opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

RUIGROK

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 728 ocen
Opinie(2331)
Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)

Opinie(2331)

Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dla pracownika
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Zakwaterowanie
  • .
  • Transport
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O nas

Dla pracownika

Oferty pracy

Zakwaterowanie

Transport

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Opole
  • Winów
  • Osiedle Zawada
  • Krzanowice
  • Kępa
  • Żerkowice
  • Chmielowice
  • Sławice
  • Górki
  • Folwark
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hillegom - Ruigrok

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Opole
  4. /
  5. Opinie o RUIGROK

Opinie

Opinie o RUIGROK Opole

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 31
    • 32
    • 33
    • 34
    • 35

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o RUIGROK!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    połek

    05.05.2013 23:51

    Inne

    gg 37213230 :)
    ReviewUserIcon
    ola

    05.05.2013 13:10

    Inne

    Poła .. daj numer gg :)
    ReviewUserIcon
    poła

    05.05.2013 10:45

    Inne

    witam czytam te różne opinie i mam mieszane zdanie jednak zawsze znajdzie się ktoś kto bedzie narzekać ale i zapewne nie wszedzie jest kolorowo, mimo to zastanawiam sie nad wyjazdem z tej firmy i chciałbym pogadac z kims konkretnie jak tam wygląda praca jakie warunki itp dlatego prosze o kontakt kogoś normalnego kto mógłby udzielić mi cennych i prawdziwych informacji:)
    ReviewUserIcon
    marcin

    02.05.2013 20:34

    Inne

    wowo w jakiej firmie pracowałeś ?
    ReviewUserIcon
    wowo

    02.05.2013 20:11

    Inne

    Ola ..Izkaa bylyscie juz przez Ruigroka w Nl? A gdzie pracowalyscie?
    ReviewUserIcon
    wowo

    02.05.2013 17:03

    Inne

    Nie ja na akcje nie jade ja jade w to samo miejsce co w zeszlym roku do sadzenia kwiatow..no 7tyg.glowa w dol po10godz.ale holendrzy sa super gostki panowie po50lat.ale atmosfera ok.i w sumie ja z nimi rozmawialem a oni zglosili to do biura bo inaczej pewnie ciezko z wyjazdem.
    ReviewUserIcon
    ola

    01.05.2013 23:18

    Inne

    jedna firma akcji nie ma ..
    ReviewUserIcon
    Izkaa

    01.05.2013 23:13

    Inne

    ale jak na akcję 11 maja? jak wyjazd był dzisiaj....
    ReviewUserIcon
    ola

    01.05.2013 22:35

    Inne

    Wowo jeśli jedziesz na akcję to się opłaca.. a mówili Ci coś czy opłacają przejazd ? Ja jutro do nich zadzwonię .. Co Ci w biurze powiedzieli o tj akcji?
    ReviewUserIcon
    Hym

    01.05.2013 20:24

    Inne

    marines - 2013-05-01 19:14:16 Hej, Wie ktoś czy aby wyjechać z Ruigrok należy mieć konto walutowe? A może oni sami zakładają dla pracownika konto holenderskie? dziękujeJuż nie zakładają. Lepiej mieć walutowe, aby móc pobrać w Polsce pieniążki w euro. Tam na miejscu można pobrać normalnie z każdego konta, ale jak się wraca do pl to wszystkie pieniążki są automatycznie przeliczone na złotówki. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    marines

    01.05.2013 19:14

    Inne

    Hej, Wie ktoś czy aby wyjechać z Ruigrok należy mieć konto walutowe? A może oni sami zakładają dla pracownika konto holenderskie? dziękuje
    ReviewUserIcon
    Izka

    01.05.2013 13:39

    Inne

    bo moja znajoma jedzie:) nie znam szczegółów, bo tak tylko mi wspomniała . I moim zdaniem nie bardzo się opłaca, 6 dni.
    ReviewUserIcon
    wowo

    01.05.2013 10:40

    Inne

    ja mam jechac 11 maja z rzeszowa ,,,ale czy samemu sie oplaca jechac na 6 dni ....1600km???
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - RUIGROK

