opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

RUIGROK

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 728 ocen
Opinie(2331)
Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)

Opinie(2331)

Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dla pracownika
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Zakwaterowanie
  • .
  • Transport
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O nas

Dla pracownika

Oferty pracy

Zakwaterowanie

Transport

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Opole
  • Winów
  • Osiedle Zawada
  • Krzanowice
  • Kępa
  • Żerkowice
  • Chmielowice
  • Sławice
  • Górki
  • Folwark
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hillegom - Ruigrok

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Opole
  4. /
  5. Opinie o RUIGROK

Opinie

Opinie o RUIGROK Opole

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 31
    • 32
    • 33
    • 34
    • 35

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o RUIGROK!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    joanna

    22.02.2013 20:00

    Inne

    Firma Ruigrok to uczciwe posrednictwo,pracuje od roku,i ani jednego dnia nie siedzialam na hotelu bez pracy ,chyba ze weekendy..sory jeden dzien jak firma w ktorej pracowalam zbankrutowala ,ale zaraz na dguri dzien mialam prace...pieniadze na czas ,teraz jestem na urlopie w pl i nawet wyplacili mi 0.79 centow ktore zostalo z nadgodzin.Jedyny problem jest z tym ze jak zjezdzasz na urlop to potem ciezko jest wrocic...szczegolenie w tym okresie zimowym,akacja zaczyna sie w pon na innej firmie w srode....sa osoby ktore pracuja dwa dni a potem siedza ale to tylko dlatego ze nie sprawdzaja sie w pracy
    ReviewUserIcon
    lovemis

    19.02.2013 17:39

    Inne

    witam chce zlozyc cv w firmie ruigrok i chce wyjechac przez ta firme czy ktos moglby mi napisac szczegoly takie jak :czy firma jest wyplacalna, czy w Holandi sa obslugiwane karty do bankomatow typu VISA ELEKTRON ??
    ReviewUserIcon
    lisse

    19.02.2013 12:29

    Inne

    Czesc, niewiecie kiedy ma byc jakas akcja moze cos na marzec?
    ReviewUserIcon
    gosciowa

    18.02.2013 18:38

    Inne

    no po [usunięte przez moderatora].. ludzie miesiac tu siedza na domkach!!!
    ReviewUserIcon
    gosciowa

    18.02.2013 18:31

    Inne

    [usunięte przez moderatora] 4 dzien wolnego mam dosc siedzenia na domku bez pracy,[usunięte przez moderatora] jeszcze trzeba dzwonic do Gerarda o prace[usunięte przez moderatora]
    ReviewUserIcon
    srokokoko

    17.02.2013 22:20

    Inne

    ty ricco cos ci chyba w glowie zle piko..takis kozak do roboty to idz na oleje jak nie wiesz co to zapytaj cwaniaczku nie wytrzymasz jednego dnia zlamasie
    ReviewUserIcon
    aldona750

    11.02.2013 20:17

    Inne

    beciaa - 2013-02-08 22:51:37 aldona750 - 2013-02-06 13:10:31 W najbliższym czasie zamierzałam wyjechać z tej firmy do Holandii do pracy i szukam kogoś kto by się skusił...wiadomo we dwie zawsze raźniej, a sama mam trochę cykora...Jest ktos chętny??ja jestem chętna, jak jeszcze nie wyjechałać podaj jakies namiary to sie z Tobą skontaktuje. O firmie słyszałam że jest wypłacalna i dobra, ale jak jest to nie wiemZnajdź mnie na fejsie Aldona Raźniak - Kędzierzyn-Koźle
    ReviewUserIcon
    beciaa

    08.02.2013 22:51

    Inne

    aldona750 - 2013-02-06 13:10:31 W najbliższym czasie zamierzałam wyjechać z tej firmy do Holandii do pracy i szukam kogoś kto by się skusił...wiadomo we dwie zawsze raźniej, a sama mam trochę cykora...Jest ktos chętny??ja jestem chętna, jak jeszcze nie wyjechałać podaj jakies namiary to sie z Tobą skontaktuje. O firmie słyszałam że jest wypłacalna i dobra, ale jak jest to nie wiem
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - RUIGROK

    Składanie wózków kwiatowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Osoba prowadząca samochód ciężarowy (kategoria C+E)

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    PRACA NA PRODUKCJI PRZEKĄSEK SEROWYCH

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca w Hurtowni ORDER - PICKER

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca przy cebulkach kwiatowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca na wózkach widłowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    aldona750

