Opinie o BALTIC GROUND SERVICES PL SP. Z O. O. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BALTIC GROUND SERVICES PL SP. Z O. O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BALTIC GROUND SERVICES PL SP. Z O. O. o rekrutacji.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BALTIC GROUND SERVICES PL SP. Z O. O. w Warszawa

Ciekawy

Słyszałam, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Ukryty
@Ciekawy

Chyba tylko wśród rodziny prezeza ;)

@Ukryty

@ukryty zdecydowanie

?

a oni jeszcze istnieją?

Weronika

@Nickname, długo pracowałaś w BALTIC GROUND SERVICES? Czy jedyny rodzaj umowy, jaki proponuje ten pracodawca, to umowa zlecenie, czy jest jednak szansa na umowę o pracę? Co możecie jeszcze powiedzieć na temat pracy w BALTIC GROUND SERVICES PL? Polecilibyście aplikować do pracy w tym miejscu osobom młodym, zdobywającym swoje pierwsze doświadczenie zawodowe?

K91

Zwykle nie udzielam sie na takich forach, ale zrobie wyjątek bo to co tu piszecie to lekka przeginka . Otóż pracowałam w tej firmie rok, zostałam przyjęta od razu po studiach, gdzie nie mialam wielkiego doświadczenia zawodowego w branży . Wszystko to czego sie tam nauczyłam zaowocowało, ze podjęłam prace, która mialam w planach przed rozpoczęciem studiów Otóż dzięki firmie zdobyłam cenne doświadczenie ktore bylo brane pod uwage przy rekrutacji na moje aktualne stanowisko pracy Jest to dobra firma na start, masz duzo szkoleń , wielu rzeczy sie uczysz :) i w porównaniu z LS czy WAS faktycznie pod wieloma względami jest lepsza Oczywiście praca w lotnictwie nie jest prosta, wymaga zaangażowania, poświęcenia i wydaje mi sie ze niezbędna jest tu tez pasja do samolotów :) Spędziłam troche czasu na tym lotnisku, były lepsze i gorsze chwile , czasami stresujące . Należy wziac to pod uwage przy skłanianiu aplikacji na stanowiska związane z obsługa pasażerska Ludzie w pracy pomocni, pani Kierownik która mnie szkoliła była bardzo wyrozumiała i miala anielska cierpliwość :) Moze finansowo faktycznie nie sa to duze zarobki, ale na poczatek tez nie jest zle Minusem tez mogą byc zmiany na bardzo wczesna godzine , zmiany np po 12 h itd ale to branza transportowa i ludzie samolotami latają cały czas( i w swieta i w nocy ) PS : I zeby bylo jasne nie jestem aktualnie w żaden sposób związana z ta firma i nikt mi nie zapłacił zebym napisała cos Milego tu na forum. Po prostu tak uważam i tyle Pozdrawiam aktualnych i przyszłych pracowników BGS :)

Nickname
@K91

Zupełnie przypadkiem ten komentarz ma tyle like’ów ;) pracowałam tam i nie uwierzę w ani jeden taki komentarz, że nie piszę go ktoś z tej firmy. Z tak złą atmosferą nie spotkałam się nigdzie. Szkolenie to żart, panie kierowniczki wiecznie nadąsane, opryskliwe. Ich obowiązkiem jest wprowadzić nowe osoby we wszelkie procedury a robią to z ogromną łaską i jakby za karę. Non stop plotki, obgadywanie za plecami. Kierowniczki nie potrafią rozwiązywać konfliktów. Problemy nie są wyjaśniane między sobą, lepiej nie pytać o nic, bo WSZYSTKO zanoszone jest przez kierowniczki do prezesa. Osoby z umową-zlecenie nie mają właściwie żadnych praw. Kończysz dziś po 20? Nie ma problemu, następną zmianę zaczniesz o 3 w nocy. Ze stałych pracowników to tylko szanowne panie kierowniczki i rodzina prezesa, reszta ucieka jak tylko zmądrzeje.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Weronika

@Z konkurencji, i jak, zdecydowałaś się podjąć pracę w BALTIC GROUND SERVICES PL? Może już pracujesz w tym miejscu? Czy nadal podtrzymujesz swoją opinię wynikającą ze spostrzeżeń z zewnątrz? @Gruby, dlaczego uważasz, że @Z konkurencji jest nie tą osobą, za którą się podaje? Pracowałeś w BALTIC GROUND SERVICES PL? @Ola, @LLo, pracujecie w BALTIC GROUND SERVICES PL? Co możecie powiedzieć na temat pracy w tym miejscu?

