Silesia Carbo Investment & Trade Sp. z o.o.

Świętochłowice

Opinie o Silesia Carbo Investment & Trade Sp. z o.o.

Zuzanna

@melo rzeczywiście według KRS-u firma dalej funkcjonuje. Ktoś z Was wie coś więcej na temat tego jak wygląda jej sytuacja? Jak się w niej obecnie pracuje?

melo

Dalej działąją jako dostawcy kruszyw wiec tez zastanwiam się dlaczego ktoś podaje nieprawdziwe informacje na temat rzekomej upadłości firmy, nie wiem skad takie informacje.

konrad

@matek a co do tego rejestru to powiem Ci, ze faktycznie można pracowac jak ktoś kto zn się dobrze na robocie, a można tylko udawac, że się coś robi. Tylko taka jest tutaj zaleźność, że im wyższe masz stanowsiko tym bardziej udajesz, że pracujesz po prostu i tak to wszystko wygląda. Pozdrawiam Was serdecznie!

matek

No dobrze, ale to, że Silesia Carbo Investment & Trade ma aktualny rejestr w bazie krs'u przecież nie mówi nic o tym, jak działają. Być może są podmiotem aktywnym, ale tylko z nazwy i nie zatrudniają pracowników. Dziwi mnie tutejsza cisza na forum, przecież gdyby co jakiś czas robili rekrutacje, to pojawiałyby się pewne wpisy.

halo

Witam, czy ktoś jest w stanie cokolwiek napisać o tej firmie? czy ona istnieje w ogole?

Dani

Proszę o maila na priv.

GOŚĆ

SĄ WINNI NAM PIENIĄDZE....

Dani

ciekaw jestem co Cie interesuje bo może będę mogła pomóc.

GOŚĆ

Naprawdę nikt nic nie wie o tej firmie bardzo proszę o pomoc jak trafić na ich wierzytelności....za info porządnie się odwdzięczę....pozdrawiam...

GOŚĆ

BARDZO PROSZĘ O WIADOMOŚĆ ODNOŚNIE FIRMY SILESJA CARBO...GDZIE PRACUJĄ....I CO ROBIĄ WYNAGRODZE ZA WIEDZE.DZIĘKUJE.

gość

Gość - 2012-09-04 11:26:25 Wie ktoś coś o nich? co robią z kim pracują??? za info się odwdzięczę.może ktoś wie coś o firmie ....proszę o wiadomość ....wynagrodzę...

Gość

Wie ktoś coś o nich? co robią z kim pracują??? za info się odwdzięczę.

menel

wiecie gdzie wożą węgiel , jak trafić ich wierzytelności

karolek

uwaga na tego gościa [usunięte przez moderatora] i 99%kłamie

Zostaw opinię o Silesia Carbo Investment & Trade Sp. z o.o. - Świętochłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silesia Carbo Investment & Trade Sp. z o.o.