    06.02.2013 13:10

    Inne

    W najbliższym czasie zamierzałam wyjechać z tej firmy do Holandii do pracy i szukam kogoś kto by się skusił...wiadomo we dwie zawsze raźniej, a sama mam trochę cykora...Jest ktos chętny??
    ReviewUserIcon
    ja

    31.01.2013 22:47

    Inne

    firma ruigrok jest firma pozadna nie ma co sie bac jest to jedyne posrednictwo jakie znam ktore bylo wyplacalne przedewszystkim na czas i solidne jesli sie mialo jakis problem wystarczyla tylko chcec rozwiazania jego z koordynatorem co do pracy to pracowalo sie po 12 h dziennie gdzie nie mialo sie nawet czasu najesc co dopiero wyspac milo ja wspominam a co do warunkow mieszkalnych to powiem krotko nie jedzie sie za granice okreslac warunki mieszkalne czy w nich sie wylegiwac wazne jest to by byla ciepla woda dach nad glowa, cieplo i zrozumienie wsrod otoczenia polakow a na to tez trzeba sobie zapracowac pomagajac i rozumiejac drogiego polecam firme pozdrawiam czytajacych
    ReviewUserIcon
    marcin

    28.01.2013 19:35

    Inne

    dużo teraz pracy ?
    ReviewUserIcon
    sylver30 do rocco1987

    23.01.2013 13:36

    Inne

    ... słuchaj koleżko, nie wiesz jak było więc się nie wpierniczaj ok? dobrze trafiłeś i cwaniakujesz? tyłek nosisz wyżej od łba bo w Holandii pracujesz? i co Ty sobie wyobrażasz? Lizusem jesteś! pracujesz za 6 euro na godzinę i czego się tam dorobiłeś? jak znam Życie pewnie dalej kiblujesz w hotelu w "Lisse" gdzie pełno alkoholików, ćpunów i ludzi po wyrokach... lub też w jakimś innym obskurnym domku w którym mieszkają polaczki, którzy najchętniej ożenili by Ci kose między żebra za 5 euro. Jeśli byłbyś inteligentny nauczyłbyś się Holenderskiego lub Angielskiego, poszedł do firmy Holenderskiej gdzie stawka wynosi 10 euro. Pewnie nic nie kumasz, wolisz dzielić pokój z wieśniakami, którzy przyjechali do Holandii, bo udało im się wyrwać z wiochy w której stoi tylko budka z piwem, i z tymi którzy myślą,że Pana Boga za nogi złapali... lecisz z koksem jak murzyn, bo Polak jest tam właśnie tak postrzegany i cwaniakujesz. Dlatego zastanów się zanim coś napiszesz... lewy do roboty to jest ten,któremu si (usunięte przez administratora) ruszyć nie chce z domu... a tak naprawdę to złamałbym cię w pół cwaniaku...dlatego ja mam w głębokim poważaniu Pana Gerarda,który ma człowieka za kompletne g..no! Nie dam się wykorzystywać.... poniżać! Jeszcze wrócę do Holandii, ale już nie jako murzyn, tylko kompetentna osoba znająca angielski perfekcyjnie i gdy spotkam takiego jak ty na swojej drodze ominę go szerokim łukiem....
    ReviewUserIcon
    nikola

    23.01.2013 12:43

    Inne

    witam ja pracuje a moze pracowalam przez ta firme ..powiem tak...mieszkalam na hotelu warunki super kuchnia na zewnatrz kobietki w pokoju spoko do pracy jezdzilam dzien w dzien raz godzin bylo 60 raz 30 roznie ale byly w pracy oki ludzie na hotelu super wyplaty byly na czas Gerard spoko facet mily i zawsze mozna z nim wszystko zalatwic jezeli go nie klamiesz i jestes ok co do Niego jezeli dzwonisz i mowisz ze zle sie czujesz i nie idziesz do pracy ok ale jak cie sprawdzi a jestes pod wplywem alkoholu to polegles lecisz do pl tego samego dnia JEDNO CO MI SIE NIE PODOBA TO WLASNIE TO ZE JEDZIESZ NA URLOP NA 2 CZY NA 3 TYG I NIE WIESZ CZY WROCISZ TAM NA SWOJE MIEJSCE z tym wlasnie to jakas wielka pomylka mozesz nie wrocic do swej firmy tylko na pole np albo na inne miejsce gdzie mieszkales masakra jedno wlasnie ci jest do[usunięte przez moderatora] to wlasnie to a tak ja nie narzekalam bylo naprwde super
    ReviewUserIcon
    marcin

