J&P - AVAX S.A. ODDZIAŁ W POLSCE

Toruń

Opinie o J&P - AVAX S.A. ODDZIAŁ W POLSCE

Zainteresowany

Gdzie można znaleźć oferty pracy?

KAROLINA

Czy J&P AVAX S.A. wykonuje jakieś prace na terenie Polski? Jeżeli tak to pod jakimi firmami pracuje?

Zainteresowany

Jest ktoś zorientowany odnośnie aktualnie realizowanych kontraktów oraz aktualnych ofert pracy? Mile widziana również ogólna informacja na temat warunków oferowanych na stanowisku Inż.

lukasz

ja pracoałem tam 4,5 roku takiej firmy jak ta to juz w polsce nie bedzie.bałagan jak wszedzie ale!!! pracownika nigdy nikt nie skrzywdził.

mmm

kiedy tam pracowałam, zarobki jak i warunki socjalne były bardzo dobre, jednak systematycznie z roku na rok się to zmienia na gorsze. Ponoć teraz jest już coraz gorzej. Jednak atmosfera biurowa jest naprawdę fajna-jednak należy pamiętać, że tą atmosferę tworzą głównie pracownicy, a powiedzmy sobie szczerze, jest to praca kontraktowa, więc ludzie się zmieniają, trzeba się liczyć również z wyprowadzką jeśli chce się dłużej zostać lub po prostu zwolnieniem.Mnie osobiście pracowało się tam bardzo dobrze, jednak nie byłam w stanie iść w Polskę za firmą.

witam chcia�em zapytac sie czy dobre sa zarobki w AVAX?

Zawiedziony

Nie opowiadają na przesłane podania o pracę.

Zostaw opinię o J&P - AVAX S.A. ODDZIAŁ W POLSCE - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie J&P - AVAX S.A. ODDZIAŁ W POLSCE