Opinie o Aumatic w Skawina

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aumatic. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Aumatic o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aumatic w Skawina

Janusze biznesu których nie stać na kawę do ekspresu. Kolesiostwo ,układy, kto nie donosi kierownikowi to zły i nie nadaje mu się premia. Właściciele z uśmiechem na twarzy patrzą na to i nic z tym nie robią, cieszą się że mają donosicieli. Zarobki takie sobie, raczej niskie.

Widać coraz większej liczbie osób oczy się otwierają , a co do zarobków to nie są marne lecz bardzo marne .

Krzysztof

Witam pracowałem w tef firmie 13 lat. Firma zetelna wypłata zawsze na czas,zarobki bardzo dobre. Nie moge powiedzieć nic złego atmosfera dobra ludzie zyczliwi,kierownicy w pozadku zawsze pomoga gdy czlowiek ma problemy. Nie mam zwyczaju bawic sie w komentarze lecz pisze poniewaz dowiedziałem sie od jednego pracownika iz nie pochlebnie sie wyrazam na temat firmy co jest zwykłym kłamstem. Ogolnie polecam i pozdrawiam.

@Krzysztof

Witam pisałem ten komentarz pod wpływem ludzi i chciałem powiedzieć że nie jest to prawdą co napisałem . Teraz gdy już nie pracuje wśród patologicznych,chorych ludzi którzy mnie dręczyli mogę powiedzieć to głośno .Mój komentarz pod opisem K jest prawdziwy . Z tego co słyszę od ludzi zaczęli wkoncu dyscyplinę wprowadzac i pilnować ludzi więc jest w miarę normalnie lecz co było wcześniej to była ,,choroba,,

Czy Aumatic zapewnia kartę multisportu?

GOŚĆ
@Krzysztof

To z jakiego powodu odszedłeś? "Firma zetelna wypłata zawsze na czas,zarobki bardzo dobre. Nie moge powiedzieć nic złego atmosfera dobra ludzie zyczliwi,kierownicy w pozadku zawsze pomoga gdy czlowiek ma problemy.:" To chyba na tyle dobra opinia ze nie ma co się zastanawiać nad zmianą pracy - tylko szanować tą którą się ma.

Krzysztof Nowy wpis

Anonim Nowy wpis

Jak długo czekaliście na odzew z Aumatic? Oddzwaniają zawsze?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Aumatic? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Aumatic?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Aumatic? Chętnie zatrudniają?

MickJagger

Zapraszamy studentów do składania CV, Elastyczne godziny pracy, dział R&D w którym zapoznacie się z najnowszymi technologiami stosowanymi w automatyce, pomocni pracownicy i park maszyn. Ponadto jako pracownicy możecie liczyć na szkolenia branżowe zewnętrzne i wewnętrzne, wyjazdy na targi i wiele innych.

Jaki jest wkład kierownictwa Aumatic w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Grześ

Żaden, kierownictwo chce jak najbardziej skłócić załogę m.in. poprzez wybranie spośród załogi kilku "zaufanych donosicieli", wiadomo nie od dziś, że najlepiej się steruje skłóconą grupą ludzi...

K

Wkład kierownictwa wbudowanie dobrej atfosmery? ???????????????????? Prosze nie żartować kierownik produkcji jest najlepszy pozwala chlać jednemu pracownikowi bo jest na emeryturze juz i jest jego kolega przez tego pracownika zostałem uderzony gdy był pijany kierownik stwierdził że dobrze bo go sprowokowałem mówiąc żeby się uciszył bo darł się w niebo głosy przez alkohol i wyzywał ludzi. Kierownik nie reaguje pozwala na dopuszczanie się rzeczy karalnych sam gnębi ludzi którzy sobie na to pozwolą... Ah a na narzędzia służące do pracy raczej nie liczcie bo usłyszycie z jego ust,, dostaniesz narzędzia jak zasłużysz,, no chyba że w kupicie się w jego laski a gdy chcecie z nim porozmawiać mając sprawę rozmawiacie z jego plecami goniąc go po korytarzach jak sługa swego władcę. Ogólnie jeśli chodzi o kierownika produkcji to porażka po całości sama firma solidna a prezesi są naprawdę super i bardzo sympatyczni ludzie tylko nie do końca wiedzą co się tam wyprawia co jest dosyć przykre...

Agata
@K

A to skoro prezesi tacy super to może po prostu warto im przedstawić jak wygląda sytuacja? Próbował ktoś, jakieś efekty tego były?

@Agata

Nie próbowałem bo to nie ma sensu wolałem odejść niz robić zawieruchę.

Mariusz
@K

Może masz racje bo szkoda nerwów i zdrowia, ale ja bym nie odpuścił i zgłosił że alkohol jest w pracy. PIP powinien tam zrobić kontrole...

Roman
@Grześ

Tak się zastanawiam jaki cel może mieć kierownictwo w skłócaniu pracowników, chyba powinno im zależeć na dobrej opinii o firmie i jak najlepszym zaangażowaniu pracowników ...

