Target PRO

Łódź

Opinie o Target PRO

PH

Może ktos powiedziec jak z : -samochodami w celach prywatnych soboty niedziele itp. -Jakie samochody -maja GPS-y Dzięki za odpowiedzi

Targeciak
@PH tydzień temu

W ramach pracy w Targecie masz miesieczny limit kilometrów, ważne żebyś odwiedzał wysztkie sklepy na trasie i nie wykraczał poza limit kilometreów. Samochodziki to nowe clio i fabie co dwa lata zmieniają na nowe :)

Marta

Najpier miałam wywiad telefoniczny, a poten spotkanie. Pytali mnie o moje doswiadczenie zawodowe, prace z klientami i sprawdzali czy radze sobie z trudnymi argumentami ze strony klientow. Na spokojnie, dałam rade. w tym tygodniu jade do nich na zatrudnienie i szkolenie do Łodzi.

jaaa

Ja niedawno zaczalem prace. Najpierw bylo zatrudnienie w targecie. podpisalem umowe, opowiedzieli o zasadach korzystania z luxmedu i karty sportowej, wytlumaczyli za co bede odpowiadał. Dali mi narzedzia, mialem tez szkolenie z systemu w ktorym robie zamowienia. wytlumaczyli co do kogo mogę zglaszac. A pożniej pracowalem z innym Handlowcem, ktory mnie uczyl zasad pracy. Na razie jest ok. Zobaczymy co będzie dalej.

niezadowowlony

Nie wiem kto w tej firmie pracuje...i nie chcę wiedzieć. przed kilkoma dniami byłem przez nich rekrutowany. Masakra. Najpierw jeden koleś ćwiczył mnie przez telefon. Pytania dziwnej treści z księżyca. Następnie długo, długo nic. Milczenie ponad 2 tygodnie. W efekcie zadzwoniła jakaś panienka z informacją. Game Over - koniec rekrutacji. Bez podania przyczyn czy czegoś takiego odrzucony. A już miałem według tego pierwszego jechać na finalną rozmowę ws. przyjęcia do pracy. Totalny bałagan!!! Tak nie traktuje się ludzi z dobrymi kwalifikacjami. Mam wrażenie, że wszystkie te rekrutacje to jeden wielki pic na wodę.

Byly pracownik

Moja opinia po kilkunastumiesiecznym okresie pracy na jednym z projektow Unilever - Target jak każdy pracodawca ma sporo wad, ale też zalet. Dla kogoś kto chciałby nabrać doświadczenia w branży FMCG jako PH jak najbardziej polecam - nowe samochody, pensja na czas, targety do wyrobienia. Bardzo dużo zależy od bezpośredniego przełożonego, najczęściej są mocno korporacyjni, ale da się to przeżyć, choć wiele osób ma z tym spory problem, nie wytrzymują presji i najczęściej same się zwalniają. Trzeba uważać przy zdawaniu auta, pracownicy Targetu szukają na siłę rzeczy, za które mogliby obciążyć pracownika karami. Pensja? No cóż, z premiami na niektórych projektach da się zarobić ( usunięte przez administratora ) netto, ale sama podstawa to śmiech, ludzi do pracy brakuje na rynku a ( usunięte przez administratora )netto podstawy w tych czasach to niestety sporo za mało.

gros

swoją robote robia. Wzystko na czas. Opieka wdrożeniowa i powdrożeniowa kompleksowa. Widac ze lubia to co robia i pasja powoduje ze im to wychodzi. Pani taksówkarka odbierajaca z dworca calkiem sympatyczna i komunikatywna :)

obecny ph
@ph 14.09.2017, 21:53
a podpowiesz cos o rekrutacji? jakies wskazówki na co zwrócić uwage itp

Rekrutacja w porzadku. Pytania typowo dotyczace sprzedazy, obslugi klienta i moich wczesniejszych doswiadczen. Konkretnie i rzeczowo. Nawet zapach do auta dostalem. Jest ok.

