3 Dodaj opinię
3 61 78 5 1

Opinie o BHP Protect System Sp. z o.o.

Nowy Nowy wpis

Sandruś Nowy wpis

Jedna klika i brud

Tak3Nie
pracownica Nowy wpis

Dokładnie tak. Nie polecam.

Tak2Nie
xxxxx

Coś nasza Ewelindusia zamilkła. Jednak jak powie się prawdę to nożyce umilkną. Może w końcu wzięła się za robote w tych swoich kadrach. nareszcie! :)

NIna
@xxxxx

w końcu.

Tak9Nie
Adrian678
Nazwa działu: Produkcja

Firma wyzyskuje i liczy się grupa niepełnosprawności. to pic na wodę fotomontaż. Najwięcej kapusi tam jest. zresztą w tkich firmach przeważnie tacy są.

Violetta

Z doświadczenia wiem że dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki. I tu też nie warto... Pozdrawiam

Tak13Nie
Rysiu
@Violetta

tak właśnie jest

Rysiu
Nazwa działu: Produkcja

Tak samo jak w innych miejscach. Nigdzie nie ma sprawiedliwości.

Tak22Nie
Kasia
@Rysiu

Jest jedna jedyna sprawiedliwość na świecie i nikt jej nie uniknie. Myślę że wiadomo o co chodzi :) i nie st to BHP PROTECT SYSTEM

Kasia
@Rysiu

Jest jedna jedyna sprawiedliwość na świecie i nikt jej nie uniknie. Myślę że wiadomo o co chodzi :) i nie jest to BHP PROTECT SYSTEM.

Tak19Nie
XXXX
@Kasia

Dokładnie tak

Tak18Nie

Jaka jest kultura pracy w BHP Protect System Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

TakNie30
JOLA
@Pytanie

Nijaka nie masz co się spodziewać poza pozornie genialnym przyjęciem.. A potem sam/sama zobaczysz

Tak26Nie1
majka
@JOLA

taka sama jak wszedzie. nic specjalnego

Tak23Nie1
Izka
@majka

Dla kogo miła to miła. Nie ma co zachwalać.

Tak19Nie
@Pytanie

Do (usunięte przez administratora) nie polecam

Tak16Nie
PP
@Pytanie

SŁABA ponieważ kadrowe wyzywają nas niepełnosprawnych od leni na forum bo nie wiedzą jak się wytłumaczyć i bronić. Masakra. Zastanawiam się jak bhp protect sytem moze tak w ogóle funkcjonować. Nie polecam. Zero wstydu. Ewa 100 ewelindusia. itp itd.... no masakra po prostu. Wszyscy wiedzą kto i co no ale... :)

Tak17Nie
Halina
@PP

To bardzo niepokojące informacje. Skoro jesteście tam wyzywane, i to jeszcze w taki sposób, to należałoby nie zwlekać z tym i po prostu zgłosić to bezpośrednio samemu Dyrektorowi BHP Protect System. Co o tym myślisz?

Tak2Nie11
M.

pracuję od niedawna w tej firmie na obiekcie i niestety nie jestem zadowolona. pracuję z donosicielami a o reszcie nie mówię.. nie warto. ciesze się tylko że są osoby które nie tylko chwalą ale także powiedzą prawdę.. teraz rozumiem dlaczego ludzie się zwalniają. sama mam to w planie.

Tak26Nie1
@M.

To się zwolnij , na pewno brygadzistka / ta będzie zadowolony. Nie strasz tylko pisz podanie

TakNie13

kapuś... :)

Tak14Nie
Izka
@Ewelindusia

nie strasz nie strasz bo sie.. (wiesz co)... Njapij sie swojej ulubionej kawki a będzie Ci dobrze Ewuniaaa :)

