opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

RUIGROK

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 728 ocen
Opinie(2331)
Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)

Opinie(2331)

Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dla pracownika
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Zakwaterowanie
  • .
  • Transport
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O nas

Dla pracownika

Oferty pracy

Zakwaterowanie

Transport

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Opole
  • Winów
  • Osiedle Zawada
  • Krzanowice
  • Kępa
  • Żerkowice
  • Chmielowice
  • Sławice
  • Górki
  • Folwark
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hillegom - Ruigrok

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Opole
  4. /
  5. Opinie o RUIGROK

Opinie

Opinie o RUIGROK Opole

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 31
    • 32
    • 33
    • 34
    • 35

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o RUIGROK!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    xox

    22.06.2013 13:30

    Inne

    Lolek - 2013-06-22 13:17:57 A na jaki rodzaj pracy dawali oferty?Dowiedziałem się już od koleżanki, bo dziś pojechała. Dawali dla kobiet na taśmę, cebulki i ogolnie do kwiatów a facetom na zbieranie zamowien i również na hale (dowożenie kwiatow i takie tam różne). Czyli standardowe prace tam.
    ReviewUserIcon
    Lolek

    22.06.2013 13:17

    Inne

    A na jaki rodzaj pracy dawali oferty?
    ReviewUserIcon
    Ala

    21.06.2013 22:35

    Inne

    prawda. Też dostałam na jutro! :)
    ReviewUserIcon
    www

    21.06.2013 22:01

    Inne

    tak, to prawda ;)
    ReviewUserIcon
    xox

    21.06.2013 19:56

    Inne

    To prawda ,ze kilka osob dziś dostalo oferty? kto jedzie w sobotę? nie dzwoniłem to nie wiem ale znajoma mowila, ze dawali dziś oferty.
    ReviewUserIcon
    :)

    21.06.2013 12:55

    Inne

    Dostał ktoś ofertę ?:)
    ReviewUserIcon
    Alex

    20.06.2013 15:58

    Inne

    marines - 2013-06-20 13:36:40 Dziś dzwoniłem do biura i podobno wczoraj nic nie mieli. Może dzisiaj przyjdą oferty.Już dzisiaj lipaaa
    ReviewUserIcon
    marines

    20.06.2013 13:36

    Inne

    Dziś dzwoniłem do biura i podobno wczoraj nic nie mieli. Może dzisiaj przyjdą oferty.
    ReviewUserIcon
    LittleMe

    20.06.2013 00:16

    Inne

    Hej wszystkim. Zgadzam się z opinia,że dość długo trzeba się starać do tej firmy-no chyba,że ma się farta to można troszkę szybciej dostać . Trwa to nawet kilka miesięcy. Za pierwszy razem czekałam 4 miesiące. W sobotę wyjeżdżam znowu- ale załatwiłam sobie wyjazd w Holandii bezpośrednio-tydzień i oferta dla mnie się znalazła. Więc "starym" pracownikom łatwiej- ale warto próbować:) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Rob

    19.06.2013 12:32

    Inne

    Brunet - 2013-06-19 11:34:03 Kurs na wózek mam spawacza , w sumie moge robić wszystko tylko żeby praca była juz tak 2 tygodnie dzwonie i Pani mówi że oddzwoni .Dzwonisz 2 tygodnie i myślisz, ze to długo ? mój kumpel jest na liście od 3 miesięcy i jak w każdej firmie najpierw pod uwagę są brane osoby , których dane są już długo w systemie. Tak mówiono mi jak rozmawiałem ze znajomą , która pracowała kiedyś w tym biurze .
    ReviewUserIcon
    Brunet

    19.06.2013 11:34

    Inne

    Kurs na wózek mam spawacza , w sumie moge robić wszystko tylko żeby praca była juz tak 2 tygodnie dzwonie i Pani mówi że oddzwoni .
    ReviewUserIcon
    Brunet

    19.06.2013 11:28

    Inne

    Ja też dzwonie co pare dni i słysze że nie ma pracy i pyta się czy jestem zarejestrowany angielski umiem bez problemu sie dogadam i nic .
    ReviewUserIcon
    ona

    17.06.2013 17:43

    Inne

    Alex - 2013-06-17 16:24:43 Dostał ktoś ofertę dziś ?dziś ? to oni nie dają ofert środa / czwartek ? do Opola dzwoniłeś ?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - RUIGROK

    Składanie wózków kwiatowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Osoba prowadząca samochód ciężarowy (kategoria C+E)

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    PRACA NA PRODUKCJI PRZEKĄSEK SEROWYCH