zaskoczona
@gros 14.09.2017, 10:17

Noe mnie tez zaskoczyli. Z dworca przywiezli do biura, nie musialałm bładzic po lodzi. Wszystko zwiezle, na czas, zajeli się mną. Dostalem wszystkie informacje z czym do kogo, do tego materialy i gadżety przydatne do pracy. Poki co jest naprwade w porzadku.

nowy

Możecie mi powiedzieć na czym polega praca w foodservicie w krafcie? Jakich klientów trzeba odiwedzac? Sklepy?

magda
@Mati 06.09.2017, 22:52
To jest horeka, czyli restauracje, bary, puby itp. Podbna rola handlowca, co na sklepach – opieka, układanie produktu....

Ciekawa ta horeka. Nie wiecie czy daja baze czy trzeba pozyskiwać nowych klientów????

horeka
@magda 15.09.2017, 07:40

Ciekawa, ciekawa bo klient zupelnie inny. Dostajesz baze ale tez pozyskujesz nowych. Oprocz odwiedzania klientow, jezdzisz tez na targi, organizujesz pokazy.

Dominika
użytkownik zarejestrowany

@przedstawiciel - a czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego? Piszesz, że PH mają zagwarantowane pojazdy służbowe - o bardzo ważna informacja. A czy oprócz tego Target PRO zapewnia inne benefity? Czy z pracodawcą jest podpisywana umowa o pracę? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Target De-eN-O
@aga 24.08.2017, 19:31
Jest umowa o prace. Ja juz mam stala bo pracuje 4 lata. z benefitow jest luxmed i karta sportowa. Generalnie spoko....

Serdeczne gratulacje! Target to istna trampolina do sukcesów. Już po 4 latach można liczyć na umowę o pracę! To niesamowite jak szybko można np. zrobić pierwszy krok ku porzuceniu wynajmowanego mieszkania i wzięciu kredytu na własne cztery kąty! Być może za kolejne 8 lat nawet uda się awansować. Wtedy to już z górki... Warunków pracy w targecie nie trzeba krytykować jeśli przychylne komentarze wyglądają w ten sposób.

ja
@Target De-eN-O 05.09.2017, 14:17

Chyba pracujesz w jakiejś innej firmie bo ja dostałem umowę o prace na starcie, a po 2 latach awans. Normalne jest, ze osobaktora nie wyroznia się nawet po 8 latach pracy nie dostanie awansu, licza się umiejętności, anie staż.

kierowca

przedstawiciel
@kierowca 18.08.2017, 08:27
Mnie interesuje jedno. Czy auta mają klime? W mojej firmowce nie ma, auto ciągle nawala. Jeśli auta sa ok to ide w ciemno....

maja, mają klime i nawet sa nowe co mnie zaskoczylo

Miro

Przyda się. Przy tych zarobkach wszystko na górkę się przyda;) pozdr Miro

arurooooo

Czy prócz premii Ci handlowcy mają jakieś inne benefity?

chmurka
@zainteresowany 07.08.2017, 09:57
a czt jakies konkursy dla handlowcow sa???

na FB słoneczko

bbb
@zainteresowany 07.08.2017, 09:57
a czt jakies konkursy dla handlowcow sa???

sA jeszcze sprzedazowe dla handlowców mozna ostać dodatowa kase lub bony

Miro

Kto ma dziś kompetencje? Układy ukladziki...

frenc
@Miro 20.07.2017, 23:35
Kto ma dziś kompetencje? Układy ukladziki...