    22.01.2013 20:59

    Inne

    dużo pracy ??
    ReviewUserIcon
    rocco1987

    16.01.2013 11:16

    Inne

    ty koleś jak jesteś taki lewy do roboty to sie nie dziwie,ze pracowaleś w 7 firmach w ciĄGU 3 TYGODNII !!!!PROSTE I LOGICZNE!!po to jedziesz zeby Zarobić i godziny sa potrzebne,pokój na hotelu kosztuje okolo 45 euro,a dwójka kosztuje okolo 65 euro takze nie jest źle,a co do warunków to są w miare ok!!!pracuje tam od ponad roku i nie narzekam :) co do gerarda to zalezy jaki miał humor!!! [usunięte przez moderatora] lamusy!! jezeli jestes wporzadku co do Gerarda,on jest wporządku co do ciebie :D
    ReviewUserIcon
    ilona

    15.01.2013 09:49

    Inne

    Witam , jak jest z roliczeniem w Ruigroku ??

    Kontakt - RUIGROK

    ul. Kępska 2, pok. 115 45-129 Opole

    NIP:7543146800

    KRS:0000676057

    http://www.ruigrokpraca.pl
    Branża główna: Rekrutacja i HR

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    ilona

    10.01.2013 19:43

    Inne

    a jak się znajomi nazywają bądz w jakiej firmie dokładnie pracują ? może znam .. :)
    ReviewUserIcon
    Przemo!!!

    10.01.2013 08:27

    Inne

    Hej ludziska jesli chcecie poogladac fajne filmiki odnośnie firmy RUIGROK z różnych zakladow pracy dla swirow i desperatow, ktore ponagrywalem osobiscie to polecam link ponizej wejdzcie i zarejestrujcie sie na tej stronie to nic nie kosztuje!!! Pozdrawiam... http://www.kinomaniak.tv/pp/przemek1985
    ReviewUserIcon
    janusz

    09.01.2013 07:47

    Inne

    Czy ktos z was sie wybiera w najblizszym czasie do pracy przez ta firme?Mam tam znajomych od 4 lat mowia ze jest ok najpierw mieszkali na hotelu a teraz wynajmuja domek
    ReviewUserIcon
    Daredevil

    09.01.2013 07:38

    Inne

    Pewnie ze nie jesli wolisz pracowac [usunięte przez moderatora] z samymi Polakami, w z (usunięte przez administratora) zakladzie przez rodakow to nie musisz znac zadnego jezyka polski, ci wystarczy):..
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w RUIGROK?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    barbara

    08.01.2013 21:45

    Inne

    Znajomość języka nie jest konieczna
    ReviewUserIcon
    ss

    08.01.2013 10:53

    Inne

    Aby dostac sie do tej firmy trzeba znac język angielski lub niemiecki czy przyjmują do pracy bez znajomości języka ?
    ReviewUserIcon
    barbara

    03.01.2013 10:58

    Inne

    A jak z rozliczeniem za ten rok ?? Kiedy mogę się spodziewać jakiś papierów ? .. jeśli w ogóle coś przyjdzie ?
    ReviewUserIcon
    sylver30

    28.12.2012 12:14

    Inne

    JESZCZE JEDNO I JUŻ TRUŁ TUTAJ NIE BĘDĘ:"ludzie weźcie się za naukę języka angielskiego! Polaków ze świetną znajomością holenderskiego albo angielskiego potrzebują do sklepów,biur,hurtowni.... Nie zapierniczajcie na darmozjadów,którzy mają za waszą główkę 16 EURO dziennie! Ruszcie głową! A zarobicie porządna kasę i ktoś Was w końcu doceni, bo Polak za granicą bez znajomości języka to ogólny pasożyt narodu Holenderskiego :) "
    ReviewUserIcon
    sylver30

    28.12.2012 12:03

    Inne

    Haha ! Ksiądz,widzę że też nie za ciekawie było u ciebie.... albo i jest.. nie wiem czy tam jesteś czy już wróciłeś ale pozdrawiam serdecznie! Gerard szarlatan! ooo yeah!! Zgadzam się w 100% :) ciekawe czy ludzie z którymi mieszkałem żyją jeszcze??? czy może już skapcanieli po 15 godzinach pracy za nie całe 7 EURO/h hah! Moja życiowa pomyłka wyjazd do Holandii przez pośrednictwo pracy! Zbieram coraz więcej informacji na temat pracy i warunków mieszkalnych jakie oferuje ta firma! W szoku jestem!

    Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.