opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

RUIGROK

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 728 ocen
Opinie(2331)
Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)

Opinie(2331)

Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dla pracownika
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Zakwaterowanie
  • .
  • Transport
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O nas

Dla pracownika

Oferty pracy

Zakwaterowanie

Transport

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Opole
  • Winów
  • Osiedle Zawada
  • Krzanowice
  • Kępa
  • Żerkowice
  • Chmielowice
  • Sławice
  • Górki
  • Folwark
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hillegom - Ruigrok

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Opole
  4. /
  5. Opinie o RUIGROK

Opinie

Opinie o RUIGROK Opole

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 31
    • 32
    • 33
    • 34
    • 35

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o RUIGROK!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    pilne

    03.06.2013 20:18

    Inne

    Jaki jest link by sprawdzic salarisy http.190. i co dalej
    ReviewUserIcon
    wowo

    03.06.2013 18:39

    Inne

    Mozna zadzwonic do biura w Hillegom do (usunięte przez moderatora) i zapytac gdzie sie bedzie mieszkac ja w czwartek dzwonilem i oni juz wszystko maja przygotowane ale jak ktos ktos jest tym zainteresowany
    ReviewUserIcon
    Diamond

    02.06.2013 23:13

    Inne

    A mnie ani razu. Zawsze na miejscu w Hillegom dostawałam kartkę gdzie pracuje i gdzie będę mieszkać. Przy podpisywaniu umowy ;)
    ReviewUserIcon
    xxx

    02.06.2013 22:49

    Inne

    Diamond, mi zawsze przez tel, mówili do jakiej firmy pójdę pracować .. :)
    ReviewUserIcon
    Diamond

    02.06.2013 15:03

    Inne

    Nie, wszystko na miejscu się dowiemy, jak zawsze ;)
    ReviewUserIcon
    axel

    02.06.2013 09:57

    Inne

    Diamond a gdzie macie isc do pracy wiecie juz ??
    ReviewUserIcon
    Diamond

    01.06.2013 22:03

    Inne

    a co w tym dziwnego? Nie zawsze jest to z dnia na dzien. Ja dostałam w piątek z koleżanką na sobotę za tydzień, powiedziałam,że już byłam od nich dwa razy i tyle. Nie widzę w tym nic dziwnego oO
    ReviewUserIcon
    xxx

    01.06.2013 21:29

    Inne

    Dziwne .. przecież Oni z dnia na dzień dają znać o wyjeździe..
    ReviewUserIcon
    Diamond

    01.06.2013 21:18

    Inne

    Ja wyjeżdżam z koleżanką za tydzień z Ruigroka :)
    ReviewUserIcon
    seba

    28.05.2013 11:13

    Inne

    mieszkałem 435 w tym roku od 25 kwitnia do pazdziernika
    ReviewUserIcon
    Ona

    27.05.2013 22:26

    Inne

    wowo - 2013-05-27 19:51:20 z tego co słyszalem to czoraj 8 osob przyjechalo ...i tyle///pewnie starzy pracownicy, którzy załatwili wyjazd bezpośrednio w Holandii a nie z Opola.
    ReviewUserIcon
    wowo

    27.05.2013 19:51

    Inne

    z tego co słyszalem to czoraj 8 osob przyjechalo ...i tyle///
    ReviewUserIcon
    Ona

    27.05.2013 18:08

    Inne

    Poda ktoś numer holenderski do nich? I serio tam siedzą polki, żeby się porozumieć czy raczej odbierze ktoś mówiący po holendersku?
    ReviewUserIcon
    Neil

    26.05.2013 01:33

    Inne

    Próbowałam i albo mam zły numer albo to już nieaktualny, bo po polsku nikt nie rozmawiał.... a przecież tam polki siedzą w biurze.
    ReviewUserIcon
    xxx

    25.05.2013 17:29

    Inne

    no w sumie tak .. w środę będę dzwonić to spróbuje od razu do NL .
    ReviewUserIcon
    Inn

    24.05.2013 22:36

    Inne

    xxx - 2013-05-24 22:07:51 Kazdy z nas jechal tam kiedys pierwszy raz .. :)Jasne, ale kiedyś było łatwiej . Teraz firma już upada przez Opole nic nie idzie dostać. Żadnej oferty.
    ReviewUserIcon
    xxx

    24.05.2013 22:07

    Inne

    Kazdy z nas jechal tam kiedys pierwszy raz .. :)
    ReviewUserIcon
    Inn

    24.05.2013 21:44

    Inne

    Niestety prawda jest taka, że jeżeli się tam nigdy nie było albo nie ma się znajomości to możecie sobie pomarzyć by wyjechać z tego biura :D:D jeszcze teraz jak padają tam firmy jak muchy.
    ReviewUserIcon
    xxx

    24.05.2013 17:32

    Inne

    oby jednak było inaczej ..:)
    ReviewUserIcon
    ;)

    23.05.2013 15:48

    Inne

    aqua - 2013-05-22 23:32:03 Dzisiaj byłam w biurze. Przez najbliższe 2 tygodnie nie bedzie żadnych ofert,ponieważ padły 2 firmy w NL i nie ma narazie pracyNiestety to prawda. Ja myślę, że po upływie 2 tygodni również nic nie będzie .
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w RUIGROK?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    aqua

    22.05.2013 23:32

    Inne

    Dzisiaj byłam w biurze. Przez najbliższe 2 tygodnie nie bedzie żadnych ofert,ponieważ padły 2 firmy w NL i nie ma narazie pracy
    ReviewUserIcon
    :)