MIsiewicze mają. ;0

Dominika
użytkownik zarejestrowany

@Tak jest - pojawiło się kilka ogłoszeń na stanowisko przedstawiciela handlowego - czy możesz dokładniej opisać, jakie warunki zatrudnienia są proponowane? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Czy warto próbować?

włodi

dużo tam info o nich na tym fb, ciekawych branżowych materialow tez

lfn
@handel 19.07.2017, 19:34
dużo tam info o nich na tym fb, ciekawych branżowych materialow tez

ciekawie prowadzony profil, chyba jedyny w tematyce sprzedazy na fejsie

hhhh

Witajcie, Gdzie można więcej dowiedzieć się o tej firmie bo tutaj są takie mało szczegółowe informacje?

Tak jest

Dokładnie zmień zawód. Na murarce albo betoniarce zawsze można dobrze zarobić :))))))) sprzedawać albo się umie albo się nie umies i robisz marna kaske

god

najgorsze co jest to na smieciowej umowie pracowac z tego co widze w ogloszeniach maja tylko umowy o prace

Były za chwile

Zostajesz 3/4 roku z gołą podstawą i tyraj za mniej niz na kasie maja... Paaaali się w rękach robota a szyja boli od rozgladania się za nową robota tylko tu jak nie wpaść z deszczu pod rynne się glowisz . Co z tego ze znane produkty jak plany odwrotne do rzeczywistych możliwości rynku tradycyjnego a dodatkowych możliwości na kasę brak, pomocy brak tylko 0:1 cyfra dziekujeeeee chyba że o to w tym chodzi

racjonalny
@Były za chwile 12.07.2017, 22:40

Nie wiem w ktorym projekcie pracujesz ale z wlasnego doswiadczenia w sprzedazy wiem ze realizacja celow zalezy od samego handlowca. nie ma co zrzucac winy na wysokie cele czy brak pomocy tylko szukac rozwiazan, wszyscy by tylko narzekali. skoro przez 3/4 roku nie realizujesz celow to moze warto pomyslec nad zmiana zawodu.

Sama prawda

Zarobki w Targecie to zenada, a jezeli ktos pisze, ze poswieca swoj prywatny, czas za darmo, bo liczy na awans to gratuluje podejscia. Hieny z Targetu wrecz czekaja na takich, ktorych mozna wydoic do oststniej kropelki. Ja odszedlem z tej pseudo firmy i dopiero po jakims czasie zreflektowalem sie, jaki blad zrobilem wysylajac CV. Pozdrawiam wszystkich( lub raczej resztki) trzezwo myslacych

jaa
@Sama prawda 11.07.2017, 22:06

Ja mam inna opinie o targecie. tak jak wszedzie trzeba odwiedzac klientów i sprzedawac. ale wczesniej pracowalem na prowizji i nigdy nie wiedzialem co mnie czeka, kiedy i czego sie spodziewac na koncie. a tu jest iinaczej, wiem za co mi placa, kiedy i ile.

Kriss

Czesc forumowicze! Widzę, że target poszukuje wielu handlowcow. Powiedzcie jak to jest z tymi celami? Można je wyrobić? Da sie dostać premie w targecie czy piszą tak tylko na zachete zeby wyslać cv.

Doswiadczony
@Kriss 10.07.2017, 22:41

Cele jak to cele ambitne, trzeba się postarac. jesli sprzedajesz cos znanego to bedzie ci łatwiej. w targecie sprzedaje znane produkty i dzieki temu nie musze sie prosic klienta zeby ode mnie je wzial, a mam równiez doswiadczenia z nie znanymi markami i wiem co toznaczy

Trampki

Tak są to dobre lody. Ale nie uwierzę ze sprzedają się cały rok... nigdy nie kupiłem lodów kiedy nie było upału i nikt mnie nie częstowal lodami zima wiec kto je kupuje skoro się sprzedają ? Tu trochę baja poleciała...

lodożerca
@Trampki 08.07.2017, 00:26

Ty może nie ale inni kupują jesienia i zima lody w dużych opakowaniach. te na patykach za to sie sprzedają jak jest ciepło.

lodwypotwor

Cześć - jak myślicie, ta praca dla Algidy sezonowa czy na stałe ? co się dzieje po sezonie

algidowiec
@lodwypotwor 07.07.2017, 15:24

W algidzie pracuje już 3 lata mam stala umowę. Dobre lody sprzedaja sie caly rok.

