Skodex Krotoski-Cichy

Wysogotowo

Skodex Krotoski-Cichy

Opinie o Skodex Krotoski-Cichy

Marta

Chciałabym przypomnieć, że portal GoWork służy do wyrażania opinii na temat firmy przez jej pracowników. Opinie klientów są istotne, jednak celem działania forum jest poznanie zdania zatrudnionych w danej firmie osób. Czy znajdą się osoby, które wypowiedzą się tu o aktualnej sytuacji? Czy w ostatnim czasie wydarzyło się coś istotnego?

kupione/niekupione

nie kupować ... bo kupione

Niezdecydowana

Poszukuję samochodu sprawnego technicznie . Opinie o Krotoski- Cichy nie napawają optymizmem. Kupować czy nie kupować w tej firmie ?

Bartek
@Niezdecydowana 02.07.2018 17:14

nieee. kupiłem skode. i musiałem w nią włożyć 6 tys. odzyskam drogą sądową

Marta

@młody, rozumiem, że osoby bez doświadczenia również mają szansę na pracę w firmie, a na co pracodawca zwraca uwagę, zatrudniając nowych pracowników? Czy przechodziłeś jakieś szkolenie wdrażające w nowe obowiązki? Wymienisz jakieś dobre strony pracy w Skodex? Będzie to wskazówka dla innych szukających pracy.

młody

niestety atmosfera przyjazna nie jest... jestem tu nowy i wepchnięty na głęboką wodę, bez doświadczenia, a współpracownicy mają stosunek - radź sobie sam, a jak się noga powinie, to radość na twarzy.

Marta

@..., rozumiem, że obecne temperatury mogą być uciążliwe, a czy znajdziesz też coś, co uważasz za zaletę zatrudnienia w tym miejscu? Czy atmosfera jest przyjazna? @Cezary, wnioskuję, że Ty jesteś zadowolony z pracy w Skodex. Jak sądzisz, u tego pracodawcy można się rozwijać zawodowo i nabyć przydatne umiejętności?

Wojtek

Czy warto aplikować do firmy? Trudno jest się coś dowiedzieć

Adam
@Wojtek 02.07.2018 17:16

szkoda Twojego czasu i zdrowia

Cezary

Niektórzy to chyba tylko narzekać potrafią? Można zwolnić miejsce i chętny skorzysta!!

...

w firmie nie ma żadnych benefitów. w tej chwili pracuje się jak w saunie, pot leje się po człowieku, nie ma wyznaczonej przerwy - jak się uda to przerwę się zrobi i charuje się jak wół

Marta

Od dawna nic nie pisaliście o tym pracodawcy, czy jest on godny polecenia? Jakie warunki są oferowane osobom zatrudnionym w Skodex Krotoski-Cichy? Czy pracownicy otrzymują umowę o pracę i pakiet dodatkowych benefitów? Jak oceniacie atmosferę panującą w firmie? Czekam na Wasze komentarze!

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie pracowników mogą mieć benefity pozapłacowe. Czy Skodex Krotoski-Cichy jest takim przedsiębiorstwem?

Grzesiek

Firma działa bez zakłóceń? Szkoda, że nikt nie pisze, mam aplikować

Pracownicy Myjni

Panie Mirku prosimy o poprawę i szacunek do Pracowników działu Myjnia chyba ze nie jesteśmy w grupie warzni Tak jak to muwia wszyscy kierownicy apel o pomoc

Waldi

Tak rzadko piszecie na forum, czy jest jakiś powód, że tak się dzieje?

Tak jak ktoś wcześniej napisał firma dla wyrafinowanych cwaniaków bo na stałe popracować się nie da.Cała firma to rodzina albo kolega kolegi więc jak lubisz być wykorzystywany i pracować za trzech bo będziesz musiał ogarniać robote za znajomych kierownictwa to się tam zatrudnij.Tylko wynagrodzenie będzie jak za pól

nikodemo
@pracownik 19.04.2015 14:31

Familja z pniew, sorry ale tak tam jest. Szkoda..

Romek

Witam na Pracuj.pl szukają w Przeźmierowie "Specjalista ds. gwarancji" czy ktoś coś może się w tym temacie wypowiedzieć od wewnątrz ? będę wdzięczny za odp. Pzdr. Romek

Marta

@qwerty czy rozmawiałeś z pracodawcą o obcinaniu wypłat? W takim przypadku warto to wyjaśnić. Aktualnie szukają na stanowisko Specjalista w Zespole Kadr i Płac. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z takim stanowiskiem pracy? Wyrażając swoją opinię pomagacie osobom, które chcą się zatrudnić.

qwerty

Kółko wzajemnej adoracji... z każdym nowym dyrektorem (zmieniają się co roku) jest coraz gorzej. Obcinanie wypłat, tworzenie nowych niepotrzebnych stanowisk kierowniczych...zatrudnianie znajomych - w tym wypadku również powstają nowe stanowiska (przecież kierownik musi mieć więcej niż 2 osoby pod sobą :), ale przecież firmy nie stać... Współpracownicy na niższym szczeblu super, ale kierownicy którzy mają swoje stanowisko bo je sobie wysiedzieli na stołku u dyrektora...cóż... przy obecnych zmianach zdecydowanie odradzam...