    22.05.2013 16:32

    Inne

    nic nie ma. i pewnie nie będzie.
    ReviewUserIcon
    xxx

    21.05.2013 16:35

    Inne

    dzwonił ktoś w tym tygodniu ?
    ReviewUserIcon
    El

    20.05.2013 15:45

    Inne

    I jak tam? dostać ktoś ofertę ?
    ReviewUserIcon
    wowo

    17.05.2013 19:12

    Inne

    wowo - 2013-05-15 19:50:32 a ja przyjechalem w niedziele.....nie wiem czy duzo do ruigroka bo venus mial troche ludzi do rozwozenia ale po innych firmach z 8 osob tylko 2 do ruigroka ale to do tych pracodawcow co byli w zeszlym roku a tak to jest ciezko sie dostac
    ReviewUserIcon
    karmelowa

    17.05.2013 16:35

    Inne

    Mam nadzieję, że niedługo będą jakieś nowe oferty, bo co dzwonię to nigdy nic nie ma.Jak myślicie? miały być na początku maja, teraz mówią,że pod koniec....

    Kontakt - RUIGROK

    ul. Kępska 2, pok. 115 45-129 Opole

    NIP:7543146800

    KRS:0000676057

    http://www.ruigrokpraca.pl
    Branża główna: Rekrutacja i HR

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    xxx

    15.05.2013 20:09

    Inne

    Wowo dużo osób przyjechało ? Zadowolony jesteś ? :)
    ReviewUserIcon
    wowo

    15.05.2013 19:50

    Inne

    a ja przyjechalem w niedziele.....
    ReviewUserIcon
    Magda

    15.05.2013 15:31

    Inne

    Magda - 2013-05-15 15:29:15 xxx - 2013-05-14 17:55:32 Magda a skąd wiesz ??Wiem i tyle. Zresztą co się dzwoni do nich to nigdy nic nie ma, nie zauważyliście? Tutaj ludzie sa bez pracy na domkach i to ile osób, więc nowych przyjazdów nie będzie na pewno.Moich dwóch kumpli z PL dzwonią od miesiąca i nic nic nic
    ReviewUserIcon
    Magda

    15.05.2013 15:29

    Inne

    xxx - 2013-05-14 17:55:32 Magda a skąd wiesz ??Wiem i tyle. Zresztą co się dzwoni do nich to nigdy nic nie ma, nie zauważyliście? Tutaj ludzie sa bez pracy na domkach i to ile osób, więc nowych przyjazdów nie będzie na pewno.
    ReviewUserIcon
    xxx

    14.05.2013 17:55

    Inne

    Magda a skąd wiesz ??
    ReviewUserIcon
    Magda

    14.05.2013 17:36

    Inne

    marcin - 2013-05-14 16:52:39 a nie wiecie czy końcem maja będą jakieś większe wyjazdy ?Nie będzie
    ReviewUserIcon
    marcin

    14.05.2013 16:52

    Inne

    a nie wiecie czy końcem maja będą jakieś większe wyjazdy ?
    ReviewUserIcon
    f

    13.05.2013 14:12

    Inne

    Nie ma nowych ofert.
    ReviewUserIcon
    marcin

    13.05.2013 10:59

    Inne

    Najwidoczniej nie mogę :) Pytam aby się zorientować ..
    ReviewUserIcon
    ;)

    12.05.2013 15:55

    Inne

    ;) - 2013-05-12 15:53:06 a co sam nie możesz zadzwonić ?do Marcina oczywiście. A co do ludzi z akcji- widocznie potrzebują i tyle. A Ci co siedzą na motelu-jakby dobrze pracowali to by im coś znaleźli i by nie siedzieli a tymbardziej by nie brali ludzi na akcje.
    ReviewUserIcon
    ;)

    12.05.2013 15:53

    Inne

    a co sam nie możesz zadzwonić ?
    ReviewUserIcon
    marcin

    12.05.2013 13:48

    Inne

    Dzwonił ktoś ostatnio do Opola ? Jest praca ?
    ReviewUserIcon
    Lena

    06.05.2013 22:58

    Inne

    No to jak zaproponowali Ci akcję 6 dniową zamiast przyjechać na dłużej to czemu jeszcze tam nie jesteś? Taki pewny jesteś, ze się dostaniesz?> Nie pytam złośliwie, bo ja akurat jestem teraz przez Ruigrok i wątpie czy coś komuś dadzą bo teraz dużo osob co już jest tutaj nie ma pracy i starają się z tego co dziś mówili ludzi upychać po innych zakładach, dzisiaj gadałam z wieloma ludźmi i dużo z nich dostało już inne prace, zamiast siedzieć na motelu-zaczynają od jutra albo maksymalnie do końca tyg. Wiec wątpie czy będą miejsca dla nowych osób ;] nawet jak już tam pracowałeś, teraz już tak łatwo może nie być. A to,że nie do Opola tylko do Hillegom- nie ma żadnej różnicy;]
    ReviewUserIcon
    BlackDevil

    06.05.2013 21:55

    Inne

    No mi tez proponowali akcje 6 dni ale to sie nie oplaci chyba ze pojade i zostane na dluzej i nie koniecznie na akcji bo tak sie sklada ze od grudnia tam pracuje i czekam na informacje z potwierdzeniem ze jade musze zadzwonic bezposrednio do Hillegom :) Do Opola juz nie musze :)

    Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - RUIGROK

    Składanie wózków kwiatowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Osoba prowadząca samochód ciężarowy (kategoria C+E)

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    PRACA NA PRODUKCJI PRZEKĄSEK SEROWYCH

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca w Hurtowni ORDER - PICKER

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca przy cebulkach kwiatowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca na wózkach widłowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon