BHP Protect System Sp. z o.o.

3.1 Dodaj merytoryczną opinię

Skuteczność w działaniu

SKUTECZNOŚĆ W DZIAŁANIU

Na czym polega skuteczność usługi sprzątającej?

  • Plan sprzątania – jest związany ze specyfiką obiektu, każda powierzchnia ma swój charakter i wymaga określonych środków i podjęcia odpowiedniego działania. Oprócz tego ustala się harmonogram działań, jedne czynności wykonywane są dwa razy dziennie, inne raz dziennie, co drugi dzień, raz w tygodniu, co dwa tygodnie, raz w miesiącu, raz na kwartał. Dodatkowo, planuje się schemat i metodykę oraz związane z nią techniki sprzątania, co wbrew pozorom jest konieczne, szczególnie dla pracownika, który swoją pracę musi wykonać sprawnie, dosyć szybko i przede wszystkim dokładnie.
  • Dobór odpowiednich środków – nawiązując do powyższego punktu, każda powierzchnia posiada inną charakterystykę. Ważny jest wybór odpowiedniego, renomowanego środka czyszczącego, który sprosta stawianym wymaganiom. Równie ważne jest dobranie odpowiednich narzędzi takich jak ścierki, mopy, czy maszyna myjąca. Ostatnia z nich musi posiadać funkcje, które będą adekwatne do charakteru czyszczonej powierzchni.
  • Personel – przy wyborze właściwego kandydata, należy kierować się określonymi kryteriami, takimi jak zdobyte doświadczenie i umiejętności, cechy interpersonalne, nastawienie przyszłego pracownika oraz odpowiednia prezencja. Oczywiście, wymóg posiadanego doświadczenia nie zawsze jest decydujący. Jeżeli odpowiednio przygotujemy pracownika do wykonywania obowiązków, będziemy regularnie organizować szkolenia podwyższające kompetencje, na pewno uda nam się stworzyć zgrany i skuteczny w działaniu zespół.
  • Szkolenia – są bardzo ważne przy wykonywaniu usług, pracownik musi posiadać umiejętności, które są wymagane na jego stanowisku pracy. Znajomość chemii i jej użycia, umiejętność obsługi narzędzi, w tym maszyny myjącej lub właściwe czyszczenie sanitariatów, to nie kwestia domowych przyzwyczajeń, a wiedzy zdobytej na profesjonalnych szkoleniach.
     

Jesteśmy firmą, która za priorytet stawia sobie spełnienie wszelkich oczekiwań klienta, dostosowując w tym celu odpowiednie działania personelu, właściwe techniki sprzątania i wiedzę z zakresu stosowanej chemii oraz narzędzi.

Zapraszamy do nawiązania współpracy! 


Nasza strona internetowa: www.hoppe-wartenberg.pl/
Kontakt telefoniczny: 881-968-220 lub 692-418-425
E-mail: biuro@hwprestiz.pl
Znajdą nas Państwo również na Facebook’u. 
 

BHP Protect System Sp. z o.o.