    Składanie wózków kwiatowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Osoba prowadząca samochód ciężarowy (kategoria C+E)

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    PRACA NA PRODUKCJI PRZEKĄSEK SEROWYCH

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca w Hurtowni ORDER - PICKER

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca przy cebulkach kwiatowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca na wózkach widłowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    ola

    30.04.2013 19:02

    Inne

    A skąd wiesz o tej akcji ? ja z miłą chęcią bym pojechała.. kiedy w ogóle się zaczyna ? samemu się opłaca przejazd .. ?
    ReviewUserIcon
    Izka

    30.04.2013 18:53

    Inne

    ale ja nie jadę,. Tylko pytam. Na 6 dni za wiele osób raczej nie pojedzie. A kiedy dostałaś ofertę na czerwiec ?
    ReviewUserIcon
    ola

    30.04.2013 18:41

    Inne

    Izka jeśli możesz podaj e-maila do siebie, mam kilka pytać o tą akcje :) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    ola

    30.04.2013 18:34

    Inne

    Jadę z Rzeszowa, ale w 1 tyg czerwca :)
    ReviewUserIcon
    ola

    30.04.2013 18:31

    Inne

    A kiedy ta akcja ???
    ReviewUserIcon
    Izka

    30.04.2013 13:57

    Inne

    Jedzie ktoś na akcję 6 dniową ?
    ReviewUserIcon
    ted

    30.04.2013 00:50

    Inne

    jak chcesz to ci zalatwie cztery zaswiadczenia ze nie byles karany.To wszystko lipa bo wysylasz te papiery np.faxem.A z faxsem i skanerem jest roznie.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w RUIGROK?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    wowo

    29.04.2013 23:48

    Inne

    Na aldi pracowalem ale jej juz nie ma wcale nie bylo tak zle wybieram sie w maju moze ktos z rzeszowa jedzie?
    ReviewUserIcon
    ola

    26.04.2013 21:47

    Inne

    Przez pośrednictwo Ruigroka, w jakich firmach pracowaliście ?
    ReviewUserIcon
    ppp

    26.04.2013 10:54

    Inne

    Ja też słyszałem, że od maja mają mieć nowe oferty.
    ReviewUserIcon
    Grzechuu

    25.04.2013 19:17

    Inne

    hej, dostałaś ktoś jakąś ofertę? bo ponoć mają być jakieś na maj
    ReviewUserIcon
    ola

    24.04.2013 20:00

    Inne

    jeśli masz do pracy nie więcej niż 10km to jeździ się rowerem
    ReviewUserIcon
    Draxen

    23.04.2013 15:38

    Inne

    Draxen - 2013-04-23 15:36:46 jaa - 2013-04-22 20:45:04 tak, jak ma się dalej niż iles tam km to jeździ się z ludzmi samochodem a rowery daje firma . KTOS się wybiera niedługo ??Siemka no ja mam zamiar teraz w sobote jechać z kąd jesteś ? jak by c moje gg 781059791059 to nr prawidłowy :)

    Kontakt - RUIGROK

    ul. Kępska 2, pok. 115 45-129 Opole

    NIP:7543146800

    KRS:0000676057

    http://www.ruigrokpraca.pl
    Branża główna: Rekrutacja i HR

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    jaa

    22.04.2013 20:45

    Inne

    tak, jak ma się dalej niż iles tam km to jeździ się z ludzmi samochodem a rowery daje firma . KTOS się wybiera niedługo ??
    ReviewUserIcon
    ad

    21.04.2013 12:03

    Inne

    Powiedzcie mi czy do pracy trzeba tam dojeżdżać rowerem i jak daleko? I czy rower pożycza firma?
    ReviewUserIcon
    MM12

    20.04.2013 18:19

    Inne

    witam, rowniez jestem zainteresowana praca za posrednictwem Ruigrok. Niestety z tego co slysze bardzo ciezko sie tam dostac. Szkoda, ze nie posiadaj strony internetowej, poniewaz telefonicznie ciezko cokolwiek zalatwic:(:( pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    iza83

