Opinie o SILESIA TEAM w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SILESIA TEAM. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w SILESIA TEAM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILESIA TEAM w Opole

t k

Odradzam wszystkim jedno wielkie oszustwo jak ktoś chce wiedzieć więcej proszę o kontakt 666 204 005

Krzyś123

Od czasu od którego do firmy dopisali trzeciego współwłaściciela to robi soe syf. Nie traktują pracowników poważnie . Bardzo ciekawe teksty w ostatnim czasie sypie pan B.D bo mysli ze wszystko mu wolno ale na każdego przyjdzie pora.

Nick01

Witam...Pracowałem w tej firmie dwa lata...Jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe,to rożnie z tym bywało...raz lepsze raz gorsze,da się żyć ale szału nie ma(Pfortenstrasse we Frankfurcie nad Menem 20 osób i łóżka piętrowe oraz jedna malutka kuchnia,to już przesada).Auto dają do dyspozycji,to fakt...Jest ok.Ze zjazdami nie ma problemu,jest to kwestia dogadania się z niemieckim pracodawcą.Narzędzia jeśli już dostaniecie,to bez rewelacji,chyba,że jesteś jednym z brązowych języków,to masz szansę na co fajnego.Płacą na czas,ale pilnuj swoich godzin(zbieraj żółte zetle),bo później możesz się nie doliczyć godzin.Za urlop płacą ale też trzeba tego pilnować.Jeżeli nie znasz języka niemieckiego,to niczego nie podpisuj,bo Cię wykręcą.Weźcie lepiej dokumenty do przetłumaczenia.Jeżeli przytrafi Wam się dłuższe chorobowe,to masz niewielkie szanse zobaczenie pieniędzy za okres chorobowego a prędzej możesz liczyć na,to że Cię zwolnią(wyjątek stanowi wypadek w pracy).Po chorobowym przyjmą Cię...Ale tutaj UWAGA...Przy podpisywaniu nowej umowy w stosie dokumentów może znaleźć się Twoje zwolnienie za okres kiedy byłeś na chorobowym,które nie świadomie podpiszesz...

Toni

MB Service dla mnie to spoko agencja i byłem zadowolony!!

Elektryk

Wstępna rozmowa telefoniczna, zaproszenie na rozmowę w biurze w Opolu. Oferta była bardzo atrakcyjna więc podpisałem umowę.

Wiele pytań na podstawie których określili moje umiejętności.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
nigdy więcej MB-service

Witam wszystkich mam najświeższe informacje o postępowaniu właścicieli z MB-Service . Pracowałem tylko miesiąc . Praca była ok u niemieckiego pracodawcy , warunki zakwaterowania dobre ale bez szału . Problemy zaczęły się z warunkami umowy . Nie wypłacali pieniędzy za wszystkie godziny pracy ( w tygodniu traciłem dniówkę ) , zwrot za dojazd do pracy powyżej limitu masz wypełnić jakieś papierki i czekać nie wiadomi ile . Rozmowa z szefem cytat " zawsze może Pan wrócić do poprzedniej firmy " jedyna dobra rada , oczywiście skorzystałem . Po rozwiązaniu umowy 15-go dzień wypłaty dostaję sms proszę się zgłosić po pieniądze do siedziby firmy w Opolu. Ofertę mają bogatą ,praca jest , warunki mieszkaniowe przyzwoite . Moja rada sam zdecyduj oni na tobie na pewno zarobią . Jest mnóstwo firm pośredniczących to specyficzny rynek pracują nad bazą chętnych do wyjazdu , zdarza się , że w kilka godzin dopinają umowy bo niemiecki zleceniodawca jest wymagający i płaci w euro . Czytajcie dokładnie umowy ,negocjujcie i nie dajcie się wykorzystywać ,obie strony muszą być zadowolone ( czyli my pracownicy i pracodawcy Ci rzetelni pracodawcy ).

Jest tak dużo agencji pracy na rynku, że nikt nie będzie trzymał ludzi na siłę. Po co to narzekanie , lepiej zmienić agencję. Ja korzystałem z ich pośrednictwa i byłem bardzo zadowolony. Rozumiem, że coś komuś nie wyszło ale tak się poprostu zdarza.!

majster@ 2,10.2017

Majster @ 2 .10 .2017 nie doceniają uczciwych pracowników tylko kombinatorów mieszkania porażka wypłaty marne obiecują i nie dotrzymują słowa absolutnie nie polecam

@zenek - dziękuję za Twoją odpowiedź. A czy możesz napisać, na jaki okres jest podpisywana umowa? Czy MB Service zapewnia zakwaterowanie? Piszesz, że firma zapewnia całą dokumentację zatrudnienia - to bardzo dobrze, takie praktyki naprawdę się ceni.

