Opinie o RUIGROK

Grzegorz

Od miesiaca jestem tu z moja siostrom w pracy i podoba nam sie sa godziny do pracowania wiec jestesmy zadowoleni a umowa na trzy miesiace jest

Michał K

Pracowaliśmy w te wakacje ze znajomymi w Ruigroku i praca była spoko tylko mieszkanie lipne. Mogliby się bardziej postarać z lokacjami i zredukować ilość osób w pokoju. To był nasz drugi raz w Holandii przez tą firmę. Da się trochę pieniędzy odłożyć jak się jedzie na dwa miesiące, dobra opcja dla studentów.

Magda
@Michał K 07.12.2017 14:43

Tak to prawda ze mieszkania maja beznadziejne musza to zmienic bo czlowiek jak wraca po pracy to chce miec pokoj dla siebie a nie sluchac innychy!!!!!!!!1

Seba

hehehehe pracowalem na stolarni z moimi kolegami i spoko bylo jest kasa to jest dobrze

Emanuela

Byłam na sortowaniu cebulek a teraz jade na układanie bukietów. Hotel zapewniany przez firme ale placi się ok.80euro zalezy gdzie mieszkasz. W hotelu tak srerdnio ale na prywatnych lokacjach lepiej, do pracy jezdzisz autem albo rowerem zalezy jak masz daleko. Pieniadze pod koniec tygodniu na konto wiec polecam firme,mozna zarobic.

Ania

Mam pytanie... Czy do tej firmy przyjmują starszych ludzi. Jestem w wieku 50 lat i zastanawiam sie czy mam szansę gdziekolwiek za granicą pracować w tym wieku. Zdaję sobie sprawę ze młodzi ludzie są tam w cenie. I teraz pytanie.. Czy w tym wieku można dać sobie tam radę?

Goska

Hmmm...widze ze opinie sa podzielone na temat akcji, ja sie wybieram bo zawsze jest duzo godzin a nauczona pracy jestem bo caly zycie holandia albo niemcy jak chcesz zarobic porzadny grosz to musisz. zawsze na wyjezdzie jest ktos kto pierwszy raz w pracy fizycznej jest i to czy sie stara zalezy tylko od niego.

Nl
@Goska 28.11.2017 22:53

To już nie te czasy kiedy bylo po 60 H teraz max 40

Saba

Firma jedna wielka porażka,pod względem pracy oraz zarobków nie wspominając o organizacji ! Dużo obiecują,niestety rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej !

Sobix

Nie wiem jak jest na stroikach ale u nich zawsze jest duzo godzin chyba ze na prawde lipinie trafisz ukladanie bukietow jest w miare spoko dla mnie liczy sie efekt koncowy czyli wyplata...hehehehe

Krycha
@Dominik 25.11.2017 11:11
Aa nie wiesz jak zakwaterowanie wygląda? Pytam bo różne rzeczy słyszałem na temat Holandii..

iga
@Krycha 25.11.2017 22:42
Nie radze tam jechać!!!!(usunięte przez administratora)nie polecam!!! Masz jeszcze możliwość to się wycofaj!! Taka moja rada...

pamietam jedna "Kryche" prawa reke z lewa mylila i nawet miotly nie umiala utrzymac HA Ha i tak sie z nia meczyli przez 8 tyg

Dominik

Siemanko jadę w sobotę w okolice Amsterdamu, praca przy stroikach, wybiera się też ktoś? Albo może ktoś tam jest i może powiedzieć coś wiecej na ten temat jak to wygląda ile godzin i czy warunki mieszkalne ok?

bezo

Akurat sie sklada ze pojechalem pierwszy raz do firmy Ruigrok rok temu i na poczatku byl szok bo wszystko nowe otoczenie i ludzie ale jesli sie jedzie do pracy a nie na wakacje to mozna niezle zarobic. wiadomo ze jak jestes nowy to traktuja wszystkch rowno ale na koniec zostaja Ci co chcialo im sie robic kwestia tego jak kto jest nauczony pracy i czy mamusia im pod nos do 20 roku zycia podnosi pod nos zupki. Pracuje juz rok z przerwami na urlop ile chce tyle jazdze do pl. W wiekszosci ci co pisza ze jest zle to maja lewe rece do roboty przez rok sie ich naogladale i ci prowadzacy naprawde musza miec niezla cierpliwosc. Dziekuje

Magduś98

Moge polecic ta firme kazdemu komu chce sie pracowac. Duzo ludzi ktorzy wczesniej na produkcji nie pracowalo narzeka ale pozniej sie przyzwyczajaja, to moja pierwsza firma w holandii i nie mam na razie zamaiaru zmieniac

Natasza

Pracuje tu juz pol roku i podoba mi sie pieniadze zawsze na czas co jest najwazniejsze i rozni ludzie tu sa mieszkanka calkowita naszczescie ja znalazlam moja ekipe

Ania

Sobix a kiedy byłeś na bukietach? Ja też tam jeżdzę, może sie znamy? :)

zbyszek

siemka wam wszystkim mam do rouigroka jechać teraz w sobote pierwszy raz oni potrzebują zaświadczenie o niekaralności dajcie odpowieć zbyszek

Dominik
@zbyszek 23.11.2017 13:36

Ja jadę w sobotę na stroiki ale tam nie trzeba nie wiem jak na innych stanowiskach.

