Opinie o Target PRO w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Target PRO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Target PRO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Target PRO w Łódź

Praca w tej firmie mogłaby się wydawać nawet przyjemna, aż do momentu, kiedy włączasz calla z przełożoną pewna siebie, bo target wyrobiony na 110%, a tu okazuje się, ze po miesiącu pracy wręczają Ci wypowiedzenie pod tytułem „redukcja pracowników” baaaaaardzo słabe . Zwolnić jednego dnia 15 osób, a tym samym szukać kolejnych „naiwniaków” na stabilne zatrudnienie . Odradzam, chyba ze szukas również czegoś na chwile .

@Monika

Czy chodzi o stanowisko przedstawiciela?

@Monika

Pisząc komentarz byłam pełna emocji, ponieważ jednego dnia masz prace drugiego już nie. Wiadomooo nie wszystko zależy od Twoich przełożonych. Jednakże, jeśli dziś miałabym opcje pracy nadal w TARGET w innym projekcie, zapewne bym ją przyjęła z otwartością . Ponieważ przez ten miesiąc nauczyłam się wiele, a świadomość, ze zawsze jest ktoś kto w razie kryzysowej sytuacji pomoże również dużo daje .

Marysia
@Monika

Przecież to widać, ze target napisał... wszystkie pozytywne komentarze są napisane przez pracowników

Izabela
@Marysia

No.. jeśli wyraża swoją opinię na temat pracy w firmie to chyba trudno, żeby pracownik tego nie pisał? To, że piszą pozytywnie chyba może coś dla kandydatów jednak oznaczać czy z czego ta wątpliwość u Ciebie wynika?

Jk16

W TargetPro widoczna jest jedna zasada w strukturach terenowych: wiadomo, kiedy był Koordynatorzy mieli calla z Vice. Nagle trzeba wszystko rzucić bo (wiadomo kto) o coś zapytał lub o coś poprosił. Wtedy cały plan dzienny czy tygodniowy bierze w łeb. Fajnie byłoby gdyby oprócz panicznego strachu przed(usunięte przez administratora) Koordynatorzy Regionu umieli mieć swoje zdanie. W centrali gęsto aż siekierę można powiesić

H.

Prezes chyba powinien zainteresować się co dzieje się w jego firmie a nie tylko wpadać na chwilkę, kiedy jego mość ( wiadomo kto) pięknie gra i pokazuje jak wszystko jest wspaniale. Podejście do pracownika w tej firmie to (usunięte przez administratora).

Ciekawy

Pojawiło się ogłoszenie na Lidera Zespołu Merchandiserów na Warszawę. Ktoś wie, jakie warunki? Jakie auto, czy można korzystać prywatnie? Czy praca po 8h dziennie, czy jednak wymaga dłuższej obecności? Dzięki za odpowiedź

Przedstawiciel Handlowy

Byłem już na kilku rozmowach rekrutacyjnych w swojej karierze, ale z takim bucem jak w targecie jeszcze się nie spotkałem. Zero etyki zawodowej i kultury osobistej. Skoro tak wygląda rekrutacja to jak współpraca z nimi, zresztą czytają opinie tutaj i słysząc w rynku to wniosek jest jeden.

Doświadczenie, zarobki, od kiedy, dlaczego zmieniam itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Kielce
Proplastica Sp. z o.o.

Pojawiło się ogłoszenie na field force managera- ogłoszenie na Warszawę Czy jest to praca tylko w obrębie Warszawy czy w całej Polsce? Czy osoby spoza Warszawy tez są brane pod uwagę? Do Warszawy mam 1.5h jazdy wiec nie jest daleko

PowiemTeżCoś

Pożegnałam się z firmą wcześniej niż okres próbny przewidywał - dział finansów. Krótki i niemiły epizod w moim życiu zawodowym. Bardzo możliwe, że poprostu trafiłam na specyficzną osobę w centrali, reszta bardzo miła, lecz atmosfera wyczuwalnie napięta.

Weronika

hmmm a o kogo chodzi? naprawdę jest aż tak źle żeby przez jedną osobę rezygnować z pracy?

Ja tez dopowiem
@PowiemTeżCoś

Miałam tez doświadczenie pracować w siedzibie i zgadzam się.

PowiemTeżCoś
@Weronika

Jeśli ta osoba jest Twoim bezpośrednim przełożonym to dlaczego nie? podpowiem tylko - stanowisko specjalisty ds. analiz księgowo-finansowych, chyba wystarczy :)

Kierownicy

Operator :) dobrej pracy

Szukający pracy

którą firmę polecasz z własnego doświadczenia ?

Marysia
@Szukający pracy

Nie powiem Ci dokładnie nazwy ale myślę że zdecydowana większość firm w Łodzi jest lepsza... sama pracuje w dużej korpo teraz i jest o niebo lepiej.... W tym całym targecie na dłużej są tylko Ci którzy nie znaja innych firm i nie wiedzą że to co się tam dzieje nie jest normalne

@Marysia

HR chyba chce zidentyfikować komentującego jednak mysle ze opinie wystawiło tutaj wiele obecnych i byłych pracowników skoro ludzie znają takie szczegóły. Temat się zaczął i lawina ruszyła … mysle ze lepiej skupić się na tym jak to wewnętrznie naprawić a nie moderować forum - przyczyna a nie skutek. Powodzenia

M

Zajrzałam żeby zobaczyć co słychać, ale po komentarzach widac ze sytuacja niestety bez zmian na lepsze, a szkoda bo firma ma potencjał. Miałam okazje pracować w Centrali TP w dziale HR. Atmosfera faktycznie od pierwszych chwil dziwnie napięta z powodu osoby na wysokim stanowisku która już była tu wielokrotnie wspominana. Duże tempo pracy, dzięki czemu można się sporo nauczyć, ale co za tym idzie jest tez dużo bezpłatnych nadgodzin. Zdecydowanie za mało pracowników na ilość zadań i jakość jakiej oczekuje pracodawca. Szukanie oszczędności w nieodpowiednich obszarach. Nie żałuje ze tam trafiłam, ale mając porównanie sądzę ze jest wiele przyjaźniejszych firm w których można zdobyć doświadczenie i w których mleko do kawy nie ma limitu dziennego ;)

@M

Czy możesz napisać coś więcej o pracy w dziale HR TP? Widzę ofertę i zastanawiam się czy aplikować.

zainteresowany

czy wiecie jak wyglada praca analityka w Unilever?

Maciek
@zainteresowany

mam podobne pytanie ale o inne stanowisko - Przedstawiciel handlowy bielmar? Ktoś? coś?

Sylwia
@zainteresowany

To jest praca w centrali Unilever?

@zainteresowany

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Analityka do Centrali Unilever w Warszawie. Poszukujemy osób z bardzo dobrą znajomością programu Excel i rozwiniętymi umiejętnościami analitycznymi. Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za przygotowywanie raportów i analiz dotyczących aktywności sprzedażowych, marketingowych i promocyjnych, a także narzędzi analitycznych. Zapewniamy gruntowne wdrożenie do pracy i wsparcie zespołu współpracowników w codziennych zadaniach. Szczegóły znajdują się w naszym ogłoszeniu. Masz pytania, chcesz rozwinąć temat - napisz do nas - hr@targetpro.pl Serdecznie pozdrawiamy. Dział HR Target PRO

Arkajama
@Maciek

Na jaki Regionalny?

Praca jako project manager. Czy ktoś może powiedzieć na jakie warunki można liczyć? Jakie auto służbowe. Czy jest możliwość pracy zdalnej? Jest ogłoszenie zarówno na Łódź jak i Warszawę

Dlaczego?

Iza
@Paweł

Też mnie to ciekawi. Zero argumentów, cóż. A ty chcesz nadal aplikować też?

F
@Paweł

Brak szacunku dla człowieka, pracujesz za dwie osoby a wypłata za jeden etat

@Paweł

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Project Managera z Łodzi lub Warszawy – osoby, która będzie odpowiedzialna za: tworzenie i wdrażanie strategii sprzedażowej, rozwój Przedstawicieli Handlowych, nadzór nad realizacją planów sprzedażowych i dystrybucyjnych oraz zarządzanie procesami projektowymi. Poszukujemy osób ze znajomością specyfiki branży FMCG (kanał tradycyjny, nowoczesny, Hurt) oraz rynku i dystrybutorów, a także rozwiniętą umiejętnością obsługi programu Excel. Masz pytania, chcesz rozwinąć temat - napisz do nas - hr@targetpro.pl Serdecznie pozdrawiamy. Dział HR Target PRO.

