JNB technologies

Katowice

Opinie o JNB technologies

mikser

potwierdzam,. istnieją, a przynajm,niej tak głosi krs więc na pewno jakoś tam funkcjonują, tylko ciekawe czy może wm końcu dorobili się swojej strony internetowej

bylypracownikepstim

epstim nie ogłosiło upadłości..w tym momencie jest epstim sp zoo (z milionowymi zadłużeniami) oraz epstim sa (do ktorego przerzucono wszystko - pracownikow i majatek). W tym momencie sprawa jest w prokuraturze, ponieważ obligatoriusze zostali bez kasy, pracownicy bez wyplat i mnostwo firm bez zaplaconych faktur, biuro wirtualne, Lukas zalozyl rodzine, pracuje w jakiejs firmie i jest zadowolony z zycia i bogatszy o kilka baniek

wiechu

puk ...puk....Bartoszku...Łukaszku i Magdalenko

pracownikepstim

historia zatoczyla koło, Łukasz J. lub teraz już Lukas J. poprowadził kolejną firmę do upadłości, niewypłacając wynagrodzeń, a w tle afera z obligacjami (ok 3-5mln zł)

Zostaw opinię o JNB technologies - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JNB technologies