Opinie o Target PRO w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Target PRO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Target PRO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Target PRO w Łódź

A wiecie może coś o bazach sklepów, czy dostaniemy czy będziemy sami szukać puntów.

Rafi napisz do mnie na email lucky1987syl@wp.pl to sie dogadamy dokladnie

Tina

Hej ja jestem z Opolskiego, najprawdopodobniej będę jechała Polskim Busem z Katowic o 3:20 w Łodzi 6:45 :)

kinga
@Tina

hej, chyba będziemy jechać tym samym busem bo będe jechać z częstochowy :)

Mat

Polak ma już tak ze zawsze musi ponarzekać czy jest dobrze czy źle i szuka wszędzie problemu.

Przedstawiciel Handlowy

Byłem już na kilku rozmowach rekrutacyjnych w swojej karierze, ale z takim bucem jak w targecie jeszcze się nie spotkałem. Zero etyki zawodowej i kultury osobistej. Skoro tak wygląda rekrutacja to jak współpraca z nimi, zresztą czytają opinie tutaj i słysząc w rynku to wniosek jest jeden.

Doświadczenie, zarobki, od kiedy, dlaczego zmieniam itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
igla

Tom popieram ale dla poprawy humoru można poczytać:)

Tom

Jak czytam wasze "problemy" to zastanawiam się jakim cudem przeszliści cie rekrutacje. Dobrze, że jestem z innego regionu i nie będę z takimi ciołkami (mam nadzieję) współpracował.

madzia
@Tom

większośc ludzi nie ma żadnego problemy tylko pyta czy ktoś jedzie. Nadzwyczajniej żeby samemu nie jechać, poznać kogoś, spędzić w miłym towarzystwie czas Ty najwyraźniej jesteś zapatrzonym w siebie egoistą i typowym mrukiem co woli wszystko robić sam, bo "jesteś najlepszy" Szkoda mi takich ludzi jak Ty....

Kub

Ja jadę z Rzeszowa polskim busem, także widzę że spotkamy się w większym gronie w Krk..

andrzejek

Ja w piatek dostalem info, ze mnie nie wybrali, wiec wychodzi, ze tylko Ty

Słuchaj na tym forum a nie chacie ta informacja też padła, wystarczy poszukać...

Ewelaaaa1

Martyna skąd jedziesz?

@Ewelaaaa1

Ewela ja i Lucky jedziemy tym późniejszym pociągiem bo szkolenie ma zacząć się od 9-tej TLK wschodnia 5:54

Aaaa

A wiecie może jaki samochód służbowy będzie?

lub

czyli z lubelskiego nikt się nie wybiera?

@lub

lub Ty i tak do wawy bedziesz jechał?

Mat

Powiat wadowicki. O której planujesz być w Krakowie?

No pewnie około 1:40.

Józek

Na pewno bedzie na 8 skoro tak było w mailu. Przypominam ze w mailu pierwszym była 10 ale w centrali a teraz widocznie im się plany zmieniły. Z godzina i miejscem

Lucky

W sumie wstrzymam sie lepiej do pn

rafi

Lucky, poczekaj moze no za pierwszym razem mielismy byc o 10-tej w lodzi a teraz wyslali ze o 8 takie przychodzily emailed. Pociag jest ze wschodniej o 4:08

Lucky

Rafi a o ktorej dokladnie jest ten pociag napisz to bede sobie bilet zalatwial

Mat

Irzu jesteś z Krakowa czy okolic?

@Mat

Nie, powiat myślenicki. A Ty ??

Mat

Kto jedzie z Krakowa Polskim Busem w nocy o 2???

Ja jade

Martyna

Ja jade.

rafi

Zamelduja, spokojnie wiedza w hotelu ze bedziemy wiadomo ze po podruzy czlowiek musi odpoczac. Zreszta dostaniemy w poniedzialek info na email co dokladnie robic

Zostaw merytoryczną opinię o Target PRO - Łódź

• Jak się pracuje w Target PRO?

Zobacz opinie na temat firmy Target PRO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Target PRO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Target PRO?

Kandydaci do pracy w Target PRO napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Target PRO
3.5/5 Na podstawie 1252 ocen.

Target PRO