Z konkurencji

Witam, pracuję od ponad roku w konkurencyjnej firmie na lotnisku Chopina. I powiem szczerze, że zastanawiam się nad przejściem do BGS-u. Znam tam kilka osób z działu pasażerskiego, obserwuję ich od dłuższego czasu i jestem pozytywnie zaskoczona: pracuje tam zgrana paczka, ludzie się lubią, atmosfera w pracy dobra. Ludzie są przyjaźnie nastawieni do innych. Czasami słyszy się o jakiś zgrzytach między dziewczynami, ale to jak wszędzie, gdzie w zespole przeważają kobiety. I nie ma tu mowy o krzyczeniu na pracowników w gejtach! Bzdura! Dział pasażerski dobrze dogaduje się z działem operacyjnych - komunikacja w tym typie pracy to podstawa. Większość kierowników zmiany w tym dziale młodych, podchodzących na luzie do wszystkiego, reszta - osoby, które zjadły zęby na pracy w lotnictwie. Dwóch agentów ds. odprawy około kilka miesięcy temu awansowali na kierowników zmiany, po około 1-2 latach pracy w firmie - czyli szybko. Wyższe kierownictwo też do dogadania, wspólne wypady na imprezy itp. Ci, którym ta praca nie jest pisana, szybko odchodzą i piszą takie bzdury na temat firmy. A osoby sumienne i zaangażowane w pracę szybko mogą coś osiągnąć: awans, podwyżki, dodatkowe premie. Odpowiedzialność finansowa jest, to prawda. Ale tylko wtedy, kiedy zaakceptujesz na rejs osobę bez wizy, która leci do kraju gdzie ta wiza jest wymagana i osoba ta zostanie zawrócona na kontroli paszportowej w danym kraju - wystarczy dokładnie wykonywać swoją pracę, a unikniesz błędu. Kiedyś było to około 1tys zł, dziś jest to ucięcie częściowe premii/msc (ok. 300 zł). Ogólnie mam dobre zdanie na temat firmy. Wszystko co tu napisałam opieram na własnej obserwacji i zdaniu kilku kolegów z BGS-u. BGS, szykujcie dla mnie miejsce! :)

Gruby
@Z konkurencji

Moglibyscie sie bardziej starac udawac ze tego nie pisze ktos z obecnych pracownikow waszej firmy. Prezes obiecal uscisk dloni temu kto napisze lepszy konentarz? ;)

Tomasz
@Z konkurencji

.....warunki mieliśmy bardzo dobre wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawda ze, dach przeciekał szczególnie ze, prawie wcale nie padało. prezes dba o nas jak ojciec najlepszy..... :)

Robert U
@Z konkurencji

Pani Kasiu ale Pani juz pracuje.

Janek

Ale ściema !!!!

Ola
@Z konkurencji

Żenada. Zamiast przyjąć na klatę krytykę i wprowadzić jakieś zmiany to sami sobie wystawiacie opinie, żeby poprawić wizerunek.

LLo
@Ola

Jaką krytykę? Firma BGS uchodzi za najlepszy handling na lotnisku Chopina, nie to co pozostali "konkurenci" obsługujący dziesiątki linii lotniczych z jednym wielkim przemiałem ludzi, których nie da się nawet wyszkolić porządnie, bo zaraz odchodzą. Prawda, że macie otwartą cały czas rekrutację? :p hahh

Weronika

@Audrey, co obejmuje odpowiedzialność finansowa w BALTIC GROUND SERVICES PL SP. Z O. O.? jak, poza tym oceniasz swoją współpracę z tą firmą? Na jakim stanowisku pracujesz? Informacje, które zdecydujesz się udzielić na tym forum będą cenna dla osób, które chciałyby się zatrudnić u tego pracodawcy.

Audrey

Istnieje odpowiedzialność finansowa. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej nikt o tym nie wspomina, w umowie też nie ma o tym słowa. Jeśli któremuś ze współpracowników się nie wymsknie to można tak trwać w nieświadomości.

Weronika

@Miki, te pozytywne komentarze może są wynikiem zadowolenia z pracodawcy jakim jest BALTIC GROUND SERVICES PL SP. Z O. O.. Niektórym może odpowiadać to, co dla kogoś może być nie do zaakceptowania. Rozumiem, że wypowiadasz się z perspektywy byłego pracownika. Jak współpracowało Ci się z tą firmą?

