Opinie o Opt Solutions Przemysław Stysiak w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Opt Solutions Przemysław Stysiak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Opt Solutions Przemysław Stysiak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opt Solutions Przemysław Stysiak w Łódź

wspolpracownik Nowy wpis
Inne

Firma OPT SOLUTIONS SP. Z O.O. ul. Stanisława Dubois 54, 93-474 Łódź NIP 7292733166 (usunięte przez administratora) z zapłaceniem faktur za wykonane usługi. Nic nie place . 0. Praca byla wykonana, a jak do rozliczenie to nic nie bedzie. Tak że mam informacje, że ta firma ma problem z zatrudnieniem pracownikami , umowami i ich wynagrodzeniem, gdzie nie mogą dostać niczego. W tym oszustwie biorąm udział Pan Prezes +48602836384 p.stysiak20@gmail.com oraz Kierownika projektu +48 888 010 934 kulik.optsolutions@gmail.com.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w Opt Solutions Przemysław Stysiak są szkolenia zewnętrzne?

Barbara Nowy wpis
Inne

Niestety nie sprawdziłam właściciela wcześniej,nie zapłacił mi F.V za noclegi pracowników,nie odbiera tel.

Krzysztof Nowy wpis
Inne

Odradzam! Trzy lata proszenia się o spłacenie kilku faktur . Kontakt ze Stysiakiem jest dramatyczny, jeżeli ktoś upomina się o pieniądze . W końcu oddał kasę, chociaż po sprawach sądowych myśleliśmy, że faktury są spisane na straty . Wiem, że nie byliśmy jedyną firmą potraktowaną tak przez Pana Stysiaka . Jeżeli ktoś jeszcze szuka sposobu na niego, to zostawiam kontakt do osoby, która pomogła nam we wszystkim 573 985 388.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Opt Solutions Przemysław Stysiak, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Warszawa
Krzysztof Liberadzki Axel
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Geodeta - Specjalista Pomiarów Terenowych
Gdańsk
Geoprofil.Co Sp. z o.o.
(5 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Albert
 Pytanie

Czy coś się poprawiło u tego pracodawcy? Jak aktualnie wygląda sytuacja z wypłatami ?

Gregory from Czeczenia

Firma krzak zadluzona na setki tysięcy pan prezes lubi sobie zażyć proszek do pieczenia do takiego stopnia ze szczeka lata jak listonosz z awizo po 11 piętrowym bloku kwestia czasu aż pan prezes przywita sie z nowymi współlokatorami na więziennym spacerniaku gdzie znajdzie swojego misiaczka panie prezesie życzymy miłej odsiadki która wkrótce nastąpi

Spawacz

Nie polecam tego pracodawcy. Umowa na czarno, do tego brak pensji po kilka miesięcy. Rotacja pracowników niczym na Marszałkowskiej. Na delegacjach utrzymanie na własną rękę. Co chwila komornik i inni dłużnicy oddzywają się i szukają właściciela, który numery telefonu zmienia jak rękawiczki. Odradzam pracę w tej firmie Krzak.

Michał Głuś

Nie polecam tego pracodawcy, niewypłacalny, bezwzględny i cwaniaczek. Wypłata wyglądała tak „Tysiąc teraz, reszta za tydzień” ten tydzień często trwał miesiąc. Sam „prezes” ma chyba chorobę dwubiegunową, najpierw mówi, że kogoś zwalnia, po godzinie dzwonił z przeprosinami i tak parę razy w miesiącu się zdarzało. Typ jest bardziej nieuchwytny niż Zodiak. Jak ktoś czegoś potrzebował np. pieniędzy na paliwo albo obejm ślimakowych, albo opasek zaciskowych to musiał sam sobie kupić i prosić się o zwrot kosztów. BHP to dla „pana prezesa” trzy losowe literki z alfabetu. Ziomek się zwolnił z pracy, wypłatę mu całą wypłacał przez pół roku, w ramach „rekompensaty„ kupił mu piwo. Czteropak? Skrzynkę? Dwie? Nie, dał mu jedno piwo, 330 ml i to jeszcze ze sklepu swoich rodziców. Ale i tak ten ziomek jest szczęściarzem bo dostał całość co mu „prezes” wisiał, tego zaszczytu doznali nieliczni. Kiedyś jakiś typek pracował przez tydzień i „jaśnie pan przemek” stwierdził, że w sumie to mu nie zapłaci bo i tak nie miał umowy. Gdy dzwonił do niego któryś z komorników, odbierał i udawał, że nic nie słyszy mówił „halo? Halo? Halo?” i się rozłączał. Serdecznie nie polecam tego pracodawcy, chyba, że ktoś jest uosobieniem Czerwonego Smoka i szuka człowieka dzięki któremu będzie mógł pogłębiać swoją pasję to trafi w punkt. Pozwolę sobie podsumować prezesa jak i całą firmę używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D".

