Kbm Stone Sp. z o.o.

Adres: Dworcowa 2, 40-012 Katowice

NIP: 9542698881 KRS: 0000354559

Kbm Stone Sp. z o.o.
2 9 6 5 1

Opinie o Kbm Stone Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Ewa
 Opinia

@jurek, Twoja opinia jest bardzo ważna, jednak nie do końca merytoryczna. Czy zechciałbyś w sposób trochę bardziej rozbudowany wyjaśnić tu na forum, dlaczego posiadasz takie zdanie na temat pracy w Kbm Stone?

jurek
 Opinia

Kombinator i oszust. Kręci wały na lewo i prawo. Omijać z daleka tę firmę, która zresztą jest w likwidacji.

Opinia

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w KBM Stone Sp. z o.o. o opisanie aktualnej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pola
 Opinia

Pracowałam tam w ochronie na dworcu w Katowicach. Nie polecam. Kierownik ochrony cham i prostak stosujący ciągle mobbing na pracownikach. Prezesów nic nie obchodzą skargi na niego. Wielki Pan kierownik ma się za Boga a guzik wie. Omijajcie tę firmę z daleka.

Tak4Nie

miron
@Pola 16.08.2015 00:07

Czyżby? A ciągle placzesz ze chcesz na dworzec .

Tak4Nie

Opinia

Nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie KBM Stone Sp. z o.o. – bądź pierwszy! Pomóżmy innym podjąć dobrą decyzje o zatrudnieniu.

Zostaw opinię o Kbm Stone Sp. z o.o. - Katowice