BHP Protect System Sp. z o.o.

3.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BHP Protect System Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Czy BHP Protect System Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Na stronie internetowej GoWork.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko Sprzątaczka. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem?

Ona
@Administrator

Żeby dostać się na posadę sprzątaczki to ciężko coś powiedzieć, ponieważ byłam na rozmowie w Katowicach i odpowiedz dostałam negatywna ,że na chwilę obecną nie ma dla mnie oferty.To po co spotkanie ,lepiej wysłać CV i czekać na tel i pytać czy jest się przyjętym. Straciłam tylko czas i pieniądze za dojazd.Nie wiem kogo szukają ale nie powiedzą tego na rozmowie.Rekrutacja szybka i nieprofesjonalna bo byłam przyjęta na rozmowe na korytarzu w rogu stolik i dwa krzesła.Nie uzyskałam odpowiedzi co było brakiem zainteresowania.Po mimo,że zapytałam.Ktos kto ma pracę nie rozumie drugiego jak jej nie ma a bardzo by chciał.

Elżbieta Nowy wpis
@Ona

to mają aż tak duże wymagania na takie stanowisko że nie dostałaś tej pracy ? możesz opisać jak wyglądała sama rozmowa kwalifikacyjna, o co pytali ?

ona Nowy wpis
@Elżbieta

Ogłoszeń jest na wielu portalach , pytają się czy mam orzeczenie o niepełnosprawności , czy posiadam prawo jazdy , czy na dodatkowe zlecenia byłabym chętna np. mycie okien po remoncie , co jest moją mocną stroną,gdzie znalazłam oferte pracy.Trzeba mieć zaswiadczenie o niekaralnosci . Oferty pojawiają się co chwile a mnie powiedzianio ,że oferta nie aktualna. Szukają bóg wie kogo, jak nie przypadniesz do gustu pani rekruter to nie masz szans na pracę.

ona Nowy wpis
@Administrator

Nie ,ponieważ jest duża selekcja

Es ist vorbei

Nie polecam pracy tutaj a pracowałem w Katowicach, gdzie po 1,5 miesiąca wlrzucono mnie z niewiadomych mi przyczyn. Totalny brak szacunku dla pracownika, atmosfera (usunięte przez administratora) Koodynatorki kreują się na wielkie boginie a grama kultury nie mają ani podejścia. Totalny (usunięte przez administratora) i porazka. Wyzysk i współczesne perfide niewolnictwo. Dobrze ze mnie tam już nie ma.

Jaro
@Es ist vorbei

Napisz coś więcej bo mam zamiar się tam zatrudnić ale jak czytam że tam jest taki cyrk to nie wiem czy jest sens.

@Es ist vorbei

Pracowałam przez 7 lat i usunęli mnie jak (usunięte przez administratora)

W BHP Protect System Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Pracownik Gospodarczy. Zainteresowała Cię ta oferta i złożyłeś swoje dokumenty aplikacyjne? Podziel się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego z innymi użytkownikami.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie BHP Protect System Sp. z o.o. na stanowisko SPRZĄTACZKA (1/2 ETATU) (OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Wielka lipa
Kandydat

Niestety mimo wcześniejszego zapewniania że się odezwą nie dotrzymali słowa. Nie polecam szkoda czasu.

Czy BHP Protect System Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Czy w BHP Protect System Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

maks

zwalniają ludzi po 3 miesiącach ,za nic, nie wiem co to za system,cały czas szukają pracowników na obiekt ,chociaż jest obsada. Nie polecam,zawiodłem się.

Halina
@maks

To dziwne - byłam pewna, że praca w BHP Protect System należy do tych stabilniejszych. Może w takim razie warto byłoby umówić się z Dyrekcją firmy i bezpośrednio dopytać o powody zwolnienia. Skorzystasz z mojej rady?

Jak szefostwo w BHP Protect System Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Hej, jakieś info o BHP Protect System Sp. z o.o.? Ogłoszenie Sprzątaczka, pojawiło się 22 stycznia na GoWork.pl, ktoś coś wie?

Asiulka

Naprawdę co to za (usunięte przez administratora) zawsze jak dzwonię mam odebrane połączenie.

Asik

Pracuję w tej firmie 5lat Panie z biura Pani Kadrowa z Katowic, Pani z rekkrutacji to są super kobiety. Nasz Pan prezes z którym każdą rzecz można obgadać i dojść do porozumienia nie jeden próbował i zawsze się udało bo to jest człowiek z którym można pogadac i zawsze wysnuje wnioski z pozytywnym wynikiem

Filip

A ja uważam, że dobry pracownik potrafi merytorycznie i kulturalnie zwrócić uwagę na błędy a przy tym dobrze pracować bo firma warta tego

Nina

Szanowni czytelnicy. Teraz zrozumiałam że jeżeli jedna osoba powie prawdę i to nie koniecznie dobrą to inni się otwierają i też zaczynają mówić. Popieram Was

@Nina

Masz rację bo ludzie się boją a opinia nie polega tylko na usłaniu różami :)

@Ola

Opinia to kulturalne słowa, a nie obelgi.