zdruzgotany krzysztof

witam serdecznie nie polecam pracy w tej firmie, otrzymalem samochod sluzbowy, po zgloszeniu ze chodza w nim robaki dostalem odpowiedz ze jedynym robakiem tutaj jestem ja. z prezesa firmy niesamowity ancymon, ucieka przed spłatą zobowiązań, dodzwonic sie do niego to jak wali nogą o rynne, kierownik magazynu Grzegorz wypowiada się w niezrozumiałym dla białego człowieka języku. współpracownicy niemili, nie szanują powierzonego im sprzętu, wyśmiewają preferencje seksualne. same zlecenia wykonywane bardzo niechlujnie z powodu braku dostępu do narzędzi np młotek lub waga jubilerska. prezes firmy oszczędza na noclegach dla pracowników, do takiego stopnia że zmusza pracowników do spania w namiotach, nie jest w stanie nawet zapewnić odpowiedniej długości śledzi przez co namiot przemieszcza się na wietrze jak pan przemysław unikając komornika. oczywiscie powyższa opinia to moje subiektywne odczucia, nie należy się nimi kierować podczas wyboru pracodawcy(usunięte przez administratora) pozdrawiam.

Noclegi

Właściciel firmy nie reguluje zobowiązań finansowych. Rozdaje wizytówki z nieaktualnym numerem telefonu. Nie odbiera rozmów z telefonu, z którego wcześniej się kontaktował. Podrzuca pracowników do miejsc noclegowych i zostawia ich sobie. Jednym słowem jest osobą nieuczciwą. Absolutnie nie polecam !

Tracker 22

Totalny bankrut który nie płaci oferuje dobre stawki bo jest nie wypłacalny

Były ,,pracownik''

Unika kontaktu, pieniądze wypłacił po wielu przypomnieniach i zgłoszeniu całej sytuacji, nie polecam, omijać szerokim łukiem.

Administrator

Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie Opt Solutions Przemysław Stysiak w mieście Łódź? Każda opinia ma znaczenie!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Były pracownik
@Administrator

Nie polecam tej pseudo firmy. Nie płaci kasy wogole unika kontaktu dostałem umowę ale jej nie zgłosił do ZUS. Cwaniaczek i (usunięte przez administratora) Absolutnie nie polecam !!

Były pracownik
@Były pracownik

Witam ZUS zgłoszony został ale po przypomnieniu. Reszta bez zmiany.

anonim

(usunięte przez administratora)

....

Wypowiedz wyżej została skopiowana z opinii google i wstawiona przez innego użytkownika, przez co nie mogę jej usunąć. Przez taki wybryk jakiejś osoby mogę mieć problemy. Proszę o usunięcie opinii wyżej. Dziękuję

Pokoje goscinne

Właściciel nie odpiera telefonu oraz nie opłaca wynajetych pokoi dla pracowników

hortis

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie płaci swoich zobowiązań , zamawia usługę a następnie nie wywiązuje się z płatności, przestrzegam i nie polecam kontaktów z tym delikwentem.

Zostaw merytoryczną opinię o Opt Solutions Przemysław Stysiak - Łódź

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Opt Solutions Przemysław Stysiak
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Dubois 54
    93-474 Łódź
  • NIP: 7292549988 REGON: 100377664
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Opt Solutions Przemysław Stysiak
Przejdź do nowych opinii