Zdumiony

Czyli jakas firma wymaga znajomosci angielskiego na poziomie conajmniej komunikatywnym (a w praktyce to raczej dwoch obcych jezykow, bo z tego co wiem to BGS obsluguje glownie rosyjski aeroflot, a z rosjaninem inaczej niz po rosyjsku to raczej ciezko sie dogadac), kaze przychodzic na nocne zmiany (i jak rozumiem nie zapewnia voucherow na taksowki?) a do tego serwuje chora atmosfere w pracy (wnioskuje po komentarzach nizej) I to wszystko za 12 zl na reke? Ktos rzeczywiscie chce jeszcze tam pracowac?

Michał Es
@Zdumiony

1)Aeroflot jest wyłącznie rosyjski, nie ma innego Aeroflota 2) Rosjanie na ogół mówią dobrze po angielsku, więc nikt tu nie wymaga języka rosyjskiego 3) Na tej linii lata w ogóle niedużo Rosjan 4) Szczerze Ci gratuluję i życzę jak najlepiej, jeśli naprawdę masz o wiele lepszą pracę bez znajomości i nie u Tatusia, tylko od początku do końca na własnym garbie ... 5) Trzy pierwsze punkty napisałem by podkreślić, że nie masz pojęcia o czym piszesz ... PEACE ...

Miki
@Michał Es

Serio? 1/10 Rosjan potrafi coś powiedzieć po angielsku i to lecący w biznes klasie... Zapier*dol na czekinach, głodowe stawki i duża odpowiedzialność. Firma w zamian serwuje umowy śmieciowe oraz najniższą krajową. Chyba że liżesz komuś tyłek to może coś ugrasz... dno

Miki
@Michał Es

Widzę że aktualni pracownicy robią co mogą żeby były jakiekolwiek dobre komentarze na tej stronce, czyżby braki kadrowe i nie macie ludzi i chcecie polepszyć swój wizerunek, powodzenia

mart

Witam a jak wyglada praca kierowcy cysterny w delegacji , przewoz paliwa JET A -1 np Ryga-Mozejki Jakie zarobki realne na miesiac w Pl , moze ktos pracował Pozdrawiam

Weronika

@uk Twoim zdaniem minusem pracy w BALTIC GROUND SERVICES PL SP. Z O. O. są niskie zarobki. Mógłbyś rozwinąć swój post i opisać pozostałe warunki zatrudnienia w tej firmie? Może jesteś w stanie wypowiedzieć się na temat argumentów za rozpoczęciem pracy u tego pracodawcy?

WAW
@Weronika

Pani Kasiu ale to już chyba było opisane w wymianie zdań pomiędzy obecna i byłą pracownica działu pax a takze w opinii kogos LS. Czyli do żenująco niskich zarobków dochodzi atmosfera w pracy.

Michał Es.
@Weronika

Cześć Pracuję tu od półtora roku w biurze bagażu zaginionego i oto co mogę powiedzieć : Atmosfera ogólnie jest bardzo dobra. Nie spotkałem się w moim dziale z sytuacją by ktoś komuś odmówił pomocy czy współpracy. w sąsiednim dziale bywało tak tylko w sytuacjach gdy ktoś nadużywał pomocy innych, probował się kimś wysługiwać. Nie spotykam się z chamstwem koleżanek i kolegów, zwykle widzę iż da się raczej z każdym dogadać. Przełożeni też są w porządku i można z nimi konstruktywnie rozmawiać. Zarobki- wiadomo, każdy chciałby mieć lepsze i miło byłoby to poprawić. Ogólnie pracuje grupa ludzi na poziomie, na których można liczyć, którzy wzajemnie się rozumieją i wspierają. Pod tym względem jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam Wszystkich.

Weronika

@olaf możesz uargumentować swoją opinię? Dlaczego nie polecasz pracy w BALTIC GROUND SERVICES PL SP. Z O. O.?

uk

$$$$$$$. Marne zarobki

olaf

https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-lotniska-bagazowy-islandia,oferta,5612122 a także ogłoszenia do innych działów. Dla obecnych i potencjalnych pracowników : nie marnujcie swojego czasu w LSAS , WAS czy Bgs

Grzegorz76

Generalnie ludzie sa wredni w tej firmie. Pracuje w firmie LS i nie raz widzialam i słyszałem jak kierownicy wydzierają sie na pracowników przy pasażerach. Brak szacunku do pracowników, kłótnie w "gejtach" między pracownikami. To jakies nieporozumienie i zła wizytówka dla naszego lotniska....

