Opinie o J&P - AVAX S.A. ODDZIAŁ W POLSCE w Toruń

J&P - AVAX S.A. ODDZIAŁ W POLSCE
3 25 8 5 1
Administrator Nowy wpis

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w J&P - AVAX S.A. ODDZIAŁ W POLSCE? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

Zainteresowany Nowy wpis

Gdzie można znaleźć oferty pracy?

Tak8Nie

KAROLINA Nowy wpis

Czy J&P AVAX S.A. wykonuje jakieś prace na terenie Polski? Jeżeli tak to pod jakimi firmami pracuje?

Zainteresowany Nowy wpis

Jest ktoś zorientowany odnośnie aktualnie realizowanych kontraktów oraz aktualnych ofert pracy? Mile widziana również ogólna informacja na temat warunków oferowanych na stanowisku Inż.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
lukasz

ja pracoałem tam 4,5 roku takiej firmy jak ta to juz w polsce nie bedzie.bałagan jak wszedzie ale!!! pracownika nigdy nikt nie skrzywdził.

Tak1Nie

mmm

kiedy tam pracowałam, zarobki jak i warunki socjalne były bardzo dobre, jednak systematycznie z roku na rok się to zmienia na gorsze. Ponoć teraz jest już coraz gorzej. Jednak atmosfera biurowa jest naprawdę fajna-jednak należy pamiętać, że tą atmosferę tworzą głównie pracownicy, a powiedzmy sobie szczerze, jest to praca kontraktowa, więc ludzie się zmieniają, trzeba się liczyć również z wyprowadzką jeśli chce się dłużej zostać lub po prostu zwolnieniem.Mnie osobiście pracowało się tam bardzo dobrze, jednak nie byłam w stanie iść w Polskę za firmą.

TakNie

witam chcia�em zapytac sie czy dobre sa zarobki w AVAX?

Zawiedziony

Nie opowiadają na przesłane podania o pracę.

Zostaw opinię o J&P - AVAX S.A. ODDZIAŁ W POLSCE - Toruń

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie