Opinie o Target PRO w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Target PRO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Target PRO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Target PRO w Łódź

dex

Witam. Kto obecnie dla unilevera pracuje ? warto iść na rozmowe? jakie auta i podstawa ? ja mam propozycje 1700 netto i premia

cała prawda
@dex

Dex Twoja propozycja jak dla target to o 500 zł za dużo...auta chętnie skorzystają z Twojego/ ewentualnie fiat panda z limitem km:( i twoją odpowiedzialnością w razie uszkodzenia(jakby nie słyszeli o Auto casco).Porażka odradzam!!!

julia
@dex

dex - pracuje dwa lata w targecie na rzecz unilevera. Mam umowę o pracę i służbowe clio. Jak ktoś solidnie pracuje to do podstawy może solidne pieniążki wypracować jeszcze z premii. Idź sprawdź się, ja nie narzekam.

prawda
@dex

To dla Target o 550 zł za dużo:)Dla niektórych 1200 zł na rękę jest O.K.samochód nie jest do prywatnego celu a jak coś się stanie w pracy to też płacisz(Target nie wie co to Auto Casco).

Janek

Kolezanka z branzy to ile zarabiasz i gdzie pracujesz?

Julka

ja dostaje w sumie 3000 netto i mam nowe clio, pracuje w Targecie 2 lata przy Żywcu Zdroju i nie narzekam. A narzekanie to domena polaków niestety. pozdrawiam

Janek

Po co polecasz jak daja 1200 podstawy ?

Przedstawiciel Handlowy

Byłem już na kilku rozmowach rekrutacyjnych w swojej karierze, ale z takim bucem jak w targecie jeszcze się nie spotkałem. Zero etyki zawodowej i kultury osobistej. Skoro tak wygląda rekrutacja to jak współpraca z nimi, zresztą czytają opinie tutaj i słysząc w rynku to wniosek jest jeden.

Doświadczenie, zarobki, od kiedy, dlaczego zmieniam itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
Kochający dom

Koledzy i Koleżanki z branży sprzedażowej powiem WAM COŚ!!!. Nie mam nic do firmy Target bo nie miałem nic z nią nigdy wspólnego ALE. Jeżeli będziecie się godzić na warunku jakie stawiają i na zatrudnienie przez firmy OUTSORCINGOWE to zwyczajnie PSUJECIE RYNEK PRACY. Nigdy w Polsce nie będzie dobrze jak będą takie rzeczy się działy. Osobiście uważam że HANDLOWIEC na początku 3000 netto powinien mieć zagwarantowane!! Jeżeli firmy na to nie stać i wszyscy nie przyjmowali by śmiesznych ofert za kwoty dużo niższe jakie oferują firmy z poza firm producenckich. Pomyślcie o tym naprawdę.

waleczny
@Kochający dom

Ot mądrego to i warto posłuchać:) popieram w 100%. Target robić lody a nie wyzyskiwać bezrobotnych.

koleżanka z branży
@Kochający dom

ale dziś połowa firm w Polsce ma swoje działy sprzedaży na zewnątrz, a na świecie to norma. Od tego się nie ucieknie, no chyba że zmieni się zawód:) Firmy outsourcingowe są różne, jedne lepsze, inne gorsze. Płaca w tych lepszych nie jest dramatyczna, wiem bo pracuje.

megusta
@waleczny

Dokładnie, popieram w 100% ! Większość firm naprawdę mocno stojących na rynku, które stać na dobrego handlowca wybiera tych, którzy się godzą poświęcać na max i tyrać za minimum. A sami jesteśmy sobie winni, że godzimy się podjąć pracę na takich żałosnych warunkach finansowych. Tak się dzieje w Polsce i na świecie niestety ! Tak schodzimy na dno....

lipa

Czy to jest forum Target czy portal Bla Bla car , kto i o której jedzie?Nie szukajmy tematów zastępczych-Trzeba mówić prawdę:Target to wielka ściema, rekrutacje fikcja, ale co tam No, ale wtedy mogłoby się okazać, ze dział HR w Target jest w ogóle niepotrzebny:) I gdzie te osoby by poszły pracować bez żadnych kompetencji i umiejętności!A tak trochę "pogwiazdorzą"...ech.To już lepiej róbcie lody.

Dział HR

Informujemy, że zakończyliśmy proces rekrutacji do projektu Algida. Dziękujemy wszystkim kandydatom, którzy wzięli udział w rozmowach kwalifikacyjnych za poświęcony czas, a szczególnie tym osobom z którymi nie udało Nam się skontaktować po spotkaniach. Przedstawicielom Handlowym, którzy dołączyli do zespołu życzymy powodzenia w terenie. Pozostałych zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacjach do innych projektów. Aktualne oferty znajdziecie na Naszej stronie internetowej. Zapraszamy. :)  Pozdrawiamy. Dział HR

justi

jolkacrejzolka - większość Polaków woli narzekać i szukać dziury w całym. A ja podobnie jak MAT i ZS byłam w Łodzi na szkoleniu. Widziałam na własne oczy wdrożenie, dostałam własne auto, umowę o pracę. Dziś miałam spotkanie z ASM, równy gość, a cele… no cóż… jak ktoś jest dobry to zrobi... Tyle ode mnie. .

jolkacrejzolka

MAT i ZS - coś mi tu śmierdzi HRem Targetu udającym kandydatów :D hahaha

Lucky

Jestem po pierwszym dniu pracy.i zastanawia mnie czy te plany jakie beda sa wogole do wyrobienia

Spokojny

Co masz Tomi na mysli?

Tomi

Mnie przeraźliwie i trochę zniechęca kwestia samochodów.

ZS

Ja również podpisuję się pod wypowiedzią Mat, Firma godna polecenia.

Mat

Dziękuje za mile i rzeczowe szkolenie w Łodzi oraz wspaniałą atmosferę. Polecam każdemu te firmę.

ona
@Mat

Witam też byłam na rozmowie 29 ale w woj. Lubuskim i także miałam czekać, gdyż odpowiadają każdemu. Odpowiedź miała być na początku tygodnia.. A tutaj się przeciągnęło.. cóż..

afał

A z kim mieliście rozmowę na spotkaniu? U mnie była jakaś straszna kobita... ;/ Nie dało się jej słuchać, nadąsana i zgryźliwa. Nie mam odpowiedzi do tej pory, a rozmowę miałem 2 tygodnie temu, a kazali czekać, że zadzwonią nawet jeśli miałaby być negatywna...

ona
@afał

em

Polecam na przedstawiciela:) firma poważna a nie krzak:) jak będziesz chciał to dasz rade:)

EvE

powiedzcie proszę jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Krakowie? Ile osób ja przeprowadza, o co głównie pytają? Może macie jakieś sugestie?

rafi

Naucz się pisać prostaku!!! Tak to jest jak dupek się nie dostał, nie dziwi nas to bo takich prostakow trzeba unikać i Unilever się o tym przekonał.

Janusz

Ile można zarobić jako ph w Danone ? Czy samochody dalej są z wypożyczalni ?

Tina

no to Martyna i Kinga się spotkamy w autobusie. Marta jako pierwsza wsiądzie w Krakowie, ja w Katowicach a Kinga w Częstochowie :) Jeszcze inni wcześniej pisali że będą jechać tym autobusem. Jeszcze okaże się że większość pasażerów to przyszli pracownicy TARGET-u :)

Zostaw merytoryczną opinię o Target PRO - Łódź

• Jak się pracuje w Target PRO?

Zobacz opinie na temat firmy Target PRO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Target PRO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Target PRO?

Kandydaci do pracy w Target PRO napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Target PRO
3.5/5 Na podstawie 1252 ocen.

Target PRO