WSK Kraków

Kraków

Opinie o WSK Kraków

ML

Ostatnio byłem na rozmowie na stanowisko konstruktora. Osoby, z którymi rozmawiałem bardzo sensowne. Warunki przyzwoite. Zobaczymy, czy mnie przyjmą, bo trochę ludzi czekało razem ze mną.

Glu

Zła atmosfera, niekompetencja, bardzo złe zarobki.

G.

Tak, umowa o pracę jest realna. Ale normalna pensja niekoniecznie. Mimo wszystko próbuj!

E.
@G. 22.05.2016 12:04

Nie polecam jest coraz gorzej. Starsi pracownicy chcą tylko odciągnąć do emerytury (albo do niej dorobić) a młodsi chcą wiw zwalniają lub szukają innej pracy. Atmosfera zła

G.

Jeśli 2 tyś na rękę to dużo to już mnie nic nie zdziwi

Zenon

Warunki finansowe dla inżyniera - porażka. Praca tylko na przeczekanie i na chwilę.

Olo

Niby wielkie wojskowe kontrakty a płacą głodowe pensje. Podobno niekturzy premie dostają ale nie ja.

ML
@Olo 26.05.2015 10:31

Być może jednym z warunków otrzymania premii jest podstawowa znajomość ortografii;)

Konik Polny

Praca w dziale kontroli jakości uświadomiła mi że studia nie nauczyły mnie niczego. I że można pomylić się w pierwszej ocenie ludzi. Tu pracują totalni odjazdowy! Polecam firmę.

M007

Mnie się atmosfera podoba. Jest nieco inaczej niż w dużych korporacjach;) przy okazji, ludzie z którymi pracuję - konstruktorzy i projektanci ze stuletnim doświadczeniem to totalna jazda! A zarząd jest właścicielem firmy, więc raczej im zależy na rozwoju. Ja nie zauważyłem żadnych układów.

Rob68

Byłem ostatnio na rozmowie na spawacza ale mnie nie przyjęli bo nie miałem jakiś papierów które chcieli. A szkoda bo wyprowadzili się z Wrocławskiej do nowych hal i warunki super. Widać że firma się chyba mocno rozwija.

Bucowaty Zając

Atmosfera jak i praca w tej firemce to tragiedia. Towarzystko naburmuszone, niekoleżeńskie (z małymi wyjątkami). Praca tragicznie nudna i schematyczna. Możliwość rozwoju brak! Zarobki marniutkie. powodzenia

solo

Byłem na dwóch etapach rozmów w sprawie handlowca. Po drugim jak im zaproponowałem 2500 netto nie odezwali się więcej. Nawet nie było :\"dziękujemy za poświęcony czas\"

j23

Witam wszystkich Czy jest może ktoś, kto możw napisać opinię na temat pracy handlowca w WSK Kraków,???

czy mozesz odpisac na maila (usunięte przez administratora). Znalazlem teraz ogloszenie na mistrza produkcji i zaprosili mie na rozmowe. Napisz cos, bo moze nie oplaca sie isc.

Pak

Witam, Obecnie WSK Kraków to same układy, przychodzą nowi ludzie z polecenia, zaprzyjaźnieni z zarządem. Przechodzą znajomi góry z Valeo, Delphi. Zarobki niezbyt wysokie, atmosfera w porządku. Jednak nie mają oporów żeby zwalniać ludzi. Nie warto inwestować w tą w Firmę bo jak zapragną cie zwolnić to cie wyrzucą bez oporów albo zastraszą żebyś podpisał porozumienie stron.

Gogol

Ostatnio widziałem ogłoszenie na doradce technicznego, ktoś był na rozmowie? Jakie warunki proponowali? Do obecnych pracowników jak się pracuje itp.?

Zostaw opinię o WSK Kraków - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WSK Kraków