Pw

Witam. Panie K. Z tego co wiem Pan też nie jest krystaliczny. Wiele można o Panu powiedzieć. Od kiedy Pan nie pracuje na produkcji nastał spokój i upragniona cisza. Był Pan osobą konfliktową i problemową. Na każdym miejscu widział Pan wrogów których Pan atakował. Warto popatrzeć na siebie czy do końca był Pan ok wobec firmy. A z tego co wiem to raczej pan też naginał przepisy. A co do firmy. Firma rzetelna. Prezesi jak i kierownictwo w zakładzie godni polecenia. Osoby kompetentne, które potrafią wprowadzić nowego pracownika do firmy. co do wyposażenia produkcji bez zastrzeżeń. Wszystkie potrzebne narzędzia są dostarczane. Wypłata na czas, reszta ludzi jest w porządku.

on
@Mariusz

I co to da?

@Pw

Żałosne.

Maria
@Anonim

ale że żałosne te komentarze czy firma? skonkretyzuj wypowiedź ?

@Maria

Firma a dokładnie ta (usunięte przez administratora) która wypowiada się na komentarzach jak by to było normalne chlanie i bicie się przez pracowników.

@Pw

Nie zgadzam się z tymi kłamstwami przez ostatni raz sukcesywnie nagrywałem swoją mikro kamerka wszystko co się działo więc proszę darować sobie te kłamstwa bo zawsze mogę dojść prawdy i sprawiedliwości w sądzie gdy wyświetlę parę urywków z filmów całej kolekcji a nie zrobiłem tego tylko z powodu wysokiego szacunku wobec prezesów oraz sympatii do nich ponieważ nie są niczym winni i są dobrymi ludźmi.

@K

Przynosisz takie rzeczy do pracy? W ogóle można?xd Co np., jest na tych filmikach tak właściwie?

K

Ponosi to was w melanżach które robicie w pracy.

As

Oferty pracy na stronie firmy są aktualne?

Paulina
@As

Właśnie, też nie wiem, bo nie ma tam żadnej daty składania cv. Ty składasz? Ja się chciałam dowiedzieć na jakim poziomie automatyk musi znać angielski i czy sprawdzają na rozmowie ;)

Traktują ludzi podmiotowo. Sama Firma nie jest kryształowo czysta ,a w we wszystkich widzą złodzieja.

@Tomek

Brawo! Wkoncu ktoś powiedział prawdę.

Edward
@Anonim

Czyli też tu pracowałeś? A sama atmosfera między pracownikami? Pod tym względem było w porządku?

Jak wygląda ścieżka kariery w Aumatic? Czy trudno jest zdobyć awans?

jan

Jak jesteś z rodziny to ,szybko

Tadek

Czy firma poszukuje aktualnie nowych pracowników? Jakie są warunki płacy i pracy?

Ślązak

Pracowałem na stanowisku elekromontera, ogólnie firma chyba rodem wyjęta z lat 90tych. Pracownicy fizyczni obsadzeni głównie drobnymi pijaczkami z pobliskich miejscowości. W pracy panuje ciche przyzwolenie na picie, słyszałem o 2 wypadkach z tego powodu, ale to na długo przed moim przyjściem. Podstawowe zarobki bardzo niskie ale jeżeli ktoś zostaje po godzinach to "w nagrode" może przyjść w niedziele za podwójną stawke. Warunków dla inżynierów nie znam, ale z tego co mi opowiadali to też nie ciekawie. Oczywiście o umowie o prace można pomarzyć. Wytrzymałem 2 miesiace, nie polecam.

Gal anonim
@Ślązak

Pracuje w tej firmie jakiś czas, słyszałem o wypadku ale nie pod wpływem alkoholu. Nie spotkałem się z przyzwoleniem na picie, z tego co wiem kilka osób zostało z tego powodu zwolnionych z pracy. Myśle ze autor opinii nie miał wystarczających kwalifikacji na zajmowane staniwisko, dlatego pracował tam dwa miesiące.

Nietoperz
@Gal anonim

Śmiech na sali... każde imieniny, sobota czy niedziela to flaszka w pracy, godziny nadliczbowe w ilości 180 godzin to rekordziści. brak jakich kolwiek standardów, możliwości rozwoju. Traktują cię jak wola a w nagrodę możesz przyjść w niedziele do pracy za 50 zł za godzinę oczywiście jak zasłużywszy i będziesz w laskach kierownika. Ogólnie to konfident na konfidencie, zakład pracy z PRL z przyzwoleniem na picie , ale przykład idzie z góry. Odradzam

@Ślązak

Pracuje w firmie dluzszy czas i nie spotkałem sie z zadnym "piciem" Firma solidna atfosmera bardzo dobra najwyrazniej ktos kto krytykuje nie pochlebnie nie nadaje sie do niczego. Zarobki w pozadku zawsze na czas.