Antek

Więcej spokoju i zrozumienia każdemu się przyda. Ważne, że agencja ma dobrą opinię i można z nimi jechać.

Jurgen

MB Service to w sumie fajna agencja, szkoda że mają mało ofert.

Czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane ze współpracą z MB Service? Jaki rodzaj umowy jest podpisywany z Agencją? Jak wygląda praca w zagranicznych lokalizacjach? Te merytoryczne informacje będą cenne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

zenek
@Marta

Niedawno zem wyjechal z tej firmy. najlepiej do nich zadzwonic, panie z biura wszystko pieknie wytlumacza. A moj wyjazd byl bardzo dobrze zorganizowany, wszystko jasne i konkretne. Fajnie ze jest umowa na warunkch niemieckich. Robota wydaje sie w pelni legalna bo wszystkie dokumenty potrzebne do pracy w Niemcach dostalem poczta. Raz sie zdarzyla sytuacja ze my pojechali do roboty a roboty nie bylo no ale cóż firma za to może. Na szczescie szef zadzonil i to przejechali my na inna budowe i godziny leca. moge polecic ta firme

@zenek

Buraku naucz się pisać po Polsku! Jak ty tak pracujesz jak piszesz to ta firma ma fajnych fachowców☺

Mateusz
@Gość

Swoją wypowiedzią pokazuje Pan/Pani swój niski poziom i kulturę. Dobrze ze z takimi nie trzeba pracować. Fach się w ma w ręku a nie w gadaniu.

Arni

Tak mało wpisów ostatnio na forum? Czyżby wakacje wyciągnęły ludzi na powietrze? Chciałbym dowiedzieć się kilku informacji o robocie w Ettlingen. Może tam ktoś już był i mógłby podzielić się swoimi uwagami? Dobrze jest wiedzieć coś przed rozmową z agencją.

wawrzyn 75

Czy może ktoś napisać coś o pakowaniu części motoryzacyjnych w Salzgitter, proszę o jakieś informacje

Karol

Dlaczego niektórzy uważają, że na forum powinny być tylko negatywne opinie? Ja jestem zadowolony i nie jestem z HR firmy. Jak się człowiek zachowuje tak jak należy to zawsze się można dogadać. Zrobić swoje, dobrze zarobić i wszyscy są zadowoleni z tego.

Tina

MB Service ma bardzo skrajnie różne opinie. Jaki jest tego powód?

gość

na tej stronie nie dowiecie się za wiele o tej firmie negatywne wpisy są usuwane !!!!!!

Franek

Słyszałem dobre opinie o firmie a teraz po lekturze wpisów nie wiem co mam sądzić o nich a chciałbym wyjechać do roboty.

Tomasz

Mam zamiar skorzystać z ich pośrednictwa i widzę, że forum potwierdza opinię jaką słyszałem o MB Service a słyszałem sporo dobrego. Mam pytanie czy malarze znajda pracę w Niemczech? Taka by mi najbardziej pasowała.

Ananas

Witam, pracuje ktos może przy pakowaniu czesci samochodowych przez tą firme ? Mieszkania w Hildesheim wynajmuja, jak warunki ?

FILIP
@Ananas

Chłopie nawet nie jedz tam totalna porażka

Paula96
@Ananas

O hej. Jedziesz tam? Bo ja dostalam wlasnie ta oferte.. odezwij sie na meila paula020896@gmail.com

Paula96
@FILIP

Dlaczego? Tez dostalam oferte tam... do tych czesci. Pisz na meila paula020896@gmail.com

Karol

Chciałbym skorzystać z ich oferty dla elektryka w Niemczech i bardzo proszę o kilka informacji na ten temat. Jakie warunki mieszkaniowe załatwiają ? Na jaką kasę można liczyć już po opłaceniu mieszkania i innych opłat bo myślę że to jest po mojej stronie koszt?

gold
@Karol

Firma MB to była moja pierwsza niemiecka firma. Moge Ci polecic, bo mieszkania masz zalatwione i sa one za darmo i auto tez masz do tego. Kasa tez nie byla zla, lepiej niz w polsce.

Zostaw merytoryczną opinię o SILESIA TEAM - Opole

• Jak się pracuje w SILESIA TEAM?

Zobacz opinie na temat firmy SILESIA TEAM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILESIA TEAM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SILESIA TEAM?

Kandydaci do pracy w SILESIA TEAM napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SILESIA TEAM
2.6/5 Na podstawie 230 ocen.

SILESIA TEAM