Opinie o Professional Security Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Professional Security Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Professional Security Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Professional Security Sp. z o.o. w Łódź

Rafi

Nic dobrego nie mogę o tej firmie powiedzieć. Byłem na rozmowie o pracę. Nigdy jeszcze nie spotkałem się z takim traktowaniem człowieka uwłaczającym godności Pan Michał z którym rozmawiałem zachowywał się delikatnie mówiąc nie ładnie.. Pytając o warunki pracy jakie są odpowiadał z ironią i uśmiechem na twarzy. Nie chcę przytaczać tego co mówił bo aż wstyd. Zarobki oczywiście najniższe. Premi zero. Wymagania takie że masz robić i nie pytać. Naprawdę nie polecam.

@Rafi

Może pan powiedzieć w jakiej miejscowości pan był na rozmowie? I czy to praca w portierni?

Kaczor

O ja nie mogę firma o nazwie professional security zatrudnia inwalidów! Do tego ogłoszenia o pracy na sklep monopolowy raz w tygodniu. A ten gość co odbiera telefony to ma zaburzenia i grupę specjalną, sądząc z tego co wygaduje do łudzi co dzwonią, podobno ma takie poczucie humoru. HA, HA, HA!!!

@Nela

Opisuje jakich widziałem. Przy problemach z chodzeniem to co? Mają dostać kule, czy wózek inwalidzki? To może od razu sprzęt podtrzymujący życie? Kroplówka i pielęgniarka? Później pracownik ochrony jest w społeczeństwie pośmiewiskiem. Pseudofirma ochrony.

Jaga

Czy to wspomniane zatrudnianie pracowników jedynie z orzeczeniem dotyczy także biura? Ciekawi mnie praca przy Zbąszyńskiej, czy ktoś może opisać warunki takie jak atmosfera i tym podobne, które mogą w nim występować? Jaki jest zakres obowiązków oraz zarobki?

Małgosia

Z druga kwestia odnośnie zwolnień to raczej dobra opinia dla aktualnie zatrudnionych, czyli w zasadzie w tym przypadku nie było żadnych redukcji? Skoro każdy z pracowników ma min 2 lata stażu to czy występują wobec tego jakieś podwyżki? I jaka jest w sumie jego struktura? Jest gdzie awansować czy każdy raczej od lat pełni te same funkcje?

Dzień dobry, jest tu dostępna oferta dla handlowca, chyba nie widzę by ostatnio ktoś nawiązywał do tego stanowiska. powiedzcie jaki autami się tu jeździ i jak można ocenić ogólnie prowizje?

Administrator Nowy wpis

Professional Security Sp. z o.o. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Czemu pojawiła się sugestia co do zatrudniania bez umowy skoro wcześniej już pytano o okres próbny i o UoP? mnie w ofercie na stronie pokazywało, że składki są odprowadzane. możecie jeszcze ustosunkować się do tej terminowości co do realizacji świadczeń względem umowy? Jeśli się to nie powiedzie to jakie są wtedy zasady rozliczenia za pracę?

Nikt nie pracuje bez umowy. Wypłaty są realizowane ostatniego dnia miesiąca.

@Anonim

Witam, z jakich przyczyn jest to akurat ten ostatni dzień miesiąca? Zastanawiam się również czy jeśli ktoś miałby potrzebę by wziąć zaliczkę to normalnie by ją dostał?

Walczak

Pracodawca niezapewnia ogrzwewania, stawka na czarno?

@Walczak

nikt nie pracuje na czarno . Każdy posiada umowę . Warunki na obiektach zapewnia klient nie firma. Jesli na obiekcie jest zimno firma zapewnia grzejniki.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Professional Security Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Po przeczytaniu poprzednich opinii zastanawiam się jaka atmosfera teraz występuje wśród pracowników ochrony w firmie? Czy miałby ktoś jakieś odniesienie? Widziałem wcześniej komentarze do niej się odnoszące lecz z perspektywy biura. Czy w tym roku warto przyjść tu do pracy? Zmieniło się cokolwiek?