@Gal anonim

Tez tak myślę ludzie którzy niepochlebnie wypowiadaja sie o tej firmie chyba głównie z zemsty ze nie potrafili sie utrzymac w pracy z powodu małych mozliwosci.Pracuje długo w tej firmie ludzie wyrozumiali atmosfera dobra i nie ma mowy o jakims piciu chyba ze mineralnej gazowanej :)

Iza
@Anonim

Negatywne emocje związane z niepowodzeniem w pracy rzeczywiście są czasem motywatorem do napisania opinii. A jakie umiejętności trzeba mieć, żeby się "utrzymać" w Aumatic? Jeśli możesz, powiedz jak wygląda ta praca.

@Ślązak

Zgadzam sie z kazdym słowem i dodam cos od siebie czlowiek ktory pracujac w tej firmie angażując sie ponad swe obiawiazki starajac sie ponad sily nie moze liczyc na to iz go docenia raczej taki pracownik jest gnojony i oczerniany. Sam bylem swiadkiem jak sie niszczy pracownikow ktorzy angazuja sie w firme. Prawo bytu maja tam tylko drobne cwaniaczki i oszusci. Reka reke myje swoj kryje swego to wszystko. Jedyne czego mozna sie dorobic to garba nie polecam.

Iza

@xx, czy ta stawka jest na początek podpisania umowy? Czy później istnieje możliwość podwyżki? Skoro piszesz o stanowisku inżyniera ,to z pewnością poszukują osób z dużym doświadczeniem? Czy świeżo po studiach przyjęcia są ? Jakieś szkolenia wstępne?

sdf

@Jacek a czy mógłbyś napisać z jakiego powodu hm ?

Diamond
@sdf

Witam chcialbym sie dowiedziec cos o tej firmie jesli tam pracujesz ,jak by co to napisz cos jaka kasa i wogule jak sie tam pracyje .

szukajacy dobrej zmiany
@Diamond

Czy w dziale konstrukcyjnym mozna zarobic 3,5 tys? Oczywiscie nie odrazu tak po 2ch latach ?

Tic
@szukajacy dobrej zmiany

To teraz w KRK taka bieda, że dla 3,5k netto warto zmieniać robotę?

xx
@Tic

W Krk dla automatyka bieda... Firmy kpią z inżynierów pensjami rzędu właśnie 3.5k

Jacek

Nie polecam. Niskie zarobki. Duże wymagania.

alan

Głupoty kolego

Bran

Czy ktoś może powiedzieć ile osób zatrudnia ta firma? Szczególnie interesuje mnie dział konstruktorów.

anon
@Bran

Firma zatrudnia dużo osób, myślę że w graniach 30-50 na montażu, łącznie z projektantami i konstruktorami. Do tego dochodzi dział produkcji, który tylko ma wspólną nazwę z montażem. O firmie sam mogę powiedzieć, że najlepsza, w jakiejkolwiek pracowałem, oczywiście pod względem ludzi, wiadomo, zdażają się wyjątki, ale z reguły nie ma podziałów między monterami a programistami. Atmosfera naprawdę świetna. Jedyny minus jest taki, że można pracować nawet całe życie na śmieciówkach, ale cały czas się uczysz, a gdy przełożony uzna że już umiesz to przeważnie dają już umowy na stałe. Żałuję że przez własną głupotę odszedłem z montażu, ale jakbym miał możliwość wrócić, to nie zastanawiałbym się.

Pracowałem tam prawie rok (dział konstrukcji) i z czystym sumieniem mogę napisać kilka dobrych słów. Bardzo \\\"zdrowa\\\" firma. Nie spotyka się tam uprawiania polityki między pracownikami. Ma się poczucie wspólnego dążenia do celu. Atmosfera koleżeńska, ludzie są profesjonalistami od których można się dużo nauczyć. To co wyróżnia firmę na tle innych w dzisiejszych czasach to uczciwość i zaufanie wobec pracowników. Jeśli chodzi o zarobki to pensja była dobra i zawsze na czas - ale mogła by być lepsza (to oczywiście moja prywatna opinia). Jeśli chodzi o pierwszą prace to zdecydowanie polecam

Tichy - 2009-10-15 12:22:38 Pracowałem tam prawie 2 lata i muszę powiedzieć, że atmosfera bardzo dobra, ludzie uczciwi, koleżeńscy, nie spotkałem się z donosicielstwem. Bardzo polecam, można się tam bardzo wiele nauczyć w miłej niekorporacyjnej atmosferze. Jedyna wada to trochę niskie zarobki. Witaj, mógłbyś skontaktować się ze mną (usunięte przez administratora)l?

Tichy

Zostaw merytoryczną opinię o Aumatic - Skawina

• Jak się pracuje w Aumatic?

Zobacz opinie na temat firmy Aumatic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Aumatic
2.6/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Marszałka Józefa Piłsudskiego 22
    32-050 Skawina