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca w Hurtowni ORDER - PICKER

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca przy cebulkach kwiatowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca na wózkach widłowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Alex

    17.06.2013 16:24

    Inne

    Dostał ktoś ofertę dziś ?
    ReviewUserIcon
    matrixx35

    15.06.2013 10:56

    Inne

    Ja dostałem ofertę wczoraj jako operator wózków widłowych. Mam uprawnienia na wózki widłowe.psychotesty i badania SANEPID, a nawet badania wysokościowe.Więc myślę,że robota nie będzie zła...A wyjeżdżam w poniedziałek 17.06.
    ReviewUserIcon
    Eryk

    13.06.2013 21:21

    Inne

    Nie wierzę w to, że ktoś w biurze zapytał : zależy dla kogo ?
    ReviewUserIcon
    marines

    13.06.2013 18:32

    Inne

    Dzwoniłem dziś do biura z zapytaniem o oferty. W słuchawce usłyszałem: zależy dla kogo? i spytała o to czy już pracowałem u nich. Następnie, jak zwykle Pani powiedziała: Jak coś będzie to oddzwonimy. ehhh
    ReviewUserIcon
    justyna

    13.06.2013 14:52

    Inne

    podobno nic nie ma...
    ReviewUserIcon
    ona

    13.06.2013 11:08

    Inne

    dostał ktoś ofertę w tym tygodniu ?
    ReviewUserIcon
    Alo..aloo

    12.06.2013 22:41

    Inne

    Tomson - 2013-06-12 21:37:00 mela - 2013-06-12 19:06:30 słyszałam że w Bloomie chcą zrezygnować z Polaków i zatrudnić Litwinów, wiecie coś o tym ??też o tym słyszałem.To juz calkiem bedzie do [usunięte przez moderatora]
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w RUIGROK?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Tomson

    12.06.2013 21:37

    Inne

    mela - 2013-06-12 19:06:30 słyszałam że w Bloomie chcą zrezygnować z Polaków i zatrudnić Litwinów, wiecie coś o tym ??też o tym słyszałem.
    ReviewUserIcon
    mela

    12.06.2013 19:07

    Inne

    mela - 2013-06-12 19:06:30 słyszałam że w Bloomie chcą zrezygnować z Polaków i zatrudnić Litwinów, wiecie coś o tym ??duży był przyjazd w niedziele ??
    ReviewUserIcon
    mela

    12.06.2013 19:06

    Inne

    słyszałam że w Bloomie chcą zrezygnować z Polaków i zatrudnić Litwinów, wiecie coś o tym ??
    ReviewUserIcon
    wowo

    12.06.2013 18:15

    Inne

    (usunięte przez moderatora) xxx- dokładnie tak. Można zadzwonić do swojego szefa holenderskiego aby on podał dane do Ruigroka i w taki sposób właśnie dostaje się oferte. Niektórzy są jednak zbyt ciemni by to zrozumieć :DAśka ma racje xxx ma racje..a Damian nie czai bazy o co tu chodzi.. Nie jestem na kontrakcie tylko przez biuro zreszta xxx wszystko opisal tak jak jest nie ma sie co produkowac..pozdro dla takich wlasnie ...
    ReviewUserIcon
    Aśka

    11.06.2013 21:22

    Inne

    (usunięte przez moderatora) xxx- dokładnie tak. Można zadzwonić do swojego szefa holenderskiego aby on podał dane do Ruigroka i w taki sposób właśnie dostaje się oferte. Niektórzy są jednak zbyt ciemni by to zrozumieć :D
    ReviewUserIcon
    xxx