@HR

A czy jest możliwość pracy zdalnej? Nie jestem z Warszawy a z Lublina jednak posiadam doświadczenie i znajomość rynków

.x.

Na początku sprawiają wrażenie fenomenalnej firmy...a później..szkoda gadać! Odradzam

@.x.

A dlaczego? Możesz rozwinąć ten wątek?

.x.
@Kasia

Wymuszanie zostawania po godzinach, mobbing , plany premiowe wygórowane.

Izabela
@.x.

A jakieś konkrety co do planu premiowego?

@.x.

Jako dział personalny rozmawiamy z personelem i przeprowadzamy cykliczne badania satysfakcji z pracy, dbamy również o komfort i rozwój naszych pracowników. Masz pytania, chcesz rozwinąć temat - napisz do nas - hr@targetpro.pl Daj nam znać w jakim projekcie pracowałeś i co spowodowało taką opinię. To pomoże lepiej poznać Twój punkt widzenia i wprowadzić ewentualne działania w naszej firmie. :) Serdecznie pozdrawiamy. Dział HR Target PRO

@HR

Co zmieniliście po badaniu satysfakcji z pracy? Kiedy było ostatni raz?

HR

Napisz do nas e-mail na adres: hr@targetpro.pl i rozwiń ten temat. Wszystkie zgłoszenia zweryfikujemy i przeanalizujemy. Chętnie też odpowiemy też na wszystkie pytania. Serdecznie pozdrawiamy. Dział HR Target PRO

Nie żartuj
@HR

Co tu pisać na maila… jak taka TRANSPARENTNOŚĆ to dajcie znać kiedy było ostatni raz badanie i kiedy znowu planujecie… oraz jakie zmiany wdrożyliście… inflancja ponad 10%, a wynagrodzenia na śmiesznym poziomie podług tego co ludzie robią.

Była pracownica
@.x.

Potwierdzam. Pierwsze tygodnie są wspaniałe... Później jesteś w innej rzeczywistości. Pracowałam o 3 miesiące za długo. Rownież odradzam.

Jak oceniacie stanowisko audytor terenowy? Czas pracy zamyka się w tych ośmiu godzinach? Jak stawka? Jakie auto? Awans jest realny?

Roman

W sensie na jakie stanowisko byś chciał potem awansować?

Katarzyna

Skoro nie ma szans na 4,5k na rękę to jaka jest realna kwota wynagrodzenia? Wypowie się może jakiś pracownik na ten temat?

marek

czy ktos z was majakiekolwiek informacjew jak wyglada ta praca w grupie zywiec na sezon merchandisera mobilnego?czy praca jest ok, i na czym polega???

Merch
@marek

Stawka słaba , praca niewdzięczna — rozkładasz towar w sklepach , nie ma umowy o prace, może dostaniesz do tego samochód z limitem km. A pracy jest dużo bo sezon .

Grażyna
@Merch

To jaka w takim razie jest umowa? Stawka najniższa jakaś?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Target PRO?

HR

Jest to kwestia pracownicza, będąca jasno określona wewnętrznymi procedurami Target PRO. Każdy kandydat na etapie rekrutacji jest indywidualnie o niej informowany. W przypadku dalszych pytań lub wątpliwości napisz do nas e-mail na adres: hr@targetpro.pl i rozwiń ten temat. Zapraszamy do kontaktu.:) Serdecznie pozdrawiamy. Dział HR Target PRO

odpowiedź

Prędzej Cię zwolnią niż dadzą umowę na stałe. Raczej nikt tam długo nie pracuje(usunięte przez administratora)

odpowiedź

Ale gdzie pokazują chyba nie w TV :D ?

@odpowiedź

Nawet tam by się nie nadawali :D

Może cię rozczaruje

Ale na niektórych stanowiskach wgl nie jest taka umowa przewidziana wiec możliwe ze nigdy, ale oczy będą ci mydlić :)

Grażyna
@Może cię rozczaruje

A to jaką najczęściej umowe macie? Zlecenie?

Praca jako ASM dla grupy Żywiec. Na jakie warunki można liczyć? Jakie auto służbowe?

