RUIGROK

3.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o RUIGROK

Aktualność
Ruigrok Productie B.V. jest agencją pracy działającą od 2001 roku posiadamy swoją siedzibę w Hillegom ( Holandia Południowa).

Pierwotnie wywodzimy się głównie z sektora kwiatów i cebulek, ale od 20 lat poszerzyliśmy naszą wiedzę o wiele różnych sektorów. Dziś nadal jesteśmy silnie reprezentowani w sektorze kwiatów i cebulek, ale ponad 40% naszych pracowników pracuje w innych sektorach, takich jak logistyka, przemysł spożywczy, ogrodnictwo, sektor chemiczny, przemysł przetwórstwa drewna i wiele innych sektorów.

Zatrudniamy ponad 1600 pracowników w Grupie Ruigrok codziennie wspieramy naszych klientów. Oprócz naszej specjalizacji w przetwórstwie kwiatów, obsługujemy wiele różnych typów klientów w wielu różnych sektorach. Stosujemy nasze motto elastycznie i angażując się we wszystkie nasze procesy, nie tylko dla naszych klientów, ale z pewnością także dla naszych pracowników.
Kasia

Hej wszystkim , pracuje 2 lata w Ruigrok przy przekąskach serowych naprawdę mogę polecić .Ludzie są w porządku ,praca naprawdę spoko godzinki są także mogę z całego serca polecić .

Kaja
@Kasia

Witam a jak warunki mieszkalne ?

@Kasia

W jakim konkretnie miejscu jesteś??Szukam i szukam ,przeglądam te wszystkie oferty i nie mogę się zdecydować ,a jadę pierwszy raz.....Potrzebuję dobrego źródła informacji:)Pozdrawiam,Agnieszka

Edyta
@Kasia

Hej. A przy kwiatach orientujesz się jaka jest praca? Ile osób tam pracuje i jak jest z zakwaterowanie? Jestem zainteresowana pracą ale obawiam się jechać przez agencje

Taka ja Nowy wpis
@Kasia

Hej możesz udzielić więcej informacji

Klaudia

Witam. Kto wyjeżdża 01.01.2022 na cebulki ?

Monika

Tak, Ja jadę.

Monika

Dobrze, napisałam wiadomość.

Taka ja Nowy wpis
@Monika

Hej czy udzielisz mi inf więcej

Sylwia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.
Kandydat

Dzień dobry, chciałam zapytać jak oceniacie pracę na przekąskach serowych? Chodzi mi o stawkę, ilość godzin i zakwaterowanie? Czy są jakieś testy teraz?

Justyna Nowy wpis

Dlaczego najgorsza agencja w jakiej byłeś? Tylko pod względem wizualnym czy jak...

Praca w Holandii
Z Ruigrokiem to szalenie proste
Zadzwoń, a dowiesz się wszystkiego
Odpowiemy na Twoje pytania

hmmmm
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.
Kandydat

jak wyglada praca na pikerce?? i czy da sie zarobic??

kamil
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.
Kandydat

siemano jedzie ktos w te sobote na order pickera?

Uki
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Siemanko, orientuje się ktoś czy transport organizowany przez agencje przy pomocy GTV bus jest darmowy holandia-Polska? Z Polski do Holandii był darmowy. Przyjechałem na tygodniowa akcje i zastanawiam się czy zaryzykować i pojechać z nimi i być może zapłacić więcej czy wybrać blablacara który wychodzi taniej.

Addd
Kandydat

Cześć, planuje wyjazd z koleżanką od lipca 2022. Może ktoś był by chętny do nas dołączyć? Zależy nam na kimś zdecydowanym, kto bierze pracę na poważnie. Miejsce do ustalenia. adamichalska.hig@op.pl

zychosia3
@Addd

witam ja planuję od lipca zacząć pracę w Holandii pozdrawiam Anna 47 lat

Piotrek1239370
@Addd

No to dawaj na priv 669133582

Marzena
@zychosia3

Anna do jakiej pracy się wybierasz?

zychosia3
@Marzena

jeszcze nie mam pomysłu na życie , jestem chętna jechać i pracować ale najpierw muszę porozmawiać z firmą. pozdrawiam serdecznie

@Marzena

Hej Marzena.Wybierasz się jeszcze do tej pracy,czy może jesteś już na miejscu? Ja bym chciała wyjechać na początku maja,właśnie z tą firmą.Rodzaj pracy raczej obojętny.Czy do serów,czy kwiatow-chyba bez różnicy, zależy mi na pracy...Pozdrawiam, Agnieszka.

MARTA
@Aa

Też bym była chętna na wyjazd do pracy za granicą. Lecz poszukuje także osoby chętnej aby wyjechać wspólnie proszę o kontakt osoby zainteresowane.