Tak12Nie
Ilona
@Ewelindusia

Ty byś była co? :) zapomnij. szkoda słów

Ewelindusia

Pracuję w tej firmie ponad 4 lata i szczerze ?? nie narzekam. Miła atmosfera , pobory na czas tylko trzeba chcieć pracować, bo wiele osobom wydaje się ,że jak przyjdą do pracy na 7 - ą to już sukces i już nic nie muszą robić. Pracę wykonują byle jak , ale roszczenia nie są byle jakie. PPotrafią tylko krytykować paląc kolejnego papieroska. Firma zwraca za leki oraz sprzęt rehabilitacyjny również, ale im to jest mało..!! No bo przecież taka osoba , która zakończyła edukację na poziomie szkoły podstawowej powinna zarabiać strasznie duże pieniądze. Jestem n pewna ,że wszystkie te negatywne opinie piszą obecni pracownicy tej firmy , noo.... pracownicy " lenie".

TakNie11
Grażyna
@Ewelindusia

wiem że jesteś leniem i donosisz dlatego nie lubimy z tobą współpraciwać. tacy jak ty pasujecie do tego ...... ######

Tak10Nie
Pani
@Ewelindusia

Zajmij się swoimi kadrami a nie papierochem. to szkodliwe dla zdrowia Ewunia :) bije Ci już :) leniuszku kochany :)

Tak10Nie
Pati

nie polecam pracy w tej firmie. wyzyskują ludzi a co z tego ze pieniądze są na czas. nie warto!

Tak22Nie
@Pati

A w jaki sposób Cię wyzyskują ??? Każą Ci oddawać swoje oszczędności czy płacić haracz

TakNie10

Oj haracz kochana

Tak9Nie
Maria

Zanim przyjmiecie się do firmy to dobrze premyślcie ponieważ nie jest tak dobrze jak obiecują przy przyjęciu. Jeżeli ktoś jest w porządku i chce uczciwie pracować to niestety musi się zmierzyć z incydentami donosicielstwa i pozoranctwa.. resztę zobaczycie sami w praniu.

Tak8Nie
Praca

Odradzam pracy w tym bałaganie. Kiedyś to było inaczej a teza to już nie to.

Tak7Nie
Misia

Witam pracuje w tej firmie już długo więc moje zdanie jest podzielone i mogę się wypowiedzieć ja jestem zadowolona mój zespół w pracy jest bardzo miły jeden drugiemu pomaga zawsze można liczyć jeden na drugiego nie znam słowa nie mogę zaraz zawsze jest współpraca.Nasz zespół jest rewelacyjny ja za nic w świecie bym nie zmieniła pracy że względu na fajne pomocne osoby.A druga sprawa zawsze mam wynagrodzenenie na czas i jeżeli chodzi o godz pracy zawsze można zmienić i nikt nie robi z tego problemu jeżeli np wypadnie jakaś wizyta u lekarza zawsze można wszystko załatwić nie ma narzekania że strony Katowic jak i koordynatorów więc polecam firmę oraz pracę jeśli sam się nie przekonasz to wypowiedzi innych są zbędne.

TakNie9
Nina

Szanowni czytelnicy. Teraz zrozumiałam że jeżeli jedna osoba powie prawdę i to nie koniecznie dobrą to inni się otwierają i też zaczynają mówić. Popieram Was

Tak15Nie
@Nina

Masz rację bo ludzie się boją a opinia nie polega tylko na usłaniu różami :)

Tak3Nie
Halina

To raczej nie jest rzeczowy komentarz, a szkoda. Nie ukrywam, że pilnie potrzebuję informacji na temat pracy w BHP Protect System, więc byłoby super, jakbyś napisał coś konkretnego. Wiesz może, czy osoby bez większego doświadczenia mają tam szanse na zatrudnienie?

Tak3Nie14
rafi
@Halina

jak masz grupe to biorą cie odrazu. tylko to się tam liczy. nie ma co czarować rzeczywistości tak jak pracodawca co wpada w samozachwyt na tych stronach i chwali (nie przyjmując prawdy prócz cukrowania) . Nie ma co się łudzić. przeważnie utrzymują się tam donosiciele i pieski które są na zawołanie. A jak nie wiadomo o co to wiadomo o co chodzi. o KASE :)

Tak22Nie2
Anna
@rafi

widzisz. usuneli komentarz ze ta firma jest do (tam gdzie swiatełko nie dochodzi) szkoda gadać. widać że mają problem z krytyką!

karol

Firma taka sama jak inne nic specjalnego w niej nie ma... (usunięte przez administratora) nie ma co tak wychwalać.