@Kaczor

zaburzenia ? A co niby takiego mówi? Do sklepów monopolowych zatrudniane są osoby zdrowe. I taka rada . Zanim wstawisz post , to przeczytaj go .

Alutka

Co rozumiesz poprzez pojęcie osoby zdrowej w tym momencie? Nie wiem czy to odniesienie do tej wspomnianej grupy ale jeżeli tak to w czym problem żeby i taka osoba się zatrudniła w takim sklepie? Są jakieś wytyczne, które powinnam poznać przed kandydaturą?

@Alutka

Nie wiesz jakich ludzi zatrudnia ta firma? Widziałem : garbatych, o kulach, z problemami z poruszaniem się. Na sklep nie dadzą inwalidy, dla tego szukają. Wstyd to ta firma robi konkretny. Omijać szerokim łukiem.

Nela
@Kaczor

Tez chyba nie widziałam tych osób, opisujesz wszystkich czy tylko tych, których widziałeś? I skoro występują jakieś dysfunkcje, na przykład problemy z chodzeniem to czy po prostu nie są dawane dodatkowe narzędzia do pomocy? Jak ci ludzie są wyposażeni obecnie?

@Nela

Rafi

@Rafi

Poprostu Pan Michał ma specyficzne poczucie humoru ale jak najbardziej idzie się z nim dogadać ja osobiście nie miałam nigdy problemów jedynie to w sekretariacie biura gdzie Panie robią różne wnioski do Zusu i rozliczenia są bardzo nie miłe i oschłe reszta kadry jest naprawdę ok

@Anonim

To dlaczego nie pracujesz skoro jest tak super ?

Anon

Czy ktoś pracuje w tej firmie ze schorzeniem O5-R, bo jak widzę ogłoszenia,to wolą osoby z innymi schorzeniami.

tak

Paulina

I cos większego z tego wynika? ciekawi mnie standard pracy odnośnie tej wspomnianej wyżej preferencji, czy ktoś pracuje i mógłby się zatem do tego odnieść? cos lepszego maja w warunkach?

Jaga

@Jaga

Atmosfera super. Jednak do biura na dzień dzisiejszy nie są poszukiwani pracownicy

Luiza
@Anonim

A co takiego na nią wpływa, że taka super? Macie integracje? I skoro teraz nie ma naborów to kiedy miały miejsce jakieś ostatnie? Ilu was tam jest? także ciekawa jestem pracy, bo mieszkam blisko. Jakie warunki są do spełnienia by się zakwalifikować?

@Luiza

Ostatni nabór do biura był w 2021r. Wszystkie etaty są już zajęte. Nikt nie zamierza odchodzić ani nikogo nie zamierzamy zwolnić. Pozdrawiam.

Małgosia

Anon

Mam pytanie czy ktoś wie jakie obiekty ochrania ta firma w Brzezinach koło Łodzi.

Anon

Może coś więcej pan (pani) wie jakie będę w niedługim czasie poszukiwać takiej pracy i się interesuje tym.

@Anon

Przede wszystkim musisz posiadać orzeczenie o niepełnosprawności. Firma zatrudnia tylko osoby niepełnosprawne.

Anon

Mam pytanie na temat pracy w portierni /ochronie w szpitalu w Brzezinach,czy może ktoś powiedzieć jak wyglądają zmiany po ile godzin i czy nie ma problemu z otrzymaniem urlopu,czy można zatrzymać się na dłużej i jaka jest ta firma zatrudniająca ?

@Anon

Dalej szukają? Nikt nie odp i ciekawa jestem czy mimo wszystko ruszyłeś na to stanowisko. Wolą młodszych czy wujek 50+ ma równe szanse?

@Renata

Nie ruszyłem narazie mam w planach taką pracę dopiero się rozglądam bo nigdy nie pracowałem w ochronie ! Nic mi nie wiadomo czy 50+ też ma szansę,uważam że 50 to naprawdę młoda osoba.

@Renata

Ma szanse. Musisz jednak posiadać orzeczenie o niepełnosprawności.

@Anonim

dziękuję za odpowiedź. a tak z ciekawości są tu inne stanowiska na których nie wymagaliby tego orzeczenia? jeśli tak to jakie? chyba, że tu o pierwszeństwo jakieś chodziło po prostu?