Kasia

To "cukrowanie" to twoje ulubione słówko widzę, a piszesz je pod różnymi nickami. Dodaj jeszcze kapusie, lenie, a będzie wiadomo, że to jedna i ta sama osoba. Żal ściska :-)

piki
@Kasia

wolnosc slowa kobieto. rob swoje a nie dyktuj kto jak ma sie wyrazac. w tej firmie wszyscy ą ę a za plecami....... jedno i to samo brud i ubóstwo

Judyta 1970
@Kasia

Ne poleciłabym bym nikomu tej firmy żadnej osobie nawet bratu swojemu to jest banda łobuzów z tym ich kierownikiem debilem Jutka

Tola
@Judyta 1970

własnie, dobrze gadasz

Marcin

Nie, nie polecam tej firmy

pani.
@Marcin

wlasnie

Pati

nie polecam pracy w tej firmie. wyzyskują ludzi a co z tego ze pieniądze są na czas. nie warto!

Ewelindusia
@Pati

A w jaki sposób Cię wyzyskują ??? Każą Ci oddawać swoje oszczędności czy płacić haracz

@Ewelindusia

Oj haracz kochana

@Ola

Śmiech na sali. Haracz? Aż szkoda słów. Niektórzy powinni mieć zakaz wypowiadania się.

Misia

Nie różni się od innych.

Tola

To tylko twoje zdanie. Ja osobiście nie narzekam. Polecam, bo warto.

Ania

Moim zdaniem w porządku, ja nie mam nic do zarzucenia. Wesołych Świąt. :-)

@Tola

Ja również, ale niektórzy widzą wszystko w ciemnych barwach...

M.

pracuję od niedawna w tej firmie na obiekcie i niestety nie jestem zadowolona. pracuję z donosicielami a o reszcie nie mówię.. nie warto. ciesze się tylko że są osoby które nie tylko chwalą ale także powiedzą prawdę.. teraz rozumiem dlaczego ludzie się zwalniają. sama mam to w planie.

Ewelindusia
@M.

To się zwolnij , na pewno brygadzistka / ta będzie zadowolony. Nie strasz tylko pisz podanie

Ilona
@Ewelindusia

Ty byś była co? :) zapomnij. szkoda słów

@M.

Tak, wszyscy dookoła donoszą właśnie na ciebie. A co dajesz im do tego powód, skoro tak jest? Zacznij krytykę od siebie samej. Zastanów się mad sobą a potem oceniaj innych. A na jakim obiekcie pracujesz? Napisz jak masz odwagę.

@M.

Ja też pracuję od niedawna i jestem zadowolona, wszystko ok. Pracownicy biura są bardzo w porządku.

@Ania

Zgadza się.

Jaka jest kultura pracy w BHP Protect System Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

JOLA
@Pytanie

Nijaka nie masz co się spodziewać poza pozornie genialnym przyjęciem.. A potem sam/sama zobaczysz

majka
@JOLA

taka sama jak wszedzie. nic specjalnego

Izka
@majka

Dla kogo miła to miła. Nie ma co zachwalać.

@Pytanie

Do (usunięte przez administratora) nie polecam

Halina

To bardzo niepokojące informacje. Skoro jesteście tam wyzywane, i to jeszcze w taki sposób, to należałoby nie zwlekać z tym i po prostu zgłosić to bezpośrednio samemu Dyrektorowi BHP Protect System. Co o tym myślisz?

Izuniaa
@Izka

Jak to się powiada. pic na wodę fotomontaż. Odradzam pracy w BHP. Mają nas za nic.

Izuniaa
@Izka

oj nie ma. ;(

@JOLA

Zobaczysz co? Że trzeba pracować? Straszne...

@JOLA

Według mnie przyjęcie jest bardzo w porządku.

@Halina

Coś mi się nie wydaje, żeby kogokolwiek wyzywano. Jedyne wyzwiska to te, które zamieszczają rzekomo niezadowoleni pracownicy. Ja osobiście polecam firmę i jestem zadowolona z warunków pracy.

Marek

Wszystko okej, dlatego pracuję nadal

@Marek

Ja również. :)

Kalla

Tu na forum to pikuś te opinie.. w rzeczywistości to 2 razy gorzej wygląda. Jak by sie napisało właściwie to zaraz administrator by usunął. taki fakt. to samo w Katowicach a nie tylko w Mikołowie!

Aśka2

święta prawda

AB
@Kalla

masz rację ja też słyszę jak inni gadają że mają przerąbane i narzekają na kadry itp itd.. zarządzającą a Ci co donoszą to zawsze ich wychwalają. to już jest w tej firmie codziennością. A przeważnie wychwalają kadry i dyrekcja żeby podnieść sobie prestiż.

zazzz
@AB

tak właśnie jest!

@Kalla

To po co pracujesz w firmie skoro ci tak źle?

@AB

Bo już nikt nie może być zadowolony? Dziwne podejście.

Zostaw merytoryczną opinię o BHP Protect System Sp. z o.o. - Mikołów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w BHP Protect System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BHP Protect System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BHP Protect System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BHP Protect System Sp. z o.o.