@Tomek

Warunki zatrudnienia zarówno naszych ASM, jak i Przedstawicieli Handlowych są danymi poufnymi. Nie przekazujemy ich innym osobom aniżeli tym, których te dane dotyczą, a szczególnie na forum anonimowym. Ponadto aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko ASM. W przypadku dalszych pytań lub wątpliwości napisz do nas e-mail na adres: hr@targetpro.pl i rozwiń ten temat. Zapraszamy do kontaktu.:) Serdecznie pozdrawiamy. Dział HR Target PRO

Ukraina

Firma nie chce przyjmowac ludzi z Ukrainy … szkoda ze tak dyskryminują w obecnych czasach. Tylko kasa się liczy

@Ukraina

W naszym licznym zespole pracują nie tylko Polacy. Kraj pochodzenia nigdy nie stanowił kryterium doboru naszych pracowników, a wyłącznie najwyższy poziom określonych kompetencji. W przypadku dalszych pytań lub wątpliwości napisz do nas e-mail na adres: hr@targetpro.pl i rozwiń ten temat. Zapraszamy do kontaktu.:) Serdecznie pozdrawiamy. Dział HR Target PRO

Haha
@HR

Ilu tych obcokrajowcow pracuje w stosunku do Polaków 5%?. Pochwalcie się danymi. Za legalizację pobytu firmy płacą a przecież tu na wszystkim się oszczędza - jak jesteś z Ukrainy i nie studiujesz dziennie nie ma tam szans na prace…

Urszula
@HR

Czyli jakie kompetencje najbardziej mają znaczenie?

@Urszula

W procesie rekrutacji weryfikujemy różne kompetencje w zależności od stanowiska, specyfiki pracy i oczekiwanego profilu kandydata np. w przypadku stanowiska Przedstawiciela Handlowego na najwyższym poziomie oczekiwane są dla nas są takie obszary jak: umiejętność budowania długotrwałych relacji, otwartość na zmiany, pozytywne nastawienie, energia i charyzma, nastawienie na cel, umiejętności sprzedażowe, inicjatywa czy umiejętność szybkiego uczenia się itp. Na stanowisko Merchandisera natomiast: zaangażowanie, umiejętność szybkiego uczenia się, dokładność, szczegółowość, umiejętność współpracy itp. W przypadku dalszych pytań zapraszam do kontaktu pod adresem e-mail: hr@targetpro.pl. Zachęcamy do aplikowania na nasze oferty pracy i w praktyce uczestnictwo w procesie rekrutacji. Pozdrawiamy. Dział HR Target PRO

Quik

Witam , co sądzicie o pracy merchandiser'a ? Czy wypłaty są na czas, jak również i możliwość zasięgnięcia informacji gdy coś się nie zgadza ? Pracował w różnych agencjach, i było ciężko z reguły się czegoś dowiedzieć, czemu wypłata niższa o parę złotych. Kolejne pytanie to jaki sposób raportowania, czy jakieś logowanie na hali i karty pracy ? Z grubsza chciałbym się dowiedzieć jak to u nich wygląda. Pozdrawiam

lodz
@Quik

Co do wypłaty radzę przeczytać umowe dokładnie. Zadzwon, zapytaj i zdecyduj sam. Mogą potrącić kase za reklamacje , a czasu mało na sklepie przydzielają , jak chcesz dobrze zrobić to trzeba podjeść po godzinach bo inaczej reklamacja

pytanko

Grupa Żywiec obsługuje rynek nowoczesny czy stacje paliw czy rynek tradycyjny?

@pytanko

Rynek nowoczesny i stacje paliw. Wszystko razem :)

Nickpederesen
@Tomek

A tt samo sie obsluguje?

Nawojka
@Nickpederesen

Merservice na tradycyji jest

Witam czy ktoś mógłby opisać pracę merchandisera czy warto w ogóle przyjmować ofertę pracy ,?

Me

Nie, nie warto.

Me
@Me

Powiedz czemu , jakieś argumenty a nie tak ogólnikowo.

Kandydatkaaa

Czy zatrudnienie do Grupy Danone na Warszawę jest przez Target PRO? Pytam, ponieważ są dwa ogłoszneia…

Monia
@Kandydatkaaa

Z tego co wiem ludzie sa zatrudnieni w Danone. Target prowadzi dla nich rekrutację.

U was jest medicover czy Multisport?

Aga
@1521452563

Medicover Sport

Zostaw merytoryczną opinię o Target PRO - Łódź

• Jak się pracuje w Target PRO?

Zobacz opinie na temat firmy Target PRO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Target PRO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Target PRO?

Kandydaci do pracy w Target PRO napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Target PRO
3.5/5 Na podstawie 1252 ocen.

Target PRO