Alcaponee

Czy ktoś dostał odpowiedź na Toruń? Rekrutacja z zeszłego tygodnia

kandydat
@Alcaponee 29.06.2017, 13:14
Czy ktoś dostał odpowiedź na Toruń? Rekrutacja z zeszłego tygodnia

Ja właśnie dostałem. Niestety nic z tego. A Wy?

ja
@kandydat 30.06.2017, 13:57
Ja właśnie dostałem. Niestety nic z tego. A Wy?

do mnie też dzwonili w piatek. Bylem pewny, że nikt sie nie odezwie, a zadzwonili.

Gazda

Simka forumowicze czy praca w projekcie dla Mbanku to sezonowa ? Na cza wakacji zastępstwo?

Hejka
@Gazda 27.06.2017, 18:48

To zależy to od ciebie i twojej dyspozycyjnosci czy pracujesz na sezon czy dłużej. Moja koleżanka,która teraz jest doradca klienta mówiła mi,ze wczsniej pracowała tak jak ja. Zobaczymy, czas pokaże.

Maciek

Żywioł
@Maciek 26.06.2017, 22:03
Na czym konkretnie polega praca handlowca w target? Widziałem ogłoszenia ale nie do końca sobie to wyobrażam…...

Jeździsz po klientach, bazę dają na starcie. Sprzedajesz produkty i układasz na pólce. Ale spokojnie masz auto służbowe więc docierasz do sklepów bez problemu.

Cześć

Na awans to trzeba sobie zasłużyć ponadprzeciętnymi efektami i zaangażowaniem a nie praca 8h w terenie i jacy zapracowani... Ci którzy awansowali latami dawali z siebie max i po 10h w terenie... wtedy to procentuje, jest zauważalne. Co drugi gamon by chciał awans ale to nie chęci decydują:) szybciej szczęście. Target ma bardzo dużo pracowników... Mozns trafić w dobre miejsce o dobrej porze ale na to ma szansę 1% z nas. Ja walczę dalej. Plany mam ponad 100% robione od 2 lat. Wierzę że moja determinacja wkoncu poniesie wyżej a gamonie wy nie liczcie na awanse. Są dla najlepszych

dok
@Cześć 25.06.2017, 09:31

I taki pacan może kiedyś zostać regionalnym boże broń od takich popaprańców. I jeszcze mu zapłacą za to nie małe pieniądze :):):). A zero kompetencji żeby zarządzać ludźmi

OnazA

Jesli chodzi o kierownictwo z unilevera to zalezy od terenu ale glownie bardzo w porzadku ludzie. Zarobki marne. Srednia 2200 na reke. Samochod od targetu. Skoda fabia 3 kombi 1.0 gaz. Nie mozna jezdzic prywatnie. Ogolnie jesli chodzi o samochody w targecie to czy dawniej hunday renaulct czy skoda to najlepiej jak bys oddal nowy z orzbiegiem kilkadziesiat tys :) Szans na awans nie ma w ogole. Teren w miare jednak baza nie do ogarniecia. Pracowalam jakis czas temu i szczerze nie polecam.

Pytanie kontrolne

Na awans trzeba długo czekać czyli jak myślisz ile w przypadku tej firmy? Ja czekam już 3 lata prawie w jednej z firm współpracujących z target, dobrze i ciężko pracuje a tak jak napisałeś zaczynam zauważać ze jestem niezauważalny ph.

Brajanek

Ogólnie do firmy Target jeśli chodzi o zatrudnienie nie mam zastrzeżeń pracowałem ponad 3 lata. Kolega pisał wyżej że pracuje 7 h :) tak tak:) nie mów tutaj o odpaleniu i kończeniu wizyty bo w handlu nowoczesnym 7 h to jest standard firmy ale dolicz dojazdy i prace w domu no chyba , że należysz do ludzi którym podstawa plus premia na która nie masz dużego wpływu ci pasuje:) Praca dla singla który chce sie rozwijać idealna z tym , że przedstawiciel w takich korporacjach jest niezauważany wiec jeśli myślisz o awansie w krótkim czasie, nie licz na to:) PRACA DLA OSÓB ODPORNYCH NA DUUUUUŻY STRES:) Cieżki kontakt z biurem ( niby wszystko ma być załatwione ale i tak 3 razy trzeba dzwonić i sie przypominać).

Fran

4000 to może brutto :)

Pan An

W algidzie max 3000 na reke jak zrobisz plan i wszystkie zadania co obecnie zdarza sie nieczesto.

Obecny

Chyba w algidzie w najwyższym sezonie

kikolll5

poszukuje pracy, jestem zaintresowana praca w sprzedzy. czy wiecie moze czy szukuja kogos ? czy osoba z malym doswiadczeniem na szanse sie do nich dostac?

sweetBe4r
@Algidowiec 11.05.2017, 22:44
Ja jak się do Algidy przyjmowałem to nie pracowałem wcześniej jako ph. Nauczyłem się rozmawiać w sklepie z kierowniczkami i ukł...

Jakie zarobki średnio można osiągnąć? Umowa o pracę czy własna działalność ?

Gas
@sweetBe4r 08.06.2017, 09:20
Jakie zarobki średnio można osiągnąć? Umowa o pracę czy własna działalność ?

W zależności od zadan 4-6 tys a umowa o prace to chyba standard unnich. Ja tak mam.

zada

Przy zrobieniu wszystkich planów 5500 zł brutto można zarobić (danone)

Krzysiek

Na ogloszeniu ph ds detalu jest określone 4-6 tys czyli to blef? Jaka realna kasa jest do wyciągnięcia? Mam prace i jeśli nie lepsza kasa to nawet nie wysyłam cv

Marianos

witam, odnośnie projektu heinz z tego co słyszałem to zmieniają jak to mówią "starą kadrę" która pracowała od xx lat co niektórzy i byli jeszcze na WDG teraz wszyscy po połaczeniu heinz z target pro beda na umowach o pracę i wiekszosci się to nie podoba bo mniejsza kasa i pewnie co za tym sie wiąze gorsze warunki, ale patrząc po różnych producentach to w wiekszosci tak wygląda że jak są zmiany(połaczenia) to raczej na gorsze , dziś na prawdę cięzko o producenta u którego jest jeszcze w miarę ok , niestety czasy się zmieniają i nie wróci już to co kiedyś było gdzie handlowcy zarabiali lekką ręką po 4-5k trzeba się przyzywczaić do rzeczywistości że na to miejsce mogą mieć dziś 2 osoby nie jest powiedziane że będą robić wiecej ale takie czasy

Krzysiek

Dlaczego tak często zmieniają się handlowcy w heinz?

Przemo

Ja bylem w Algidzie w Gorzowie, pytania sprzedazowe, scenka i reszta glupot, odnosnie osobowosci.. natomiast chcialem napisac, ze jest to pierwsza firma, ktora do mnie zadzwonila, ze sie co prawda nie udalo, ale dziekuja mi za obecnosc i posswiecony czas, mega w porzadku. Az mi sie glupio zrobilo, bo w sumie to mi zalezy, a ten gosc dzwoni i mi jeszcze dziekuje. Na pewno bede probowal dalej, bo bije profesjonalizm!

Kandydat

Idę na rozmowę do heinz na Warszawę, może pomożecie z pytaniami, kojarzycie jakie mieliście?

MT

Pracowałem przy Unilever w hiperach. Teraz przerzucili mnie do innej firmy i jest bałagan.