New skodex

Wyrazy 'współczucia' dla TD - z ... chorowany

Oposss

Witam. Chciałabym bardzo pochwalić pracę działu części Krotoski-Cichy Częstochowa, bardzo fachowe doradztwo w szczególności p(usunięte przez administratora) 100% profesjonalizm oraz ogromna fachowa wiedza.

Kiler

Firma szuka BHP-owca, czy ktoś może coś więcej powiedzieć o charakterze stanowiska? Co się stało z poprzednim pracownikiem na tym stanowisku?

noname
@Kiler 26.04.2017 09:27

poprzedni pracownik BHP pewnie kończy prace ze względu na wiek i problemy zdrowotne...

Kiler
@noname 27.04.2017 14:26

noname - dzięki za informację. a coś więcej jesteś w stanie powiedzieć nt. stanowiska? praca stacjonarna czy raczej charakter delegacyjny? z góry dzięki

zainteresowany

Nie tylko u was ale i u nas w Nadarzynie też lipa. Co i rusz zmienia się kierownik i jest coraz gorzej każdy wuj na swój strój nawet ogrzewania nie ma same oszczędności a doradcy w kurtkach siedzą za biurkami klienci w kurtkach w poczekalni. Nie ma poszanowania dla pracownika i dla klienta-zimne ryby. Jak Krotoski i Cichy się za to nie wezmą osobiście to ich firma prędzej czy później upadnie bo w końcu zabraknie im ludzi. Pracownikom jest potrzebna motywacja a wiadomo że najbardziej motywują zarobki bez tego morale upada.

mistrz

pio' już chyba nie bo z tego co widziałęm szukają Pracownika Technicznego i Konserwatora Obiektu

Kroto

Pracowalem w ahc czesc uzywane w wysogotowie. Praca normalna, mozna zapalic sobie np papierosa np przy zbiornikach paliwa, mozna spozyc dawke dzienna alkoholu, byl pracownik od internetowej sprzedazy, moze i nadal jest, cenil sobie bardzo ta prace. Bardzo byl wtedy zadowolony, mieszkal 3km od bazy, jezdzil samochodami o duzej pojemnosci, nie przynosil ubran ani jedzenia do pracy a z 2-3 plecakami wychodzi codziennie az bylo zal i inni pomagali w dzwiganiu. Ale biurowych nie sprawdzali w przebieralni. Dobra praca.

podzielam opinie gregorego czas zrobić porządek a to z pewnością robi nowa pani dyrektor, żeby ten obiekt zaczął funkcjonować normalnie to jest potrzebne wietrzenie i to porządne!! ale znając Mirka bardzo dobrze to zrobi z tym porządek, bez względu na to kto ile tam pracuje i kto jakie ma układy.

gregory

Drogi Mirku,pani dyrektor gratuluje decyzji dotyczącej strażaka co pełnił rolę kierownika bardzo dobra decyzje!!!!!!!!!!!! Na tym placu zostało jeszcze parę głów do ścięcia!!! Pozdrawiam ciepło panią dyrektor>

KRZYŚ

Mirek!!! gratuluje decyzji co do dyrektora Centrum Poznań wreszcie męska decyzja jeden człowiek statysta opuścił okręt. Mam nadzieje że nowa Pani Dyrektor zrobi porządek z tym towarzystwem wzajemnej adoracji na czele z pseudo menadżerem co pełni rolę kierownika serwisu. Gość powinien kierować przedszkolem a nie serwisem, nie mówiąc o pozostałych statystach.

VWserwis

Porażka. naprawa miała trwać 2h trwała 5h.... (tylko) to już któryś raz jest wydłużona naprawa. Krawat mógł by powiedzieć Panie przyjedź w czwartek a w piątek odbierz auto - ale nie. Czas naprawy maksymalnie 2 godziny. Kiedyś wymieniałem u nich ogumienie (czas wymiany 4 opon - 8 godzin). ODRADZAM i byłem tam chyba ostatni raz! nigdy już nie wpakuje się w audi vw skode !!!! zawsze, zawsze mam jakiś problem z serwisem. Jak kupowałem auta to prawie lizali po du... a teraz mają wszystko w d....

moto

ja wlasnie w szczecine pracowalem.

korniszon

Moto w którym oddziale pracowałes? czy jest tu ktos z szczecina?

Zostaw opinię o Skodex Krotoski-Cichy - Wysogotowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skodex Krotoski-Cichy