    11.06.2013 20:49

    Inne

    Damian - 2013-06-11 20:22:09 Aśka - 2013-06-11 18:38:58 zły - 2013-06-10 19:04:44 A kto powiedział ze ja siedze na domku!!! ludzie takie właśnie, plotki robią wszędzie. Mam stałą prace i godziny tylko (usunięte przez moderatora)za mnie ktoś jak mówi, że ci co się nie starają (lub niedają) to siedzą na domku!!! to nieprawda!!! teraz jest kryzys rozumiecie to czy nie!!!!!!!!!!! A do domu niech jedzie patologia która sie tu szerzy a ludzie potrafia noz wbic za 5 euroCzego Ty jeszcze nie rozumiesz? Nie widzisz, że ciągle ktoś tutaj pisze, że dostał ofertę? Albo ktoś napisał, że wysłał smsa i do Holendra i bez problemu dostał pracę? Czemu biorą innych a nie dają pracy tym co siedza na domku? No właśnie... Mam tam wielu znajomych i NIKT nigdy dłużej niż dzień nie był bez pracy! Po co siedzą? Ściagają im tylko opłaty za domek, ubezpieczenie. Nie rozumiesz, że musi być powód, że nie dają im pracy a dają nowym ludziom? Żaden kryzys skoro biorą nowych ludzi, może jest gorzej bo upadły dwie firmy ale nie ma żadnego kryzysu. Poza tym naucz się pisać po polsku :)tak, tak sms do Holendra, pff!!! My mówimy o Ruigroku a nie o jakis kontraktach!!! bo to biuro załatwia pracę a nie jakies sms do holendra!!!! Padły dwie firmy i to nie jest kryzys?? Aśka zastanów się, co ty (usunięte przez moderatora)Nie chcę mi się zbytnio wdawać w te dyskusję .. ale Damian nie mów że Aśka(usunięte przez moderatora) bo ma całkowitą rację, znam osoby które jeżdżą już po kilka lat poprzez Ruigrok i po prostu znają się z Holendrami i jak chcą przyjechać to nie dzwonią do Opola czy Pana (usunięte przez moderatora)tylko do swojego szefa HOLENDRA i on dzwoni do biura i załatwia przyjazd :)

    Kontakt - RUIGROK

    ul. Kępska 2, pok. 115 45-129 Opole

    NIP:7543146800

    KRS:0000676057

    http://www.ruigrokpraca.pl
    Branża główna: Rekrutacja i HR

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Damian

    11.06.2013 20:22

    Inne

    Aśka - 2013-06-11 18:38:58 zły - 2013-06-10 19:04:44 A kto powiedział ze ja siedze na domku!!! ludzie takie właśnie, plotki robią wszędzie. Mam stałą prace i godziny tylko (usunięte przez moderatora)-za mnie ktoś jak mówi, że ci co się nie starają (lub niedają) to siedzą na domku!!! to nieprawda!!! teraz jest kryzys rozumiecie to czy nie!!!!!!!!!!! A do domu niech jedzie patologia która sie tu szerzy a ludzie potrafia noz wbic za 5 euroCzego Ty jeszcze nie rozumiesz? Nie widzisz, że ciągle ktoś tutaj pisze, że dostał ofertę? Albo ktoś napisał, że wysłał smsa i do Holendra i bez problemu dostał pracę? Czemu biorą innych a nie dają pracy tym co siedza na domku? No właśnie... Mam tam wielu znajomych i NIKT nigdy dłużej niż dzień nie był bez pracy! Po co siedzą? Ściagają im tylko opłaty za domek, ubezpieczenie. Nie rozumiesz, że musi być powód, że nie dają im pracy a dają nowym ludziom? Żaden kryzys skoro biorą nowych ludzi, może jest gorzej bo upadły dwie firmy ale nie ma żadnego kryzysu. Poza tym naucz się pisać po polsku :)tak, tak sms do Holendra, pff!!! My mówimy o Ruigroku a nie o jakis kontraktach!!! bo to biuro załatwia pracę a nie jakies sms do holendra!!!! Padły dwie firmy i to nie jest kryzys?? Aśka zastanów się, co ty (usunięte przez moderatora)
    ReviewUserIcon
    Aśka

    11.06.2013 18:38

    Inne

    zły - 2013-06-10 19:04:44 A kto powiedział ze ja siedze na domku!!! ludzie takie właśnie, plotki robią wszędzie. Mam stałą prace i godziny tylko (usunięte przez moderatora) mnie ktoś jak mówi, że ci co się nie starają (lub niedają) to siedzą na domku!!! to nieprawda!!! teraz jest kryzys rozumiecie to czy nie!!!!!!!!!!! A do domu niech jedzie patologia która sie tu szerzy a ludzie potrafia noz wbic za 5 euroCzego Ty jeszcze nie rozumiesz? Nie widzisz, że ciągle ktoś tutaj pisze, że dostał ofertę? Albo ktoś napisał, że wysłał smsa i do Holendra i bez problemu dostał pracę? Czemu biorą innych a nie dają pracy tym co siedza na domku? No właśnie... Mam tam wielu znajomych i NIKT nigdy dłużej niż dzień nie był bez pracy! Po co siedzą? Ściagają im tylko opłaty za domek, ubezpieczenie. Nie rozumiesz, że musi być powód, że nie dają im pracy a dają nowym ludziom? Żaden kryzys skoro biorą nowych ludzi, może jest gorzej bo upadły dwie firmy ale nie ma żadnego kryzysu. Poza tym naucz się pisać po polsku :)
    ReviewUserIcon
    zły

