Polzug Intermodal Polska Sp. z o.o

Gądki koło poznania

Opinie o Polzug Intermodal Polska Sp. z o.o

Alicja

@niezadowolona, dziękujemy za Twoją opinię. A co możesz powiedzieć o procesie rekrutacji? Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna? Może masz jakieś rady dla przyszłych kandydatów.

niezadowolona

Nie polecam tej firmy! Byłam na rozmowie o pracę na Specjalistę ds. obsługi klienta. W grudniu. Pani informowała mnie, że informacje zwrotną otrzymam w ciągu 2 tygodniu. Jedna wielka cisza. Dopiero pod koniec stycznia dostałam informację, że rekrutacja się przedłużyła i że proszą o czas jeszcze tydzień czasu i będą się kontaktować. Dziś mija miesiąc od ostatniego telefonu i w dalszym ciągu nie ma telefonu zwrotnego. Rozumiem, że może ktoś nie spełniać oczekiwać, ale poważna firma informuje o swoich decyzja, telefonicznie, mailowo lub listownie. Jednakże nie dostałam żadnej informacji zwrotnej. Dodatkowo na portalu pracuj.pl pojawiła się po raz kolejny oferta Specjalista ds. Obsługi klienta. Dziwne, że od września szukają pracownika i do tej pory nie znaleźli. Nie jestem osobą, która opisuje firmy negatywnie, ale są niepoważni.

xmiak

Wiecie czy wciąż szukają do pakowania towaru w Zielonej Górze? Taka oferta by mi pasowała, bo są elastyczne godziny pracy, dają bezpłatne szkolenia, a zatrudnienie odbywa się na uczciwej umowie. W końcu na dobre zarobki można na spokojnie liczyć tearz.

Zostaw opinię o Polzug Intermodal Polska Sp. z o.o - Gądki koło poznania

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polzug Intermodal Polska Sp. z o.o