OPTINET KATOWICE Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o OPTINET KATOWICE Sp. z o.o.

oszukany2

Jałocha i Molka wraz z kompanem P.Tworek oraz K.Hojka to sami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Oszuści Z daleka od nich.......

zemok

Bartek, no własnie mam czarne mysli co do tej firmy. Tu cisza na forum od 2013 roku, nie maja strony internetowej i ogólnie nie ma zbyt wiele informacji na ich temat w internecie. Obawiam sie nawet, że mogli zakończyc swoja działalność.

pierre77

Pracowałem z Jałochą lata. Na koniec ukradł pieniądze i chociaż obiecywał, że odda, nigdy tego nie zrobił. Nie dziwię się widząc pozostałe opinie.

oszukany

Witam. Zalegają nam ponad 100 tys. To osoby bez znajomości fachu,natomiast umią pieknie mówić i zwodzić. Czy ktoś wie o ich sytuacji np upadłość i gdzie można się zwrócić. Proszę o wiadomość.

Witam. Jesteśmy firmą z Katowic, którą firma OPTINET oszukała na 30 000 zł . Poszukujemy ludzi posiadających informacje o ich obecnej lokalizacji

Zostaw opinię o OPTINET KATOWICE Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OPTINET KATOWICE Sp. z o.o.