Gregor56

Zazdroszczę pozytywnych opini. W jednym z zakladow na Dubois w Łodzi placą po 7-8 zł na rękę. Może to tylko niewielka ryska na nieposzlakowanej opinii o firmie, a może nie ;)

Łucja
@Gregor56

Cześć, fajnie, że napisałeś tę informację o Professional Security. Właśnie chciałam się dowiedzieć czegoś o zatrudnieniu tam. A możesz jeszcze powiedzieć, jaką umowę oferują na start? I jeszcze bym chciała się upewnić, czy oferują zatrudnienie dla osób z orzeczeniem.

Bartłomiej Jaworski właściciel
@Gregor56

To są podłe oszczerstwa, nieuczciwa konkurencja. Nasza firma zatrudnia osoby niepełnosprawne, wszystko musi być "pod linijkę", nie możemy sobie pozwolić na płacenie pracownikom stawek o których Pan pisze, wypłaty muszą być na czas oraz zgodne z kodeksem pracy, nie możemy zalegać ze składkami ZUS bo w przeciwnym razie nie otrzymamy dofinansowań PFRON. Jesteśmy regularnie kontrolowani przez PFRON oraz PIP także to o czym Pan pisze jest wyssane z palca. Zachęcam Pana do kontaktu, w celu wyjaśnienia sprawy, aczkolwiek wątpię żeby kiedykolwiek Pan pracował w naszej firmie. Inicjatywa Gowork.pl jak najbardziej słuszna i potrzebna, trzeba przestrzegać się przed nieuczciwymi pracodawcami aczkolwiek forma w jakiej aktualnie jest to realizowane pozostawia wiele do życzenia. Ten portal wyrządza krzywdę Pracodawcom. Nikt nie weryfikuje wpisów tutaj, każdy może napisać dowolne treści nie mając pojęcia w ogóle o firmie, nawet nigdy w niej nie pracując. Mało tego, wiele osób o tym nie wiem, że gowork.pl bardzo chętnie sprzedaje "konta premium" dla właścicieli firm, które dają możliwość moderacji niewygodnych komentarzy zanim te w ogóle się wyświetlą :) Wnioski wyciągnijcie sami :) Także zachęcam do sprawdzania pracodawców również innymi metodami. Bartłomiej Jaworski - Prezes Zarządu Professional Security Sp. Z o. o.

Oponia
@Bartłomiej Jaworski właściciel

Chyba pan zapomniał o wolności słowa, którą pan pogwalca. Myślę, że nikt nie ma w interesie celowo szkodzić panu firmie, a opinie nie biorą z powietrza. Chyba się coś panu pomyliło. 12godzinny czas pracy osób niepełnosprawnych też jest zgodny z Kodeksem Pracy? A na resztę tematów się powstrzymam, bo szkoda sobie strzępić język. Pozdrawiam serdecznie ????

@Oponia

12 godzinny system pracy jest jak najbardziej zgodny z Kodeksem Pracy . Proszę sprawdzić ".....zgodnie z przepisami ustawy o rehabilitacji zawodowej, czas pracy osoby niepełnosprawnej nie może przekraczać 8 godzin na dobę i 40 godzin tygodniowo, a czas pracy osoby niepełnosprawnej zaliczonej do znacznego lub umiarkowanego stopnia niepełnosprawności nie może przekraczać 7 godzin na dobę i 35 godzin tygodniowo. Osoba niepełnosprawna nie może być zatrudniona w porze nocnej i w godzinach nadliczbowych. Stosowanie wskazanych powyżej norm czasu pracy nie powoduje obniżenia wysokości wynagrodzenia wypłacanego w stałej miesięcznej wysokości. Jednak ww. przepisów nie stosuje się: do osób zatrudnionych przy pilnowaniu ...." Jak Pan widzi w ochronie osoba może pracować po 12,16 a nawet 24h.

@Bartłomiej Jaworski właściciel

a czy 240 godzin miesięcznie też jest zgodne z kp

Fifi93
@Gregor56

Nie zgadzać się na to !!

