Tele Taxi 400-400 Miej.Przeds.Trans. M.Bedyniak K.Cyrankowski P.Kejnik

Łódź

Tele Taxi 400-400 Miej.Przeds.Trans. M.Bedyniak K.Cyrankowski P.Kejnik

Opinie o Tele Taxi 400-400 Miej.Przeds.Trans. M.Bedyniak K.Cyrankowski P.Kejnik

Pokrzywdzony

Po wydarzeniu jakie mnie spotkało w dniu 24.05.2017 po godz.15 z min. to był volkswagen taxi 400 400 o nr el 332 ss końcówka numeru idealnie pasuje do wizerunku kierowcy tej taksówki po prostu cham, wieśniak co obycie ma z obory a jego odzywki porównuje do żuli, pewnie nie wiedział że wszytko mam nagrane na kamerze łącznie z jego wypowiedzią co do mojej osoby. jestem już w wieku emerytalnym a propozycja zjechania do lasu nie powiem z czym się kojarzy. nr z tyłu samochodu na klapie to 886 pokrzywdzony

Zostaw opinię o Tele Taxi 400-400 Miej.Przeds.Trans. M.Bedyniak K.Cyrankowski P.Kejnik - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tele Taxi 400-400 Miej.Przeds.Trans. M.Bedyniak K.Cyrankowski P.Kejnik