Aumatic

Skawina

Opinie o Aumatic

Iza

@xx, czy ta stawka jest na początek podpisania umowy? Czy później istnieje możliwość podwyżki? Skoro piszesz o stanowisku inżyniera ,to z pewnością poszukują osób z dużym doświadczeniem? Czy świeżo po studiach przyjęcia są ? Jakieś szkolenia wstępne?

sdf

@Jacek a czy mógłbyś napisać z jakiego powodu hm ?

Tic
@szukajacy dobrej zmiany 16.02.2017 23:19
Czy w dziale konstrukcyjnym mozna zarobic 3,5 tys? Oczywiscie nie odrazu tak po 2ch latach ?

To teraz w KRK taka bieda, że dla 3,5k netto warto zmieniać robotę?

xx
@Tic 14.03.2017 11:46
To teraz w KRK taka bieda, że dla 3,5k netto warto zmieniać robotę?

W Krk dla automatyka bieda... Firmy kpią z inżynierów pensjami rzędu właśnie 3.5k

Jacek

Nie polecam. Niskie zarobki. Duże wymagania.

alan

Głupoty kolego

Bran

anon
@Bran 20.04.2014 18:29
Czy ktoś może powiedzieć ile osób zatrudnia ta firma? Szczególnie interesuje mnie dział konstruktorów....

Firma zatrudnia dużo osób, myślę że w graniach 30-50 na montażu, łącznie z projektantami i konstruktorami. Do tego dochodzi dział produkcji, który tylko ma wspólną nazwę z montażem. O firmie sam mogę powiedzieć, że najlepsza, w jakiejkolwiek pracowałem, oczywiście pod względem ludzi, wiadomo, zdażają się wyjątki, ale z reguły nie ma podziałów między monterami a programistami. Atmosfera naprawdę świetna. Jedyny minus jest taki, że można pracować nawet całe życie na śmieciówkach, ale cały czas się uczysz, a gdy przełożony uzna że już umiesz to przeważnie dają już umowy na stałe. Żałuję że przez własną głupotę odszedłem z montażu, ale jakbym miał możliwość wrócić, to nie zastanawiałbym się.

Pracowałem tam prawie rok (dział konstrukcji) i z czystym sumieniem mogę napisać kilka dobrych słów. Bardzo \\\"zdrowa\\\" firma. Nie spotyka się tam uprawiania polityki między pracownikami. Ma się poczucie wspólnego dążenia do celu. Atmosfera koleżeńska, ludzie są profesjonalistami od których można się dużo nauczyć. To co wyróżnia firmę na tle innych w dzisiejszych czasach to uczciwość i zaufanie wobec pracowników. Jeśli chodzi o zarobki to pensja była dobra i zawsze na czas - ale mogła by być lepsza (to oczywiście moja prywatna opinia). Jeśli chodzi o pierwszą prace to zdecydowanie polecam

Tichy - 2009-10-15 12:22:38 Pracowałem tam prawie 2 lata i muszę powiedzieć, że atmosfera bardzo dobra, ludzie uczciwi, koleżeńscy, nie spotkałem się z donosicielstwem. Bardzo polecam, można się tam bardzo wiele nauczyć w miłej niekorporacyjnej atmosferze. Jedyna wada to trochę niskie zarobki. Witaj, mógłbyś skontaktować się ze mną (usunięte przez administratora)l?

Tichy

Aumatic to profesjonalna i rozwojowa firma. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry. Atmosfera w firmie jest swobodna a ludzie tam pracujący są dobrymi fachowcami, dobrze zdyscyplinowani i koleżeńscy.W Aumatic najbardziej podobała mi się relacja między pracownikami.

Zostaw opinię o Aumatic - Skawina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aumatic