Opinie o Fundusz Obsługi Należności Fenus Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fundusz Obsługi Należności Fenus Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fundusz Obsługi Należności Fenus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundusz Obsługi Należności Fenus Sp. z o.o. w Sosnowiec

Jerzyk@własciciel Nowy wpis

Najpierw kupuje długi nie czytając co kupuje później dochodzi i straszy komornikiem

Iwona

Hej, wspominacie o nieuczciwych praktykach tej firmy, ale opowiadacie chyba o odczuciach z perspektywy klienta. Ciekawa jestem jak to wygląda od strony pracownika, czy warto tutaj pracować? Jest jakiś wpis, że firma się rozwija i dba o pracowników, opinia jest sprzed 6 lat więc jestem ciekawa czy faktycznie firma się rozwija i dobrze płaci?

Ka Nowy wpis
@Iwona

Jeżeli klienci są okradani, to warto pracować dla takiego "pracodawcy,"?

Barbara Nowy wpis
@Ka

Przekornie tylko napiszę, że niestety wszystko zależy tylko i wyłącznie od człowieka. Ale te ich czyny, które im zarzucasz to na pewno na 100% są potwierdzone? Czy to wnioski z opinii tutaj zamieszczonych?

Ka Nowy wpis
@Barbara

Potwierdzone.

nick

Trudno mówić o ryzyku transakcji z tą "firmą". Z nimi po prostu nie prowadzi się ŻADNYCH interesów!!!!!

Renata
@nick

Dlaczego sądzisz, że współpraca z Fenus wiąże się z ryzykiem i nie należy się jej podejmować? Mógłbyś jakoś uargumentować swoją opinię, żebyśmy mogli dowiedzieć się czegoś więcej i żeby była bardziej wiarygodna? Jeżeli miałeś jakieś przykre doświadczenia, to opowiedz o nich proszę.

@Renata

Dlatego pani Renato, że w tym kraju najlepiej wychodzi się na to (usunięte przez administratora)

@Renata

Pani Renato, niestety prawda zostaju usuwana przez administratora

Najlepiej wychodzi się na przekretach

Filip

@trt w jaki sposób okraść ?

trt
@Filip

To długa i prawdziwa historia.Z panem IK nie polecam żadnych interesów!!!!.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Fundusz Obsługi Należności Fenus Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
trt

Okraść klienta dwa razy z tej samej kasy - majstersztyk!!! FENUS - fantastyczny specjalista od przekrętów i krętactw.

brew

Nierzetelni, nieuczciwi. Niewiarygodne, że można prosperować w sposób arogancki i obrażający klienta. Omijajcie z daleka!!!

Lulka

Fajna, rozwijająca się firma, dba o pracowników, zapewnia stałe wynagrodzenie i miłą atmosfere

am
@Lulka

@Lulka, bardzo rozwinęła się??? :) zadbała o ciebie w miłej atmosferze?

Zostaw merytoryczną opinię o Fundusz Obsługi Należności Fenus Sp. z o.o. - Sosnowiec

Fundusz Obsługi Należności Fenus Sp. z o.o.
  • Orląt Lwowskich 23
    41-208 Sosnowiec

Fundusz Obsługi Należności Fenus Sp. z o.o.