@MARTA

Nadal szukam .Nie mogę się zdecydować na jedną,konkretną agencję, bo zawsze znajdą się jakieś negatywne komentarze.Albo wszystko fajnie,albo stanowczo odradzają..Za dużo tego ..Jadę pierwszy raz i stąd obiekcje.Zalezy mi przede wszystkim, żeby były godziny gwarantowane,sensowna lokacja i ludzie,którym też zależy na pracy.No i normalne stawki.Chcialabym wyjechać w pierwszej połowie maja,np 7.05....A czy układanie kwiatów,serów,pakowanie ubrań to chyba bez różnicy....Agnieszka

@MARTA

Hej,Nad jestem chętna na wyjazd ale nie mogę się zdecydować na agencję.Praca raczej każda, sery,układanie kwiatów,czy pakowanie ubrań...Chciałabym wyjechać na początku maja,tak do 10.05.Zalezy mi na pracy z dojazdem do niej,,gwarantowanych godzinach,godziwych stawkach i czystej,normalnej lokacji.No i żeby ludzie z pracy i lokacji też mieli takie podejście.Imprezowania nie szukam,w tygodniu pracy wolałabym się wysypiać:)Jak coś, pisz na maila: ufka2003@gmail.com Pozdrawiam,Agnieszka

Jula
@MARTA

Ja chcę wyjechać w polowie czerwca z chłopakiem, mój będzie to pierwszy wyjazd, chłopak już był ale przez inną agencję, pozdrawiam

Ola
@Aa

Hej ja również początek maja lub 11go

Zainteresowani
Kandydat

Witam czy jeśli wyjedziemy razem z narzeczoną, będziemy też pracować na jednej zmianie?

@Zainteresowani

Witam :) Jeśli będą Państwo pracować w tej samej firmie - tak. Jest też możliwość pracy w dwóch różnych firmach, ale mieszkacie Państwo oczywiście razem. W tym przypadku godziny pracy zazwyczaj są podobne.

Klaudia
Kandydat

Wyjeżdża ktoś do pracy w połowie listopada na przekąski serowe i chce się poznać? :)

Jan
Kandydat

Dzień dobry, czy są organizowane wyjazdy z Warszawy?

@Jan

organizujemy wyjazdy z całej Polski :)

Dawid

Hej odezwij się d2wid3k@gmail.com

Wika
@Klaudia

Hej, wyjechałaś na te przekaski? Ja mam jechać jutro ale nw czy się opłaca. Odezwij się proszę jeśli byłas na wikawikaa97@gmail.com

@Jan

Witam, wyjeżdżamy z całej Polski

@Wika

HEJ,jesteś na tych przekąskach?Mogłabym prosić o info?Chce jechać pierwszy raz I potrzebuję sprawdzonych informacji o pracy,godzinach,stawce i lokacji...No wszystko,czego można się dowiedzieć przed pierwszym wyjazdem.Pozdrawiam,Agnieszka

Basia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Czy ktoś może wie, czy będę musiała rozliczyć się z pit jeżeli jestem osobą przed 26 rokiem życia i pracowałam tylko miesiąc?

Asia

Hej wszystkim;) jak większość zastanawia się nad wyjazdem do Ruigrok ja pracuje drugi tok na Plant Trand i nie narzekam ludzie w porządku atmosfera ok godziny są zakwaterowanie jest pieniążki na czas ja jestem zadowolona.Zawsze się ktoś znajdzie że coś będzie nie odpowiadało ale ja nie narzekam. POLECAM WYJAZ Z RUIGROK Panie z biura w Polsce rzetelne????

Marli
@Asia

A jak wygląda praca z godzinami i jaki zarobek i czy mieszkania mają dobre warunki ?

Mazhsjsks
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.
Klient

Dzień dobry, chciałabym zapytać o prace jako order picker polecacie? Dobrze wychodzi zarobkowo po odliczeniu wszystkich kosztów. Jak wyglądają pokoje dla pary

Agg

Hej, jedzie ktoś końcem kwietnia na kwiaty?

Justyna
@Agg

Hej ja szukam pracy. Justyna 37 lat. Jestem z Krakowa a wy ? Pojechalabym z końcem kwietnia. Justynakrakkk@pl

Mareckkki
Kandydat

Hej wybiera się ktoś 17.04. na cebulki lub kwiaty?? Chętnie poznam normalnych ludzi pisać mpolkowski92@gmail.com :)

Madziara
@Mareckkki

Witam ja jadę na cebulki

PRACA PRZY KWIATACH
Praca na hali
Praca przy taśmie
Układanie bukietów z różnych kwiatów ciętych
Stawka: 12 29 e
Wyjazd NIEDZIELA 17.04.2022
Legalne zatrudnienie

Gwarancja 38,5 h tydzień
Opiekę polskich koordynatorów

Cotygodniowe wypłaty na konto
Kredytowany przejazd Polska Holandia
Zakwaterowanie

Darmowy transport z lokacji do pracy
Możliwość długoterminowej współpracy
Jesteśmy dla Was od 9:00 do 19:00
+48 604 521 233
+48 728 321 387

kontakt@ruigrokpraca.pl

Kochani
Wiecie jaki dziś obchodzimy dzień Ruigrok wam podpowie Światowy Dzień Czekolady Wszystkim smakoszom życzymy samych słodkości w życiu Pamiętajcie Czekolada jest lekiem na całe zlo
Piter
Kandydat

Witam pracował ktoś na drukarni? Jakieś informacje jak się tam pracuje?

Jarek
Kandydat

Na jakie zarobki można liczyć jadą z tą agencją?

Piter
Kandydat

Witam, Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat pracy w drukarni, jak wygląda?

Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK - Opole

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w RUIGROK?

Zobacz opinie na temat firmy RUIGROK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 221.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUIGROK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 158, z czego 74 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie RUIGROK?

Liczba opinii klientów firmy RUIGROK, to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUIGROK?

Kandydaci do pracy w RUIGROK napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.