@były pracownik

pytanie tylko czy faktycznie tyle godzin występowało? prowadzoną mieliście jakąś ewidencję? jak nie bezpośrednio przez firmę to własną, żeby mieć podkładkę?

Krzysiek.

Jak na branże ochroniarską (która jest zepsuta do szpiku kości) to firma Professional Security wydaję się wyróżniać na tle konkurencji. Przerobiłem już dziesiątki Łódzkich firm więc pozwoliłem sobie zabrać głos. wynagrodzenie zawsze na czas i wszystko się zgadza (na trudniejszych obiektach nawet wypłacają premie) kompletna odzież niezbędna do pracy, normalne godziny pracy (nie pracuje po 300 godzin miesięcznie jak miało to miejsce w innych firmach ) dodatek za godziny nocne wypłacany , dobry kontakt z przełożonymi. Szefostwo jest normalne. Nawet paczki na święta dostaliśmy.

Czy pracownicy w Professional Security Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

A dlaczego mieliby się nie dogadywać?

@Anonim

Myślę, że w pytaniu chodzi konkretnie o atmosferę pracy. Czy można liczyć na pomoc i życzliwość innych pracowników? Ja osobiście nie mogłabym pracować w miejscu gdzie "człowiek człowiekowi wilkiem". Jak to jest u was?

Opinia

Moje doświadczenia z tą firmą są nienajlepsze. Wypłata wynagrodzenia na czas - owszem - ale po ciężkim egzekwowaniu tego od pracodawcy. Nie jestem jedyną osobą, która dzwoni z pytaniami, kiedy i czy w ogóle w terminie dostanie pieniądze. (usunięte przez administratora)

Hmm
@Opinia

"Wypłata wynagrodzenia na czas - owszem - ale po ciężkim egzekwowaniu tego od pracodawcy."- jeśli na czas to co tu egzekwować? Nie rozumiem. Cóż niektórych ludzi nie da się zrozumieć.

Opinia
@Hmm

Co tu egzekwować? A no to, że ciężka przeprawa miała miejsce ostatniego dnia, kiedy na jej wypłatę był czas. Egzekwować, by w ogóle była na czas.

Teodor

To jest sciema

@Teodor

A możesz konkretniej wyjaśnić czemu uważasz to za ściemę?

@Opinia

Zgodnie z KP wypłata musi być do 10 każdego miesiąca. Pan dostawał wypłatę 1. I to jest niby po terminie??? To nazywa Pan egzekwowaniem?? Ciekawe.

ta firma to jedna wielka porażka, co tam się wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie, plus tylko taki że wypłata na czas ale oczywiście coś zawsze musi być ucięte nie wiadomo za co,i odcinków z wypłaty nie ma nie można się doprosić, a pracownicy w kadrach to pożal się boże ,

Renata

A z kadrami to jaki problem? Bo ciekawa byłam jak warunki pracy u nich

Ewa C.

Pracowałam w tej firmie 2 lat na jej początkach działalności I bardzo żałuję że odeszłam. Potrzebowałam jako osoba samotna więcej gotówki a w innej firmie zaproponowali mi więcej godzin nadliczbowych. Firma uczciwa jak i pracodawcy. .Ludzie życiowi i wyrozumiali w granicach rozsądku. Wypłaty zawsze na czas, premie a na święta grudniowe zawsze jakiś gratis. Polecam

Łucja
@Ewa C.

To ze tak spytam ile tutaj dostawałas? Jeśli to żaden problem odpowiedzieć. No i oczywiście kiedy to było. Stawki się w końcu mogą zmieniac

Teodor

Firma Ok. Pieniądze zawsze na czas

Moni

Brak poszanowania CZLOWIEKA

Wojciech
@Moni

A na czym ten brak szacunku polega? Bo na ten moment to się za bardzo nie rozpisałaś

inżynier

pracuję rok jest ok wszystko na czas premie dodatki Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Professional Security Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Professional Security Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Professional Security Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Professional Security Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Professional Security Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Bojowników Getta Warszawskiego 12 lok. 34
    91-438 Łódź

Professional Security Sp. z o.o.