Salamander-Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o Salamander-Polska Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salamander-Polska Sp. z o.o.

nova...

Witam Praca w firmie Salamander dobra dla wszystkich podporządkowanych Guru zwanym szumnie Kierownikiem .Masz pracować i nie mieć wlasnego zdania. Swoją wypracowaną sprzedaż oddawac w większej części dla swojego wielmożnego kierownika ,ponieważ jest tak zapracowany siedzeniem i rozmową przez telefon ,że nie ma czasu wyjśc na salon i cokolwiek sprzedać. Najlepiej się nie odzywać w sprawach w których możesz okazać się bardziej kompetentnym i doświadczonym pracownikiem. Co do kultury osobistej pozostawia wiele do życzenia co niektórym pracownikom ,zwanym zastępcami kierowników.Jednym zdaniem praca dla parobków ,nie mających rodziny oraz własnych potrzeb.

anonim

(usunięte przez administratora)

gość

Witam, Jak można wychwalać pod niebiosy fakt że firma daje pracownikowi umowę o pracę ?błagam jeżeli to ma przekonać ludzi do podjęcia pracy w firmie która wyciska ludzi jak cytrynę ? Umowa o pracę to jet w wielu firmach STANDART a nie łaskawość pracodawcy.. Druga sprawa to firmie panuje regularny mobbing gdzie usiłuje się zastraszyć pracownika , a jeżeli nie jest poddany na sugestie to staje się niewygodny , zastępca kierownika sklepu tak luksusowego i międzynarodowego jak to podkreśliłaś nie zna słowa w języku angielskim do tego jego wykształcenie pozostawia dużo do życzenia .. i nie wmówisz mi że jest to też standard w międzynarodowej firmie handlowej. O kulturze osobistej trudno mówić też w przypadku gdy kierownik sklepu ma duże problemy z uzębieniem , może to też jest w pakiecie standardów firmy ? Co do stania w sklepie to też dotyczy to młodszych pracowników bo kierownictwo większość dnia spędza na zapleczu firmy przeglądając strony www - oficjalna informacja wypełniam dokumenty , cóż wypełnianie dokumentów chyba nie zajmuje 6-ciu godzin , chyba że ktoś albo nie radzi sobie ze znajomością Excela, albo jest specjalnej troski. Poza tym uważam że wmawianie pracownikom takiej bajki jest żenujące , zwłaszcza jeśli zapomni się zamknąć przeglądarki w komputerze. Co do pracy 7 dni w tygodniu w handlu to się zgodzę taka forma sprzedaży i taki zawód , chociaż uważam że sprzedawca obuwia nie jest zawodem marzeń. Ale każdy musi coś w życiu robić ;) Co do małego doświadczenia to też źle trafiona opinia całe życie pracowałam w Handlu , w sklepach które sprzedawały marki znacznie bardziej luksusowe ni ż obuwie Salamnder tak więc wiem co mówię i mam co porównywać tak więc Firma Salamander oprócz umowy o pracę na najniższą pensję krajową o standardach nie ma zielonego pojęcia tyle w temacie .Pozdrawiam i życzę miłej dalszej pracy w firmie Salamnder . I tak na koniec mojej wypowiedzi szanowny przedmówco to nie przypominam sobie żebyśmy przeszli na TY ? to też część wysokiej kultury osobistej i standardy firmy ??

bargoł
@gość 22.04.2016 14:27
Witam, Jak można wychwalać pod niebiosy fakt że firma daje pracownikowi umowę o pracę ?błagam jeżeli to ma przekonać ludzi do...

no widocznie nie jest to takie nadzwyczaj często spotykane w naszym kraju i dla niektórych jest to niespodzianka

gość

Witajcie wszyscy zainteresowani pracą w sieci Salamander. Z całego serca nie polecam. Płacą tam pracownikowi pensję na poziomie jałmużny albo zasiłku bo na rękę całe 1300 zł jak wyżyć za takie pieniądze ja się pytam ?? pracujesz po 11 godzin jak dadzą zmianę na osiem, to jako nowy pracownik harujesz na same popołudnia bo ci starsi stażem mają większe prawa jezyk.gif . Co do prowizji którą obiecują na początku to okazuje się ona premią uznaniową i tak większą część wypracowanego planu bierze kierownik sklepu a reszta ochłapki z pańskiego stołu . Co do planów tą są tak wyśrubowane że praktycznie robi się je może dwa razy w roku... więc przez większość czasu zarabiasz całe 1300 zł . salon jak wiadomo sprzedaje obuwie ale obuwia do pracy dla pracownika nie widzisz jak w innych salonach. Sama sobie kup, co do służbowego stroju to samo wymagają ale nawet dodatku do prania nie ma . Jedynym bonusem który jest wysławiany przez kierownictwo to pakiet Lux medu zaznaczam taki podstawowy za 50 zł . A jak by ktoś jednak reflektował stać dzień w dzień po 11 albo 12 godzin dziennie dodam bez przerwy bo takie tam nie istnieją za 1300 zł na rękę to w tej chwili szukają pracowników oczko.gif .

unisa
@gość 05.10.2014 22:49
Witajcie wszyscy zainteresowani pracą w sieci Salamander. Z całego serca nie polecam. Płacą tam pracownikowi pensję na poziom...

Witam serdecznie , w nawiązaniu do przeczytanej opinii, nie piszesz nic o tym ,że firma Salamander jako jedna z nielicznych na rynku oferuje umowę o pracę , wypłaca wynagrodzenie na czas , jesteś w pełni ubezpieczona plus masz pakiet medyczny w Lux Med - jeśli nie umiesz tego docenić i uznać tego jako bonus to świadczy o twoim małym doświadczeniu zawodowym. W firmie Salamander przestrzegane są wszystkie prawa pracownika zgodnie z zasadami Kodeksu Pracy i przestrzegany jest czas pracy pracownika zgodnie z przepisami kodeksu , tak więc nie pisz głupot.Żadna krzywda ci się nie dzieje a praca w handlu nie nalezy do najłatwiejszych , sklepy -handel czynny jest 7 dni w tygodniu , standartem teraz wszędzie jest wysoki poziom obsługi klienta i pracownik musi byc do dyspozycji klienta i oczekiwac na niego w pozycji stojącej......sama sie żle poczułabyś gdybyś weszła do sklepu gdzie ekspedientki siedzą i nie są zainteresowane twoja osoba . Pensja w firmie Salamander nie odbiega znacząco od pensji oferowanych przez innych pracodawców na rynku , którzy dodatkowo oferują umowy śmieciowe na stanowisku sprzedawcy a tutaj masz umowę o pracę ( w dzisiejszych czasach to luksus ). Plany do wypracowania są wszędzie taki to już biznes. Każda firma ustala plany .Nie prawda jest ,że kierownik w firmie Salamander w nieuczciwy sposób rozdziela premie !!!!!!!!! Fakt , nie ma obuwia słuzbowego , nie ma ciuchów słuzbowych i innych tego typu bonusów - nie mam wiedzy jak jest w innych firmach. Generalnie , jak ktoś chce pracować i nie kombinuje jak zarobić a się nie narobić ....i lubi prace w handlu i bezpośredni kontakt z klientem to gorąco polecam prace w firmie Salamander.

Zostaw opinię o Salamander-Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salamander-Polska Sp. z o.o.