Gość

Witam, jedzie ktoś może w ta sobotę do Holandii okolice Amsterdamu około 30km, praca przy stroikach? Albo czy ktoś tam już jest i może coś więcej powiedzieć na temat pracy i. Zakwaterowania?

Mikiii

Czy wyjazd w styczniu sie oplaca i czy jest możliwość dostania sie na domek do znajomych

patriota
@Mikiii 21.11.2017 15:14
Tylko u mnie gorzej z jezykiem heheh Wracajac do pytania oplaca sie wyjazd w styczniu??

W styczniu jak najbardziej sie oplaca jezeli do kwiatow to dobry okres bo jest okazja sie wdrozyc w prace bo jest mniej pracy ale juz od lutego praktycznie do czerwca jest sporo godzin.

Mikiii
@patriota 22.11.2017 18:30

Aha dzięki wielkie

ach
@grzesko8 17.11.2017 18:33
Witam...ja z żoną jedziemy jutro na bukiety pierwszy raz ale też nie znamy szczegółów pracy..jest ktoś coś?...

jest taśma która jedzie i kilka stanowisk przy taśmie. na stanowisku dwie osoby - jedna obiera kwiatki, druga bierze po kwiatku, albo dwa i kładzie na taśmę

ach

Dzień dobry, czy ktoś z państwa wie po jakim czasie po zakończeniu pracy wypłacane jest tzw. wakacyjne?

Mariusz

Byliśmy z żona na cebulkach w tym roku i pieniądze wyszły fajne. Opłaty za mieszkanie i ubezpieczenie narzuciło biuro i ściągało z wypłaty. Praca jest tam nie tylko na cebulkach, są też bukiety, sery i stolarnia. Moim zdaniem najlepiej wybrać się do Ruigroka właśnie na cebulki bo praca jest najlżejsza.

Anna

Szczerze to z godzinami bywa różnie, raz jest więcej a raz jest mnie. 40h jest zawsze ale czasami chciałoby się więcej. Zależy tez z godzinami na czym pracujesz

JudytaNL

Polecam wszystkim pracę w Ruigroku bo jest dużo godzin. Jest kilka zakładów w których można pracować, wszystko zależy gdzie cię przydzielą. Najlepiej dzwonić bezpośrednio do biura w Opolu.

Tysia
@JudytaNL 05.10.2017 20:07

hej, moglabyś mi wyslać info na maila : takladnie3@gmail.com, jak tam ogolnie jest z zakwaterowaniem, warunkami, placa, bo chce sie wybrac na te cebulki, ale tu jedni pisza ze fatalnie jest, jedni ze fajnie i juz nie wiadomo komu wierzyc.

Tomek

Praca jak każda za granicą trzeba się trochę narobić na swoje, przynajmniej transport do pracy zapewniają.

Marzena

Kiedyś byłam tak na akcji i było dużo godzin (ok.70). Teraz sie znowu zapisalam sie na akcje bo wole jechać na krócej. Ktoś jeszcze wybiera się na ta akcje swiateczna?

Jestem
@Marzena 13.11.2017 15:40

Nie ma tutaj pracy za 70 H max 40

@Jestem 17.11.2017 21:04
Nie ma tutaj pracy za 70 H max 40

My z żoną się wybieramy ale pierwszy raz więc nie wiemy jak to jest...

Zainteresowana

Wybiera się ktoś na układanie bukietów w tą sobotę? A może ktoś już tam jest i może powiedzieć ile godzin, jakie zarobki? Chętnie się dowiem

IWONA
@Zainteresowana 15.11.2017 14:47

Ja jadę tylko że pierwszy raz

@Zainteresowana 15.11.2017 14:47

Witam...ja z żoną wybieramy się,ale jedziemy pierwszy raz więc nie znamy szczegółów,skąd pani jedzie?

zapracowany

8/10 w porownaniu do innych holenderskich firm

Patrycja

Godziny zawsze są dobre a głównie od tego zależy wypłata, jak już jedziesz to chcesz jak najwięcej ich wyłapać bo w Polsce tego nie wysiedzisz. Mieszkania są na hotelu albo w domkach ale jak dla mnie to czysty traf bo zależy w jakiej lokalizacji znajduje się twoja praca. Jadę do tej firmy piąty raz w ciągu dwóch lat i jeśli jesteś w porządku i nie robisz afer o wszystko (a takich jest tam wiele, kłócą się dla sportu) to nie będzie problemu z zostaniem na dłużej.