Handlowiec

A czego się spodziewałeś pracując w sprzedaży? Dobry z ciebie gościu. Tylko liczba się liczy. Za piękne oczy premii nie dostaniesz. normalka. Ciagle to marudzenie......nuda. Pracujesz dostajesz proste. W Algidzie są konkursy. Goska poczytaj sobie na ich fb. Można dostać trochę dodatkowego hajsu.

Aaa

Umowa jest. Masz też tam Luxmed ale nie miej złudzeń zębów ci nie zrobią. Dostałem Renault Clio, chciałbym coś większego do przewożenia wózka dla dzieciaka. Są konkursy za sprzedaż ale trzeba się nałazić. Ciągle tylko liczba, liczba, liczba….

Goska

Hej! Czytałam, że Target poszukuje Przedstawicieli Handlowych. Nie wiecie co tam oferują? Dają umowę o pracę i jakieś dodatki czy tylko goła kasa? Fura nowa, przetyrana czy własna?

Xyz

Dają możliwość korzystania z auta?? Bo inne firmy agencyjne nie bardzo chcą iść na tako układ??

@Xyz 18.04.2017, 09:56

Można korzystać ale z głową. Z własnego doświadczenia wiem, że w porównaniu z innymi agencjami dają lepsze auta. Jak rozpocząłem pracę to dostałem nowego Hyundaia, teraz zmieniali na Renault Clio.

XYZ
@PH 20.04.2017, 21:54

Dzięki za info :) to fajnie bo to też mobilizuje i to taki miły dodatek a wiadomo że co weekend nie będzie się jeździć do Zakopca po bułki :D Pozdrawiam :)

Błażej 2016

3000 zł nie we wszystkich projektach jest możliwe do zdobycia z perfekt wynikami. Ja mam złe doświadczenia z ta firma nie polecam

Marcin
@Błażej 2016 14.04.2017, 20:33
3000 zł nie we wszystkich projektach jest możliwe do zdobycia z perfekt wynikami. Ja mam złe doświadczenia z ta firma nie polec...

Gdzie pracowałeś? Ja tyle wyciągam co miesiąc ale codziennie jestem w terenie.

Żbiku

Krótko i na temat. Polecam

Majka

Z przyczyn osobistych musiałam rozwiązać umowę z Target PRO, ale jedno muszę im przyznać, pełen profesjonalizm do samego końca. Nawet na samym rozliczeniu z powierzonego mi sprzętu czułam, że jestem dla nich kimś ważnym. Myślę, że jeszcze kiedyś znów nasze drogi się spotkają. Bardzo dziękuję i powodzenia !

Moja opinia

Różnie tak jak i w Unil i Krafcie i Żywcu i wszędzie. Jak jesteś sierota to nic nie uratuje twojej kasy. I choćby robić 25 kth to i mało bo nie sprzedajesz tyle ile musi być

zainteresowana pracą...

Jest ktoś kto pracuje przez Target jako PH dla Algidy? Jakie są mniej więcej zarobki i jak jest z pracą nie w sezonie? jak traktują pracowników? Dzięki za pomoc :)

co tam słychać
@zainteresowana pracą... 08.04.2017, 00:24

Zarobki to różnie zależy od regionu; jak będziesz dobrze pracować to na zimę przeniosą Cię do spożywki i chemii; co do traktowania to też różnie :D

zainteresowana pracą...
@co tam słychać 09.04.2017, 23:09

3000 zł netto to realna kwota do osiągnięcia przy zaangażowaniu i dobrych wynikach?

PH

Pracował ktoś w Żywiec w zdrój przez Target?? jestem ciekaw jakie warunki oferują czy można z auta korzystać w celach prywatnych? Będę bardzo wdzięczny za odp, dzisiaj wysłałem CV na PH ;)

Aska

A o jakim terenie mówisz ze było tak dobrze?

Zostaw opinię o Target PRO - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Target PRO