Tak16Nie
Anna

Firma BHP Protect System poszukuje do pracy w Mikołowie przy wydawaniu posiłków i sprzątania. Czy ktoś z Was pracuje na tych stanowiskach? Jeżeli tak, to napiszcie proszę, na jakie warunki zatrudnienia można liczyć. Jestem ciekawa po zobaczeniu posta na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/category/Janitorial-Service/BHP-Protect-System-Sp-z-oo-172498779781639/

TakNie10

Aktualność
Na czym polega skuteczność usługi sprzątającej?

·       Plan sprzątania – jest związany ze specyfiką obiektu, każda powierzchnia ma swój charakter i wymaga określonych środków i podjęcia odpowiedniego działania. Oprócz tego ustala się harmonogram działań, jedne czynności wykonywane są dwa razy dziennie, inne raz dziennie, co drugi dzień, raz w tygodniu, co dwa tygodnie, raz w miesiącu, raz na kwartał. Dodatkowo, planuje się schemat i metodykę i związane z nią techniki sprzątania, co wbrew pozorom jest konieczne, szczególnie dla pracownika, który swoją pracę musi wykonać sprawnie, dosyć szybko i przede wszystkim dokładnie.

·       Dobór odpowiednich środków – nawiązując do powyższego punktu, każda powierzchnia posiada inną charakterystykę. Środka do czyszczenia toalet na pewno nie użyjemy do przetarcia biurka, czy mycia podłogi. Ważny jest wybór odpowiedniego, renomowanego środka czyszczącego, który sprosta stawianym wymaganiom. Równie ważne jest dobranie odpowiednich środków takich jak ścierki, mopy, czy maszyna myjąca. Ostatnia z nich musi posiadać funkcje, które będą adekwatne do charakteru czyszczonej powierzchni. W zależności od potrzeb używa się maszyny pchanej lub z operatorem.

·       Personel – przy wyborze właściwego kandydata, należy kierować się określonymi kryteriami, takimi jak zdobyte doświadczenie i umiejętności, cechy interpersonalne, nastawienie przyszłego pracownika oraz odpowiednia prezencja. Oczywiście, wymóg posiadanego doświadczenia nie zawsze jest decydujący. Jeżeli odpowiednio przygotujemy pracownika do wykonywania obowiązków, będziemy regularnie organizować szkolenia podwyższające kompetencje, na pewno uda nam się stworzyć zgrany i skuteczny w działaniu zespół.

·       Szkolenia – są bardzo ważne przy wykonywaniu usług, pracownik musi posiadać umiejętności, które są wymagane na jego stanowisku pracy. Znajomość chemii i jej użycia, umiejętność obsługi narzędzi, w tym maszyny myjącej lub właściwe czyszczenie sanitariatów, to nie kwestia domowych przyzwyczajeń, a wiedzy zdobytej na profesjonalnych szkoleniach.

Jesteśmy firmą, która za priorytet stawia sobie spełnienie wszelkich oczekiwań klienta, dostosowując w tym celu odpowiednie działania personelu, właściwe techniki sprzątania i wiedzę z zakresu stosowanej chemii oraz narzędzi.

Zapraszamy do nawiązania współpracy!

Kontakt telefoniczny: 881 968 220 lub 692 418 425

Kontakt mailowy: biuro@hwprestiz.pl

Znajdą nas Państwo również na Facebook’u.

