Opinie o JKK Chemia Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie JKK Chemia Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w JKK Chemia Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JKK Chemia Sp. z o.o. w Katowice

Siemka, chciałem się dowiedzieć czy tutaj na magazyn nie przyjmują przypadkiem, bo po Katowicach za robotą się rozglądam. Nie widzę jednak bezpośredniego nawiązania do pracy magazynierów i w zasadzie aktualnych komentarzy także. ta wspomniana lata temu dobra atmosfera dalej się utrzymuje?

sd Nowy wpis

Ja też czekam, ale ostatnio chyba nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy @tony. To dowód na to, że relacje między pracownikami są dość istotne i dobre, a cala atmosfera przyczynia sie do sukcesu w firmie.

szybki Nowy wpis

a jednak się kula powoli wracamy na rynek wyroby mamy naprawdę dobrej klasy i odbiorcy zaczynają to dostrzegać ci którzy zostali jadą pełną parą -mam nadzieje ze obecny zarząd zacznie to doceniać tym razem cierpliwość się opłacała co nie znaczy ze nie ma minusów jak wszędzie

STARY

Pracujemy i to ostro Ci którzy zostali napewno nie żałują są pewne minusy jak w każdej firmie ale to skutki działań poprzedniego właściciela który na plecach 10 robili chciał zabezpieczyć życie dla całej rodziny fikcyjne etaty i wyprowadzanie kasy to była norma Ale idzie ku lepszemu :-)

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w JKK Chemia Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Magazynier/ Operator wózka widłowego?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Robocop

Przecież tam już prawie nikt nie pracuje :-) Ostatni gasi światło ...

świstak

Kim jest (usunięte przez administratora)prezesa ? bo chyba ci się coś pomyliło.

@świstak

A kto jest tym przydupasem prezesunia?

Prezes buc,jego przydupas buc☺☺☺ cóż można dodać.

Mąż tam pracował. Wypłata na raty, po wielu prośbach. Nigdy w terminie. Prezes unika kontaktu, gdy tylko pojawia się jakiś problem. Na porządku dziennym kłamstwo i manipulacja.

mały

jednak pracujemy :-)Jest nowy zarząd i nowi inwestorzy zaczyna się jakby kręcić ale jakoś nie mogą tego poskładać do kupy jak sypią się zamówienia to brak materiałów i na odwrót Na razie przyjęć nie ma ale zwolnień też i z tych co zostali z tego co wiem nikt nie rezygnuje Więc można tylko liczyć ze będzie ok

Malinowa ryba

też mam już jako takie (japońskie) doświadczenie zawodowe w handlu a obecnie tak się składa że szukam w tym temacie nowego zatrudnienia i nowego pracodawcy. czy aktualnie mogę jakieś takie stanowisko pracy otrzymać w jkk chemia? byłabym bardzo zainteresowana. no i błagam napiszcie też jakie są zarobki netto i prowizje

andrzej

strona działa. w zał. adres : www.villachemia.pl

andrzej

Nowa strona działa od stycznia. Nawiasem mówiąc wygląda całkiem fajnie. Chyba poszli w kierunku VILLA i odpuścili budowlanke.

Borys

Anka ma racje tylko dodam ze nie troche ludzi a wsxyscy sie pozwalniali:-) nowy "prezes"doi ze starego prezesa jak moze a tenten jakby żył w innej epoce.;-)Strona w budowie od dwóch lat:-)

anka

powaliła mnie opinia poprzednika:):)firma z problemami finansowymi.Moja przyjaciołka tam pracowała i odkad jest nowy prezes pozwalniało sie troche ludzi.Ale coż opinia opini nierówna.

Mały

Kolego umowa o prace o1 dnia! Wypłaty zawsze regularnie do 10 na koncie! Rozwój wszystko zależy od ciebie. Jak na razie przyjęć nie ma bo kto by się chciał zwolnić jak wszystko jest w porządku?

mariusz

Już chyba nikt tam nie pracuje:)

wierny jkk:)

kocham tą firmę,zrobie dla niej wszystko,bede pracował za darmo i bede sie wszystkim chwalił ze pracuje w jkk:)Prestiż ponad wszystko.

dupa

To wiesz czy nie wiesz w końcu bo jedno drugiemu przeczy!:)

niepracująca:)

niestety zgadzam sie z opiniami ze to firma nieciekawa i wykorzystująca ludzi pracowalam tam kilka lat temu,nie pracuje i bardzo sie z tego powodu ciesze,nie wiem jak jest teraz ale od znajomych wiem ze niedobrze,ale pewnie i po mnie uczciwy pojezdzi:)Pozdrawiam starą gwardie kiedys tam pracującą i zagladającą tutaj.

komentator

uczciwy hahahahahahaa pojechałeś rowno,cos mi sie chłopaku zdaje ze probujesz ratowac reputacje firmy ktora jest na dnie [usunięte przez moderatora] :)Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o JKK Chemia Sp. z o.o. - Katowice

JKK Chemia Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Roździeńska 41
    40-382 Katowice