Opinie o Fager Trans Spóła z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fager Trans Spóła z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fager Trans Spóła z Ograniczoną Odpowiedzialnością o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fager Trans Spóła z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Fager Trans Spóła z Ograniczoną Odpowiedzialnością? Oddzwaniają zawsze?

Sylwia

Dużo jest osób którym firma nie wypłaciła pieniędzy? No i ile czasu ci zajęło odzyskanie tych środków?

@Sylwia

Nam nie wypłaciła już drugi rok czekam.Sąd narazie nic nie daje.

Elżbieta
@Agnieszka

Jak duża to kwota? Obawiam się niestety, że po dwóch latach to już chyba niestety nie ma na co liczyć..,

MAŁGORZATA
@Agnieszka

CZY KIEDYKOLWIEK SĄD W POLSCE KOMUŚ W CZYMŚ POMÓGŁ (PRZEDSIĘBIORCY) ??????

Małgorzata

ten nr tel 700 203 424 jest do windykacji : z WROCŁAWIA - żadna tajemnica , moja sprawę też prowadzą zobaczymy z jakim skutkiem

MAŁGORZATA Nowy wpis
@Małgorzata

ZERO INFORMACJI , ZERO KONTAKTU. SPRAWA WISI , FIRMA WINDYKACYJNA - CISZA (...)

Jak długo trwa proces awansu w Fager Trans Spóła z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

MAŁGORZATA Nowy wpis

FIRMA JEST DŁUŻNIKIEM NIE ISTNIEJE NIE JEST WYPŁACALNA WIEC O CO PYTASZ ????

Jak wygląda ścieżka kariery w Fager Trans Spóła z Ograniczoną Odpowiedzialnością? Czy trudno jest zdobyć awans?

Małgorzata

PRZECIEZ TA FIRMA "ISTNIEJE" TYLKO NA PAPIERZE ! JUZ W STYCZNIU-LUTYM 2021 NIE MOZNA BYŁO OD NICH ODZYSKAC PIENIEDZY WIEC O CZYM WY PISZECIE ????

Mieliśmy problem z ta firma, nie chciała zapłacić na czas, ale finalnie się udało. Współpracować dalej nie zamierzamy z uwagi na ich spore problemy płatnicze, ale mogę zasugerować, ze pod t. 790-203-424 dostaniecie więcej info w sprawie ściągnięcia rozliczenia. Mi pomogli. Polecam.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

FAGER TRANS

Can you please contakt us about payment with FAGER,0038970333554, sase@cvetkovskigroup.mk

Sylwia

To spam, czy faktycznie pomogli? Ktoś niżej napisał że czeka już dwa lata i nic..

Robert

Siema! Myślę o zmianie roboty bo obecna mi nie służy, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Wydaje mi się, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Warszawy. Mam prośbę, dajcie znać jak się Wam pracuje w firmie Fager Trans? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy jest tam opcja na obiady w pracy? Jakaś kantyna lub SmartLunch żeby nie nosić obiadu do roboty? Pozdrawiam Robert

nie
@Robert

ta firma to fikcja Robercie :)

Paulina
@Robert

Cześć Robercie. Złego słowa nie powiem na pracodawcę na publicznym forum. Ale wypłaty mogłyby być wyższe. Odpowiadając na pytanie dotyczące jedzenia w pracy to doradzam firmę Havi Logistics z Warszawy. Pracownicy (wiem to od przyjaciela bo tam pracuje) zamawiają posiłki przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Ludzie bardzo to doceniają, że nie muszą pamiętać o zakupieniu lub zrobieniu kanapek przed rozpoczęciem pracy. Życzę powodzenia! Paulina.

Robert
@Paulina

Witam Pani Paulino. Poruszacie Państwo bardzo interesujący temat, dlatego dodam kilka słów od siebie. Firma Havi Logistics, o której Pani napisała w poście zoptymalizowała proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Dlaczego o tym piszę? Wdrażałem to rozwiązanie od strony dostawcy. Dodam, że firma ta nie jest wyjątkiem. Pracownicy z reguły wolą pracować w firmach, w których otrzymują posiłki jako benefit pracowniczy. Pozdrawiam Robert

szok
@Robert

nie ma sie sie gdzie roekalmować? serio reklamujecie kanapki na profilu(usunięte przez administratora)? tragedia.

transportista

no pagan las facturas

transportista

No pagan

NIE PRACUJCIE Z NIMI

UWAŻAJCIE. JEŚLI CHCECIE DOSTAC PIENIADZE ZA WYKONANĄ PRACE, NIE WSPÓŁPRACUJCIE Z NIMI

POSZKODOWANY

FIRMA NIE PŁACI PRZEWOŹNIKOM ZA ZLECENIA

Uważajcie

Nie pracujcie z nimi. Nie płacą.(usunięte przez administratora)

Firma nie płaci. Nie bierzcie od nich zleceń, nie sprzedaawajcie im nic. Wystarczy pobrać raport z KRD. Mają długów a długów

Błonie Transport

Udało mi się odzyskać kasę po długiej walce. Pomogła firma, zostawiam numer do nich... 731-504-996

INNSpeed

macie kontakt do szefa?

A

Nam tez pomogli. Polecam

Agnieszka

Nam tez nie zapłacili za usługe.Zero kontaktu z Firma.Na giełdzie trans blokada.

@Agnieszka

ja otrzymałem odpowiedz mailową że zapłacą zgodnie ze zleceniem czyli dok. otrzymali 8 dni od rozładunku ( wysłane w dniu rozładunku) -płatność 120 dni od otrzymania dokumentów.

@Tomek

Czy moge prosic o adres meilowy. Ja miałam termin 60 dni na fakturze. a sprawdzę kiedy otrzymali dokumenty bo ma potwierdzenia z poczty

ela1jasmin
@Tomek

I jak, zapłacili? minęło już te 120 dni??

KONTRAHENT

NIE PŁACĄ!

pawelopatow

komus sie udalo odzyskac jakies pieniadze?, nam tez nie zaplacili za transport

Katarzyna

Polecam, nam tez odzyskali

Lidka
@Katarzyna

Kto Wam odzyskał?

Mikołaj

Sytuacja tej firmy jest bardzo niepokojąca. Zachęcam do kontaktu w celu wymiany informacji - 882126851

Otyły
@Mikołaj

proszę konkretniej napisać o co chodzi z sytuacją tej firmy

Stanek
@Mikołaj

proszę o kontakt mailowy stanektrans@interia.pl

Teczowy Szmer
@Mikołaj

Macie kontakt do kogos z Fagera?

Zibi
@Teczowy Szmer

Byliście sprawdzić czy ktos jeszcze siedzi w siedzibie firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Fager Trans Spóła z Ograniczoną Odpowiedzialnością - Warszawa

• Jak się pracuje w Fager Trans Spóła z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Fager Trans Spóła z Ograniczoną Odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fager Trans Spóła z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fager Trans Spóła z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Kandydaci do pracy w Fager Trans Spóła z Ograniczoną Odpowiedzialnością napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fager Trans Spóła z Ograniczoną Odpowiedzialnością
1.4/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Okopowa 33 lok. 26
    01-059 Warszawa