Weronika

Zainteresowani pracą w BALTIC GROUND SERVICES PL SP. Z O. O.? Na stronie internetowej firmy znajdziecie aktualne ogłoszenia: http://www.bgs.aero/pl/kariera/oferty-pracy Zainteresowani?

Uświadomiony
@Weronika

Nie. Poczytałem opinie i mi przeszło ;)

El hymek

Brak porzadnego sprzetu, wymagania zbyt wysokie w stosunku do zarobkow. Ładowacz 2400 brutto i po pol roku kregoslup do wymiany. Brak urlopu w sezonie i praca non stop + kolesiostwo

Mis uszatek

Moze cos napisze o stanowisku agenta ds obslugi pasazerskiej. Po zakonczeniu z nimi wspolpracy kilka jakis rok temu moge z dystansem wypowiedziec sie na temat tej firmy i tego stanowiska. Pieniadze: jezeli nie jestes juz studentem mozesz otrzymac bez problemu umowe o prace. Kasa to okolo 1800-2000 netto w zaleznosci od doswiadczenia/ wyksztalcenia itd. Godziny pracy: tryb zmianowy (ale nie dwuzmianowy). Chodzisz do pracy czasem na 1.00 rano, czasem na 3.00, czasem na 8.00 jest milion zmian. Dodatkowo pracujesz czasami po 8h, 10h, 12h, a jak opozni sie samolot (co bardzo czesto sie zdarza) nawet i dluzej. Jest to tak wkurwiajace ze nie mozesz sobie zaplanowac niczego--- w praktyce prowadzi to do tego, ze twoje zycie osobiste podupada.... Druga kwestia jest to ze w sezonie letnim zapierdalasz jak glupi. Masz duzo nadgodzin, czy chcesz czy nie chcesz Jak nie chcesz i wyrazisz sprzeciw to utna ci premie Urlopy: nie mysl o wzieciu urlopu w wakacje i wyjezdzie np. Nad morze ze znajomymi.., hehe ewentualnie w styczniu czy lutym ci dadza Praca w swieta: obstawiasz wszystkie swieta: boze narodzenie, wigilie, wielkanoc, 3 maja, swieta ustawowo wolne. Pracujesz ty, zeby osoby majace znajomosci i lizace tylki komu trzeba, mialy wolne Kary: panuje odpowiedzialnosc materialna za bledy- placisz nawet po kilka tysiecy o czym nie mowia na poczatku Premie: masz podstawe + premie, sa one regularnie zabierane np. Jak spoznisz sie 15 min do pracy Panuje chaos, brak szacunku do wspolpracownikow, klotnie pomiedzy pracownikami, wyzywanie sie kierownikow Nie polecam, z tego co wiem to jakos w zeszlym roku zmienil sie szef, ale z opinii wspolpracownikow wynika ze raczej nic w tej kwestii sie nie zmienilo

Ie hymek
@Mis uszatek

Wlasciwie racja

Wxlxi88

Cala ta "firma" z tym kims na czele czyli a'la "prezesem" to jest jakis zart! Bawia sie w prowadzenie biznesu, totalny balagan organizacyjny, pracownikow traktuja jak śmieci. Zastanowcie sie zanim zlozycie tam cv

letskapr

Właśnie są ogłoszenia @marcyl. Szukają asystentki ds. administracji i kadr. Wymagają by idealna kandydatka posiadała wykształcenie kierunkowe bądź była studentką ostatnich lat oraz posiadała bardzo dobrą znajomość języka angielskiego.

Zostaw merytoryczną opinię o BALTIC GROUND SERVICES PL SP. Z O. O. - Warszawa

• Jak się pracuje w BALTIC GROUND SERVICES PL SP. Z O. O.?

Zobacz opinie na temat firmy BALTIC GROUND SERVICES PL SP. Z O. O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BALTIC GROUND SERVICES PL SP. Z O. O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BALTIC GROUND SERVICES PL SP. Z O. O.?

Kandydaci do pracy w BALTIC GROUND SERVICES PL SP. Z O. O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BALTIC GROUND SERVICES PL SP. Z O. O.
2.4/5 Na podstawie 37 ocen.
  • 17 Stycznia 45 B
    02-146 Warszawa

BALTIC GROUND SERVICES PL SP. Z O. O.