SPRZĄTANIE OBIEKTÓW HANDLOWYCH

Nasza firma specjalizuje się w sprzątaniu powierzchni handlowych. Jest to specyficzny typ obiektu, ponieważ wymaga stałej kontroli czystości. Codziennie miejsca takie jak centra handlowe, odwiedzają rzesze klientów. Estetyczny wygląd posadzek, toalet, szyb, czy schodów ruchomych przekłada się na zadowolenie odwiedzających. Brudna podłoga na pewno nie zachęci do spędzenia dłuższego czasu w centrum handlowym.

Naszym klientom oferujemy kompleksową usługę utrzymania czystości na obiektach handlowych, realizowaną przez przeszkolony personel, przy użyciu najwyższej klasy sprzętu i chemii.

Numer telefonu
: 881 968 220
E-mail: biuro@hwprestiz.pl
Strona internetowa:

HOPPE-WARTENBERG SECURITY

Nasza firma zajmuje się kompleksową ochroną osób i mienia. Oferujemy Państwu profesjonalną usługę dostosowaną do specyfiki chronionego obiektu i wymagań klienta.
Działamy w następującym zakresie:

•  grupy interwencyjne/patrole/ konwoje,

•  transport gotówki,

• monitoring obiektów,

• monitoring pojazdów,

•  instalacja i konserwacja systemów.

Mocne strony naszej firmy:

• wykwalifikowany i doświadczony zespół umundurowanych pracowników

• monitoring patroli GPS

• ubezpieczenie OC od działalności prowadzonej

•  systemy wsparcia technicznego oparte na najnowszej technologii

Jeżeli poszukują Państwo firmy spełniającej najwyższe standardy i działającej zawsze zgodnie z wymaganiami stawianymi przez klienta – zapraszamy do współpracy!

Nasza strona internetowa:

Facebook:

e-mail:biuro@hwprestiz.pl

Kontakt telefoniczny: 881-968-220 lub 692-418-425
Tak1Nie2

Aktualność
BHP PROTECT SYSTEM SP. Z O.O.

Poszukują Państwo firmy sprzątającej z doświadczeniem i dobrymi referencjami?

Nie są Państwo zadowoleni z usług świadczonych przez obecną firmę?

Chcieliby Państwo nawiązać współpracę z firmą, która proponuje bogaty pakiet usług w przystępnych cenach?

Zapraszamy do współpracy!

Jako firma świadcząca profesjonalne usługi utrzymania czystości oferujemy:

• kompleksowe sprzątanie różnego typu powierzchni,

• usługi realizowane według planu sprzątania i specyfiki danego obiektu,

• profesjonalną, przeszkoloną i stale podnoszącą kompetencje, kadrę sprzątającą,

• usługi wykonywane przy użyciu najwyższej jakości chemii i sprzętu,

•  specjalistyczne techniki sprzątania dostosowane do wymagań klienta.

Więcej informacji na temat naszej oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:

Facebook:

Adres e-mail:biuro@hwprestiz.pl

Telefon: 881 968 220 lub 692-418-425
Tak1Nie2

Aktualność
Jesteśmy firmą z długoletnim stażem i rzeszą zadowolonych klientów.
Obecnie poszukujemy pracowników utrzymania czystości na terenie województwa śląskiego, małopolskiego i opolskiego.
Tak1Nie3
M.

Bardzo dobra firma, wypłaty zawsze na czas. Nie mam powodów by narzekać. Jak najbardziej polecam.

Tak3Nie3
@M.

Dziękujemy za dodanie pozytywnej opinii. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasz personel był zadowolony z warunków pracy.

gość

Również polecam. Uczciwa firma.

@gość

Dziękujemy za te słowa. Pozdrawiamy!

Agula

Pracuję tu już kilka lat. Nie mam powodów, aby narzekać. Atmosfera przyjazna, a wypłata zawsze, kiedy powinna być.

Tak5Nie4
@Agula

Bardzo nas cieszy, że jest Pani zadowolona ze współpracy. Uważamy, że bardzo ważnym czynnikiem jest dobra i przyjazna atmosfera w miejscu pracy. Chcemy, by nasi pracownicy czuli się komfortowo, dbamy o nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji międzyludzkich. Każdy pracownik, w razie gdy ma jakieś pytania lub wątpliwości, może przyjść do nas, do biura przy ulicy Mickiewicza 29 w Katowicach.

