Tele Taxi 400-400 Miej.Przeds.Trans. M.Bedyniak K.Cyrankowski P.Kejnik

Opinie o Tele Taxi 400-400 Miej.Przeds.Trans. M.Bedyniak K.Cyrankowski P.Kejnik

Filtruj opinie po kryteriach:

Maniek
 Opinia

Jestem bardzo zadowolony z firmy taxi ja mam w 4 minuty a jak będziesz miała starz to inna bajka oni teraz są ludźmi zrozum to krowo

Anna Z.
 Opinia

Witam, jestem bardzo oburzona postawą Pani Kierownik przyjmującej zamówienie w dniu 20.12.2018r o godź 8,30, która zamiast doradzić jakie auto powinno przyjechać po 3 osoby dorosłe i 8 walizek, wymagała ode mnie decyzji jakie auto ma przyjechać, czy Van, czy kombi? To chyba w Pani kompetencji jest podpowiedź w które auto zmieszczą się bagaże i pasażerowie. W innej sieci taksówkarskiej bez problemu mi doradzono. Z przykrością, ale nie będę korzystać z Państwa usług, dopóki tak będzie wyglądała obsługa telefoniczna. Anna Z.

Anonim
@Anna Z. 20.12.2018 08:47

Przecież waliZki mogą być małe duże średnie a przy 8 dużych to van może być mało.

Pokrzywdzony
 Opinia

Po wydarzeniu jakie mnie spotkało w dniu 24.05.2017 po godz.15 z min. to był volkswagen taxi 400 400 o nr el 332 ss końcówka numeru idealnie pasuje do wizerunku kierowcy tej taksówki po prostu cham, wieśniak co obycie ma z obory a jego odzywki porównuje do żuli, pewnie nie wiedział że wszytko mam nagrane na kamerze łącznie z jego wypowiedzią co do mojej osoby. jestem już w wieku emerytalnym a propozycja zjechania do lasu nie powiem z czym się kojarzy. nr z tyłu samochodu na klapie to 886 pokrzywdzony

Tak16Nie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Tele Taxi 400-400 Miej.Przeds.Trans. M.Bedyniak K.Cyrankowski P.Kejnik - Łódź