KBM Stone Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o KBM Stone Sp. z o.o.

Pola

Pracowałam tam w ochronie na dworcu w Katowicach. Nie polecam. Kierownik ochrony cham i prostak stosujący ciągle mobbing na pracownikach. Prezesów nic nie obchodzą skargi na niego. Wielki Pan kierownik ma się za Boga a guzik wie. Omijajcie tę firmę z daleka.

miron
@Pola 16.08.2015 00:07

Czyżby? A ciągle placzesz ze chcesz na dworzec .

Nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie KBM Stone Sp. z o.o. – bądź pierwszy! Pomóżmy innym podjąć dobrą decyzje o zatrudnieniu.

Zostaw opinię o KBM Stone Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KBM Stone Sp. z o.o.