Poszukująca
@Pracodawca

Dzień dobry, szukam pracy okolice Mikołowa, Łaziska Górne, Katowice. Czy prowadzą Państwo rekrutację? Jeśli tak to na jakie stanowisko? Pozdrawiam serdecznie :)

Poszukująca
@Pracodawca

@Poszukująca

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@bhpprotect.pl

Pracownik bhp

Fajna firma pracuje już w niej od 2 lat jako pracownik gospodarczy,w tej firmie spotkałem się pierwszy raz tym ze dostałem buty do pracy i cały strój roboczy

Tak3Nie5
@Pracownik bhp

Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z pracy w naszej firmie. Jako pracodawca wyposażamy naszych pracowników w potrzebny uniform, środki czystości i sprzęt. Warto dodać, że używamy chemii i sprzętu renomowanych firm. Stawiamy przede wszystkim na jakość. Stale podnosimy kompetencje naszych pracowników poprzez profesjonalne szkolenia z zakresu utrzymania czystości.

TakNie5

Bardzo dobra i uczciwa firma, godziny pracy elastyczne, miejsce i stanowisko dostosowane do potrzeb pracownika, szef bardzo dobry i ludzki!!!! Co w tych czasach najważniejsze, kierownictwo zawsze pomocne i otwarte na potrzeby innych, wypłata zawsze wpływa na konto z początkiem miesiąca ,jeżeli ktoś szuka stałej i stabilnej pracy - polecam!

@Pracownik

Dziękujemy za te słowa. Niezwykle ważne dla nas jest, aby nasi pracownicy czuli, że są jednym z filarów firmy. Pozdrawiamy!

emeryta - ekspracownik

Firma na poziomie. Uczciwa i solidna. Wszystko da się załatwić, szef elastyczny, a pracownicy administracyjni bardzo fajni. Uśmiechnięci i kompetentni. Wyrozumiałe podejście do osób z niepełnosprawnością. Wypłaty zawsze z początkiem m-ca! Szczerze polecam.

Tak4Nie4

@emeryta - ekspracownik

Bardzo dziękujemy za te słowa. Jednym z priorytetów naszej firmy jest dbałość o dobro pracownika. Nasza kadra to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy wykonują swoje obowiązki z najwyższą starannością. W naszej firmie każdy pracownik jest traktowany z szacunkiem, dbamy również o budowanie dobrych relacji międzyludzkich.

Tak2Nie6
Wiesiek

Pracowałem w firmie 10 lat i byłem bardzo zadowolony zwłaszcza z podejścia kadrowej

@Wiesiek

Jako pracodawca stawiamy na budowanie długoletniej współpracy z naszym personelem. A nasza Pani Kadrowa to prawdziwy skarb.

Tak2Nie5

Polecam firmę, środki czystości dostępne, wypłata na czas, pracuje do teraz

Bronisław
@Pracownik

Na jakim stanowisku pracujesz w firmie BHP Protect System? Z treści Twojej wypowiedzi przypuszczam, że jesteś pracownikiem odpowiedzialnym za czystość, jednak mimo wszystko wolałbym się upewnić. Obecnie widzę, że firma poszukuje pracowników na stanowiska zarówno pracownika gospodarczego, jak i sprzątaczki, dlatego chciałem sprecyzować, którego stanowiska dotyczą Twoje doświadczenia.

@Pracownik

Dziękujemy za pozytywną opinię. :)

@Pracownik

Dziękujemy, zadowolenie naszych pracowników jest dla nas bardzo ważne. Staramy się spełniać najwyższe standardy, zarówno we współpracy z klientami, jak i naszym personelem.

@Pracownik

Dziękujemy za pozytywną opinię :)

Tak2Nie4

Zostaw opinię o BHP Protect System Sp. z o.o. - Mikołów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie