BHP Protect System Sp. z o.o.

Opinie o BHP Protect System Sp. z o.o.

kos

bardzo dobrze się pracuje.

Mariusz

Pracuje w Piekarach i jestem bardzo zadowolony

Jarek

Dostałem prace na razie jest ok

Karolina

Może ktoś wie czy firma prowadzi rekrutacje?

BHP Protect System Sp. z o.o.
pracodawca
@Karolina 17.07.2018 21:45

Witam, tak prowadzimy rekrutacje w Katowicach, Mikołowie, Łaziskach Górnych i Piekar Śląskich

Katarzyna

Dostałam Prace w tej firmie i jestem bardzo zadowolona, zarobki mogły być większe ale mam elastyczne godziny pracy

Agula

Pracuję tu już kilka lat. Nie mam powodów, aby narzekać. Atmosfera przyjazna, a wypłata zawsze, kiedy powinna być.

Wiesiek

Pracowałem w firmie 10 lat i byłem bardzo zadowolony zwłaszcza z podejścia kadrowej

Miro

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Łukasz
@Miro 06.07.2018 17:42

Słyszałem że prowadzi rekrutacje na Piekary Śląskie na łaźnie i na sprzątaczkę i chyba jeszcze na mikołów i łaziska ale to chyba tylko sprzątaczka

emeryta - ekspracownik

Firma na poziomie. Uczciwa i solidna. Wszystko da się załatwić, szef elastyczny, a pracownicy administracyjni bardzo fajni. Uśmiechnięci i kompetentni. Wyrozumiałe podejście do osób z niepełnosprawnością. Wypłaty zawsze z początkiem m-ca! Szczerze polecam.

Powiecie coś o swojej pracy w Bhp Protect System Sp. z o.o.? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna przed podjęciem wyboru.

gość

Również polecam. Uczciwa firma.

M.

Bardzo dobra firma, wypłaty zawsze na czas. Nie mam powodów by narzekać. Jak najbardziej polecam.

Pracownik bhp

Fajna firma pracuje już w niej od 2 lat jako pracownik gospodarczy,w tej firmie spotkałem się pierwszy raz tym ze dostałem buty do pracy i cały strój roboczy

Zostaw opinię o BHP Protect System Sp. z o.o. - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BHP Protect System Sp. z o.o.