    10.06.2013 19:04

    Inne

    A kto powiedział ze ja siedze na domku!!! ludzie takie właśnie, plotki robią wszędzie. Mam stałą prace i godziny tylko (usunięte przez moderatora)za mnie ktoś jak mówi, że ci co się nie starają (lub niedają) to siedzą na domku!!! to nieprawda!!! teraz jest kryzys rozumiecie to czy nie!!!!!!!!!!! A do domu niech jedzie patologia która sie tu szerzy a ludzie potrafia noz wbic za 5 euro
    ReviewUserIcon
    marines

    09.06.2013 19:26

    Inne

    Ja też jestem z podkarpacia, dlatego wolałbym w Holandii popracować niż u mnie np. w szkółce leśnej: 5zł za godzinę.
    ReviewUserIcon
    wowo

    09.06.2013 18:49

    Inne

    wlasnie po co siedziec i biadolic zwijac manatki i do domu...a w PL juz czekaja z praca......hehe.. nawet za 2500..ciezko w zaleznosci od regionu ja jestem z podkarpacia i tam akurat jest ciezko z praca 1300 i bujaj sie za to przez miesiac ..ja bylem w tamtym roku u Holendra 6 tyg,a w kwietniu wyslalem smsa z pytaniem czy moge przyjechac ...i jestem terz na 3mce.i po 2 tyg w domu znowu na 3..po 57godz,tygodniowo..taka historia wiec dlaczego nie zieli kogos kto tutaj SIEDZI na domku???/nie wiem,,
    ReviewUserIcon
    marines

    09.06.2013 15:28

    Inne

    Użytkowniku "zły"- to bardzo możliwe, że brak pracy wpływa na Ciebie tak negatywnie ;) Ale żeby Cię pocieszyć to moich trzech znajomych pracuje przez Ruigrok i nie narzekają, na brak pracy. Zgadzam się z "Aśka"- nie trzeba niczego lizać. A jak chcesz sobie polizać to kup sobie lizaka bo na to masz pewnie aż za dużo czasu. P.S. Skoro nie ma pracy to po co "siedzisz na domku"?
    ReviewUserIcon
    ...

    08.06.2013 01:46

    Inne

    aqua150 - 2013-06-08 00:22:37 To fajnie,że mi i mojej sąsiadce powiedzieli,że nie mają żadnych ofert :PA byłyście już wcześniej z tego biura?
    ReviewUserIcon
    aqua150

    08.06.2013 00:22

    Inne

    To fajnie,że mi i mojej sąsiadce powiedzieli,że nie mają żadnych ofert :P
    ReviewUserIcon
    Aldona

    07.06.2013 18:50

    Inne

    aqua150 - 2013-06-07 12:56:37 Sorry,że zapytam...z biura w Opolu jedziesz jutro? Tak, właśnie jestem w drodze:)
    ReviewUserIcon
    aqua150

    07.06.2013 12:56

    Inne

    Sorry,że zapytam...z biura w Opolu jedziesz jutro?
    ReviewUserIcon
    Aldona

    06.06.2013 16:38

    Inne

    Cześć dostał ktoś w tym tygodniu? bo ja na jutro, ktoś jeszcze jedzie??
    ReviewUserIcon
    trusia

    04.06.2013 22:27

    Inne

    Przestańcie (usunięte przez moderatora)bez własnego zdania, byłam ,pracowałam i widziałam jak Polaczki się boją ,płaszczą się dają się poniżać, żenada wstyd ,hańba . Rodacy dla swoich najgorsi ,szkoda słów Gardzę pospólstwem ,trzymam się z dala. Obrzydzenie mam do tych ludzi.
    ReviewUserIcon
    wowo

    04.06.2013 20:16

    Inne

    DIAMOND tutaj masz nmergg zostaw namiary to Ci podam 47652882
    ReviewUserIcon
    Diamond

    03.06.2013 20:25

    Inne

    wowo - 2013-06-03 18:39:44 Mozna zadzwonic do biura w Hillegom do(usunięte przez moderatora) i zapytac gdzie sie bedzie mieszkac ja w czwartek dzwonilem i oni juz wszystko maja przygotowane ale jak ktos ktos jest tym zainteresowanyoo to super! podałbyś mi numer do Hillegom? bo ten co mam na umowie starej jest chyba nieaktualny bo próbowałam dzwonić, ale ktoś się odzywa kto nie rozumie nawet po angielsku a co dopiero po polsku. Myślałam,że odbiarają polki. Dowiem się więc gdzie pracuje i mieszkam:)

    Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.