Opinie o JKK Chemia Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie JKK Chemia Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w JKK Chemia Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JKK Chemia Sp. z o.o. w Katowice

Uczciwy

Firma super, praca lekka w miłej atmosferze. Ludzie mili, uczynni i pomocni. Pieniądze jak na początek uczciwe oczywiście do tego premia za wykonaną pracę. Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w tej firmie wszsytkim, którzy chcą odpocząć od stresów. Zero gonitwy wszystko poukładane naprawdę teraz wiem że żyję. W takiej firmie to można pracować latami!

heh

włącze sie sie do dyskusji:)zatrudnic tam????w tym szczurowie:)?hahahahahahahaha

Qpek

Jak tak cię to ciekawi to się zatrudnij zobaczysz czy się poprawiło!

zaciekawiony

hmm.. chyba sie polepszyło w JKK bo cisza:)

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w JKK Chemia Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Magazynier/ Operator wózka widłowego?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
magda

hej. tez pracowałam w tej firmie, ale nie chcę się wypowiadać, powiem może tylko że cieszę się ze już tam nie pracuję. Zastanawiam sie tylko czemu pojawiają się takie skrajne opinie o tej firmie i jak to jest że w jednym czasie Lolek i Looser wysyłają swoje teksty pisane w podobnym tonie. CZY WAS TO NIE DZIWI?

Stek bzdur. Wynagrodzenia są zawsze wypłacane terminowo, a nawet wcześniej i nigdy nie zdazyło się żeby zostały obcięte bez zadnego powodu. Poprostu trzeba robić uczciwie co do nas należy i jest wszystko ok.

Katowiczanin

to prawda, w Katowicach niewiele jest porządnych firm, co jedna to gorsza i większy przekręt, takie realia tego terenu, nie bez przyczyny policja skarbowa w Katowicach jest największa w całej Polsce hehe

znawca

na Górnym Sląsku w branży budowlanej jest masa takich firm zarządzanych przez cwanych wyzyskiwaczy, a bardzo mało firm z klasą

jaworowicz

[usunięte przez moderatora] . Mam sygnały że ludzie ciężko chorują pracując tam. Wyzysk ludzi był WIEKI temu....czas na sprawiedliwość

bliski

Też potwierdzam wcześniejsze opinie. JKK nie tylko [usunięte przez moderatora] ludzi ale również[usunięte przez moderatora]...ale tym się zajmą odpowiednie służby. Ale tak szczerze mówiąc to nie sam Prezes jest winny całej sytuacji ale osoby które nim KIERUJĄ. Są osoby w JKK które nie jednemu pracownikowi, i to dobremu pracownikowi, zrujnowali życie. Mamy 21 wiek...człowiek człowiekowi wilkiem

zocha

Wszyscy poprzednicy mają rację , jak ktoś ma za dobre nerwy i chce je stracić za darmo polecam.Dzięki chorym Wizjonerom to Dobra szkoła jak stracić rynek , klientów , olewać i zwalniać dobrych starych pracowników którzy dla firmy robili porządną kasę -Polecam. Jestem już po za tym dramatem - i teraz wiem że żyję.

życzliwy

W firmie JKK dominują umowy ,tak zwane śmieciowe.Często pracodawca nie wypłaca prowizji pracownikowi na poczet niższej ceny dla kontrahenta.[usunięte przez moderatora] to kombinator i uważajcie na tą firmę.

Zgadzam się w 100% z moim przedmówcą.Obiecują bajki a potem kombinacje i uniki.Atmosfera fatalna , wieczne tajemnice.Najlepiej żebyśmy pracowali za darmo i nie wymieniali się poglądami.Omijać Omijać ...

vezyr

[usunięte przez moderatora] firmy JKK chemia Katowice,a zarazem [usunięte przez moderatora] to:-człowiek bez skrupułów,mający pracownika za śmiecia,wymagający cudów,wielkiego poświęcenia dla firmy,perfidnie obiecujący na początku współpracy wiele rzeczy,a w rzeczywistości wykorzystuje do bólu twoje doświadczenie układy,znajomości,a następnie wyrzuca cię na bruk bez podania konkretnych przyczyn NIE POLECAM TEJ FIRMY.

Zostaw merytoryczną opinię o JKK Chemia Sp. z o.o. - Katowice

JKK Chemia Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Roździeńska 41
    40-382 Katowice