    14.04.2013 02:32

    Inne

    Jestem zapisana z koleżanką na listę.Od listopada czekamy na wyjazd i nic!Panie z biura cały czas mówią,żeby się dowiadywać...Straciłam już nadzieję.Może to już koniec firmy RUIGROK!!!Bo jak w maju nie zacznie się sezon to kiedy???
    ReviewUserIcon
    CzaRNA

    09.04.2013 14:49

    Inne

    Jeżeli ktoś wybiera się do Opola na dniach do firmy to dajcie znać :) zawsze to raźniej razem spróbować . Osoby najchętniej z dolnośląskiego, z dojazdem się jakoś można ugadać. I raźniej będzie razem pojechać i zamieszkać w pokoju. Byłam już dwa razy ale chcę spróbować znowu. Więc jeśli jakaś dziewczyna planuje pojechać to pisać ! :)
    ReviewUserIcon
    XOXO

    09.04.2013 14:46

    Inne

    Blondynka ? ma siostrę Patrycję (nosiła okulary) ? Jeśli tak to znam ją.
    ReviewUserIcon
    Piter38

    07.04.2013 17:06

    Inne

    Hej wszyskim. Mam przeogromną proźbę o jakiekolwiek info na temat osób które mieszkały w hotelu w Lisse w 2010 roku. Chodzi mi dokładnie o pokój 432. Poznałem tam dziewczyne o imieniu Agnieszka ale przez zawirowania losu niestety straciłem z nią jakikolwiek kontakt. Błagam pomóżcie mi ją odnaleźć. Wszelkie informacje proszę kierować na mojego meila: [email protected]
    ReviewUserIcon
    polak

    04.04.2013 18:11

    Inne

    witam mam prożbę jak można sobie załatwić pracę przez ruigrok bardzo by mi na tym zależało ponieważ moja żona pracuje w okolicach lisse przez inną agencję i chciałbym do niej dołączyć a przez jej pośrednika nie mam możliwości proszę pisać na mojego maila [email protected] z góry dziękuje za pomoc
    ReviewUserIcon
    polak

    03.04.2013 20:19

    Inne

    witam wszystkich mam pytanie czy da się wyjechać przez tą agencję? Bo za każdym razem kiedy dzwonie to Panie mi mówią że nie ma nowych ofert? Mam takie pytanie do Koleżanek i Kolegów co już wyjechali...jakim cudem Wam się to udało??? Z góry dzięki za pomoc.
    ReviewUserIcon
    mala

    01.04.2013 20:08

    Inne

    ok postaram sie Ciebie znalesc i skontaktuje sie z Toba moze w jakis inny sposob uda nam sie dogadac w tej sprawie :) moze jakis namiar tel :) i wybacz ale musze teraz konczyc a jutro bede Cie szukac na fejsie :) pozdrawiam i odezwe sie bo mi tez zalezy na pracy wiec nie obawiaj sie ze sie nie odezwe :)
    ReviewUserIcon
    mala

    01.04.2013 19:57

    Inne

    ogolnie to ja juz jestem w Holandii ale tu gdzie jestem jest coraz gorzej i czytam o roznych firmach i sie wlasnie zastanawialam nad Ruigrok ale samej to tak nie bardzo jechac gdzies czego nie jestem pewna
    ReviewUserIcon
    mala

    01.04.2013 19:50

    Inne

    jestem zainteresowana praca w tej firmie ale sama tez nie mam odwagi :( pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.03.2013 17:44

    Inne

    witam!polecam są wypłacalni.Mieszkania różne zależy gdzie się trafi!ja trafiłam na firmę gdzie były godz!sobota, niedziela wolne!minusem jest to ze jak pojedziesz na "urlop"to jest trudno wrócić!Od3m-cy dzwonię do Opola i za kazdym razem panie mówą,że nic niema!
    ReviewUserIcon
    lisse

    08.03.2013 18:26

    Inne

    ale ty [usunięte przez moderatora] justynaa to ze ludzie pracują 2 dni a pozniej siedza na domkach to nie oznacza to ze sie niesprawdzaja w pracy,[usunięte przez moderatora] takie glupoty na Oskamie nie byłaś!! to bys zobaczyła

    Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.