Paulina B

Osobiście byłam tam kilka razy, zazwyczajj od października aż do świąt. Na godziny nie mogłam nigdy narzekać i wypłacalna firma, co tydzień wypłata na konto.

Aneta

JUsta
@Aneta 06.11.2017 21:48
Dzień dobry, jadę w sobotę na cebulki bo sąsiadka poleciła mi tą firmę. Dodam relację czy mi się podoba. Pozdrawiam!...

Ja również jade w sobote :-)może się zgadamy

sennapowieka

Hej, czy ktoś planuje wyjechać z tej agencji na order picker'a?

Robert

bylem w ruigroku w kwietniu dwa miesiace na produkcji i dobra praca jest, w polsce trzeba tak samo pracowac a placa ci mniej, jak masz blisko to daja ci rower a jak nie to auto sluzbowe

Ja

Zapewniają 40 h wcale nie prawda

Gp

Praca na kwiatach 30 h tygodniowo. CHODZI SIĘ 6 DNI DO PRACY MASAKRA NIE POLECAM

Patriota
@Gp 29.10.2017 18:31

Z twojej wypowiedzi wynika ze chcesz pracowac 50 h najlepiej w 5 dni zeby reszte tygodnia przeznaczyc na melanz. Masakra to sa ludzie ktorzy mysla ze w Nl pieniadze leza na ulicy i nie potrzeba sie wiele napracowac.

Ja
@Patriota 31.10.2017 12:13

Nie jeśli przyjezdza się tutaj to się chce pracować a nie siedzieć na hotelu (usunięte przez administratora)

Patryk

Patryk

Byłem z dziewczyną rok temu i podobalo nam sie, w tym roku też chcemy tam jechać, oby sie udalo

Mika

Pracuje tam już ponad 2 lata pierwsza moja praca za granicą ale jest super nie zamieniłabym na inną czuję się tam jak w domu

Mariola

Bylam z przyjaciolka na trzy miesiace po obronie i podobalo nam sie. Typowa praca fizyczna, na poczatku daja ci czas zeby sie wprawic a potem juz normalne tempo musisz miec. Ludzie niektorzy byli w porzadku a reszta starzy alkoholicy. Zalezy jak trafisz. Pozdrawiam.

Magdalena

W Ruigroku pracowałam tylko przy sortowaniu cebulek, najlepsza moim zdaniem praca w Holandii. Co roku jeżdże też z NL Joba na to tylko w wakacje. Dla kobiet jest idealna bo obierasz z korzonki albo wyrzucasz zgnite. Praca jest raczej statyczna i można się zanudzić bez muzyki lub dobrego towarzystwa.

Zainteresowany

Jak duzo godzin w tygodniu jest na order pickingu?

Grażyna

Najlepiej wziąć sobię kasę na pierwsze dwa tygodnie bo dopiero wtedy dostaniesz wypłatę. Pierwsze salarisy są mniejsze bo odtracaja ci za podroz. W wakacje najwiecej jest studentow, ktorzy przyjezdzaja na sezon wiec jak ktos chce na stale to najlepiej przyjechac wrzesien- pazdziernik.

Anna

Pracowalam w Ruigroku przez dwa lata w wakacje i bardzo sobie chwale. Pokoje szalowe nie były ale jak jedziesz na wakacje to tyle wytrzymasz bo zalezy Ci na kasie. Z wyplat byłam zadowolona a mam 22 lata. Osobiście polecam Ruigroka :)

dziadek

kolego to podaj nazwę tej innej firmy skoro tak dobrze płacili narzekają tylko lewusy ,ćpuny i nieroby i nie wypowiadaj się więcej daruj sobie

Martyna S

Teraz maja akcje świąteczna i przez święta nie płaci się za mieszkanie. Dużo godzin jest w tym okresie Ale nie jesteś w domu na święta. Cos za coś

olo99
@Martyna S 23.10.2017 13:21

Ja pierdole, święta w kraju niewolników! no nie, tragediaaa!

Martyna S
@olo99 24.10.2017 21:37
Ja pierdole, święta w kraju niewolników! no nie, tragediaaa!

