p.b.i.u.h Marian Pancer

Łódź

Opinie o p.b.i.u.h Marian Pancer

Edyta

@kolba, firma wiele przetargów wygrywa? Przetargi zależą raczej o tego jaka firma podejmie się pracy i czy zmieści się w proponowanej kwocie. W takim razie skoro przetargi są wygrywane to i poszukują ludzi do pracy?

kolba

ja mam swoja firmę i dla niego pracowałem!!!juz mam dosyć tego oszusta !!!!!!!!!!!!!!nie wiem w jaki sposób wygrywane są przetargi

hmm

Skoro dwa razy wybrałeś jego usługi to jednak coś musiało w nich być @kolba wybierałbyś firmę z pracownikami z łapanki skoro wiedziałeś o tym wcześniej?

kolba

ludzie co wy za brednie piszecie!!!!bylem podwykonawca i pan marian zapłacił mi dopiero po ośmiu miesiącach ,wcześniej tez dla niego pracowałem i naprawdę wiem jak on traktuje swoich pracowników,on nie ma żądnych starych pracowników wszyscy są z łapanki.nie polecam

radel

radel Pracuję kilka miesięcy i nie narzekam.

aleks

Współpracowałem z ta firmą i jestem bardzo zadowolony. Otrzymałem pomoc przy bardzo skomplikowanych pracach. Bardzo dziękuję.

aleks

chciałbym Państwu podziękować za pomoc, współpracę w wykonaniu robót instalacyjnych

bardan

ja nie narzekałem atmosfera spoko

adam

polecam firmę

bardan

ja też pracowałem w tej firmie i było spoko urlop miałem ubezpieczenie i wypłatę

miro

pracowało mi się w tej firmie bardzo dobrze ubezpieczenie miałem i wcale nie żałuje bardzo mile wspominam

jaro

współpracuje z tą firmą i właścicielem kilkanaście lat i mam bardzo dobre zdanie o nich. Chyba konkurencja i złośliwi ludzie zazdroszczą i głupoty piszą. Lepiej zastanowili by się nad swoim zachowaniem.

kobzur

Trochę dziwi mnie to że uważacie że firma P.B.I.U.H. pana Mariana Pancera może iść z torbami... przecież oni zajmują się przetargami publicznymi, a na nie pobyt jest zawsze. Patrząc tak zdroworzsądkowo to do obojętnie czego co miałoby się wydarzyć w naszym pięknym kraju jest potrzebny przetarg, także mają rece pełne roboty pewnie.

miron

Jeżeli tak dalej pójdzie to firma raczej też pójdzie, ale z torbami. Wydaje mi się, że powinno się troszeczkę więcej uwagi przykładać do tego jak traktuje się swoich pracowników będących częścią firmy. Mam nadzieję, że 2015 rok przyniesie pod tym względem jakieś konkretne zmiany. Planowane są przyjęcia na nowych zasadach?

Jeden wielki oszust wszystko jęz dobrze jak zaczynasz prace a jak skoczyć to nie odbiera telefonu motto pana (usunięte przez administratora)to mało mów dużo rób i nie pytaj o pieniądze odradzam

Polecam ta firmę.

podwykonawca

Firma istnieje od 1990 roku zatem doświadczenie musi mieć. Swoja drogą dziwie się że ktoś nie potrafi powiedzieć komuś co ma do niego prosto w oczy a wypisuje takie bzdury. Ta firma jest uczciwa!

Ewa

Tylko ze wszystkie przelewy sa uregulowane. Pan [usunięte przez moderatora] płaci podatki i zusy, płaci podwykonawca, był kontrolowany przez Urzad Skarbowy i jakoś wszystko ma na plusie. Wszystko ma na plusie bo to dobry polski pracodawca. A chorych ludzi jest wiele którzy przyjda na dwa dni do pracy[usunięte przez moderatora] Takich mój pracodawca na pewno nie szuka.

jm

Mi też jest dobrze w tej firmie. Pracodawca jest ugodowy, wiele można uzyskać od niego zrozumienia po rozmowie z nim. Ja oceniam firmę na 4+.Płaci i wogóle jest sympatycznym człowiekiem.

Ja pracuje już w tej firmie 7 lat i jest mi tu dobrze. Firma jest ok.

jurek

firma bardzo ale to bardzo nastawiona na wyzysk szef nie liczy sie z firmami ktore wspolpracuja ani swoimi pracownikami z gory jestes na przegranej pozycji wymagania kosmiczne nie polecam atmosfera chorobliwa ciagle ktos czegos sie czepia totalna klapa ta firma uprzedzam madrych ludzi przed tym szefem

wykonawca

trafna decyzja jest omijac z daleka ta firme , jak ma zaplacic powyzej 1000 pln to rece mu sie trzesa

Ewa

Dobra firma i normalny szef.

pracownik firmy

Narzędzia były bo były rozdane w mojej obecności. Tak to pracownicy zamiast pracować [usunięte przez moderatora] pili i nie pracowali.

pracownik firmy

no właśnie pracownicy się obijali zamiast pracować, a miel wszystko narzędzia i ubranie robocze.Wiem bo wszystko było ustalone przy mnie.

Batumi

Niestety znam [usunięte przez moderatora] P. i Ci którzy piszą o nim, że to " nieadekwatny człowiek " mają rację

oszukany

Wszystkie te opinie o panie [usunięte przez moderatora],że dobry pracodawca chyba sam sobie napisał.Nie znam takiej osoby która u niego pracowała żeby powiedziała coś o nim dobrego.UWAŻAJCIE [usunięte przez moderatora]!!!

PBIUH Marian Pancer dobrym pracodawcom, jest uczciwy

I

Dobrze pracować u PBIUH.Dobry pracodawca!!!!

Dobry pracodawca

Grzegorz

Pracuje u tego pana już kilka lat i jest w porządku. Jestem bardzo zadowolony z pracy u niego.

Krzysiek

Firma PBIUH Marian Pancer z Łodzi to solidny pracodawca. Polecam wszystkim.

ZD

Podjęcie pracy u Pana Mariana to naprawdę trafna decyzja. Pracodawca solidny oraz płaci na czas. Darmozjadom szargającym jego opinie należy wytoczyć proces sądowy. Dziwie się złym opinią bo to najczęściej pracownicy robiący pod siebie czyli tacy którzy pracują dwa dni i znikają, chcąc wyłudzić od niego pieniądze.

oszukany

uwaga na tego pana, poniosłem spore koszty związane z tą firmą i przestrzegam nie przyjmować się!!!! właśnie zamierzam założyć sprawę poieważ Marian nie chce zapłacić kapusty. [usunięte przez moderatora]

[usunięte przez moderatora] Naprawde nie polecam [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o p.b.i.u.h Marian Pancer - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie p.b.i.u.h Marian Pancer