminie odeszły 3 osoby na własne życzenie z czego tylko jedna była wartościowa i ktoś za nią łzę uronił. dwie pozostałe to malkontenci i leniwce. zapewne i tak dostały by wypowiedzenie. ale to nie ma znaczenia, bo jedna zadowolona z pracy to chyba za mało. jedna jaskółka wiosny nie czyni :)

niepokorna

Zostaw merytoryczną opinię o NutroPharma Sp. z o.o. - Lesznowola

• Jak się pracuje w NutroPharma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NutroPharma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NutroPharma Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NutroPharma Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NutroPharma Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NutroPharma Sp. z o.o.