Pffff, jak na prawde nie masz kasy to co masz zrobić ? Żebrać pod sklepem?!

karol

Witam. Ja pracuję przez biuro Ruigrok juz ponad rok, na hali przy ciętych kwiatach. Praca dość ciężka. Cały czas na najwyższych obrotach. Są takie tygodnie że pracujemy ponad 12 godzin. Zarobki w granicach 300€-400€ za 40-60 godzin. Mieszkanie OK w miare nowy hotel. Pokoje 2-4 osobowe. Minus jest taki ze łazienka kuchnia i prysznic są wspólne na cale piętro. Drugi minus to kary które można dostać np. za zgubienie klucza do pokoju czy niewypełnienie kartki z godzinami 20-30€ . Faktem jest ze nie zawsze na danej firmie jest dużo pracy, ale wtedy można pójść na nadgodziny na inna firmę. Byłem na kilku firmach i nie spotkałem się z chamskim traktowaniem pracowników, chociaż tez obiło mi się o uszy że takie sytuacje się zdarzają. Pierwsza wyplata po 12 dniach. O pracę najlepiej pytać p.Gerarda. W Opolu nigdy nic nie wiedzą.

Tamara
@karol 07.02.2017 22:38

Hej Karol a jaka jest temperatura na hali przy kwiatach ? w miarę ciepło?Pozdrawiam.

Łysy
@karol 07.02.2017 22:38

Pomyliłeś chyba walutę i nie pisz kłamstwa zarobki są marne 55 godzin wypłacają 250e to są fakty .

Wojtek

To prawda, ze na tym hotelu sie placi za takie pierdoly ale mozna trafic na lepsza lokacje, dzwoncie do biura jak wam cos nie pasuje. Kazde posrednictwo pracy stara sie zarobic jak nawiecej

kejt
@Wojtek 18.10.2017 13:56

chyba kazde biuro pracy stara sie nad tym zeby jak najwiecej z ciebie wydusic a tobie dac jak naj mniej i tak jest w ruigroku , masz robic i o nic sie nie pytac ,jak nie ty to inni przyjada ale na szczescie to im sie po malu konczy bo nie dlugo nie bedzie mial kto do nich przyjezdzac jak nie zaczna szanowac ludzi ktorzy na ich wyplaty ciezko charuja

Ireneusz

Pracowalem w dwoch innych biurach na terenie holadnii i powiem ze ruigrok jest ok. ma wiele wat jak i zalet,sa ludzie w biurze ktorzy kompletnie nie sa pomocni ale sa tez tacy ktorzy na prawde sie staraja. za busa odciagaja ci z wyplaty wiec o tyle dobrze ze nie musisz wczesniej placic

Melania

Warunki mieszkaniowe sa takie srednie ale wiadomo luksosow za taka cene nie masz nigdzie. Nie ma problemu z praca dla stalych pracownikow, godziny zawsze sa. Czy praca jest ciezka to zalezy od firmy i stanowiska. A wyplaty przychodza co tydzien na konto

ola

Oddajcie ludzia kasę za parking na hotelu w lisse ,pobieranie kasy od samochodow na tym parkingu jest nie zgodne z prawem holenderskim złodzieje tylko grabia dla siebie jak najwięcej nie szanują w ogóle ludzi którzy na nich pracują ,banda cwaniakow uważają się za nie wiadomo kogo bo w biurze pracują . Oni nie siedzą w biurze żeby pomóc pracownikowi tylko mysla żeby jak najwięcej.go ograbic firma ta schodzi na psy

zozo
@ola 19.10.2017 07:11

Hotel w Lisse... mieszkałem tam 2 tygodnie, po czym zwinąłem się do Polski. Hotelik ćpunów, różnorodnej patologii, pijaczków i brudasów. Agencja? Szkoda słów.. Czy jest jeszcze Pan Gerard na swoim stanowisku??? banda kretynów! kraj niewolników i ciemniaków!

Karol

Pati, a ile godzin mialas ze takie slabe wyplaty ? jestes na wiekowce ? pozdrawiam

pati

(usunięte przez administratora) prawda jest taka ze ty z tego co firma placi za ciebie to tobie biuro daje tylko jedna trzecia na wyplate . zarobki sa takie same jak w 2014 roku bo pensie ida do gory ale za to ci pdnosza oplate za mieszkanie i ty z tego nic nie masz i teraz doszly dodatkowe oplaty karta do drzwi na hotelu 15 euro nastepnie karta do odbijania w pracy 10 euro no i te slynne rowerki 75 euro zdzierstwo w bialy dzien no i owszem jak przyjezdzasz to ci oodciagaja za przejazd w dwie strony okolo 120 euro . nie raz jak masz malo godzin to pierwszy miesiac jestes na minusie . jak bedziesz jechac do pracy do slynnego oskamu lub plantredu to sie dobrze zastanow praca w akordzie za minimalna stawke wycisna z ciebie wszystkie soki . hotelu w lisse nie polecam do mieszkania bo tam jest dramat nie na darmo nazwali to patolem

jolka

Praca na kwiatach płacą za godzine a pracuje się jak na akord. Da sie przyzwyczaić. (usunięte przez administratora)

Tomi

praca na chłodni jakie warunki ile godzin tam się robię ile płacą?

Zostaw opinię o RUIGROK - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RUIGROK